lek.

Wojciech Kowalski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 248 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Wojciech Kowalski i jestem specjalistą w zakresie Ginekologii i Położnictwa , jestem absolwentem Wydziału Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Wojciech Kowalski i jestem specjalistą w zakresie Ginekologii i Położnictwa , jestem absolwentem Wydziału Medycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Aktualnie pracuje: Szpital MSWiA w Krakowie, Szpital Rydygiera w Krakowie, Gabinety Lekarskie Długa-Kraków, Centrum Medyczne Biotamed w Wieliczce.
  W Krakowie przy ul. Długiej wykonujemy także badania USG piersi, tarczycy, brzucha, kończyn dolnych, Dopplery naczyniowe, kolana.
  Zapraszam na wizytę do w.w. poradni.
  Mój profil na facebooku:
  https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/GinekologKrakow?fref=ts

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

 • choroby ginekologiczne

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
243 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Kolejna moja wizyta u doktora Kowalskiego. Jak zwykle miły, kompetentny, szczegółowo tłumaczy wątpliwosci. Zdecydowanie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista. Długo szukałam lekarza, który tak jak Pan doktor odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo miły, konkretny. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystko poszło sprawnie, w przyjemnej atmosferze. Gabinet czysty. Nawet zmierzono mi ciśnienie co mnie mile zaskoczyło.
  Polecam w 100%

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z konsultacji bo już zaczęłam tracić wiarę w medycynę i możliwość rozwiązania mojego problemu. Długo tułałam się, zbyt długo, po wielu gabinetach bezskutecznie.Nieoczekiwanie trafiłam do gabinetu Pana doktora. Oprócz tego, że Pan doktor uważnie słucha to widać zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Przedstawia strategie, działania, rozwiązania i rozmawia, uspokaja, daje nadzieje. Poczułam się fachowo zaopiekowana i bezpieczna. Efekt zdecydowanie podwójny zarówno ginekologiczny jak i psychologiczny. A to nieocenione dla umęczonej pacjentki.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan doktor najlepszy na jakich trawiłam,konkretne działanie uratowało mnie, właśnie dzięki jego skierowaniu do szpitala na zabieg uratowało mój tyłek-dosłownie ;) a nie to co trzech innych ginekologów w ciągu ostatniego półtora miesiąca, zwlekając, zapisując jakieś leki,a krwawiłam tak mocno że nie miałam siły butów ubrać.Miałam szczęście żre poszłam do niego.W ogóle zawsze na wizytę dostaję się z dnia na dzień, a nie jak inni mają terminy 2 tyg średnio.Dodam że na wizycie czuję że jestem słuchana a nie tylko słyszana.Pozdrawiam pana gin.Kowalskiego i dziękuję mu .

 • P
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, rozwiał wątpliwości, zadawał pytania uzupełniające wizytę, gabinet nowoczesny, ładnie urządzony. Mimo tego że była to moja pierwsza wizyta u ginekologa sądzę że będę korzystać właśnie z gabinetu dr Wojciecha.

 • M
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48

  Bardzo polecam, świetny wyrozumiały lekarz, wszystko tłumaczy, ma bardzo dobre podejście do klientek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły Pan doktor, wszystko tłumaczy, upewnia się czy pacjentka na pewno wszystko rozumie, zapamięta. Polecam.

 • Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: ciąża

  Witam. Pan doktor to najlepszy ginekolog jakiego spotkałam do tej pory! Zawsze można na niego liczyć, oddzwania jeśli nie odbierze i pomoże w każdej sytuacji. Jestem bardzo zadowolona z jego profesjonalizmu i empatii, która posiada. Bardzo mi pomógł i mogę go szczerze polecić!
  Szeroka wiedza i rewelacyjna atmosfera.
  Bardzo mało jest takich lekarzy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uważam, że Pan Doktor to bardzo kompetentna i uprzejma osoba. Zostałam wysłuchana a moje wątpliwości i problemy zostały rozwiązane. Wizytę oceniam bardzo pozytywnie