Witold Iciek

Laryngolog

31 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Świetny lekarz i specjalista.
  Pan doktor skutecznie zdiagnozował i wyleczył moja chorobę. Zawsze uśmiechnięty z dużym poczuciem humoru, wzbudzający zaufanie, widać, ze kocha swoją pracę.
  Dziękuje za świetna opiekę i polecam każdemu mającemu jakikolwiek problem laryngologiczny.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  31 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Świetny lekarz i specjalista.
   Pan doktor skutecznie zdiagnozował i wyleczył moja chorobę. Zawsze uśmiechnięty z dużym poczuciem humoru, wzbudzający zaufanie, widać, ze kocha swoją pracę.
   Dziękuje za świetna opiekę i polecam każdemu mającemu jakikolwiek problem laryngologiczny.

  • M

   Trafilam na konsultacje dzisiaj po wczesniejszej wizycie na pogotowiu.Spotkalam ordynatora przypadkiem,czekajac na lekaza dyzurnego.Wlasnie konczyl swoj dyzur ale oprocz lekarza bedacego na dyzuze sam zbadal mi gardlo ,powiedzial co jest...doradzil...zainteresowal sie bezinteresownie i za to dziekuje...

  • Wspaniały laryngolog z wysoką kultura osobistą, taktem oraz bardzo dużą wiedzą. Po kilku minutach rozmowy ma się wrażenie, iż rozmawia się z kimś bliskim z rodziny. Wydaje się że pyta o objawy pozornie nie mające związek z chorobą- ale o dziwo one właśnie naprowadziły do postawienia trafnej diagnozy, której nie mógł postawić żaden inny lekarz! . Pełen empatii, zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru. Wszystkim bardzo polecam tego lekarza

  • Świetny specjalista, trafna diagnoza, wytłumaczy, doradzi, pomoże w końcu od tego są lekarze :) osobiście operował mój przypadek oraz prowadził przed zabiegiem, polecam w 100%

  • Profesjonalne podejście,rozwaga,brak pośpiechu-bardzo dużo rozmawia z pacjentem.Dogłębność poznawania problemu.MĄDRY lekarz,wspaniały CZŁOWIEK.Serdecznie P O L E C A M !!!

  • Brak mi słów. Celem wizyty było postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Zaczęło się od zgadywania a może to od tego albo może od tego. Ale nic się nie układa w całość. Najlepszy tekst był taki "czy PESEL się panu zmienia?" Że co proszę??? I dalej mówi do mnie: "Wie pan przed 40 to co się pan spodziewa? Lepiej już nie będzie" Przepraszam ale takich rzeczy dawno nie słyszałem. Poza tym powtarza to samo w kółko Macieja jak do durnia. Tłumaczę że mnie przewlekle boli jedna strona ucha a pan doktor na to: "Może się panu zdaje i tak ma być bo ja tu nic nie widzę". Dobra miły nie miły nie ważne ma być fachowiec i postawiona trafna diagnoza a tu pan doktor sobie żarty ze mnie robi. Nie mam czasu chodzić po lekarzach, szukam najlepszego specjalisty i nie pytam ile tylko płacę. Powiem tak po wizycie jestem zszokowany. Parę miesięcy wcześniej żona była na prywatnej wizycie u tego pana doktora i była bardzo niezadowolona myślałem że przesadza. Wstyd się przyznać ale teraz wiem że miała rację. Szkoda czasu i pieniędzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Doskonała diagnostyka już na pierwszej wizycie. Należyty dobór leków. Niezwykle ujmjący sposób bycia-oczywiscie budzi duze zaufanie. Serdecznie polecam

  • właśnie wychodzę ze szpitala , miałam otwieraną zatokę szczękową a w niej kilka niespodzianek -torbiel , materiał z wypełnienia kanałowego zęba oraz duży stan zapalny - zabieg trwał góra 20 minut , był bezbolesny i co najważniejsze bez komplikacji po zabiegowych;) w każdym razie opieka medyczna i wiedza na najwyższym poziomie :) troska o pacjenta przeszła najśmielsze oczekiwania :))) bardzo dziękuję za wspaniałą hospitalizację i zaangażowanie personelu pod opieką ordynatora.

  • Miałam w uchu 3 bakterie, 4 lata chorowałam na uszy. Chodziłam do różnych laryngologów ale to niestety konowały. Na ślepo dają antybiotyki. Nawet nie chcą widzieć wymazu. Taki totolotek antybiotykowy - jak nie ten to inny może zadziała. DRAMAT. Gdy trafiłam do doktora Ićka nie minęło 2 tygodnie i byłam zdrowa. Jestem bardzo wdzięczna.
   Oprócz ogromnej wiedzy i chęci pomocy jest też bardzo miłym człowiekiem z którym można sobie pogadać, nie licząc czasu.

  • Wszystkim którzy przyczynili się do poprawy zdrowia mego syna Krystiana całym sercem dziękuję.
   Oddziałowi Pediatrii lekarzom i troskliwym pielęgnierkom.
   Oddziałowi Larngologii a szczególnie ordynatorowi tego oddziału który tak precyzyjnie wstawił rurkę, tracheotomijną że Krystian je tak samo jak przed chorobą mimo, że jest dzieckiem ze schorzeniami neurologicznymi.
   Oddziałowi Anesteziologii i Intensywnej Terapii za szczególny wkład w ratowanie życia w kryzysowej sytuacji i za wzorcowe obchodzenie się z pacjentami - niczym jak w filmowej "Leśnej Górze"
   Jeżeli w tym trudnym dla mnie okresie kogoś niechcący uraziłam bardzo przepraszam.
   Wdzięczna mama Krystiana
   Marzena Białkowska

  Jesteś tym lekarzem?

  522

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  480

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.