Adresy (2)

Księdza Stanisława Staszica 1/117, Kielce
Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
41 249..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 150 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam osoby, które:
- doświadczają trudności emocjonalnych,
- odczuwają nadmierny niepokój, napięcie i lęk,
- mają trudnoś...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Lęki
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ w Krakowie - Całościowy Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Studia podyplomowe Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Studia magisterskie Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychosomatyka
 • Psychoterapia młodzieży
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Francuski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


150 zł

Konsultacja online

Czas trwania konsultacji to 50 minut.Księdza Stanisława Staszica 1/117, Kielce

150 zł

Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik

Sesja trwa 50 minut

Pozostałe usługi


Księdza Stanisława Staszica 1/117, Kielce

150 zł

Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik

Sesja trwa 50 minutKsiędza Stanisława Staszica 1/117, Kielce

150 zł

Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik

Sesja trwa 50 minut150 zł

Konsultacja online

Czas trwania sesji to 50 minut.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik psychoterapia indywidualna

Od mojej terapii u pani Urszuli minął już prawie rok. Cały proces terapii wspominam ze szczególnym sentymentem. Pani Urszula to bardzo ciepła, wyrozumiała i empatyczna osoba. Na każdej sesji czułam się bezpieczna i akceptowana. Dzięki naszej wspólnej pracy udało mi się poznać siebie, zaakceptować swoje wady i odkryć zalety, które przez wiele lat ukryte były pod ciężką skorupą.
Pani Urszulo, dziękuję z całego serca za poświęcony mi czas. Jestem wdzięczna, że spotkałam Panią w mojej podróży przez życie. Serdecznie pozdrawiam!

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik psychoterapia indywidualna

Szczerze polecam Panią mgr. Stwarza atmosferę bezpieczeństwa, empatii, spokoju, wzbudza zaufanie. Nigdy nie czuję się oceniana, a chyba tego bardzo się bałam. W moim uznaniu pełen profesjonalizm.

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja online psychoterapia indywidualna

Polecam Panią Urszulę. Terapia przebiegała w miłej atmosferze i bardzo mi pomogła. Uczestniczyłam zarówno w konsultacjach w gabinecie, jak i po zmianie miejsca zamieszkania w spotkaniach online.

R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik psychoterapia indywidualna

Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Urszuli. To prawdziwy, empatyczny psychoterapeuta, który słucha i nie ocenia. Spotkania z nią pozwoliły mi poukładać swoje sprawy i trudne doświadczenia życiowe. Nieoceniona pomoc, życzliwość i troska. Jestem jeszcze w trakcie terapii, ale moje życie nabrało sensu. Bardzo dziękuję.

E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik konsultacja psychoterapeutyczna

Z czystym sumieniem mogę polecić osobę Pani Urszuli. Empatyczna, zaangażowana, potrafi słuchać. Człowiek czuje się komfortowo podczas wizyty.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niestety nie mogę polecić Pani Urszuli. Po pierwszej wizycie umówiłyśmy się na ustalenie kolejnych wizyt. Zaznaczałam Pani Urszuli że bardzo zależy mi na terapii. Niestety Pani Urszula się ze mną nie skontaktowała tak jak zapewniła.

mgr Urszula Słowik

Bardzo mi przykro, ale nadal nie dysponuję wolnym terminem by rozpocząć z Panią proces terapeutyczny. Pozdrawiam serdecznie

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik psychoterapia indywidualna

Trafiłam do Pani Urszuli przypadkiem i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Bardzo empatyczna, ciepła osoba. Z początku terapia wydawała mi się bez sensu, natomiast zmiany jakie zaszły w mojej głowie są oszałamiające. Sama się czasem dziwie, ze moje życie w tak krótkim czasie zmieniło się diametralnie oczywiscie na plus! Zyskalam wiarę w siebie. Bardzo polecam terapię u Pani Urszuli :)

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik psychoterapia indywidualna

Pani Mgr jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę oraz rozwój swojego pacjenta, zależy jej na tym aby pacjent współpracował i konstruktywnie wykorzystał czas spędzony na terapii. Obiektywna, uczciwa oraz empatyczna, Pani Mgr posiada wszystkie cechy które powinien mieć dobry Psycholog, serdecznie polecam.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik Inny

Bardzo miła i profesjonalna psychoterapeutka. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna, nie miałem żadnych problemów i oporów z mówieniem o sobie. Polecam!

L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Urszula Słowik Inny

Nieoceniona towarzyszka na drodze do świadomości i samopoznania. Słucha z uwagą, zainteresowaniem i zrozumieniem, co stwarza warunki do otwartości i zaufania. Zadaje wnikliwe pytania, które odsłaniają nieznaną dotąd perspektywę, co skłania do głębszych poszukiwań.
To wszystko daje możliwość rozumienia i akceptacji siebie i aktualnej sytuacji oraz chęci i odwagi do życia w zgodzie z własnym sercem.
Gorąco polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem mężczyzną przed 50-siątką i w zasadzie nie wiem od kiedy nie chce mi się żyć. Jak sięgnę pamięcią to taki stan mam od wieku młodzieńczego. Patrząc z boku nie powinno mi niczego brakować. Jestem żonaty już 27 lat mam dwójkę dorosłych dzieci i pracę w niemieckiej firmie z delegacjami po całym świecie. Te delegacje traktuję jako taką ucieczkę od tego jaki jestem i jak się czuję. I to pozwala mi jeszcze jakoś funkcjonować. Ale ta firma nie daje mi zbyt wielu szans na wyjazdy w ostatnim okresie (firma kończy działalność i jeszcze pandemia) i mój stan jest coraz gorszy. Coś robię wokół domu i staram się znajdować jakieś obowiązki. Nie mam przyjaciół/nikogo z którymi mógłbym porozmawiać o sobie i moich problemach. Żona raczej nie podtrzymuje mnie na duchu i raczej kpi z moich nastrojów. W zasadzie rozumiem ją bo zatruwam jej życie. Jak mogę próbuję udawać że jestem normalny ale to nie wychodzi. Na przykład wczoraj byliśmy na przyjęciu niespodziance u znajomej i znowu się popisałem. Po prostu wpadam w zły nastrój i do nikogo się nie oddzywam i marzę aby się jak najszybciej wynieść. Z żoną też nie do końca mi się układa, nie jest tragicznie ale chciałbym stąd wyjechać i nigdy tu nie wracać lub chciałbym umrzeć. Codziennie o tym marzę. Nie chcę popełniać samobójstwa żeby nie zostawiać piętna na rodzinie ale chcę to skończyć. Kilka razy podejmowałem próby spotkań z terapeutami lub psychologami aby rozmawiać o moich urojeniach ale to się kończyło na jednostkowych spotkaniach ze względu na charakter mojej pracy jak i wątpliwy rezultat w moim wyobrażeniu i zmarnowane pieniądze. W zasadzie cały czas jestem w złym nastroju i smutny. Nie potrafię nawiązać kontaktu z ludźmi i jestem samotny. Jedynie w pracy jakoś mi się to układa lepiej i potrafię rozmawiać i kontaktować z pracodawcami i pracownikami - ale w zasadzie tylko o sprawach firmowych i wydaje mi się że to taka maska. W zasadzie pisząc to nie wiem co chcę osiągnąć bo jestem pewny że nic się nie zmieni i będę tkwił w tym chorym stanie. Obym nie doczekał 50 urodzin. Mam jeszcze inne zmartwienia związane z moja osobą ale są natury fizycznej (jestem niewidomy na jedno oko i mam problemy z kręgosłupem) ale to nic w stosunku do mojego problemu psychicznego.

Dzień dobry. Krótkotrwałe spotkania z terapeutą nie dadzą rezultatu, a jedynie potwierdzą Pana obawy co do tej formy pomocy. Zmiany zazwyczaj są trudne, zwłaszcza tak gruntowne, ale są możliwe. Długotrwała praca w gabinecie może Pana pozytywnie zaskoczyć.

mgr Urszula Słowik

2 tygodnie temu urodziłam przez cc dziecko od 10 dni nie mogę jeść bo nie mam ochoty a jak już zjem odrazu mam biegunkę, jestem ciągle zmęczona, przy dziecku robię wszystko karmię go , przewijam nie ma rzeczy której nie zrobiłbym . Lecz moje samopoczucie jest zle czuje się jakbym była sama , często płacze, staram się myśleć pozytywnie lecz sobie nie radzę boję się zostawać sama z dzieckiem czy to może być depresja poporodowa?

Dzień dobry. Tak, to mogą być objawy depresji poporodowej. Pierwsze tygodnie w roli mamy są wyjątkowe, ale mogą też przynieść wiele trudność, smutku, a czasem nawet i rozczarowania. Bardzo pomocne jest wsparcie bliskich osób, którzy będą blisko w razie Pani potrzeby. Niestety czasem takie wsparcie może być niewystarczające. Warto w takim przypadku skorzystać z pomocy specjalisty np. psychoterapeuty czy psychologa, by móc opowiedzieć o swoich trudach i podzielić się swoim smutkiem. Pozdrawiam.

mgr Urszula Słowik

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Zapraszam osoby, które:
- doświadczają trudności emocjonalnych,
- odczuwają nadmierny niepokój, napięcie i lęk,
- mają trudnoś...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Lęki
 • Nerwica natręctw
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Klinika Psychiatrii Dorosłych Collegium Medicum UJ w Krakowie - Całościowy Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Studia podyplomowe Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną
 • Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - Studia magisterskie Resocjalizacja i profilaktyka społeczna
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychosomatyka
 • Psychoterapia młodzieży
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Francuski