lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

151 opinii +dodaj

Umów wizytę 98 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, c... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

  Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Do doktora Wojciecha Sierawskiego chodze juz 10 lat.... przy badaniu potrafi rozluźnić atmosferę opowiadając dowcip lub zabawną anegdotę. Zawsze rzeczowy i profesjonalny.Dziękuję

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wizyta przebiegła w miłej i luźnej atmosferze. Zero skrępowania i stresu. Jak najbardziej polecam tego doktora.

 • bardzo dobry

  Mam ochotę wystawić Panu kilka negatywnych opinii, bo stał się Pan tak popularny, że obecnie chyba łatwiej dostać się do Papieża niż do Sierawskiego w LUX Medzie. Ale prawda jest taka, że z Pana skarb prawdziwy. Chciałabym w każdej dziedzinie mieć takiego lekarza, który dba o mnie jak, nie przymierzając, o własną córkę. Jestem ogromnie wdzięczna za dotychczasowe, wieloletnie leczenie i opiekę.

 • dobry

  Gaduła, bezpośredni, ciekawy. A przy tym szczery, konkretny, profesjonalny, delikatny. Na luzie podchodzi do pacjentki. Polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Wizyta przebiega w luźnej atmosferze, pacjentka nie siedzi jak na skazaniu i nie odlicza czasu aż wyjdzie. Lekarz uśmiechnięty,żartobliwy. Zero stresu. Byłam nieraz i nieraz się jeszcze wybiorę.

 • bardzo dobry

  Lekarz z przyszlosci :) Dziekuje ze taki wlasnie doktor moze dawac mi rady. Profesjonalnie, skutecznie i konkretnie. Dodatkowo doktor robi wazna prace spoleczna - czyli przelamywanie barier kontaktu lekarz- pacjent, do jakich bylam przyzwyczajona. Specjalny czlowiek. Dobry przyklad dla sluzby zdrowia :)

 • bardzo dobry

  Jak zwykle pan doktor rozwiał wszelki stres, jaki wiąże się z wizytą u ginekologa, wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze, bez zbędnego oceniania, fachowa pomoc,

 • bardzo dobry

  Polecam tego ginekologa chodzę od początku do niego nie czuje sie skrępowana ,przemiły. Świadczy pomocą sa niska cenę w porównaniu z innymi lekarzemi naprawde :)

 • bardzo dobry

  Iwona Miodowska Byłam u niego pierwszy raz i już nie pójdę gdzieś indziej. Wspaniały lekarz, profesjonalne i jednocześnie bardzo uprzejme podejście do pacjentki. W gabinecie zapewniony komfort intymności. Jeśli nie byłaś jeszcze u takiego lekarza serdecznie polecam, jeśli jest to twój pierwszy raz - na pewno się nie zrazisz i chętnie zadbasz o swoje zdrowie. Dlaczego inni tacy nie są, na pewno wstydliwe też by częściej poszły.

 • bardzo dobry

  Doktor Sierawski to jeden z najlepszych lekarzy u których byłam. Bardzo miły , podaje pacjentce rękę na dzień dobry przy wejściu do gabinetu. Kompetentny, zlecil wszystkie potrzebne badania,wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Polecam wszystkim kobietom !

Najbliższe terminy:

kolejne dni