Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (29)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Makarewicz konsultacja neurochirurgiczna

  Konkretna opinia lekarska w sprawie schorzenia za i przeciw polecam

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Piotr Makarewicz konsultacja neurochirurgiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pan doktor komunikatywny ,kompetentny . Słucha z uwagą . Z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Wypowiada się zrozumiale .

  A
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Sorn konsultacja radiologiczna

  Dzisiaj miałam przyjemność poznać pana doktora będąc z synem na wizycie(USG). Człowiek o ogromnej wiedzy, rzeczowy, cierpliwy ,spokojny.
  Bardzo szczegółowy. Z czystym sumieniem polecam wizytę u pana doktora .Ja ze swojej strony bardzo dziękuję.


  P
  Profil zweryfikowany
  Marek Wdowiński Inny

  Mimo przedstawienia mojej szczegółowej wykonanej do tej pory dokumentacji medycznej w tym szeregu badań krwi, kolonoskopii oraz świeżo wykonanej gastroskopii, w której wyszło zapalenie błony śluzowej żołądka kwalifikujące się do leczenia, lekarz przepisał mi "doraźnie" w razie dolegliwości lek ######, który jak wiadomo żeby przyniósł oczekiwany efekt, wymaga długotrwałego stosowania, czego dowiedziałem od mojego lekarza rodzinnego. Postawiona diagnoza "dyspepsja" też jest dla mnie dużym uogólnieniem mojego przypadku i absolutnie nic nie wyjaśnia. Więcej dowiedziałem się od swojego lekarza rodzinnego który odpowiednio zareagował na mój problem. Jestem zawiedziony tą wizytą i wydanymi tam pieniędzmi. Podobnych rad, w dodatku darmowych, mnóstwo jest na internecie. Nie tego oczekiwałem. Zdecydowanie odradzam.


  R
  Profil zweryfikowany
  Witold Iciek Inny

  Kontrolna wizyta u Pana Doktora z 3letnią córką przebiegła bardzo sprawnie i w przemiłej atmosferze. Doktor ma świetne podejście do małych dzieci, już na wstępie zawołał nasza córkę po imieniu i obiecał naklejki po skończonym badaniu - co do dzieciaczków bardzo dobrze przemawia. Badanie uszu, noska oraz gardła - szybko, sprawnie i bezboleśnie. Wspaniałe podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienie nurtujących nas kwestii, w jasny i zrozumiały sposób, komunikatywność i świetne poczucie humoru spowodowały, że na pewno będziemy polecać Dr Icieka innym osobom, a w razie potrzeby z pewnością sami też skorzystamy z pomocy Doktora. Dziękujemy!


  D
  Profil zweryfikowany
  Witold Iciek Inny

  Byłam u dr z synem, u którego był przerost trzeciego migdałka i migdałków bocznych. Początkowo dr próbował zmniejszyć je farmakoterapia, następnie wypisał skierowanie na zabieg.
  Sama zgłosiłam się po wypadku rowerowym i złamanym nosie, dr zlecił tk i dopiero na tym bazował. Kiedy dolegliwości nie zmniejszyły się po zwiewach dr wypisał skierowanie na zabieg. Zawsze uśmiechnięty, pogodny i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Polecam


  E
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Sorn Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Miły , rzeczowy , konkretny . Stresująca pierwsza wizyta okazała nie być tak straszna jak myślałam że będzie . Napewno wrócę ponownie.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med., prof. uczelni Marcin Polok Konsultacja urologiczna dzieci

  Bardzo polecam! Pan doktor operował synka metodą laparoskopową w zielonogórskim szpitalu. Operacja odbyła się bez jakichkolwiek komplikacji, otrzymaliśmy szereg informacji odnośnie zabiegu, Pan doktor wszystko rzeczowo wyjaśnił. Najlepszy urolog dziecięcy oraz świetny fachowiec. Polecam, synek trafił w najlepsze ręce!


  A
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Giezowski Inny

  Wspaniały, ciepły człowiek, przy tym wysokiej klasy specjalista. Pan doktor jako jedyny (a błądziłam po różnych częściach Polski) rozpoznał mój problem i zastosował skuteczne leczenie. Badanie, dosyć krępujące, przebiegło w znakomitej atmosferze, bezboleśnie i bez skrępowania. Polecam z całego serca!
  Dziękuję Panie doktorze!


  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Warzecha konsultacja gastrologiczna

  Badanie kolonoskopowe przeprowadzone zostało spokojnie, sprawnie, bez bólu. Na moje pytania otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi (jestem zwolennikiem rzeczowych informacji, bez zbędnych słów). To było moje pierwsze w życiu badanie. Polecam wszystkim. Doktor nie niańczy pacjenta ale dba o jego komfort.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Zdrojowa 2, 65-142 Zielona Góra Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania