dr n. med.

Włodzimierz Cieśla

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Endokrynolog

57 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
466 odwiedzin w ciągu 30 dni

Studia w Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłem w 1984r. W październiku 1985r podjąłem pracę w Zakładzie Genetyki Medycznej Instytutu Endokrynologii Akademii Medycznej w Łodzi. W grudniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

  Jak zawsze bardzo dokładny wywiad. Rozmowa o wszelkich dolegliwościach i ustawienie właściwego leczenia. Mam pełne zaufanie do pana doktora. Polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Byłam u dr Cieśli kilkanaście razy - początkowo prywatnie w Hormonalu, a następnie w ramach NFZ i nie zauważyłam różnicy w traktowaniu. Rzeczywiście Pan Doktor zaleca szereg różnych i ogólnie drogich badań, które i mnie wydawały się niepotrzebne, jednak niektóre z nich wykazały szereg pewnych nieprawidłowości. Obecnie są one leczone i widzę efekty. Może nie były to spektakularne odbicia od normy, jednak wraz z mężem jesteśmy zdania, że dr Cieśla zdecydowanie pomógł mi najpierw unormować stan gospodarki hormonalnej, a następnie utrzymać ciążę. Bardzo komfortowe dla pacjentek planujących posiadanie potomstwa jest posiadanie przez Pana Doktora specjalizacji zarówno z endokrynologii jak i ginekologii - w trakcie leczenia widać skupienie na problemie i dążenie do realizacji celu.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor przeprowadził bardzo obszerny wywiad, niezwykle skupiony na pacjencie i jego potrzebach a dodatkowo jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor zrobił dokładny wywiad historii chorób całego organizmu wyjaśniając ze prawdopodobnie osłabiona odporność to moje powracające problemy z nadzerka. Zlecił kompleksowe badania by poznuej postawić lepsza diagnoze. By załagodzić obecne dolegliwości przepisał 3 razy tańsze leki robione. Chociaż jest to jakaś rekompensata za płatna wizytę :) .

 • V

  Super lekarz. Bylam u niego na prywatnym usg w przychodni Tolek w Łodzi na wroclawskiej. Lekarz rzeczowy i konkretny. Bardzo mi pomogl. Dziekuje doktorze.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo wnikliwa rozmowa z pacjentem i zlecenie wielu badań. To lekarz, ktory nie zbywa i nie bagatelizuje ludzi.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam,pan doktor ma wszechstronne podejście,dokladnie przejrzał moje wyniki. Jest konkretny i szczegółowo odpowiedział na moje pytania

 • P

  Leczyłam się u Pana doktora przez chwilę (jeżeli tak można określić 2x 7miesięczne czekanie na wizyte przy nfz). Odniosłam wrażenie, że doktor mnie i mojego problemu nie traktuje poważnie... Do tego wszystkiego jest jednym z tych lekarzy, którzy mówią ze koniecznie będą potrzebne badania z "wyższej półki", zupełnie niepotrzebne w moim przypadku. Doktor zlecił mi takie badania zapraszając do przychodni prywatnej, w której rzekomo są one najtaniej robione-przychodni w której Pan doktor przyjmuje prywatnie.

 • N

  U doktora leczyłam się przez prawie rok. Robiłam przeróżne badania nawet na obecność glisty ludzkiej. Wszystko oprócz hormonów tarczycy, co powinno być w pierwszej kolejności zbadane. Miałam wszystkie objawy niedoczynności tarczycy o czym się dowiedziałam przez przypadek u dietetyczki, a nie u doktora endokrynologii. Na własną rękę zbadałam TSH, FT3 i FT4 i oczywiście TSH było mocno zawyżone. Poszłam z tymi wynikami do doktora, dopiero wtedy przepisał mi euthyrox. Wcześniej kazał mi przyjmować leki, które w moim wieku absolutnie nie powinno się zażywać i po których przytyłam. Nie polecam.

 • M

  U pana doktora leczyłam się dwa lata. Wydałam mnóstwo pieniędzy na bezsensowne badania, które były, zdaniem Pana Doktora, konieczne. Nie to jest jednak najgorsze. Ani razu podczas tych dwóch lat nie zostałam zbadana ginekologicznie. Kiedy jednak doktor wypisał mi po szeregu badań na pasożyty leki na tarczycę i progestron (bez żadnych badań), sama sprawdziłam sobie poziom tych hormonów i okazało się, że są w normie. Poszłam do innego lekarza, który powiedział, że gdybym zażyła przepisane przez doktora Cieśle leki, mogłabym rozchwiać swoją gospodarkę hormonalną i że takich leków nie daje się "na wszelki wypadek". Ponadto podczas terapii u doktora brałam przez rok tabletki Cyclo - Progynovę, estrogeny. Dowiedziałam się dopiero u tego drugiego lekarza, że brałam te leki niepotrzebnie, bo u osób w moim wieku (21 lat) nie leczy się niedoboru estrogenów w ten sposób, jest to hormonalna terapia zastępcza dla kobiet po menopauzie, a jeśli już, to nigdy nie powinnam brać ich aż cały rok, tylko maksymalnie 4 miesiące. Mam nadzieję, że nie odbije się to na moim zdrowiu.Cieszę się, że w porę zmieniłam lekarza i nie nabawiłam się większych problemów. Piszę ten komentarz, żeby podzielić się z innymi pacjentkami moimi doświadczeniami. Może doktor Cieśla jest miły, sprawia wrażenie wszechstronnego, może przeprowadza dokładny wywiad i na pierwszej wizycie sprawia dobre wrażenie, ale nie to jest najważniejsze w tym zawodzie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia w Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłem w 1984r. W październiku 1985r podjąłem pracę w Zakładzie Genetyki Medycznej Instytutu Endokrynologii Akademii Medycznej w Łodzi. W grudniu 1985r., odbyłem doskonalący kurs ultrasonograficznej diagnostyki w zakresie ginekologii i położnictwa. W latach 1986-1989 specjalizowałem się w zakresie I stopnia położnictwa i chorób kobiecych, w Instytucie Ginekologii i Położnictwa AM w Łodzi. Od 1989r podjąłem pracę w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Klinicznego nr 3. Pracę doktorską z dziedziny diagnostyki prenatalnej płodu obroniłem w czerwcu 1991r. W kwietniu 1996r, po odbyciu stażu specjalizacyjnego, zdałem egzamin drugiego stopnia z położnictwa i chorób kobiecych. W listopadzie 1999r, zdałem egzamin specjalizacyjny drugiego stopnia z zakresu endokrynologii. Od lutego 2000r. należę do amerykańskiego towarzystwa naukowego New York Academy of Science. Aktualnie jestem zatrudniony w Zakładzie Fizjologii Klinicznej i Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na stanowisku adiunkta. Jednocześnie pracuję w Poradni Endokrynologicznej Szpitala Klinicznego nr3 przy ul Sterlinga 3. Dyżuruję także w Szpitalu Położniczo Ginekologicznym im Rydygiera przy ul. Sterlinga 13. Od 2004r. jestem biegłym sądowym z zakresu endokrynologii.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia