Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Kardynała M. Ledóchowskiego 5, Ostrów Wielkopolski
Niepubliczny Specjalistyczny Wamed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

• Specjalista Urolog, FEBU • Miejsce pracy: Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu (od 1991 roku). • Diagnozowanie oraz leczenie schor...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Niepubliczny Specjalistyczny Wamed operacja stulejki

Pan Doktor Cieślikowski, to profesjonalista w 100 %. Dzisiaj mijają dwa miesiące od zabiegu stulejki , a moje zadowolenie nie zna granic!
Dodatkowy plus za bezpośredni kontakt w pilnych sprawach. Polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Urolog w Ostrowie skierował do Szpitala w Kaliszu. Tam uznano konieczność operacji prostaty. Wyznaczono termin. Kolega jeździł do dr Cieślikowskiego, do Pleszewa i namówił mnie do tego. Były 2 wizyty, dodatkowe badanie krwi (każdorazowo sam badał podejrzenie prostaty) i stwierdził, że nic takiego nie zachodzi. Gdyby była potrzeba zrobiłby to szybko w Pleszewie. A każda wizyta to pełna kultura. Powiecie, że przy wizytach prywatnych tak powinno być. Ale nie zawsze tak jest. Tu na wizytę jedzie się z przyjemnością. Rysz.


J
Użytkownik zweryfikowany

Absolutny profesjonalista. Znakomity fachowiec a przy tym miły i serdeczny człowiek. Tylko tacy ludzie powinni mieć prawo używania tytułu -LEKARZ-,
Jacek Ciszewski


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz pierwsza klasa i z klasą. Człowiek przynoszący, każdego ranka na obchodzie, pozytywny nastrój na swoim oddziale. Mistrz operacji (endoskopowych i) otwartych – nawet bardzo trudnych – takich jak moja operacja otwarta – ale operacja oszczędzająca nerkę, po której pozostało tylko kosmetyczne cięcie. Mimo późniejszych, możliwych, przewidzianych komplikacji, podjął kolejne zabiegi oszczędzające, bo w tym przypadku potrzeba było czasu i cierpliwości (mój pobyt w szpitalu trwał łącznie ponad miesiąc a leczenie kilka). Zawsze uspakajający pacjenta, że wszystko będzie dobrze, i operacja, i okres pooperacyjny. Służący pacjentowi swoją wiedzą urologiczną i poradą. Specjalista urolog międzynarodowej rangi – FEBU. POLECAM z całego serca.


G
Użytkownik zweryfikowany

Moim skromnym zdaniem, jest świetnym fachowcem,ma wspaniałe podejście do ludzi, leczę się już u Pana Doktora dłuższy czas i mam jak najlepszą opinię. Wiem ,że kamicy nerkowej tak szybko się nie wyleczy, trzeba się uzbroić na wiele miesięcy w zabiegi i konsutacje, ale to wszystko Dr. Cieślikowski umie właściwie przeprowadzić i wyjaśnić. Mam nadzieję , że kiedyś z tych kamieni się wyleczę, chociaż przeszedłem straszny horor. Gorąco polecam Pana Doktora .Wdzięczny pacjent.


C
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz jakiego znam. Zawsze szcegółowo odpowiada na wszystkie pytania, wątpliwośći, służy radą , uspokaja. Dużo by tu opowiadać bo trochę by tego było ale powiem krótko. Jest to nie tylko świetny lekarz ale także człowiek który doskonale rozumie drugiego człowieka. Szkoda że nie ma wiecej takich lekarzy którzy posiadają choć odrobinę uczuć, serca a nie traktują pacjentów jak przedmioty. Naprawdę mogę szczerze polecić kazdemu tego lekarza Pozdrawiam serdecznie.


G
Użytkownik zweryfikowany

Zachorowałem na przerost prostaty i musiałem poddać się operacji. Z polecenia poszedłem do doktora Cieślikowskiego. Jestem zadowolony że od razu trafiłem do niego. Zabieg odbył się bez powikłań a w szpitalu byłem tylko parę dni. Doktor Cieślikowski to świetny lekarz!


P

DR Cieślikowski jako człowiek super(kontakt dbałość o pacjenta) jako specjalista jeszcze lepszy wcześniejsza tułaczka i rozpoznanie problemu przypominało szukania igły w stogu siana natomiast Pan doktor rozpoznał sprawę bez chwili zawahania. Także zabieg przeprowadzony przez doktora był wykonany bez żadnych zastrzeżeń(opinia innych pacjentów na oddziale była bardzo podobna). Mój problem zdrowotny zniknął za jestem doktorowi wdzięczny doktorowi.
Polecam Pana Cieślikowskiego wszystkim z problemami urologicznymi a zwłaszcza w leczeniu kamicy nerkowej(problem został mi rzeczowo i fachowo wyjaśniony przez doktora aby w przyszłości nie doprowadzić do tego problemu)


Z

Przez 10 dni leżałem na Oddziale w Klinice Urologii w Poznaniu a to w związku z operacją usunięcia gruczołu krokowego z rakiem.Ordynatorem tego Oddziału(w Klinice są dwa oddziały) jest dr W. Cieślikowski.Ze strony pana dr i pozostałego persolelu doświadczyłem bardzo wiele życzliwości i troski.Pan dr podczs wizytacji jest bardzo wnikliwy ,sprawdza cały tok leczenia,widać Jego wiodąca rolę na Oddziale.Ja byłem pacjentem niedokuczliwym ,po bardzo pomyślnej operacji 13.12.2007 ,nie sprawiałem żadnych problemów,zachowywałem się przyzwoicie,bez skandalenia jak to i w Klinice się zdarza ze strony pacjentów,którzy nie wiedzą czego chcą.Po odcięciu drenów,kiedy już mogłem chodzić nie pozwalałem personelowi wynosić rano zbiornika z moczem ,tylko podawałem ilość,ponieważ bardzo skrupulatnie odnotowuje się,aby wiadomo było jak pacjent funkcjonuje.Byłem na tyle sprawny,że te sprawy i cała higiena należała do mnie.Jestem w bdb formie,PSA-0,000,dużo pracuję fizycznie,a mam już 65lat.Polecam Klinikę Urologii w Poznaniu jako doskonałą placówkę,w której pracują wspaniali i życzliwi ludzie.


F

Lekarz powinien pocieszyc i to zawsze!
Jesli na pierwszym spotkaniu jest solidnie skrytykowany poprzedni urolog, to jest z pewnoscia niezbyt elegancki sposob samokreacji.
Jesli po pierwszej wizycie pacjent przyjezdza do domu bardziej wystraszony, to mamy watpliwosci..
Czy uzywa sie tu psychologii lekarskiej?
Bo przeciez dopiero mialy byc rozne badania, a tu taki stres juz "na wejsciu".
Pamietajmy, ze nie kazdy ma bliskich, ktorzy wspieraja sie wzajemnie w trudnosciach.
Moze warto rozwazyc dotrudnienie psychologa w gabinecie?
Najlepiej byloby jednak, zeby to lekarz, w tym przypadku urolog, osobiscie podnosil na duchu pacjenta.
Czy to utopia?
Wspieranie drugiego czlowieka jest nie tylko chrzescijanskim obowiazkiem, jest przeciez podstawowa ludzka, a tym bardziej lekarska powinnoscia.
Nie oceniam, chcialam podzielic sie odczuciami.
Sa one nader mieszane...i


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

• Specjalista Urolog, FEBU • Miejsce pracy: Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu (od 1991 roku). • Diagnozowanie oraz leczenie schor...

Zobacz pełen opis