Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

  Rewelacyjne podejście do pacjenta, komfortowa atmosfera i kompleksowe badanie. Szybka pomoc i konkretna diagnoza. Oby więcej Takich lekarzy !!!

 • Bardzo drogie wizyty, maksymalnie 4-5 minutowe - każda 150 zł, błędna diagnoza, ignorancja pacjenta, traktowanie z góry. Pan doktor na pierwszej wizycie stwierdził, że pomoże mi z moją dolegliwością kamieni nerkowych. Za miesiąc kolejna wizyta. Po badaniu na usg, stwierdził, że nie ma już jednego kamienia, a drugi znacznie się zmniejszył (oczywiście żadnego zdjęcia z usg i opisu mi nie dał, tylko sam coś sobie notował i oglądał). Kontynuacja leczenia ta samą metodą. Wydawało mi się niemożliwe, że dolegliwość, która doskwierała tyle lat - odeszła po miesiącu leczenia. Szybka decyzja - kilkadziesiąt złotych i prywatne usg, żeby mieć pewność. I kamienie jakie były, takie są. Dziękuje za taką fachowość. Nie polecam. W moim przypadku okazał się bezużyteczny.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Błędna diagnoza (choć p. doktor był pewny), sporo zostawionej kasy, operacja która mi nie pomogła bo diagnoza nie trafiona. Później unikanie mnie i rodziny. Na początku w miarę przyjazdy później gubił się już w tym co mówił. Niewiele było spójności. Wśród pacjentów na udziale podobne wnioski a może nawet dużo gorsze. Bardzo zaufałem p. doktorowi i bardzo się zawiodłem. Ja nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Kilka drogich, prywatnych wizyt u lek. Dudy i same błędne diagnozy oraz nieskuteczne leczenie. Na ostatniej wymyślił nowotwór (nie miał wątpliwości). Moje przerażenie i operacja w Centrum Onkologii okazały się niepotrzebne! Nowotworu nie znaleziono! Jedynie chorobę układu odpornościowego, kompletnie nie związaną z chorobą nowotworową. W moim przypadku okazał się zupełnie niekompetentny! Jest arogancki i niemiły dla pacjenta. Zdecydowanie nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pan doktor Duda - nie polecam tego urologa, nie dość, że zła diagnoza ( lekarz też człowiek, może się pomylić ) to jeszcze kompletna ignorancja pacjenta i Rodziny.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Mój małżonek leczy się u Pana dr Wie4sława Dudy od kilku lat gdyż uległ wypadkowi miał zmiażdżoną miednicę przerwaną cewkę moczową był po kilku zabiegach które wykonywał dr Duda i zawsze po każdym zabiegu czuł sie dobrze fizycznie i psychicznie i oby tak dalej było za to jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi.

 • Mieszkam w Katowicach.Na prostatę leczę się już od 1993 r. Leczyłomnie kilku lekarzy.Bodajże od 1999 leczy mnie dr W.Duda,który w 2006r. mnie operowaał. Jestem Mu bardzo wdzięczny za tyle lat kompetentnej roboty lekarskiej (!) Dr Duda zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie. Szanujmy w Polsce ludzi ,jak powiadał prof Kotarbiński - Dobrej Roboty ! Pozdrawiam Pana Doktora W. Dudę,pozdrawiam wszystkich lekarzy szpitala im. prof. Michałowskiego w Katowicach,ktorym przewodzi dr W Duda. ZZ.

 • Mam gorącą prośbę czy Pan doktor przyjmuje prywatnie jeżeli tak to gdzie Dziękuję

 • Dwie wizyty. Pierwsza: badanie,diagnoza i zalecone leczenie; Druga: potwierdzenie wyleczenia i ustalenie daty badania kontrolnego w dość odległej przyszłości. To wszystko po prawie dwuletnim błąkaniu się po różnych gabinetach i przychodniach bez zauważalnej zmiany stanu zdrowia. Polecam przede wszystkim ze względu na wysłuchanie i poważne potraktowanie kłopotów pacjenta.

 • Bardzo proszę o pomoc.Mój tato jest ciężko chory,ma guza pęcherza moczowego.W jaki sposób można skontaktować się z panem doktorem?Będę wdzięczna za odpowiedź,mój mail opty40@onet.eu

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Alex Alli-Balogun

chirurg,  lekarz medycyny estetycznej,  proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się

Jesteś tym lekarzem?

248

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.