Umów wizytę Zapytaj lekarza 364 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pomoc psychologiczna online na Skype mój nick wojciechk5. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Pomagam w radzeniu sobie z: kryzysami osobistymi (zdrada, rozwód, rozstanie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan mgr Wojciech Kopytek zajmuje się moją córką. Widzę poprawę stanu psychicznego, lekarz angażuje się w pracę, nawiązał bardzo dobry kontakt z pacjentką poświęcając jej dwie godziny tygodniowo. Efekty pracy są wymierne. Jestem zadowolona.

  Wojciech Kopytek2018-04-30

  Szanowna Pani Marto, bardzo dziękuję pozytywną opinię i słowa uznania. Cieszę się, że mogę pomóc Pani córce. Praca przynosząca efekty jest dla mnie największą nagrodą. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

 • P
  Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia PsychologicznaUsługa: zwykła wizyta 50 min.

  Długo szukałem specjalisty z którym mój nastoletni syn chciałby pracować. Rok temu poznaliśmy Pana Wojtka i nareszcie mogę spokojnie spać wiedząc, że dzieciak objęty jest profesjonalnym wsparciem psychologicznym. Z pełną odpowiedzialnością polecam terapię u Pana Wojtka w różnych życiowych zawirowaniach.

  Wojciech Kopytek2018-04-23

  Szanowny Panie Przemku, bardzo dziękuję za te słowa, za docenienie mojego zaangażowania. To dla mnie bardzo ważne, że mogłem pomóc pańskiemu synowi. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek psycholog psychoterapeuta.

 • A

  Bardzo polecam Pana Wojtka przy pracy w trudnym etapie życia. Ma on bardzo duże doświadczenie w rozpoznawaniu charakteru drugiego człowieka. Potrafi trzeźwo spojrzeć na sytuacje w której znajduje się obecnie pacjent i dodać wiary w siebie. Co ważne w trakcie spotkań jest pełne zaufanie pacjent- terapeuta i jest to dla mnie bardzo komfortowe. W trakcie spotkania panuje atmosfera spokoju, zainteresowania i zrozumienia pacjenta. Po wizycie poziom samopoczucia jest zawsze lepszy.
  Poza tym Pan Wojtek jest empatycznym i zaangażowanym człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia komfort i dobro pacjenta.
  Zawsze czekam na kolejne spotkanie.
  Dziękuje za pomoc Panie Wojtku

  Wojciech Kopytek2018-04-18

  Bardzo dziękuję za te słowa. Zadowolenie pacjentów i skuteczność w działaniu są dla mnie najważniejsze. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

 • M
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska NeuromedykaUsługa: śmierć brata,rozpad malżeństwa

  Z Panem Wojtkiem rozmawia się jak z przyjacielem.Jest bardzo konkretny,szczery i profesjonalny.Trafiłam do niego w najgorszym etapie mojego życia,cały świat zawalił mi się na głowę,dzięki rozmowom z Panem Wojtkiem wszystko zaczęło wracać na swoje tory,na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony.Pan Wojtek uświadomił mi wiele istotnych kwestii,których wcześniej nie dostrzegałam.Dzięki pracy z Panem Wojtkiem przeszłam ogromną metamorfozę,teraz jestem silna i w końcu szczęśliwa,w pełni cieszę się życiem. Jestem mu bardzo wdzięczna za to czego dokonał w moim przypadku.Gorąco polecam tego specjalistę.

  Wojciech Kopytek2018-04-12

  Pani Magdaleno bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się że mogłem pomóc Pani w tak ciężkiej dla Pani sytuacji. Cieszę się tym bardziej, że obecnie jest Pani szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

 • Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia PsychologicznaUsługa: pomoc w ustaleniu przyczyny mojej choroby/pomoc na tle psychicznym

  Z calego serca polecam tego psychologa. Pan Wojtek jest naprawdę spokojnym i miłym człowiekiem, oraz rzetelnym i dokładnym w swojej pracy. Trafiłam na niego 2 lata temu w naprawdę trudnym dla mnie okresie. Oddaliłam się wtedy od ludzi i przez moją chorobę, nie potrafiłam się zmusić, aby wyjść z domu, otworzyć się do innych. Pan Wojtek to zmienił. Nie wskazał mi drogi przez którą musiałam przejść, aby się otworzyć, ale naprowadził na tą właściwą. Dzięki niemu, powoli zaczęłam dostrzegać samą siebie i co tak naprawdę jest dla mnie najważniejsze. W nagłych przypadkach zawsze mogę do niego zadzwonić i umówić się na bliższy termin. Dzięki temu, podświadomie, odczuwam ulgę. Ulgę, że jest ktoś, kto mnie wysłucha, nie będzie mi dyktować zasad, i że jest osoba na tym świecie, która nie zgani mnie za coś, czego nie potrafię i da szansę, aby coś zmienić. Takim specjalistą jest właśnie Pan Wojtek. Nie jestem w stanie wyrazić ile mu zawdzięczam... Chodź moja podróż w odnajdywaniu jeszcze się nie skończyła, to wiem, że z jego pomocą uda mi się zwalczyć chorobę. Gdyż to właśnie dzięki niemu w końcu zrozumiałam, co tak naprawdę od tylu lat trzymało mnie w ryzach. Jestem jednak pewna, że wraz z jego pomocą uda mi się to pokonać. Chodź nigdy nie byłam u innego specjalisty, nie zamieniłabym Pana na nikogo innego. Naprawdę polecam i nie mogę się doczekać następnej wizyty.

  Wojciech Kopytek2018-04-03

  Asiu, bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Zadowolenie pacjentów jest dla mnie podstawowym celem, swoją pracę staram się wykonywać zawsze najlepiej jak potrafię. Przywracanie spokoju moim pacjentom zawsze jest wyzwaniem i czasem kończy się porażką, czasem sukcesem. Cieszę się, że tak o mnie myślisz, że mogłem Ci pomóc i poprawić jakość twojego życia. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia PsychologicznaUsługa: terapia młodzieży

  Bardzo polecam pana Wojtka do pracy z młodzieżą.Otwarty ,szczery a przede wszystkim skuteczny psycholog.

  Wojciech Kopytek2018-03-22

  Bardzo dziękuję za te słowa. Dobro moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze w tej pracy. Satysfakcja moich pacjentów i poprawa jakości ich życia to dla mnie najważniejsza rzecz. To cel mojego działania. Cieszę się że tak jestem oceniany. Z uszanowaniem Wojciech Kopytek.

 • K
  Lokalizacja: Psycholog Skierniewice - Studio Nowych Możliwości Pracownia Psychologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Jest to rzetelny i profesjonalny psychoterapeuta, do którego trafiłam w dość trudnym dla mnie momenie momencie. Pan Wojciech już od pierwszych wizyt pomógł poukładać pewne zagadnienia i sprawy w moim życiu. Terapia trwa nadal, ale już z całą pewnością mogę polecić Pana Wojciecha jako terapeutę.

  Wojciech Kopytek2018-03-21

  Szanowna Pani. Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy i zaangażowania w poprawę Pani zdrowia. Jest mi miło, że postanowiła Pani dokonać pozytywnej oceny mojej pracy. Samopoczucie i zdrowie moich pacjentów są dla mnie priorytetem w pracy terapeutycznej. Dziękuję za pozytywny komentarz. Z uszanowaniem. Wojciech Kopytek.

 • Pan Wojciech Kopytek jest bardzo skutecznym specjalistą. Pomógł mi w rozwiązaniu kryzysu, który był nie do przezwyciężenia przez długi czas. Bardzo dziękuję za pomoc Panie Wojciechu.

  Wojciech Kopytek2018-03-21

  Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę.

 • I

  Świetny psycholog. Skuteczny w działaniu specjalista. Pan Wojciech bardzo pomógł mi w rozwiązaniu mojego kryzysu. Polecam tego psychologa.

  Wojciech Kopytek2018-03-21

  Szanowna Pani Ingo, cieszę się, że mogłem Pani pomóc. Z uszanowaniem. Wojciech Kopytek.

Pytania pacjentów (77)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pomoc psychologiczna online na Skype mój nick wojciechk5.

  Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

  Pomagam w radzeniu sobie z:
  kryzysami osobistymi (zdrada, rozwód, rozstanie z partnerem, śmierć osoby bliskiej, ciężka choroba)
  kryzysami zawodowymi (utrata pracy, degradacja, utrata dobrego imienia)
  doświadczeniami traumatycznymi (wypadki komunikacyjne, utrata ciąży, przemoc psychiczna i fizyczna, przedłużająca się żałoba i trudności z jej przeżywaniem)
  PTSD (Zespole stresu pourazowego)
  wypaleniem zawodowym (brak energii życiowej, niska samoocena, poczucie bezradności, pustki, brak kontroli i wpływu)

  Zajmuję się również terapią fobii i lęków społecznych, takich jak: 
  strach przed kontaktami z innymi
  wypowiadanie się na forum
  lęk przed zamkniętymi lub otwartymi przestrzeniami
  lęk wysokości
  lęk przed lataniem

  Pracuję także z osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, w tym z DDA.

  Prowadzę treningi rozwoju osobistego oraz doradztwo dla ludzi biznesu. Specjalizuję się w psychologii kryzysu i stresu. 

  Wykonywane Świadczenia:
  diagnoza psychologiczna;
  konsultacje psychologiczne i porady psychologiczne (dla osób,które doświadczają trudności życiowych, mających problem z tworzeniem bezpiecznych relacji, wchodzeniem w związki, brakiem akceptacji siebie, obniżonym nastrojem);
  Interwencja Kryzysowa;
  Praca z osobami, które doświadczyły traumy (dorośli i młodzież);
  Praca z osobami w żałobie (dorośli i dzieci);
  Terapia osób z zaburzeniami lękowymi (dorośli i dzieci).

  Na konsultacje psychologiczne przyjmuję we wcześniej umówionym terminie oraz przez Skype.

  Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu SWPS. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej, Psychotraumatologii, Psychologii Transportu oraz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego. Jestem terapeutą EMDR, ponadto ukończyłem szkolenie z zakresu RTZ – Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Kurs Terapii Złożonego PTSD. Obecnie jestem w trakcie kształcenia z zakresu Terapii Poznawczo - Behawioralnej.

  Praktykę psychologiczną prowadzę od 2010 roku, zaczynałem w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach, a następnie kontynuuję w czterech prywatnych klikach – „Alfa” w Sochaczewie, „Neuromedyka” w Żyrardowie, Centrum Terapii i Kreatywności w Warszawie oraz Centrum Medyczne Ogrodowa w Skierniewicach.

  Wolny czas spędzam z żoną i dziećmi. Moją pasją są psychologia, fotografia i książki.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Terapia behawioralna
 • Psychologia kliniczna
 • Psychotraumatologia
więcej

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
 • Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (w trakcie)

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Oddział Rehabilitacji (Skierniewice 2010)
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Poradnia Zdrowia Psychicznego (Skierniewice 2010)

Certyfikaty