To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Witold Iciek przyjmuje w 4 gabinetach

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 480 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Witold Iciek to jeden z 31 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Zielona Góra na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Trafilam na konsultacje dzisiaj po wczesniejszej wizycie na pogotowiu.Spotkalam ordynatora przypadkiem,czekajac na lekaza dyzurnego.Wlasnie konczyl swoj dyzur ale oprocz lekarza bedacego na dyzuze sam zbadal mi gardlo ,powiedzial co jest...doradzil...zainteresowal sie bezinteresownie i za to dziekuje...

 • bardzo dobry

  Wspaniały laryngolog z wysoką kultura osobistą, taktem oraz bardzo dużą wiedzą. Po kilku minutach rozmowy ma się wrażenie, iż rozmawia się z kimś bliskim z rodziny. Wydaje się że pyta o objawy pozornie nie mające związek z chorobą- ale o dziwo one właśnie naprowadziły do postawienia trafnej diagnozy, której nie mógł postawić żaden inny lekarz! . Pełen empatii, zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru. Wszystkim bardzo polecam tego lekarza

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, trafna diagnoza, wytłumaczy, doradzi, pomoże w końcu od tego są lekarze :) osobiście operował mój przypadek oraz prowadził przed zabiegiem, polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście,rozwaga,brak pośpiechu-bardzo dużo rozmawia z pacjentem.Dogłębność poznawania problemu.MĄDRY lekarz,wspaniały CZŁOWIEK.Serdecznie P O L E C A M !!!

 • bardzo słaby

  Brak mi słów. Celem wizyty było postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Zaczęło się od zgadywania a może to od tego albo może od tego. Ale nic się nie układa w całość. Najlepszy tekst był taki "czy PESEL się panu zmienia?" Że co proszę??? I dalej mówi do mnie: "Wie pan przed 40 to co się pan spodziewa? Lepiej już nie będzie" Przepraszam ale takich rzeczy dawno nie słyszałem. Poza tym powtarza to samo w kółko Macieja jak do durnia. Tłumaczę że mnie przewlekle boli jedna strona ucha a pan doktor na to: "Może się panu zdaje i tak ma być bo ja tu nic nie widzę". Dobra miły nie miły nie ważne ma być fachowiec i postawiona trafna diagnoza a tu pan doktor sobie żarty ze mnie robi. Nie mam czasu chodzić po lekarzach, szukam najlepszego specjalisty i nie pytam ile tylko płacę. Powiem tak po wizycie jestem zszokowany. Parę miesięcy wcześniej żona była na prywatnej wizycie u tego pana doktora i była bardzo niezadowolona myślałem że przesadza. Wstyd się przyznać ale teraz wiem że miała rację. Szkoda czasu i pieniędzy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doskonała diagnostyka już na pierwszej wizycie. Należyty dobór leków. Niezwykle ujmjący sposób bycia-oczywiscie budzi duze zaufanie. Serdecznie polecam

 • neutralny

  właśnie wychodzę ze szpitala , miałam otwieraną zatokę szczękową a w niej kilka niespodzianek -torbiel , materiał z wypełnienia kanałowego zęba oraz duży stan zapalny - zabieg trwał góra 20 minut , był bezbolesny i co najważniejsze bez komplikacji po zabiegowych;) w każdym razie opieka medyczna i wiedza na najwyższym poziomie :) troska o pacjenta przeszła najśmielsze oczekiwania :))) bardzo dziękuję za wspaniałą hospitalizację i zaangażowanie personelu pod opieką ordynatora.

 • bardzo dobry

  Miałam w uchu 3 bakterie, 4 lata chorowałam na uszy. Chodziłam do różnych laryngologów ale to niestety konowały. Na ślepo dają antybiotyki. Nawet nie chcą widzieć wymazu. Taki totolotek antybiotykowy - jak nie ten to inny może zadziała. DRAMAT. Gdy trafiłam do doktora Ićka nie minęło 2 tygodnie i byłam zdrowa. Jestem bardzo wdzięczna.
  Oprócz ogromnej wiedzy i chęci pomocy jest też bardzo miłym człowiekiem z którym można sobie pogadać, nie licząc czasu.

 • bardzo dobry

  Wszystkim którzy przyczynili się do poprawy zdrowia mego syna Krystiana całym sercem dziękuję.
  Oddziałowi Pediatrii lekarzom i troskliwym pielęgnierkom.
  Oddziałowi Larngologii a szczególnie ordynatorowi tego oddziału który tak precyzyjnie wstawił rurkę, tracheotomijną że Krystian je tak samo jak przed chorobą mimo, że jest dzieckiem ze schorzeniami neurologicznymi.
  Oddziałowi Anesteziologii i Intensywnej Terapii za szczególny wkład w ratowanie życia w kryzysowej sytuacji i za wzorcowe obchodzenie się z pacjentami - niczym jak w filmowej "Leśnej Górze"
  Jeżeli w tym trudnym dla mnie okresie kogoś niechcący uraziłam bardzo przepraszam.
  Wdzięczna mama Krystiana
  Marzena Białkowska

 • bardzo słaby

  Jest ordynatorem laryngologii w ZG i jeśli myślisz o pójściu do szpitala MUSISZ pójść do niego prywatnie i dać mu zarobić prywatnie bo cię potraktuje jak śmiecia w szpitalu albo w ogóle nie przyjmie na oddział od razu. Nie chciał przyjąć na oddział dziecka ze skierowaniem pilnym z zagrożeniem życia bo matka nie poszła najpierw do niego prywatnie ! Generalnie jest bardzo niemiły chyba że dałaś mu sporo zarobić prywatnie i cie rozpoznaje. Z wielu opinii pacjentów ze szpitala żadna nie była pochlebna. Wszyscy byli raczej rozgoryczeni zachowaniem. Co do samych umiejętności lekarskich nie mam możliwości oceny bo wiele zabiegów wykonują młodzi lekarze - on jest w końcu szefem a nie robolem. Jeśli musisz chodzić na wizyty kontrolne po szpitalu to oczywiście powie ci że masz przychodzić prywatnie na Zdrojową. Oczywiście nie ma tam nawet endoskopu więc badania ograniczają sie do "latarki" i patyczka - jak 100 lat temu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz