lek.

Wojciech Sierawski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 93 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, c... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr Wojcich Sierawski jest ginekologiem-położnikiem z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Dostarcza profesjonalnej opieki kobietom cierpiącym z powodu schorzeń narządu rodnego, ciężarnym (także noszącym ciążę patologiczną) oraz w okresie okołoporodowym.

  Wszystkie działania podejmowane przez dra Wojcicha Sierawskiego mają na celu zapewnienie właściwej opieki lekarskiej nad pacjentkami oraz utrzymanie najwyższego standardu dostarczanych usług medycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  trafiłam na Dr Sierawskiego będąc na oddziale gin. w Nowym Dworze Maz. i już przy doktorze zostanę :) każdemu życzę takiego dobrego lekarza, który do pacjentki podchodzi z sercem . Fachowa pomoc z uśmiechem na twarzy:) Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, byłam bardzo zadowolona z opieki i dokładnych badań :) bardzo miły, profesjonalny ale i lubi żartować by pacjentka nie czuła się taka spięta. Dzięki takiemu podejściu do pacjentki przestałam bać się badań ginekologicznych. Doktor odbierał też mój poród i chyba tylko dzięki temu nie uciekłam z porodówki w Nowym Dworze Mazowieckim :) Dlatego i tym razem moją ciążę prowadzi doktor Sierawski, o wszystko można się zapytać jak i dzwonić o każdej porze dnia, zawsze odbierze jak coś się będzie działo :)

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Dla mnie dr. Wojciech Sierawski jest najlepszym lekarzem którego znam. Mam do niego duże zaufanie. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

  Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale przede wszystkim człowiekiem przez duże C. Żadne pytanie zestresowanej przyszłej mamy nie jest dla Pana Doktora głupie. Wszystko pięknie tłumaczy i sprawia, że można czuć się całkowicie bezpiecznie pod opieką Pana Doktora.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Jego podejście do pacjentów sprawia że nie odczuwa się stresu związanego z wizytą i badaniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dla mnie dr. Wojciech jest najlepszym lekarzem ktorego znam. Prowadzil moje dwie ciaze i z niczym sie nie pomylił. Polecam tego lekarza. Pozdrawiam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  bardzo miły i serdeczny człowiek a zarazem profesjonalny w każdym calu polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Bardzo pozytywny lekarz. Wesoły, kompetentny i potrafiący rozładować stres. Lekarz godny polecenia!!!

 • Pełen profesjonalizm w każdym calu, do tego ciepły, a wręcz przyjacielski sposób bycia. Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest kompetentny, uczciwie podchodzi do pacjentki i ma poczucie humoru.Wizyta przebiega bezstresowo.Polecam