Ostatnia opinia

Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia.prowadził moja ciążę od samego początku aż do rozwiązania 17.11.16r. Zlecal mi wszelkie potrzebne badania. Ze zwolnieniami tez nie było problemu. Robił Mi kwalifikacje Do Salve na NFZ. Wszystko wyjaśniał spokojnie i obszernie. Zawsze potrafił uspokoic i objasnic niektóre kwestie. Doktor sympatyczny. Polecam


Adresy (4)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Prowadzenie ciąży

Wizyty kwalifikacyjne do porodów w salve

Szparagowa 10, Bałuty, Łódź
Salve Medica (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Prowadzenie ciąży

Wizyty kwalifikacyjne do porodów w salve

Ostrów osiedle 37, Łask
Prywatny Gabinet Ginekologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Prowadzenie ciąży

Wizyty kwalifikacyjne do porodów w salve

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Śródmieście, Łódź
Centrum Medicover - Łódź (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Medicover

Prowadzenie ciąży

Wizyty kwalifikacyjne do porodów w salve

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem ginekologiem - położnikiem z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży oraz odbieraniem porodów (porody fizjologiczne o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • infekcje dróg rodnych
 • menopauza
 • Prowadzenie ciąży

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź prowadzenie ciąży

nie polecam. Kilkakrotnie odniosłam wrażenie, ze zależy mu na tym zeby umawiac sie do niego prywatnie i placic za wizyte. Płacę niemałą składkę na ubezpieczenie Medicover a ten lekarz odmawia wystawienia skierowania na USG, przecież nic go to nie kosztuje! Powiedział mi raz że jak chce dostać zwolnienie lekarskie to moge się umówic na wizyte prywatną w Salve, która oczywiscie jest płatna. Miałam wrażenie że traktuje mnie niepoważnie. Niby jest miły, niby zlecał podstawowe badania ale nie jest to lekarz godny polecenia. Są dużo lepsi, milsi i nie bagatelizują spraw typu częste napinanie się brzucha w ciaży. odmówił pomocy przy załatwianiu na NFZ immunoglobuliny. Powiedział ze nie ma innego rozwiązania tylko kupić na własna rękę, a z tego co mi wiadomo, taki zastrzyk jest refundowany przez NFZ.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

Wizyta w Medicover. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Poszłam do lekarza z informacją, że poroniłam(poronienie wywoływane) i chcialabym spróbować jeszcze raz minimalizując ryzyko jakichkolwiek powikłań, czyli po prostu chce zrobić przed ciążą wszelkie możliwe badania, żeby w ciąży nie okazało się, że miałam np. jakąś infekcję, która może źle wpłynąć na dziecko, a nie przebadałam się wcześniej. Nie dostałam skierowania nawet na jedno badanie, według lekarza po prostu powinnam zajść w ciążę i już. Jedyną diagnozą jaką postawił to taka, że powinnam trochę schudnąć - tak mam nadwagę, jednak nie to było celem wizyty u ginekologa, a niepowodzenie w ciąży nie miało z tym nic wspólnego. Przyszłam po poradę jak się przygotować do ciąży, a zagwostką lekarza było to ile będę ważyła w ciąży jak jeszcze przytyje. Nie mogę uwierzyć jak można tak bardzo zignorować kobietę po poronieniu, która chce się porządnie przygotować do kolejnej ciąży, mieć świadomość, że zrobiła wszystko co mogła, aby wszystko było dobrze. Chciałam zrobić sobie badania hormonalne, na co lekarz odpowiedział, że hormony mam dobre - na jakiej podstawie? Nigdy wcześniej nie miałam przeprowadzonych takich badań. W końcu powiedział, że to wszystko z jego strony i... oczekiwał kiedy wyjdę. Z uwagi na problemową ciążę byłam u wielu lekarzy ginekologów, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałam. Tak jak pisałam wcześniej, jest to najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia.prowadził moja ciążę od samego początku aż do rozwiązania 17.11.16r. Zlecal mi wszelkie potrzebne badania. Ze zwolnieniami tez nie było problemu. Robił Mi kwalifikacje Do Salve na NFZ. Wszystko wyjaśniał spokojnie i obszernie. Zawsze potrafił uspokoic i objasnic niektóre kwestie. Doktor sympatyczny. Polecam


G
Użytkownik zweryfikowany

Pod opieką ginekologiczną byłam u dr Pietrzaka od 2013 roku. Zawsze, owszem bardzo uprzejmy, ale jak się okazało w ostatnim czasie zupełnie niekompetentny oraz lekceważący i bagatelizujący objawy, mówiąc przy tym, cytuje "wszystko jest w porządku". Pragnę nadmienić, że przez cały ten czas leczenia dr nawet raz nie zlecił badania kontrolnego USG, pomimo iż skarżyłam się na bolesne miesiączki. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko, niestety po stosunku odczuwałam silne bóle w podbrzuszu i dodatkowo ciągłe uczucie pełnego pęcherza, częste oddawanie moczu i zaparcia. Z takimi objawami zgłosiłam się do dr Pietrzaka miesiąc temu, który wykonał rutynowe badanie stwierdzając, po raz kolejny że "wszystko jest w porządku" i odesłał mnie na urlop. Nie zlecił absolutnie żadnych dodatkowych badań oraz nie zalecił żadnego leczenia. Już po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Zgłosiłam się z tymi objawami do innego ginekologa, który już po rutynowym badaniu wiedział "co jest grane", badanie USG tylko potwierdziło jego podejrzenia - torbiel jajnika, która uciska na inne narządy, a Pan dr Pietrzak przez cały czas (3 lata) uprzejmie wmawiał mi "że wszystko jest w porządku" ... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, w dodatku świetny specjalista. Trafiłam do niego po odebraniu złego wyniku cytologii (CIN II). Pan Pietrzak wyjaśnił wszelkie wątpliwości i skierował mnie do szpitala. Wszystkie wizyty po operacji odbywam u niego: za każdym razem rzeczowo i dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszelkie pytania, robi bardzo dokładne badanie, cytologię i wyjaśnia dalsze postępowanie. Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach z ginekologami od półtora roku czuję, że jestem pod doskonałą opieką.


V
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Pan Doktor jest miły i taktowny, ale niestety tylko tyle. Prowadził moją ciąże w Medicover. do 8 miesiąca kiedy to spóźniłam sie 4 minuty na wizyte z powodu źle oznakowanej drogi przez medicover w łodzi gdzie remontowane jest całe śródmieście a Pan Doktor nie zgodził sie mnie przyjąć na wizyte mimo mojego stanu i ostatniego dnia zwolnienia, ktore mialo zostać przedłużone tego dnia. Zaproponowano mi wizyte za 3 dni. Po czym dowiedziałam sie u położnej że nie otrzymam podpisu o tym że byłam prowadzona przez Pana Doktora (do becikowego) ponieważ UWaga nie wiadomo czy urodze żywe dziecko. Nie polecam. nie polecam. nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zrobiłam test ciążowy-wynik pozytywny:) Poszłam do doktora z racji szybkiej wizyty już następnego dnia. Już wcześniej do niego chodziłam,ale to były tylko wizyty kontrolne. Lekarz mnie zbadał, potwierdził ciążę, dał skierowanie na usg. Niestety nie odczułam specjalnego zainteresowania. Oczywiście nie wymagam gratulacji, uscisniecia dłoni ale jakichś konkretnych informacji i zaleceń. To że surowego mięsa mam nie jeść to trochę za mało informacji dla kobiety która w euforii i sama nie jest w stanie wypytać o więcej. W końcu sama zaczęłam dopytywać o uprawianie sportu,witaminy itp. Nie dostałam żadnych dodatkowych materiałów dot. badań czy żywienia-wszystko to dostałam od innego i ginekologa 2 tygodnie później. W pierwszym momencie myslalam, że doktor podchodzi do ciazy racjonalnie,nie traktuje jak chorobe i namawia do stylu życia jaki był przed ciążą. Ale stracił moje całkowite zaufanie kiedy stwierdził ze i na alkohol mogę sobie pozwolić!!Nie jak jakaś alkoholiczka" ale przecież:"piwo gasi pragnienie,wino jest na trawienie a i cydru mogę sie napic bo ostatnio modny"..ręce mi opadły i wiedzialam ze już nigdy do niego nie wroce.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadził moją ciążę w Medicover. Jego lekceważące podejście spowodowało, że trafiłam z infekcją nerek do szpitala. Skarżyłam się Panu Doktorowi, że mam przeziębiony pęcherz, a on nie zlecił mi żadnych badań, tylko kazał brać ziołowe leki. Gdy po kilkunastu dniach wróciłam do niego i powiedziałam, że to nic nie pomogło, nadal nie zlecił badań tylko się oburzył, że kobiety w ciąży są skłonne do przesady i że jak tylko coś je zaboli sieją panikę. Skończyło się to tym, że z gorączką, wymiotami i silnym bólem trafiłam na ostry dyżur z poważną infekcją nerek. Lekarze w szpitalu stwierdzili, że było nawet zagrożenie życia. Piszę to, by przestrzec inne kobiety i by nie dały sobie wmówić, że nie mają racji.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Trafiłam gdy inny lekarz totalnie zlekceważył ponad roczne problemy i stany zapalne. Od kilku miesięcy w końcu czuję się normalną kobietą. Pan dr badania wykonuje delikatnie, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. W końcu trafił mi się lekarz z prawdziwego zdarzenia.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Pietrzak prowadzi moją ciążę, która zbliża się już do końca. To doświadczony i bardzo kompetentny lekarz. Podczas wizyty czuję się bezpiecznie i nigdy nie czuję, że pan doktor się spieszy, nawet gdy jest lekkie opóźnienie i za drzwiami czeka kilka pacjentek. A pacjentek ma naprawdę dużo, zazwyczaj je kojarzy, ale nie zawsze ze szczegółami, czemu trudno się dziwić. Kiedy przypomnę co i jak zawsze skojarzy:) Ciążę prowadzę na NFZ w Salve na Struga, ale bywałam i na wizytach prywatnych na Szparagowej i nie widzę żadnej różnicy w standardzie "obsługi" jeśli można się tak wyrazić. Zleca wszystkie badania, analizuje wyniki, ale nie robi "afery" z byle czego, planuje wizyty do przodu, pyta o samopoczucie- także psychiczne. Kiedy w 6 miesiącu chciałam już pójść na zwolnienie nie robił problemów. Ze względu na zaufanie do dr Pietrzaka zdecydowałam się na poród w Salve Medica i cicho liczę, że trafię na jego dyżur:)


Usługi i ceny

Wizyty kwalifikacyjne do porodów w salve

Struga 3, Łódź

SALVE

Brak informacji o cenie

Szparagowa 10, Łódź

Salve Medica

Brak informacji o cenie

Ostrów osiedle 37, Łask

Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Brak informacji o cenie

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Łódź

Centrum Medicover - Łódź

Brak informacji o cenie

Prowadzenie ciąży

Struga 3, Łódź

SALVE

Brak informacji o cenie

Szparagowa 10, Łódź

Salve Medica

Brak informacji o cenie

Ostrów osiedle 37, Łask

Prywatny Gabinet Ginekologiczny

Brak informacji o cenie

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Łódź

Centrum Medicover - Łódź

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

3.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź prowadzenie ciąży

nie polecam. Kilkakrotnie odniosłam wrażenie, ze zależy mu na tym zeby umawiac sie do niego prywatnie i placic za wizyte. Płacę niemałą składkę na ubezpieczenie Medicover a ten lekarz odmawia wystawienia skierowania na USG, przecież nic go to nie kosztuje! Powiedział mi raz że jak chce dostać zwolnienie lekarskie to moge się umówic na wizyte prywatną w Salve, która oczywiscie jest płatna. Miałam wrażenie że traktuje mnie niepoważnie. Niby jest miły, niby zlecał podstawowe badania ale nie jest to lekarz godny polecenia. Są dużo lepsi, milsi i nie bagatelizują spraw typu częste napinanie się brzucha w ciaży. odmówił pomocy przy załatwianiu na NFZ immunoglobuliny. Powiedział ze nie ma innego rozwiązania tylko kupić na własna rękę, a z tego co mi wiadomo, taki zastrzyk jest refundowany przez NFZ.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

Wizyta w Medicover. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Poszłam do lekarza z informacją, że poroniłam(poronienie wywoływane) i chcialabym spróbować jeszcze raz minimalizując ryzyko jakichkolwiek powikłań, czyli po prostu chce zrobić przed ciążą wszelkie możliwe badania, żeby w ciąży nie okazało się, że miałam np. jakąś infekcję, która może źle wpłynąć na dziecko, a nie przebadałam się wcześniej. Nie dostałam skierowania nawet na jedno badanie, według lekarza po prostu powinnam zajść w ciążę i już. Jedyną diagnozą jaką postawił to taka, że powinnam trochę schudnąć - tak mam nadwagę, jednak nie to było celem wizyty u ginekologa, a niepowodzenie w ciąży nie miało z tym nic wspólnego. Przyszłam po poradę jak się przygotować do ciąży, a zagwostką lekarza było to ile będę ważyła w ciąży jak jeszcze przytyje. Nie mogę uwierzyć jak można tak bardzo zignorować kobietę po poronieniu, która chce się porządnie przygotować do kolejnej ciąży, mieć świadomość, że zrobiła wszystko co mogła, aby wszystko było dobrze. Chciałam zrobić sobie badania hormonalne, na co lekarz odpowiedział, że hormony mam dobre - na jakiej podstawie? Nigdy wcześniej nie miałam przeprowadzonych takich badań. W końcu powiedział, że to wszystko z jego strony i... oczekiwał kiedy wyjdę. Z uwagi na problemową ciążę byłam u wielu lekarzy ginekologów, ale czegoś takiego jeszcze nie spotkałam. Tak jak pisałam wcześniej, jest to najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam.


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia.prowadził moja ciążę od samego początku aż do rozwiązania 17.11.16r. Zlecal mi wszelkie potrzebne badania. Ze zwolnieniami tez nie było problemu. Robił Mi kwalifikacje Do Salve na NFZ. Wszystko wyjaśniał spokojnie i obszernie. Zawsze potrafił uspokoic i objasnic niektóre kwestie. Doktor sympatyczny. Polecam


G
Użytkownik zweryfikowany

Pod opieką ginekologiczną byłam u dr Pietrzaka od 2013 roku. Zawsze, owszem bardzo uprzejmy, ale jak się okazało w ostatnim czasie zupełnie niekompetentny oraz lekceważący i bagatelizujący objawy, mówiąc przy tym, cytuje "wszystko jest w porządku". Pragnę nadmienić, że przez cały ten czas leczenia dr nawet raz nie zlecił badania kontrolnego USG, pomimo iż skarżyłam się na bolesne miesiączki. Od kilku miesięcy staramy się z mężem o dziecko, niestety po stosunku odczuwałam silne bóle w podbrzuszu i dodatkowo ciągłe uczucie pełnego pęcherza, częste oddawanie moczu i zaparcia. Z takimi objawami zgłosiłam się do dr Pietrzaka miesiąc temu, który wykonał rutynowe badanie stwierdzając, po raz kolejny że "wszystko jest w porządku" i odesłał mnie na urlop. Nie zlecił absolutnie żadnych dodatkowych badań oraz nie zalecił żadnego leczenia. Już po wyjściu z gabinetu wiedziałam, że to moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Zgłosiłam się z tymi objawami do innego ginekologa, który już po rutynowym badaniu wiedział "co jest grane", badanie USG tylko potwierdziło jego podejrzenia - torbiel jajnika, która uciska na inne narządy, a Pan dr Pietrzak przez cały czas (3 lata) uprzejmie wmawiał mi "że wszystko jest w porządku" ... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !


J
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, w dodatku świetny specjalista. Trafiłam do niego po odebraniu złego wyniku cytologii (CIN II). Pan Pietrzak wyjaśnił wszelkie wątpliwości i skierował mnie do szpitala. Wszystkie wizyty po operacji odbywam u niego: za każdym razem rzeczowo i dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszelkie pytania, robi bardzo dokładne badanie, cytologię i wyjaśnia dalsze postępowanie. Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach z ginekologami od półtora roku czuję, że jestem pod doskonałą opieką.


V
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Pan Doktor jest miły i taktowny, ale niestety tylko tyle. Prowadził moją ciąże w Medicover. do 8 miesiąca kiedy to spóźniłam sie 4 minuty na wizyte z powodu źle oznakowanej drogi przez medicover w łodzi gdzie remontowane jest całe śródmieście a Pan Doktor nie zgodził sie mnie przyjąć na wizyte mimo mojego stanu i ostatniego dnia zwolnienia, ktore mialo zostać przedłużone tego dnia. Zaproponowano mi wizyte za 3 dni. Po czym dowiedziałam sie u położnej że nie otrzymam podpisu o tym że byłam prowadzona przez Pana Doktora (do becikowego) ponieważ UWaga nie wiadomo czy urodze żywe dziecko. Nie polecam. nie polecam. nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zrobiłam test ciążowy-wynik pozytywny:) Poszłam do doktora z racji szybkiej wizyty już następnego dnia. Już wcześniej do niego chodziłam,ale to były tylko wizyty kontrolne. Lekarz mnie zbadał, potwierdził ciążę, dał skierowanie na usg. Niestety nie odczułam specjalnego zainteresowania. Oczywiście nie wymagam gratulacji, uscisniecia dłoni ale jakichś konkretnych informacji i zaleceń. To że surowego mięsa mam nie jeść to trochę za mało informacji dla kobiety która w euforii i sama nie jest w stanie wypytać o więcej. W końcu sama zaczęłam dopytywać o uprawianie sportu,witaminy itp. Nie dostałam żadnych dodatkowych materiałów dot. badań czy żywienia-wszystko to dostałam od innego i ginekologa 2 tygodnie później. W pierwszym momencie myslalam, że doktor podchodzi do ciazy racjonalnie,nie traktuje jak chorobe i namawia do stylu życia jaki był przed ciążą. Ale stracił moje całkowite zaufanie kiedy stwierdził ze i na alkohol mogę sobie pozwolić!!Nie jak jakaś alkoholiczka" ale przecież:"piwo gasi pragnienie,wino jest na trawienie a i cydru mogę sie napic bo ostatnio modny"..ręce mi opadły i wiedzialam ze już nigdy do niego nie wroce.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor prowadził moją ciążę w Medicover. Jego lekceważące podejście spowodowało, że trafiłam z infekcją nerek do szpitala. Skarżyłam się Panu Doktorowi, że mam przeziębiony pęcherz, a on nie zlecił mi żadnych badań, tylko kazał brać ziołowe leki. Gdy po kilkunastu dniach wróciłam do niego i powiedziałam, że to nic nie pomogło, nadal nie zlecił badań tylko się oburzył, że kobiety w ciąży są skłonne do przesady i że jak tylko coś je zaboli sieją panikę. Skończyło się to tym, że z gorączką, wymiotami i silnym bólem trafiłam na ostry dyżur z poważną infekcją nerek. Lekarze w szpitalu stwierdzili, że było nawet zagrożenie życia. Piszę to, by przestrzec inne kobiety i by nie dały sobie wmówić, że nie mają racji.


M
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Trafiłam gdy inny lekarz totalnie zlekceważył ponad roczne problemy i stany zapalne. Od kilku miesięcy w końcu czuję się normalną kobietą. Pan dr badania wykonuje delikatnie, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. W końcu trafił mi się lekarz z prawdziwego zdarzenia.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Pietrzak prowadzi moją ciążę, która zbliża się już do końca. To doświadczony i bardzo kompetentny lekarz. Podczas wizyty czuję się bezpiecznie i nigdy nie czuję, że pan doktor się spieszy, nawet gdy jest lekkie opóźnienie i za drzwiami czeka kilka pacjentek. A pacjentek ma naprawdę dużo, zazwyczaj je kojarzy, ale nie zawsze ze szczegółami, czemu trudno się dziwić. Kiedy przypomnę co i jak zawsze skojarzy:) Ciążę prowadzę na NFZ w Salve na Struga, ale bywałam i na wizytach prywatnych na Szparagowej i nie widzę żadnej różnicy w standardzie "obsługi" jeśli można się tak wyrazić. Zleca wszystkie badania, analizuje wyniki, ale nie robi "afery" z byle czego, planuje wizyty do przodu, pyta o samopoczucie- także psychiczne. Kiedy w 6 miesiącu chciałam już pójść na zwolnienie nie robił problemów. Ze względu na zaufanie do dr Pietrzaka zdecydowałam się na poród w Salve Medica i cicho liczę, że trafię na jego dyżur:)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem ginekologiem - położnikiem z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w prowadzeniu ciąży oraz odbieraniem porodów (porody fizjologiczne o...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • infekcje dróg rodnych
 • menopauza
 • Prowadzenie ciąży

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia