Witold Kędzia

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dość specyficzny człowiek, powściągliwy, bardzo konkretny niemniej jednak z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Pan profesor prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, czułam, że mogę mu zaufać, mimo, że nie był dla mnie ani ciepły ani uśmiechnięty.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  67 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dość specyficzny człowiek, powściągliwy, bardzo konkretny niemniej jednak z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Pan profesor prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona, czułam, że mogę mu zaufać, mimo, że nie był dla mnie ani ciepły ani uśmiechnięty.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąże obumarłe

   Do profesora Kędzi trafiłam aż z podkarpacia po 4 ciążach obumarłych.Przeszłam operacje usunięcia przegrody macicy w maju 2016r a w tym roku za pomocą profesora na świat przez cesarskie cięcie przyszła moja córeczka.Byłam pod opieką profesora przez rok i mimo odległości ponad 700km czułam,że jestem pod bardzo dobrą opieką.

  • Konkretny lekarz profesor podchodzi po ludzku do swoich czy nie swoich pacjentek bardzo ciepły na dzien dobry i podczas całego badania wszystkim polecam TAKIEGO lekarza

  • C

   Wybrałam tego lekarza na podstawie opinii i renomy jaką posiada. Niestety mój wybór okazał się fatalny. Przyjęcie bardzo chłodne, traktowanie przedmiotowe,komunikacja nieprzyjemna, badanie bardzo bolesne (po którym krwawiłam). Badania ultrasonograficznego lekarz nie wykonał, nic nie wyjaśnił, podał małą karteczkę i kazał zgłosić się w dniu następnym do szpitala. Wizyta trwała 7 min. Wyszłam z gabinetu sparaliżowana, przestraszona i obolała. Traumatyczne doświadczenie, na samo wspomnienie o tym zdarzeniu jestem zdenerwowana!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Wspaniały człowiek, wielki autorytet. Ciąża prowadzona wzorcowo. Polecam wszystkim przyszłym mamą !!!

  • C

   Do Profesora trafilam ze zlymi wynikami cytologi.Od razu wyjasnil jak bedzie wygladalo moje lecznie,konkretny,rzeczowy nie owija w bawelne i to jest wazne.Dzis jestem prawie zdrowa,ale caly czas pod kontrola i dziekuje za to Profesorowi.

  • B

   Trafiłam pod opiekę Pana Profesora Witolda Kędzi po traumatycznych przejściach związanych ze śmiercią mojego synka w 25 tyg. ciąży oraz operacją, która nastąpiła dwa miesiące po śmierci mojego dziecka. Poznałam Go przypadkowo w szpitalu na Polnej, kiedy po wspomnianej wcześniej operacji bardzo źle się poczułam i wymagałam konsultacji. Mimo, że nie byłam Jego pacjentką, zajął się mną ze szczególną troską i zaangażowaniem, czym tak mnie ujął, że zdecydowałam się zmienić swojego lekarza ginekologa i dalsze leczenie podjęłam już u Pana Profesora.
   Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
   Szybko okazało się, że wspomniana wcześniej szczególna troska i zaangażowanie dotyczy wszystkich pacjentek, którymi opiekuje się Profesor na swoim oddziale. Nie rozgranicza ich na "swoje" i "nieswoje" pacjentki (z prywatnej praktyki), każdą pacjentkę traktuje z troską, o czym przekonałam się wielokrotnie, leżąc na oddziale ginekologicznym I w Szpitalu na Polnej. Pan Profesor jest wyjątkowym lekarzem - leczy nie tylko ciało, ale i duszę swoich pacjentek. Rzeczowy, konkretny, bardzo dokładny i "dmuchający na zimne" - jeśli pojawia się jakiś problem lub wątpliwość, Pan Profesor tego nie lekceważy. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia w czym rzecz, kieruje na dodatkowe badania.
   Jeśli Mu się zaufa, można się czuć dobrze zaopiekowaną. Potrafi pocieszyć, dodać ducha, ale gdy podejmie jakąś decyzję, trudno z nim dyskutować. Zaufałam Mu i nie żałuję.
   Pan Profesor poprowadził dwie moje ciąże, które do łatwych nie należały. Dzięki Jego wiedzy, doświadczeniu i trosce mam dwoje zdrowych dzieci, którym pomógł przyjść na świat.
   Różnie mówi się o lekarzach, różne są oczekiwania pacjentek, ja nie mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy o pracy Pana Profesora. Jeśli komuś na oddziale Profesor wyda się oschły, to zapewniam, że są to pozory - to zabiegany, zaangażowany w opiekę nad pacjentkami człowiek, a oddział ze swoją specyfiką do "radosnych" nie należy...
   I jeszcze jedna ciekawostka.- Nie można Go przekupić, nie bierze łapówek, nie oczekuje "wdzięczności" za opiekę - gatunek wymierający wśród lekarzy!!!
   Wystawiam tu być może taką ckliwą laurkę, ale ja Pana Profesora bardzo szanuję i szczerze polecam!

  • M

   Polecam Pana Profesora wszystkim kobietom, którym zależy na własnym zdrowiu. Profesor prowadził moją ciążą. w dobie tylu przykrych historii cieszę się, że wybrałam go na mojego lekarza prowadzącego. Gdy tylko pojawiła się sytuacja zagrażająca zdrowiu mojemu czy maleństwa- reakcja była natychmiastowa. To nie była łatwa ciąża, a wszystko zakończyło się sukcesem. To dzięki niemu i jego profesjonalnemu podejściu. Nie zamierzam zmienić lekarza i polecam go każdej mojej koleżance.

  • B

   Profesora Witolda Kędzie polecam z całego serca... Wyleczył mnie z dysplazji szyjki macicy. Bardzo dziękuję Panie Profesorze.

  • W

   To naprawdę BARDZO DOBRY LEKARZ! POLECAM! Prowadził moje dwie ciąże - bardzo ciężkie ciąże z licznymi komplikacjami m.in. cholestaza ciążowa, zatrucie ciążowe,niewydolność szyjki macicy. Dzięki Panu Doktorowi mam dwójkę wspaniałych i zdrowych dzieci a ja żyję -choć otarłam się o śmierć! Polecam Pana Doktora wszystkim jest konkretny, zaangażowany i ważne jest dla niego życie pacjentki i jej dzieci. Chodząc na wizyty czułam, że ja i moje dzieci jesteśmy dla Pana Profesora ważni, że podchodzi do mnie indywidualnie. Byłam z Profesorem w kontakcie telefonicznym - zdarzało się, że oddzwaniał jeśli nie mógł w danym momencie odebrać telefonu. Bardzo jestem mu za wszystko wdzięczna - ja i moja rodzina!