lek.

Wojciech Kowalski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 151 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Wojciech Kowalski i jestem specjalistą w zakresie Ginekologii i Położnictwa , jestem absolwentem Wydziału Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Wojciech Kowalski i jestem specjalistą w zakresie Ginekologii i Położnictwa , jestem absolwentem Wydziału Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje: Szpital MSWiA w Krakowie, Szpital Rydygiera w Krakowie, Gabinety Lekarskie Długa-Kraków, Centrum Medyczne Biotamed w Wieliczce.
  W Krakowie przy ul. Długiej wykonujemy także badania USG piersi, tarczycy, brzucha, kończyn dolnych, Dopplery naczyniowe, kolana.
  Zapraszam na wizytę do w.w. poradni.
  Mój profil na facebooku:
  https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/GinekologKrakow?fref=ts

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
227 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I

  Pan Doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Odpowiada na wszystkie pytania i zachęca do ich zadawania. Już w dwóch stresowych dla mnie sytuacjach związanych z dzieckiem, kiedy potrzebowałam szybkiej konsultacji z lekarzem, udzielił mi porady telefonicznej i doradził jakie podjąć dalsze kroki. Lekarz profesjonalny, uprzejmy i otwarty na pacjenta, w jego gabinecie zawsze czuje się komfortowo. Polecam w 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Chodzę do Pana doktora już ponad 2 lata. Poleciłam mojej koleżance jest również bardzo zadowolona.Właściwy człowiek na właściwym miejscu .Takich lekarzy jest już bardzo mało.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48

  Wizyta odbyła się punktualnie, Doktor zachęcał do zadawania pytań i wszystko szczegółowo tłumaczył. Z pewnością tam wrócę. Polecam !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48

  Miałam mały problem z trafieniem, ale to jedyny minus. Lekarz bardzo miły, dokładnie wszystko wyjaśnił, dobrał lekarstwa i wytłumaczył kiedy i jak stosować. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: USG ginekologiczne transwaginalne

  Polecam, wizyta odbyła się punktualnie, Dr jest sympatyczny i konkretny. Badanie bezbolesne i dokładne. Cena też w porządku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u pana doktora. Bez pośpiechu, dokładnie przeprowadzony wywiad, lekarz wszystko tłumaczył, prosił o zadawanie pytań jeśli coś byłoby dla mnie niejasne. Tak właśnie powinna wyglądać wizyta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona, wizyta konkretna, lekarz konkretny. O cokolwiek zapytałam dostałam odpowiedź, badanie bezbolesne. Lekarz przyjazny. Z pewnością będę do Niego chodzić.

 • K
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Mily/rzeczowy/z fachowym podejsciem/usmiechniety/dokladny/z alterantywnym podejsciem do problemy/ polecam

 • W
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor jest bardzo miły i delikatny przy badaniu, niestety odniosłam wrażenie, że nieco zbyt zapracowany, stąd ocena.
  Od razu przekazuje nr telefonu i zapewnia, że można dzwonić i pisać o każdej porze, więc w razie problemów nie zostaje się samemu z problemem, co w przypadku prowadzenia ciąży jest ogromnym plusem i komfortem.
  Niestety wizyta opóźniła się o ok. pół godziny co przy prywatnych wizytach wydaje mi się dość sporą obsuwą, a pani w recepcji nadmieniła, że to jest typowe. Po przesłaniu wyników badań dr powiedział, że wszystko jest w porządku, inny lekarz później kazał mi powtórzyć jedno z badań, bo wyszło poza zakresem.
  Ostatecznie zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u tego drugiego lekarza, więc moja opinia dotyczy jednej wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U żadnego ginekologa nie czułam się tak komfortowo, jak u doktora Kowalskiego. Doświadczenie z poprzednich wizyt sprawiło, że nie zastanawiałam się długo, kogo wybrać na lekarza prowadzącego ciążę. Nadal jestem bardzo zadowolona. Duży komfort daje mi możliwość zadzwonienia/przesłania wyników badań smsem - jeżeli nic nie budzi zastrzeżeń, nie muszę umawiać się na dodatkowe wizyty.