Adres

Jasna 5/7, Skierniewice
Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
46 819.....

Poradnictwo psychologiczne (od 120 zł)

Psychoterapia indywidualna (od 120 zł)

Testy psychologiczne (od 200 zł) + 22 więcej

Psychoterapia (od 120 zł)

Psychoterapia dzieci i młodzieży (od 120 zł)

Badania psychologiczne dzieci i młodzieży (120 zł)

Pokaż więcej usług
Spółdzielcza 36 B, Żyrardów Przyjmuje na NFZ
Przychodnia Lekarska Neuromedyka Poradnia Zdrowia Psychicznego (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
Przyjmuję: dorosłych
NFZ
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Pomoc psychologiczna online na Skype mój nick wojciechk5. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Moim głównym nurtem pracy jest psychoterapi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (w trakcie)


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Świetny specjalista. Nie myślałam że będe w stanie aż tak się otworzyć. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Dominiko. Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że moja pomoc jest skuteczna, dziękuję również za zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła. Cieszę się, że mogę Pani pomóc.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Pan Wojciech pomógł mi kiedy miałem problemy. Można powiedzieć że otworzył mi oczy. Kilka wizyt wystarczyło by wszystko wróciło do normy.
Dzięki panu Wojtkowi znalazłem drogę, którą zamierzam teraz kroczyć.
Zdecydowanie jest to psycholog godny polecenia :)

mgr Wojciech Kopytek

Szanowny Maćku,

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Praca z Tobą to czysta przyjemność. Wierzę, że mając pasję, wewnętrzną siłę, silną wolę i z góry wyznaczony cel osiągniesz wszystko, co postanowiłeś osiągnąć.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna kłopoty z koncentracją u synka, szybko się poddaje, nie wierzy we własne możliwości, brak koncentracji

Pan Wojciech lekarz z fajnym podejściem do dzieci. Wymagający ale skuteczny. Już na drugiej wyzycie złapał kontakt z synem. Wie jak odpowiednio podejść dziecko aby się otworzyło. A przede wszystkim nie jest naciągaczem, któremu zależy tylko ma pieniążkach. Polecam w 100%.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Aneto, bardzo dziękuję za pozytywną opinię.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Pan mgr Wojciech Kopytek zajmuje się moją córką. Widzę poprawę stanu psychicznego, lekarz angażuje się w pracę, nawiązał bardzo dobry kontakt z pacjentką poświęcając jej dwie godziny tygodniowo. Efekty pracy są wymierne. Jestem zadowolona.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Marto, bardzo dziękuję pozytywną opinię i słowa uznania. Cieszę się, że mogę pomóc Pani córce. Praca przynosząca efekty jest dla mnie największą nagrodą. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

P
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna zwykła wizyta 50 min.

Długo szukałem specjalisty z którym mój nastoletni syn chciałby pracować. Rok temu poznaliśmy Pana Wojtka i nareszcie mogę spokojnie spać wiedząc, że dzieciak objęty jest profesjonalnym wsparciem psychologicznym. Z pełną odpowiedzialnością polecam terapię u Pana Wojtka w różnych życiowych zawirowaniach.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowny Panie Przemku, bardzo dziękuję za te słowa, za docenienie mojego zaangażowania. To dla mnie bardzo ważne, że mogłem pomóc pańskiemu synowi. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek psycholog psychoterapeuta.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A

Bardzo polecam Pana Wojtka przy pracy w trudnym etapie życia. Ma on bardzo duże doświadczenie w rozpoznawaniu charakteru drugiego człowieka. Potrafi trzeźwo spojrzeć na sytuacje w której znajduje się obecnie pacjent i dodać wiary w siebie. Co ważne w trakcie spotkań jest pełne zaufanie pacjent- terapeuta i jest to dla mnie bardzo komfortowe. W trakcie spotkania panuje atmosfera spokoju, zainteresowania i zrozumienia pacjenta. Po wizycie poziom samopoczucia jest zawsze lepszy.
Poza tym Pan Wojtek jest empatycznym i zaangażowanym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia komfort i dobro pacjenta.
Zawsze czekam na kolejne spotkanie.
Dziękuje za pomoc Panie Wojtku

mgr Wojciech Kopytek

Bardzo dziękuję za te słowa. Zadowolenie pacjentów i skuteczność w działaniu są dla mnie najważniejsze. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Neuromedyka Poradnia Zdrowia Psychicznego śmierć brata,rozpad malżeństwa

Z Panem Wojtkiem rozmawia się jak z przyjacielem.Jest bardzo konkretny,szczery i profesjonalny.Trafiłam do niego w najgorszym etapie mojego życia,cały świat zawalił mi się na głowę,dzięki rozmowom z Panem Wojtkiem wszystko zaczęło wracać na swoje tory,na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony.Pan Wojtek uświadomił mi wiele istotnych kwestii,których wcześniej nie dostrzegałam.Dzięki pracy z Panem Wojtkiem przeszłam ogromną metamorfozę,teraz jestem silna i w końcu szczęśliwa,w pełni cieszę się życiem. Jestem mu bardzo wdzięczna za to czego dokonał w moim przypadku.Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Wojciech Kopytek

Pani Magdaleno bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się że mogłem pomóc Pani w tak ciężkiej dla Pani sytuacji. Cieszę się tym bardziej, że obecnie jest Pani szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna pomoc w ustaleniu przyczyny mojej choroby/pomoc na tle psychicznym

Z calego serca polecam tego psychologa. Pan Wojtek jest naprawdę spokojnym i miłym człowiekiem, oraz rzetelnym i dokładnym w swojej pracy. Trafiłam na niego 2 lata temu w naprawdę trudnym dla mnie okresie. Oddaliłam się wtedy od ludzi i przez moją chorobę, nie potrafiłam się zmusić, aby wyjść z domu, otworzyć się do innych. Pan Wojtek to zmienił. Nie wskazał mi drogi przez którą musiałam przejść, aby się otworzyć, ale naprowadził na tą właściwą. Dzięki niemu, powoli zaczęłam dostrzegać samą siebie i co tak naprawdę jest dla mnie najważniejsze. W nagłych przypadkach zawsze mogę do niego zadzwonić i umówić się na bliższy termin. Dzięki temu, podświadomie, odczuwam ulgę. Ulgę, że jest ktoś, kto mnie wysłucha, nie będzie mi dyktować zasad, i że jest osoba na tym świecie, która nie zgani mnie za coś, czego nie potrafię i da szansę, aby coś zmienić. Takim specjalistą jest właśnie Pan Wojtek. Nie jestem w stanie wyrazić ile mu zawdzięczam... Chodź moja podróż w odnajdywaniu jeszcze się nie skończyła, to wiem, że z jego pomocą uda mi się zwalczyć chorobę. Gdyż to właśnie dzięki niemu w końcu zrozumiałam, co tak naprawdę od tylu lat trzymało mnie w ryzach. Jestem jednak pewna, że wraz z jego pomocą uda mi się to pokonać. Chodź nigdy nie byłam u innego specjalisty, nie zamieniłabym Pana na nikogo innego. Naprawdę polecam i nie mogę się doczekać następnej wizyty.

mgr Wojciech Kopytek

Asiu, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Zadowolenie pacjentów jest dla mnie podstawowym celem, swoją pracę staram się wykonywać zawsze najlepiej jak potrafię. Przywracanie spokoju moim pacjentom zawsze jest wyzwaniem i czasem kończy się porażką, czasem sukcesem. Cieszę się, że tak o mnie myślisz, że mogłem Ci pomóc i poprawić jakość twojego życia. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna terapia młodzieży

Bardzo polecam pana Wojtka do pracy z młodzieżą.Otwarty ,szczery a przede wszystkim skuteczny psycholog.

mgr Wojciech Kopytek

Bardzo dziękuję za te słowa. Dobro moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze w tej pracy. Satysfakcja moich pacjentów i poprawa jakości ich życia to dla mnie najważniejsza rzecz. To cel mojego działania. Cieszę się że tak jestem oceniany. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Bardzo dobry specjalista. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w dość trudnym dla mnie momenie momencie. Pan Wojciech już od pierwszych wizyt pomógł poukładać pewne zagadnienia i sprawy w moim życiu. Terapia trwa nadal, ale już z całą pewnością mogę polecić Pana Wojciecha jako terapeutę.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani. Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy i zaangażowania w poprawę Pani zdrowia. Jest mi miło, że postanowiła Pani dokonać pozytywnej oceny mojej pracy. Samopoczucie i zdrowie moich pacjentów są dla mnie priorytetem w pracy terapeutycznej. Dziękuję za pozytywny komentarz. Z uszanowaniem. Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Usługi i ceny

Wsparcie dla służb mundurowych i ratowniczych 50 min.

od 150 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 150 zł

Terapia dzieci i młodzieży 50 min.

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Testy psychologiczne

od 200 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 200 zł

Terapia par i rodzin 50- 90 min.

od 180 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 180 zł

Interwencja kryzysowa 50-90 min.

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Pełna diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna

od 400 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 400 zł

Wizyta domowa 50 - 90 min.

od 180 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 180 zł

Pierwsza konsultacja psychologiczna wywiad psychologiczny - 50 min.

150 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

150 zł

Psychoterapia na skype 50 min.

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Terapia par i rodzin na skype 50- 90 min.

od 180 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 180 zł

Interwencja kryzysowa na skype 50-90 min.

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Coaching 50-90 min.

od 450 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 450 zł

Coaching na skype 50-90 min.

od 250 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 250 zł

Psychoterapia poznawczo - behawioralna 50 min.

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Psychoterapia poznawczo - behawioralna na skype 50 min.

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Diagnoza iq - ilorazu inteligencji (test wechslera)

250 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

250 zł

Opinia psychologiczna

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Psychoterapia

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Psychoterapia dzieci i młodzieży

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Badania psychologiczne dzieci i młodzieży

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Konsultacje psychologiczne

120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

120 zł

Ocena stanu psychicznego

200 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

200 zł

Psychoterapia indywidualna

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Poradnictwo psychologiczne

od 120 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

od 120 zł

Pierwsza wizyta konsultacyjna - wywiad psychologiczny

150 zł

Jasna 5/7, Skierniewice

Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

150 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
D
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Świetny specjalista. Nie myślałam że będe w stanie aż tak się otworzyć. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Dominiko. Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że moja pomoc jest skuteczna, dziękuję również za zaufanie jakim mnie Pani obdarzyła. Cieszę się, że mogę Pani pomóc.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Pan Wojciech pomógł mi kiedy miałem problemy. Można powiedzieć że otworzył mi oczy. Kilka wizyt wystarczyło by wszystko wróciło do normy.
Dzięki panu Wojtkowi znalazłem drogę, którą zamierzam teraz kroczyć.
Zdecydowanie jest to psycholog godny polecenia :)

mgr Wojciech Kopytek

Szanowny Maćku,

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Praca z Tobą to czysta przyjemność. Wierzę, że mając pasję, wewnętrzną siłę, silną wolę i z góry wyznaczony cel osiągniesz wszystko, co postanowiłeś osiągnąć.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna kłopoty z koncentracją u synka, szybko się poddaje, nie wierzy we własne możliwości, brak koncentracji

Pan Wojciech lekarz z fajnym podejściem do dzieci. Wymagający ale skuteczny. Już na drugiej wyzycie złapał kontakt z synem. Wie jak odpowiednio podejść dziecko aby się otworzyło. A przede wszystkim nie jest naciągaczem, któremu zależy tylko ma pieniążkach. Polecam w 100%.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Aneto, bardzo dziękuję za pozytywną opinię.

Z uszanowaniem

Wojciech Kopytek

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: W innym miejscu

Pan mgr Wojciech Kopytek zajmuje się moją córką. Widzę poprawę stanu psychicznego, lekarz angażuje się w pracę, nawiązał bardzo dobry kontakt z pacjentką poświęcając jej dwie godziny tygodniowo. Efekty pracy są wymierne. Jestem zadowolona.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani Marto, bardzo dziękuję pozytywną opinię i słowa uznania. Cieszę się, że mogę pomóc Pani córce. Praca przynosząca efekty jest dla mnie największą nagrodą. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

P
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna zwykła wizyta 50 min.

Długo szukałem specjalisty z którym mój nastoletni syn chciałby pracować. Rok temu poznaliśmy Pana Wojtka i nareszcie mogę spokojnie spać wiedząc, że dzieciak objęty jest profesjonalnym wsparciem psychologicznym. Z pełną odpowiedzialnością polecam terapię u Pana Wojtka w różnych życiowych zawirowaniach.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowny Panie Przemku, bardzo dziękuję za te słowa, za docenienie mojego zaangażowania. To dla mnie bardzo ważne, że mogłem pomóc pańskiemu synowi. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek psycholog psychoterapeuta.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A

Bardzo polecam Pana Wojtka przy pracy w trudnym etapie życia. Ma on bardzo duże doświadczenie w rozpoznawaniu charakteru drugiego człowieka. Potrafi trzeźwo spojrzeć na sytuacje w której znajduje się obecnie pacjent i dodać wiary w siebie. Co ważne w trakcie spotkań jest pełne zaufanie pacjent- terapeuta i jest to dla mnie bardzo komfortowe. W trakcie spotkania panuje atmosfera spokoju, zainteresowania i zrozumienia pacjenta. Po wizycie poziom samopoczucia jest zawsze lepszy.
Poza tym Pan Wojtek jest empatycznym i zaangażowanym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia komfort i dobro pacjenta.
Zawsze czekam na kolejne spotkanie.
Dziękuje za pomoc Panie Wojtku

mgr Wojciech Kopytek

Bardzo dziękuję za te słowa. Zadowolenie pacjentów i skuteczność w działaniu są dla mnie najważniejsze. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Neuromedyka Poradnia Zdrowia Psychicznego śmierć brata,rozpad malżeństwa

Z Panem Wojtkiem rozmawia się jak z przyjacielem.Jest bardzo konkretny,szczery i profesjonalny.Trafiłam do niego w najgorszym etapie mojego życia,cały świat zawalił mi się na głowę,dzięki rozmowom z Panem Wojtkiem wszystko zaczęło wracać na swoje tory,na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony.Pan Wojtek uświadomił mi wiele istotnych kwestii,których wcześniej nie dostrzegałam.Dzięki pracy z Panem Wojtkiem przeszłam ogromną metamorfozę,teraz jestem silna i w końcu szczęśliwa,w pełni cieszę się życiem. Jestem mu bardzo wdzięczna za to czego dokonał w moim przypadku.Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Wojciech Kopytek

Pani Magdaleno bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się że mogłem pomóc Pani w tak ciężkiej dla Pani sytuacji. Cieszę się tym bardziej, że obecnie jest Pani szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna pomoc w ustaleniu przyczyny mojej choroby/pomoc na tle psychicznym

Z calego serca polecam tego psychologa. Pan Wojtek jest naprawdę spokojnym i miłym człowiekiem, oraz rzetelnym i dokładnym w swojej pracy. Trafiłam na niego 2 lata temu w naprawdę trudnym dla mnie okresie. Oddaliłam się wtedy od ludzi i przez moją chorobę, nie potrafiłam się zmusić, aby wyjść z domu, otworzyć się do innych. Pan Wojtek to zmienił. Nie wskazał mi drogi przez którą musiałam przejść, aby się otworzyć, ale naprowadził na tą właściwą. Dzięki niemu, powoli zaczęłam dostrzegać samą siebie i co tak naprawdę jest dla mnie najważniejsze. W nagłych przypadkach zawsze mogę do niego zadzwonić i umówić się na bliższy termin. Dzięki temu, podświadomie, odczuwam ulgę. Ulgę, że jest ktoś, kto mnie wysłucha, nie będzie mi dyktować zasad, i że jest osoba na tym świecie, która nie zgani mnie za coś, czego nie potrafię i da szansę, aby coś zmienić. Takim specjalistą jest właśnie Pan Wojtek. Nie jestem w stanie wyrazić ile mu zawdzięczam... Chodź moja podróż w odnajdywaniu jeszcze się nie skończyła, to wiem, że z jego pomocą uda mi się zwalczyć chorobę. Gdyż to właśnie dzięki niemu w końcu zrozumiałam, co tak naprawdę od tylu lat trzymało mnie w ryzach. Jestem jednak pewna, że wraz z jego pomocą uda mi się to pokonać. Chodź nigdy nie byłam u innego specjalisty, nie zamieniłabym Pana na nikogo innego. Naprawdę polecam i nie mogę się doczekać następnej wizyty.

mgr Wojciech Kopytek

Asiu, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Zadowolenie pacjentów jest dla mnie podstawowym celem, swoją pracę staram się wykonywać zawsze najlepiej jak potrafię. Przywracanie spokoju moim pacjentom zawsze jest wyzwaniem i czasem kończy się porażką, czasem sukcesem. Cieszę się, że tak o mnie myślisz, że mogłem Ci pomóc i poprawić jakość twojego życia. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna terapia młodzieży

Bardzo polecam pana Wojtka do pracy z młodzieżą.Otwarty ,szczery a przede wszystkim skuteczny psycholog.

mgr Wojciech Kopytek

Bardzo dziękuję za te słowa. Dobro moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze w tej pracy. Satysfakcja moich pacjentów i poprawa jakości ich życia to dla mnie najważniejsza rzecz. To cel mojego działania. Cieszę się że tak jestem oceniany. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K
Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

Bardzo dobry specjalista. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w dość trudnym dla mnie momenie momencie. Pan Wojciech już od pierwszych wizyt pomógł poukładać pewne zagadnienia i sprawy w moim życiu. Terapia trwa nadal, ale już z całą pewnością mogę polecić Pana Wojciecha jako terapeutę.

mgr Wojciech Kopytek

Szanowna Pani. Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy i zaangażowania w poprawę Pani zdrowia. Jest mi miło, że postanowiła Pani dokonać pozytywnej oceny mojej pracy. Samopoczucie i zdrowie moich pacjentów są dla mnie priorytetem w pracy terapeutycznej. Dziękuję za pozytywny komentarz. Z uszanowaniem. Wojciech Kopytek.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

91 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od pięciu lat moja żona nie całował się namiętnie i czule.Trzy i pół roku temu ja zdradzilem i dowiedziała się o tym. Od tamtego czasu zabiegalem o nią,wyjazdy tam gdzie lubi,prezenty bez okazji,kwiaty,teatr ,nawet pożyczkę dużą załatwiłem żeby mogła prowadzić swój interes. Kłótnie o uczucia były zawsze,ona jest inna,nie umie tego okazywać i dziękować. Sex raz na tydzień,dwa albo i trzy, bez calowania . Już nie wiem co robić, odpuszczam sobie to wszystko i zaczyna mi być obojętna choć bardzo ja kocham. Nie mamy wspólnych znajomych,ja mam pracę ona przyjaciela i mówi że nic więcej. Co mam robić? bo już nie wiem . Nie przytula się, nie całuje, i nie pyta jak minął Dzień, czy co u Ciebie? .Nie rozmawiamy w ten sposób. Widzimy się rano bo późno kończę pracę . Za nic nie umie się odwdzięczyć. Już nie wiem co mam robić.

  Witam. Z przedstawionego przez pana opisu sytuacji wynika że niewłaściwe relacje między panem a żoną były już dużo wcześniej zanim zanim pan ją zdradził. Prawdopodobnie przyczyną zdrady były te niewłaściwe relacje, to znaczy w małżeństwie nie otrzymywał pan tego wszystkiego czego pan potrzebował, w związku z czym szukał pan szczęścia w relacjach z inną kobietą. Na pewno to zdrada negatywnie wpłynęła na wasze relacje. Pańska żona twierdzi że relacja z przyjacielem to czysta przyjaźni jeśli byłbym na pana miejscu zwróciłbym uwagę na charakter tej przyjaźni na to jak często się spotykają i przede wszystkim co ich łączy. Z mojego doświadczenia wynika że nie ma czegoś takiego jak przyjaźń damsko męska, gdyż prędzej czy później zawsze kończy się ona w łóżku. Przyjaźń damsko-męska w jej szczerej formie może istnieć tylko wtedy gdy jedna ze stron lub dwie strony jest homoseksualna w innym przypadku zawsze może dojść do fascynacji seksualnej. Proszę zwrócić uwagę od jak dawna trwa ta przyjaźń pomiędzy pana żonatym mężczyzną. Od jak dawna jesteście państwo małżeństwem i od jak dawna żona przestała okazywać panu uczucia. W szczególności proszę zwrócić uwagę od jak dawna Pana żona przestała pana całować w usta. Z przedstawionego przez pana opisu wynika iż zbliżenia seksualne, jakie są aktualnie między wami przypominają zbliżenia seksualne prostytutki z klientem, prostytutki nie całują w usta swych klientów. Być może żona Kochając się z panem odrabia tak zwaną "pańszczyznę" a mężczyzną który jest aktualnie mężczyzną jej życia jest jej "przyjaciel". To pan powinien być jej najbliższym przyjacielem. Na pana miejscu wynajął bym prywatnego detektywa w celu zweryfikowania tych kwestii. Być może doszło do sytuacji w której oboje nie byliście wobec siebie uczciwi, a tylko pan miał odwagę by przyznać się do błędu drugiej stronie. Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek

  mgr Wojciech Kopytek

 • Czy eeg biofeedback pomaga przy ADHD i jakie są skutki po treningu

  Tak. Pomaga. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek

  mgr Wojciech Kopytek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pomoc psychologiczna online na Skype mój nick wojciechk5. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Moim głównym nurtem pracy jest psychoterapi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (w trakcie)

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Staże

 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Oddział Rehabilitacji (Skierniewice 2010)
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Poradnia Zdrowia Psychicznego (Skierniewice 2010)Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe