Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja psychologiczna • 130 zł

Interwencja kryzysowa • 130 zł

Opinia • 50 zł +6 więcej

Poradnictwo psychologiczne • 120 zł

Psychoterapia • 120 zł

Psychoterapia dzieci • 120 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia snu
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

130 zł

Centrum Psychoterapii Self Batugowska

Pozostałe usługi


Wojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

130 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

50 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

120 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

120 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

120 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

120 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

170 zł

Centrum Psychoterapii Self BatugowskaWojska Polskiego 39, Dąbrowa Górnicza

170 zł

Centrum Psychoterapii Self Batugowska

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska psychoterapia

Świetny terapeuta, profesjonalne podejśćie do każdego problemu i niezwykle ciepła osoba:) Pełne zrozumienie pacjenta, szczerość i brak narzucania czegokolwiek, bardzo ciekawe spostrzeżenia i poczucie humoru, na prawdę mogę polecić z calego serca, cięzko trafic lepiej! Wyjątkowa osoba i świetna współpraca:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska poradnictwo psychologiczne

Pan Wojtek to bardzo ciepły człowiek :) na spotkaniach z nim czułam się bardzo dobrze. Posiada bardzo dużą wiedzę, cechuje się profesjonalnym podejściem, ale jednocześnie ma ogromne poczucie humoru i wszystkie dygresje oraz ciekawostki, którymi się dzieli rozluźniają atmosferę. Jest bardzo uważnym obserwatorem i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Skłania do refleksji i przemyśleń. Według mnie jego diagnoza czy też opinie są bardzo celne i rzeczowe. Zachęcam do korzystania z jego usług, jeśli ktoś potrzebuje pomocy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo polecam Pana Wojtka. Jeśli nie radzisz sobie w życiu, jesteś zrezygnowany lub przechodzisz trudny okres, to nie możesz zrobić dla siebie nic lepszego od wizyty u dobrego specjalisty. Sama takiego szukałam długo, a dopiero Pan Wojtek to był strzał w dziesiątkę. Inteligentny, zabawny i rzetelny człowiek z pasją. Pan Wojtek nie jest zwykłym psychologiem, jest terapeutą z prawdzieego zdarzenia. Poza terapią polecam również warsztaty dla rodziców, które Pan Wojtek prowadzi cyklicznie i również z nich skorzystałam.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska problemy rodzinne

Jeśli ktoś szuka dobrego profesjonalisty dla siebie lub dziecka czy rodziny naprawdę szczerze polecam. Z Panem Wojtkiem pracujemy już ponad rok i naprawdę widać efekty naszej pracy. Czasami bywają trudności lecz Pan Wojtek daje wskazówki jak nad tym problemem pracować.. Potrafi świetnie nawiązać kontakt z chłopakami i naprawdęjest osoba, która jest w stanie pomóc. Serdecznie polecam bo warto.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska terapia corki po rozwodzie rodzicow

Współpracujemy z Panem Wojciechem od wiosny . Celem naszych spotkań jest pomoc mojej córce w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości jaka jest rozwód rodziców i utworzenie nowej rodziny .Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy , moja córka bardzo się wyciszyla potrafi patrzeć na świat pozytywnie i czerpać z niego co najlepsze , świetnie sobie radzi w nowej sytuacji jest radosna i pogodna . Bardzo lubi spotkania z Panem Wojtkiem i zawsze czeka na nie co dziś będzie ???? . Szczerze polecam Pana Wojtka jest świetnym specjalistą jeżeli chodzi o pracę z młodzieżą .


Ż
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska problemy syna w szkole

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Wojtka.Spotykaliśmy się ze względu na problemy 14 letniego syna.Usłyszeliśmy wiele cennych porad ktore nie zawsze byly były miłe i nie łatwe do zaakceptowania. Szczerze polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy wychowawcze, problemy z brakiem pewności siebie i swych rodzicielskich umiejętności

Najlepszy psychoterapeuta z jakim kiedykolwiek miałam styczność, a muszę nadmienić, że było ich sporo. Bardzo szybko dostrzegł z czym mam największy problem i jaki duży ma to wpływ na moich synów. Realnie mi pomógł podbudowując moją samoocenę co poskutkowało tym, że uwierzyłam w swoją matczyną intuicję i rodzicielskie umiejętności :)
dzięki temu moje dzieci stały się spokojniejsze i bardziej radosne.
Pokazał mi jak wyrażać emocje, których obecnie doświadczam, nie tylko słowami i opisem ale również jak je przeżywać i jak sobie z nimi radzić. Dzięki Panu Wojtkowi nauczyłam się jak ważne jest nazywanie uczuć "po imieniu". Pomogło mi to w radzeniu sobie z uczuciem niepokoju czy niewyjaśnionego panicznego lęku.
Pokazał mi również jak słuchać dzieci by zrozumieć ich język oraz jak mówić by chciały słuchać. Jak ważne jest w wychowywaniu bycie konsekwentnym.
Szczerze polecam Pana Wojtka wszystkim, zarówno tym, którzy idą na wizytę pierwszy raz z lękiem, nieśmiałością czy powątpiewaniem, jak również tym, którzy już mieli styczność z innymi psychologami i psychoterapeutami, ale z wątpliwym rezultatem - Panu Wojtkowi warto dać szansę, gdyż słucha i rozumie; jest empatyczny i angażuje się w każdy przypadek; chce realnie pomóc i znaleźć rozwiązanie do każdej ciężkiej sytuacji życiowej.
Dziękując za profesjonalizm i pomoc polecam Pana Wojtka dla tych, którzy chcą odzyskać radość z życia i wiarę w lepsze jutro.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Wojtka trafiłam, ponieważ miałam ogromny problem z wyrażaniem emocji.
Zapewniano mnie, że zostaje oddana w najlepsze ręce. Podeszłam do tego  bardzo sceptycznie. Po pierwszej wizycie moje nastawienie nie uległo zmianie. Jednak po drugiej i każdej następnej  zrozumiałam, że Pan Wojtek to chyba najlepszy człowiek do jakiego mogłam trafić w tamtym czasie. Na każdej sesji wiele mi uświadamiał. Mój szok był ogromny. Mówił to co myśli, niekoniecznie zgodnie z moimi oczekiwaniami jednak dzięki temu wiele zrozumiałam. Jest to człowiek bardzo rzetelny, wyrozumiały i oddany swojej pracy. Ma wspaniałe podejście, bardzo interesujące spojrzenie na dany problem dzięki czemu osiągnęliśmy założone cele. Jestem mu ogromnie za to wdzięczna.


J
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Wojtka, trafiłam przypadkiem. Szukałam pomocy i dzwoniłam po różnych poradniach. Bezskutecznie, nikt nie był w stanie przez telefon czegokolwiek doradzić a terminy były przerażające.
Pan Wojtek (było to około 2 temu) zaprosił mnie na spotkanie. Miałam problemy z córką, byłam w nowym związku, a do tego córka nie potrafiła się zaaklimatyzować w nowym otoczeniu i na domiar złego ojciec biologiczny bardzo nastawiał ją przeciwko nam.
Pan Wojtek pomógł bardzo zarówno mi jak i mojej córeczce i jestem mu za to bardzo wdzięczna. Jest rzetelny, mówi co myśli, chociaż czasami jest to bolesne bądź zupełnie odmienne od tego co chcielibyśmy usłyszeć, ale jeśli idzie się na terapię to nie po to by ktoś mówił nam tylko to co pragniemy usłyszeć. Przede wszystkim czułam, że mnie rozumie, moje uczucia, mój strach, obawy, to też było dla mnie ważne, żeby osoba, której mówię o swoich problemach rozumiała to o czym rozmawiamy. Pokazał mi świat z ciut innej perspektywy.
Polecam go, bo jest świetnym, wykwalifikowanym specjalistą. Nie ma książkowego podejścia do pacjenta, co dla mnie było bardzo ważne. Nie cierpię psychologów mądrali, którzy wykonują swój zawód dla przysłowiowej kasy.
Dla mnie Pan Wojtek to człowiek, który robi to z powołania a rzadko spotyka się dziś takich ludzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Syn jest alkoholikiem i zaczął brać Anticol, bo wpadł w tarapaty bo nie płacił zadłużenia w banku,no i sie wystraszył, i dlatego zaczął brać tabletki ,dwa tygodnie nie pił a dziś na napił sie piwa.jak mu pomóc prosze o rade co mam robić proszę napisać

W mojej ocenie jedyną i słuszną drogą jest podjęcie przez syna terapii uzależnień. I mówię tu o terapii, nie AA. Różnica jest znacząca. Anticol może być pomocy w leczeniu uzależnienia, ale tylko pomocny.

mgr Wojciech Okoń

Mój mąż mnie wyzywa od szmat, suk, śmieci i wszystko co możliwe, aż wstyd to mówić, wyklina i poniża przy każdej okazji, tzn przy każdej sprzeczce czy kłótni. Małżeństwem jesteśmy od półtora roku, ale razem jesteśmy od 10 lat, od liceum. Zawsze miał problem z szacunkiem do mnie, a ja zawsze miałam nadzieję, że się zmieni i zawsze wybaczałam wszystko. Potrafi mnie szarpać, popychać, napluć na mnie. Ale on zapomina o wszystkim i oczekuje ode mnie czułości, namiętności, nie myśląc o tym jak bardzo mnie boli to jak mnie traktuje. Mamy roczną córeczkę. Przy niej też mnie wyzywa i poniża. Boję się, że córka wyrośnie w przekonaniu, że facet może jej nie szanować, że facet może wszystko. Czuję się nic nie warta. Nikt o tym nie wie. Boję się komuś powiedzieć, bo boję się, że to będzie koniec. Każdy ma mojego męża za dobrego, pomocnego człowieka. Każdy go lubi, a ja jestem workiem treningowym, ja jestem ta zła,mówi, że to ja jestem winna, że ja zaczynam, że to przeze mnie. Nie wiem co mam robić?

Nazywając rzeczy po imieniu jest to przemoc. Zdaje sobie sprawę, że może być ciężko dopuścić do siebie taką myśl, że jest Pani osobą doznającą przemocy, tym bardziej, że mąż uchodzi w środowisku za "dobrego" człowieka.
Pisze Pani, że boi się o tym powiedzieć komuś, bo będzie "koniec", a ja się zastanawiam koniec czego? W mojej ocenie koniec już dawno nastąpił, a zaczęła się fikcja. Fikcja małżeństwa, bo ciężko mówić o partnerstwie, gdy nie ma równowagi, a jest za to - co powtórzę jeszcze raz - przemoc.
Proponowałbym udać się do MOPS- u, tudzież OIK-u. Tam uzyska Pani wszelką pomoc. Rozumiem, że może pojawić się lęk czy wstyd, ale nie jest Pani sama. Specjaliści, których pani spotka pomogą uporać się z tymi emocjami, jak i błędnymi przekonaniami.

mgr Wojciech Okoń

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dawno temu wybierając psychologię, jako kierunek studiów kierowałem się myślą , że chcę pomagać ludziom i robić to w najlepszy możliwy sposób. Gdyż uw...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia snu
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania