lek.

Wojciech Rawski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

114 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Obecnie Specjalizant Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości. Od 2009 członek zespołu I… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor prowadził moją ciążę bardzo profesjonalnie. Porównując z poprzednią ciążą prowadzoną u innej osoby, pierwszy raz miałam tyle zleconych badań, czułam się zaopiekowana. Dużym plusem była możliwość kontaktu telefonicznego w razie nagłych problemów, co dawało poczucie bezpieczeństwa. Pan Doktor jako pierwszy ginekolog nie zignorował mojej nadżerki, wykonał kolposkopię i uspokoił, że wyniki nie są niepokojące. Dużym plusem była również możliwość kontroli przez Pana Doktora poziomu TSH i dawki przyjmowanych leków w trakcie ciąży, wobec czego nie było potrzeby chodzić dodatkowo do endokrynologa (z tym również po raz pierwszy się spotkałam), co pozwalało zaoszczędzić czas. Do tego Pan Doktor zawsze uśmiechnięty, miły i kulturalny, więc wizyty ciążowe nie były uciążliwym obowiązkiem. Szczerze polecam, nie tylko ciężarnym.

 • M
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne PlatanyUsługa: prowadzenie ciąży

  Nie mogłam trafić na lepszego lekarza. Dr Rawski prowadził moją pierwszą ciążę. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za wspaniałą opiekę. Przez całą ciążę miałam pewność że jestem w dobrych rękach. Doktor udostępnia swój numer telefonu dzięki czemu czułam się spokojna i zawsze mogłam na Niego liczyć. Dr Rawski jest bardzo skrupulatny, zleca dużo badań, jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, badania bardzo delikatne. Pierwszy raz nie krępowałam się wizytą u ginekologa. Na pewno pozostanę nadal jego pacjentką. Dziękujemy. Doktor na 6+!

 • H
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: prowadzenie ciąży

  Bez jakichkolwiek wątpliwości polecam dr. Rawskiego!
  Chodziłam do doktora na regularne wizyty, a także prowadził moją pierwszą ciążę. Świetny, profesjonalny i godny zaufania lekarz. Podczas każdej wizyty zawsze cierpliwie i sumiennie odpowiadał na moje pytania. Wszystkie badania, omawianie wyników, stały kontakt - bardzo rzetelny. Doktor podaje swój prywatny numer telefonu, w razie jakichkolwiek wątpliwości lub obaw w trakcie ciąży, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Przy kolejnej ciąży nie będę się zastanawiała gdzie się udać.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: prowadzenie ciąży

  Doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo pozytywnie go oceniam - jest życzliwy i profesjonalny. Wyjaśniał wszelkie wątpliwości, był dostępny w nagłych sytuacjach.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: prowadzenie ciąży

  Poszukiwałam lekarza, który poprowadzi moją pierwszą ciążę. Do lekarza Wojciecha Rawskiego trafiłam przez przypadek. Uważam, że był to strzał w dziesiątkę. Lekarz potrafi słuchać. Udziela bardzo jasnych wskazówek. Konkretny i bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam.

 • W

  Panie które mają problem z podjęciem decyzji do kogo się wybrać na wizytę kontrolną czy komu zaufać w tak ważnym momencie życia jakim jest ciąża, bez wahania polecam doktora Rawskiego.
  Trafiłam przypadkiem w 2013 r. i do dziś jestem pod Jego opieką (ciąża+dwie operacje). Bezkompromisowy jeśli chodzi o bezpieczeństwo i zdrowie, cierpliwy i kulturalny nawet kiedy biorą górę emocje męża po operacji:) Ponad wszystko wysokiej klasy specjalista, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Myślę, że wykonywany zawód jest Jego pasją. Polecam - zdrowa i szczęśliwa mama

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Myślalam, że takich lekarzy już nie ma. To złoty człowiek i bardzo kompetentny lekarz, fachowiec! Atmosfera w gabinecie wspaniała. Pan Doktor jest cierpliwy, mily, uśmiechnięty. Będąc pod opieką Pana Doktora jestem spokojna. Polecam i oceniam na 6!

 • M
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: nieregularne, bolesne i obfite miesiączki

  Lepszego ginekologa nie mogłam sobie wymarzyć. Doktor Rawski przeprowadził badanie bardzo delikatnie, zlecił dodatkowe badania w związku z problemem z jakim przyszłam i zdiagnozował. Przepisał odpowiednie leki i na efekt trzeba poczekać ale jestem przekonana, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Doktor Rawski to bardzo kompetentny, profesjonalny lekarz. Jest bardzo miły, rzeczowy, wszystko wyjaśnia, cierpliwie odpowiada na wszystkie zadane pytania. Przy tym zawsze uśmiechnięty i w dobrym humorze. Dawno nie spotkałam takiego lekarza. Prowadził moja ciążę w szpitalu w Grodzisku Maz. Cieszę się, że do niego trafiłam. Widać, że pan doktor pracuje z pasją, do tego łagodne usposobienie i wysoka kultura osobista czyni go wyjątkowym lekarzem, do którego się chętnie chodzi i jest się pewnym, że jest pod dobrą opieką. Polecam!

 • S
  Lokalizacja: VeritaMedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo polecam Pana Doktora! Od razu przeszedł do działania. W przeciągu 2 miesięcy porobionych mnóstwo badań gdzie u niektórych lekarzy przez ponad 2 lata leczenia nie miałam nawet wspomniane o takich badaniach. Jestem pełna nadziei że w końcu się uda, czuje się że jestem zrozumiana, spokojna i pewna każdego ruchu (staram się o dziecko od ponad 4 lat, z PCOS, niedoczynnością tarczycy i insulinoopornością). Polecam z całego serca! Widać, że lekarz z powołania i wie co robi! Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista położnictwa i ginekologii. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie.

  Obecnie Specjalizant Endokrynologii Ginekologicznej i Rozrodczości.

  Od 2009 członek zespołu I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. W. Orłowskiego w Warszawie.

  Dba o rozwój zawodowy nieustannie podnosząc kwalifikacje m.in. poprzez udział w szkoleniach i konferencjach polskich i zagranicznych.

  Posiada duże doświadczenie w praktyce szpitalnej i ambulatoryjnej.

  Zajmuje się:

  -doborem środków antykoncepcyjnych (m.in. wkładek wewnątrzmacicznych, implantów podskórnych)
  -poradnictwem prekoncepcyjnym
  -prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka
  -leczeniem zaburzeń miesiączkowania
  -leczeniem niepłodności
  -profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy (m.in. kolposkopia, krioterapia)
  -wykonuje USG ginekologiczne i położnicze
  -opieką nad kobietami w okresie około- i pomenopauzalnym

  Usługi:

  -konsultacja ginekologiczna
  -badania ginekologiczne
  -USG ciąży
  -USG ginekologicze
  -kolposkopia

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski