dr n. med.

Waldemar Szarek

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem neurochirurgiem. Pracuję w Uniwestyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. Mam doświadczenie w operacyjnym leczeniu urazów czaszkowo - mózgowych, guzów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie krwiaka śródmózgowego

  Z całego serca pragnę podziękować, że doktor Waldemar Szarek uratował moje życie jako 10-letnia dziewczynka 30.11./01.12.2007r. Jest naprawdę niezwykłym neurochirurgiem. Miałam wypadek losowy żyłka pękła i powstał krwiak śródmózgowy, ale wszystko idealnie doktor Szarek usunął. Nie cały miesiąc byłam w śpiączce farmakologicznej i zaczęła się wielka praca, aby odzyskać sprawność. Udało mi się wygrać z chorobą dzięki temu doktorowi. Chodzę, mówię, piszę i normalnie funkcjonuje i zarazem studiuje prawo. Doktor Waldemar Szarek ma złote ręce. Po tylu latach mogę podziękować tym wpisem. Jak by jego nie było na tym dyżurze to bym dziś tych słów nie napisała. Dziękuję z całego serca!

  Wiktoria Snela

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: przepyklina kręgosłupa ledzwiowego

  Dobry i konkretny lekarz. Wyjaśnił wszystko rzetelnie. Przeprowadził skrupulatnie badanie. Jestem zadowolona z wizyty.

 • F
  Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: Ból kręgosłupa i okolic brzucha

  Niestety lekarz bardzo malomowny, mało zainteresowany pacjentem. Wszystko trzeba od niego wyciągać. Po opisano objawów choroby powiedział tylko ze bez tomografii nic nie powie, po prośbie puknal 3 razy w kręgosłup bez słowa i wziął kasę za 5 min wizytę z której niczego się nie dowiedziałem.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przepuklina dysku

  29 maja minęło 9 miesięcy jak trafiłam do dr. Waldemara Szarka z przepukliną dysku l4 do l5. To był straszny ból od kręgosłupa do stopy, jak pod prądem. Nie migał się. Zoperował, jest dobrze. Codziennie w myśli mu dziękuję. Dobry człowiek , wspaniały lekarz. Dla mnie jest to doktor Wilczur. Helena P.

 • M
  Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we WrocławiuUsługa: dyskopatia

  Pan doktor operował mnie pod koniec roku 2011 -mogę powiedzieć że uratował mnie !do tej pory funkcjonuje! jestem mu wdzięczna za to że mogę normalnie chodzić! co prawda regularnie uczęszczałam na rehabilitację od 2 lat. po kilku latach ból i trudności ze schylaniem czy z obracaniem się na łóżku powracają- jednak nie są porównywalne do tych sprzed operacji odcinka lędźwiowego - bo można funkcjonować tylko trzeba dbać chodzić na rehabilitację ,ćwiczyć. Z całego serca dziękuję za ulgę. Teraz jestem w ciąży mam nadzieję że dam radę! Na wizytę poszłam prywatnie a za kilka dni byłam już na stole operacyjnym nie zastanawiałam się gdyż całkowicie straciłam czucie w nodze. Jeszcze raz dziękuję.

 • A
  Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna

  Bylam razem z mama.Obie mamy problem z kregoslupem.Bardzo dobry lekarz. Umie wasluchac pacjenta i szybko wyciaga wnioski bez zbednych pytan.
  Bardzo polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja opinia jest bardzo poozytywna dr.W.Szarek przeprowadził szczegółowy wywiad mojej choroby i zalecił dalsze leczenie za co jestem wdzięczna.Polecam jest bardzo kompetnym specjalistą.Irena Krawczyńska.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm, dokladne wyjaśnienie moich problemów z kręgosłupem. Plusy i minusy ewentualnej operacji. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Pan doktor udzielił mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania.Spokój i opanowanie budzą zaufanie. Byłam operowanie przez tego lekarza i od razu wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję!

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Aavita Lekarska Przychodnia Leczniczo-ProfilaktycznaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  W trakcie wizyty u Pana doktora uzyskałam niezbędne informacje dotyczącej dalszej rehabilitacji męża po udarze. Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania oraz udzielił mi wsparcia w tym trudnym dla mnie okresie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem neurochirurgiem. Pracuję w Uniwestyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 213. Mam doświadczenie w operacyjnym leczeniu urazów czaszkowo - mózgowych, guzów mózgu i rdzenia kręgowego, tętniaków naczyń mózgowych, dyskopatii oraz złamań i guzów kręgosłupa.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Edukacja

 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Znajomość języków

 • angielski
 • polski