Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Witmed

Armii Krajowej 65

40-671, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Krysta

  Psychiatra, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WitmedUsługa: stany lękowe

   Pan Doktor prowadził bardzo szczegółowy wywiad by jak najlepiej rozpoznać problem. Mialam poczucie, że problem z którym przyszłam jest dla lekarza ważny i podchodzi do niego z pełnym profesjonalizmem. Polecam Pana Doktora

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WitmedUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Rzeczowy lekarz, potrafi sluchać
   duzy plus za cene wizyty, Pan dr poświęca znacznie więcej czasu niż przewidziano na konsultacje

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jan Szczogiel

  Kardiolog,

  • A

   Najlepszy Specjalista jakiego znam leczę się u niego w przychodni już 10 rok a nie przestaje mnie swą dobrocią podejściem do pacjenta i anielską cierpliwością zaskakiwać.Jestem już po dwóch operacjach a doktor zawsze był przy mnie pomimo że kroili mnie na innym piętrze w Ochojcu niż on pracuje a do tego zajmuje się moim sercem jak własnym w sumie tylko dzięki niemu jeszcze chodzę po tym świecie jest przykładem że są jeszcze lekarze z powołania którzy kochają swoją pracę za wszystko mu DZIĘKUJĘ i GORĄCO POLECAM każdemu kto ma kłopot z sercem


 • Mirosław Wilczyński

  Kardiolog, Chirurg, dr hab. n. med.

  • M

   Wielkie podziękowania dla prof. Wilczyńskiego za rzeczową, miłą i wspierającą na duchu konsultację, która była początkiem drogi pacjenta z Łodzi do wszczepienia bypassów w GCM w Ochojcu. Bardzo miły i ciepły człowiek, z wzorowym podejściem do pacjenta.


 • Wiesław Duda

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania profilaktyczne

   Rewelacyjne podejście do pacjenta, komfortowa atmosfera i kompleksowe badanie. Szybka pomoc i konkretna diagnoza. Oby więcej Takich lekarzy !!!

  • R

   Bardzo drogie wizyty, maksymalnie 4-5 minutowe - każda 150 zł, błędna diagnoza, ignorancja pacjenta, traktowanie z góry. Pan doktor na pierwszej wizycie stwierdził, że pomoże mi z moją dolegliwością kamieni nerkowych. Za miesiąc kolejna wizyta. Po badaniu na usg, stwierdził, że nie ma już jednego kamienia, a drugi znacznie się zmniejszył (oczywiście żadnego zdjęcia z usg i opisu mi nie dał, tylko sam coś sobie notował i oglądał). Kontynuacja leczenia ta samą metodą. Wydawało mi się niemożliwe, że dolegliwość, która doskwierała tyle lat - odeszła po miesiącu leczenia. Szybka decyzja - kilkadziesiąt złotych i prywatne usg, żeby mieć pewność. I kamienie jakie były, takie są. Dziękuje za taką fachowość. Nie polecam. W moim przypadku okazał się bezużyteczny.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Andrzej Jaklik

  Kardiolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Jaklik jest niesamowitym specjalista. Uratował mojej mamie życie - lekarze wcześniej nie dawali jej szans na przeżycie zabiegu wszczepienia stentu. Jestem Panu wdzięczna do końca mojego życia!


 • Jarosław Paluch

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Klinika LaryngologiiUsługa: rak języka

   Mam 30 lat i do wczoraj miałem raka na brzegu języka G1 T1N0M0, na porannej wizytacji została podjęta przez ordynatora decyzja że prócz docięcia marginesów onkologicznych zostaną mi usunięte węzły chłonne wraz ze ślinianką co spowodowało by wyeliminowanie mojej osoby z branży w której sprawność fizyczna jest wymagana. po wizytacji Doktor wrócił do mnie i cierpliwie wysłuchał wszystkie moje niepokoje związane z samym zabiegiem jak i dalszym życiem. Finał jest taki że obudziłem się z kompletnym wierzchem języka, i plastycznie zszytą raną po usunięciu 4cm3 tkanki języka, przy czym ku mojemu zaskoczeniu ból pooperacyjny utrzymuje się w granicach 2/10. Jestem super wdzięczny panu Doktorowi za holistyczne podejście do pacjenta, który nie wycina z obywatela zdrowego mięsa w ramach rutyny, bo pacjent podpisał zgodę.

  • A
   Lokalizacja: WITMED S.C. - Prywatne Gabinety MedyczneUsługa: Problemy z zatkanym nosem

   Bardzo bardzo jestem zawiedziona podejściem Pana doktora do mojego problemu, byłam w sumie na trzech wizytach, na ostatniej miałam płukanie zatok i zasygnalizowałam Panu doktorowi iż bardzo mi się pogorszyło, bolała mnie twarz i zęby, katar nie chciał schodzić. Podejrzewam że już miałam zapalenie zatok, kiedy po 3 dniach od wizyty ból się nasilił poszłam do innego lekarza który stwierdził że mam ostry stan zapalny zatok z naciskiem ropnym. Jestem w ciąży, wyje z bólu, dostałam silny antybiotyk, myślę że gdyby Pan Paluch zareagował na to co mówię mogłoby się skończyć na lżejszym antybiotyku i nie wyłabym z bólu jak teraz. Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Tomasz Macura

  Geriatra, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Borelioza

   Pacjent: 7 lat
   Choroba: borelioza
   Wizyta: po sugestiach innej pani doktor wykonaliśmy badania krwi pod kątem boreliozy. Igg dodatnie zatem szczegółowe badania pod kątem boreliozy (western blot), Igg na granicy. Z tymi wynikami chodziliśmy od lekarza do lekarza, aż w końcu ktoś polecił nam p. Tomasza Macurę. Szliśmy na tą wizytę z nadzieją, że otrzymamy jakieś leki, wskazówki, porady, informacje o postępowaniu, kontrolach w przyszłości, skutkach choroby u dziecka. A tu po wejściu do gabinetu lekarz pomylił pacjentów, bo myślał, że przypadek dotyczy dorosłej osoby. Kiedy usłyszał, że pacjentem jest dziecko chyba zmienił nastawienie. Naszym błędem było to że pokazaliśmy sugestie innej lekarki co do leków. Dr powiedział tylko, że to słuszny kierunek i po zastosowaniu antybiotyku mamy zupełnie zapomnieć o boreliozie. Pomyślałem sobie jak to zapomnieć o boreliozie skoro tej choroby nie można uleczyć i zawsze będzie mogła się uaktywnić w organizmie człowieka?? Małomówny jakby nabrał wody w usta, zero jakiegokolwiek wytłumaczenia co do następnych badań kontrolnych, postępowania, przebiegu leczenia, tego na co musimy zwracać uwagę, stosować jakieś działania profilaktyczne. Gdybyśmy z żoną nie dopytali się o niektóre rzeczy nigdy pewnie o nich by nie powiedział. Brak jakiejkolwiek empatii do dziecka, zapytania się jak się czuje, jakiegokolwiek uśmiechu w jego kierunku. Traktował syna jakby go w ogóle w tym gabinecie nie było - pomyślałem sobie, że niepotrzebnie braliśmy go za sobą mogąc mu oszczędzić tak chłodnego traktowania. Jako rodzice jesteśmy wielce rozczarowani postępowaniem tego lekarza, podejścia do pacjentów, jakiegokolwiek nakierunkowania na leczenie! Uwaga! Pan doktor podczas wizyty nie wypisał nawet recepty na większą ilość leku (wydłużył leczenie o 3 dni i to była jedyna jego samodzielnie podjęta decyzja). Musieliśmy iść do lekarza POZ po receptę. Pal licho pieniądze, ale to najgorzej zainwestowane 130 zł. Moja subiektywna decyzja: omijać tego lekarza szerokim łukiem.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Odwiedziłam Pana Dr w związku z niejednoznacznymi wynikami na toksoplazmozę. Chciałam go spytać o poradę, z góry oczywiście musiałam zapłacić 130,00 PLN za wizytę w recepcji. Weszłam do dr , przedstawiałam swój problem, a on mi odpowiedział, że w tej kwestii poleca swoją koleżankę specjalistkę i poda mi namiary na nią . Myślałam , że się we mnie zagotuję, specjalnie wcześniej dzwoniłam na recepcję , dopytywałam czy jest on faktycznie specjalistą w tej dziedzinie, gdzie potwierdzono mi ,że tak , wydałam 130,00 PLN a Pan podaje mi namiary do koleżanki. Wydane w błoto pieniądze. Lekarz zupełnie nieprzekonywujący o swojej wiedzy i asekurujący się przy wydawaniu opinii. Brak słów!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu