lek.

Wojciech Rawski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

131 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
80 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie Specjalizant Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości. Od 2009 członek zespołu I… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
131 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Platany

  Najlepszy wybór lekarza prowadzącego ciążę jakiego mogliśmy dokonać. Doktor Wojciech to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Fachowa opieka, wyrozumiałość, kontakt o każdej porze dnia i nocy. Dzięki Doktorowi mogliśmy być spokojni, bo znaleźliśmy się w najlepszych możliwych rękach. Po porodzie Doktor sam kontaktował się z Mężem, czy wszystko dobrze i jak się czujemy z naszą Córeczką. W trakcie dyżuru na innym oddziale, znalazł czas,aby osobiście do nas zajrzeć. Myślę,że nie potrzeba więcej słów. Polecamy gorąco!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMed

  Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przeszłam się już po wielu ginekologach i on pierwszy w ogóle zainteresowany był postawieniem mi diagnozy. Zlecił też dodatkowe badania.

 • M

  Wizyty u doktora są zawsze przyjemne. Doktor zawsze pamięta swoje pacjentki. Poświęca tyle czasu na wizytę ile jest potrzebne, nigdy nie miałam wrażenia że się spieszy, co sie często zdarza w prywatnych klinikach. Wszystko dobrze tłumaczy, jest fachowy i profesjonalny. Polecam do prowadzenia ciąży i nie tylko

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: prowadzenie ciąży

  Trafiłam do dr Rawskiego na kolposkopię, miała to być jednorazowa wizyta a został moim lekarzem prowadzącym. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży nie zastanawiałam się do którego lekarza się zgłosić. Dr Rawski jest bardzo sumiennym i kompetentnym lekarzem. Wszystko doskonale tłumaczy i wyjaśnia w sposób zrozumiały dla każdego. Każda wizyta jest bardzo miła i bezstresowa. Serdecznie polecam tego lekarza. To wspaniały człowiek i lekarz z powołania.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG

  Wizyta u ginekologa raczej nie należy do przyjemności, ale Pan doktor jest nie dość ze niezwykle kompetentny, to jeszcze wykazuje się delikatnością i taktem przy omawianiu jednak problematycznych kwestii. Pomógł mi podjąć decyzje co do dalszego leczenia i wskazał możliwe powody dolegliwości. jednoczesnie nie miałam wrażenia, co częste w prywatnych gabinetach, ze czas wizyty jest ustalony na 30 minut i więcej czasu dla mnie nie ma. Dostałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie. Bardzo polecam i bez obaw pójdę na kolejna wizytę.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: kontrola lekarska, regularne badania

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor patrzy na problemy pacjentki całościowo - oprócz kompleksowego badania ginekologicznego zwrócił także uwagę na moje wyniki endokrynologiczne (tarczyca) i ogólny stan zdrowia. Badanie przebiega dokładnie, a lekarz wszystko tłumaczy. Kieruje na kompleksowe badania krwi. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Świetny specjalista, z dużą uwagą i fachowością zajął się moim problemem i bardzo mi pomógł. Bardzo rzeczowo wszystko wyjaśnia, a przy tym jest niezwykle miły i uprzejmy. Polecam!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wszystko czego oczekuję od lekarza dostałam od Pana Rawskiego. Profesjonalne podejście, miła atmosfera. Na pewno wrócę. Polecam jeśli ktokolwiek obawia się wizyty u ginekologa.

 • M
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wybitny specjalista w swojej dziedzinie z kompetencjami na najwyższym poziomie. Ekspert, któremu całkowicie zaufałam i absolutnie polecam.
  Od pierwszej wizyty u Pana doktora wiedziałam, że to będzie najlepszy wybór specjalisty jakiego mogłam dokonać. Przez prawie rok chodziłam po różnych lekarzach, by znaleźć przyczynę niepowodzenia w zajściu w ciążę. Już na pierwszej wizycie doktor znalazł powód – polip endometrialny. Przeprowadził zabieg jego usunięcia. Po zaledwie 3 miesiącach cieszyłam się pozytywnym wynikiem testu ciążowego.
  Na wizytach jest bardzo dokładny, skoncentrowany, opanowany, nigdy nie lekceważy zgłaszanych objawów, wnikliwie dokonuje analiz i ocen przed podaniem diagnozy. Szczegółowo o wszystkim informuje i tłumaczy niejasności.
  Niesamowicie uprzejmy i kulturalny, jest z nim świetny kontakt. W sytuacjach awaryjnych zawsze odbiera telefon bądź oddzwania, więc jako jego pacjentka czuję się całkowicie zaopiekowana i mam pewność, że jestem w najlepszych rękach.

  Jeśli więc szukasz lekarza ginekologa idealnego – to właśnie jest dr Rawski.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta. Pan Doktor swoim podejściem rozładował moje napięcie spowodowane pierwszą wizytą. Atmosfera panująca w gabinecie była swobodna i przyjazna, Pan Doktor do mojego problemu podszedł poważnie i rzetelnie, badanie było przeprowadzone niezwykle delikatnie. Na wszelkie pytania i wątpliwości dostałam szczegółowe odpowiedzi i wytłumaczenia. Gorąco polecam, to na pewno nie była moja ostatnia wizyta u Pana Doktora!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

  Obecnie Specjalizant Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości.

  Od 2009 członek zespołu I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. W. Orłowskiego w Warszawie.

  Dba o rozwój zawodowy nieustannie podnosząc kwalifikacje m.in. poprzez udział w szkoleniach i konferencjach polskich i zagranicznych.

  Posiada duże doświadczenie w praktyce szpitalnej i ambulatoryjnej.

  Zajmuje się:

  -doborem środków antykoncepcyjnych (m.in. wkładek wewnątrzmacicznych, implantów podskórnych)
  -poradnictwem prekoncepcyjnym
  -prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka
  -leczeniem zaburzeń miesiączkowania
  -leczeniem niepłodności
  -profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy (m.in. kolposkopia, krioterapia)
  -wykonuje USG ginekologiczne i położnicze
  -opieką nad kobietami w okresie około- i pomenopauzalnym

  Usługi:

  -konsultacja ginekologiczna
  -badania ginekologiczne
  -USG ciąży
  -USG ginekologicze
  -kolposkopia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski