lek. dent.

Wacław Steczko

Stomatolog

32 opinie +dodaj

Absolwent krakowskiej Akademii Medycznej z roku W latach asystent i starszy wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medium UJ. Specjalista I st. stomatologii ogólnej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Mam pozytywne zdanie od tym specjaliście. Przy okazji ubytku miałem okazję poznać Pana Wacława (wizyta rozpoznawcza co mi dokładnie dolega). Poradził sobie pan Wacław bardzo sprawnie z oceną sytuacji i powiedział co dalej. Potrzebnych było jeszcze kilka wizyt ale przyczyniły się one finalnie do rozwiązania problemu – i to jest dla mnie najważniejsze. Pan Wacław na pewno świetny fachowiec no i bardzo kontaktowy człowiek. Cenię sobie takich specjalistów.

 • Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Zmiana gabinetu dentystycznego na klinikę w której przyjmuje doktor Steczko była świetną decyzją. Doktor Wacław zaimponował mi szybkim odnalezieniem źródła bólu zęba oraz szybkim i skutecznym leczeniem. Doktor poinformował mnie również co musimy jeszcze wykonać w związku z poprawą stanu zdrowia zębów więc wiem, że czekają mnie kolejne wizyty.

 • P
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  U doktora Steczko miałem okazję wykonywać odbudowę moich zębów. Doktor na pierwszej z wizyt dokładnie przeanalizował aktualny stan zębów i na ich podstawie przedstawił jaki będzie plan leczenia. Kolejnych kilka wizyt przebiegało bardzo podobnie, w miłej atmosferze i bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Z doktorem szybko złapałem dobry kontakt co pozwalało stres zostawić za drzwiami.

 • D
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Pan Wacław to doskonały fachowiec. Wykonywał w moim przypadku rekonstrukcję zęba. Na początku trochę się bałam jednak chyba niepotrzebnie. Pan doktor od pierwszej minuty w gabinecie potrafi złapać świetny kontakt z pacjentem a tym samym rozładować stres. Do tego całość w zakresie odbudowy zęba poszła mu bardzo sprawnie. Moją wizytę uważam za bardzo owocną i co najważniejsze bardzo sprawną.

 • R
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Na pierwszej wizycie byłam właśnie u pana Wacława. Dokładnie zapoznał się z moim stanem zębów i powiedział co w najbliższym czasie należałoby zrobić. Bardzo miły i kontaktowy jest pan stomatolog. Dzięki temu wiem, że jestem pod dobrą opieką. Żadnych większych dolegliwości pan doktor nie znalazł – warto chodzić na wizyty kontrolne i właśnie m.in. w taki sposób dbać o zęby.

 • Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Pana stomatologa miałem okazję poznać na pierwszej wizycie – chciałem odbudować i przywrócić dawny blask moim zębom. Pan Wacław dokładnie zapoznał się z moim stanem zębów, zlecił zrobienie dodatkowym badań a następnie zaproponował cały plan leczenia. Żeby moje zęby odzyskały dawny blask koniecznych było kilka wizyt w tym gabinecie jednak z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Duża oczywiście w tym zasługa pana Wacława za co jestem mu niezmiernie wdzięczny. Doskonały fachowiec.

 • R
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Pan stomatolog w moim przypadku wykonywał rekonstrukcję zęba. Dał się poznać jako świetny specjalista który potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem. Przed wizytą miałem obawy jednak pan Wacław doskonale poradził sobie z rozładowaniem mojego stresu no i rekonstrukcją. Polecam serdecznie pana stomatologa.

 • T
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  W gabinecie pana Wacława pojawiłem się, żeby odbudować moje zęby. Leczenie zachowawcze w moim przypadku nic by nie dało dlatego zaistniała konieczność zastosowania leczenia implantologocznego. Pan Wacław świetnie poradził sobie z oceną mojego stanu. Zlecił też dodatkowe badania tak aby wszystko było jasne. Kilka wizyt mnie to kosztowało jednak wiem, że było warto. Efekt końcowy jest zadowalający a panu Wacławowi należą się słowa uznania za profesjonalizm i podejście do pacjenta.

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Pan doktor to bardzo kontaktowa osoba – ze mną ciężko się łapie kontakt na tego typu wizytach jednak pan doktor świetnie sobie z tym poradził - doskonały fachowiec. Zapoznał się z moimi zębami, określił dokładnie co mi dolegał i jaki plan leczenia proponuje. Do tego wszystkiego poinformował mnie również o kosztach leczenia. Cenię sobie takie podejście do sprawy. Finalnie po wizycie wiem, że trafiłem do właściwego gabinetu.

 • M
  Lokalizacja: Stomatologia Steczko

  Złamany ząb był moim powodem wizyty u pana Wacława. Sprawdził jak to dokładnie w moim przypadku wygląda i jaki powinien być plan dalszego leczenia. Jestem już po leczeniu a właściwie odbudowie mojego zęba i muszę napisać, że cały zespół gabinetu Steczko zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Słowa uznania dla pana Wacława za odpowiednią diagnozę i podejście do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent krakowskiej Akademii Medycznej z roku W latach asystent i starszy wykładowca w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Collegium Medium UJ. Specjalista I st. stomatologii ogólnej i II st. protetyki stomatologicznej.
  Prowadzi cykliczne kursy doskonalące dla lekarzy z zakresu planowania i wykonawstwa uzupełnień protetycznych, artykulacji itp. Uczestnik i prelegent licznych krajowych i zagranicznych Sympozjów Stomatologicznych. Pasjonat zawodu. Obecnie właściciel i kierownik merytoryczny prywatnej praktyki Stomatologia Steczko. W 2011 roku uzyskał Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologii EDI. Czas wolny spędza w sposób aktywny - narciarstwo, pływanie, ostatnie hobby to windsurfing.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia ogólna

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki