Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Lekarski

  Damrota 21C/2
  Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • w 2010 r. przebywałem 3-ktotnie na oddx. geriatrycznym.w K-Kożlu. Pptwierdzam wszystkie bdb opinie o doktorze T. Watnule. Przekonałem się osobiście, jakim jest wyjątkowym lekarzem, psychologiem czułym na kłopoty zdrowotne starszych ludzi, Jestem zadowolony, że został prezydentem miasta a jednocześnie nie traci kontaktu z chorymi.. Jeśli już tak długo wytrzymał i podwładni x nim (a On z nimi) to jest to jeszcze jeden dowód, że jest właściwym człowiekiem na właściwych miejscach! Wrocławianin z Wielkopolski.

 • Lekarz bardzo dobry,pisalam o tym dziwię się ,że w wolnej Polsce nie ma wolności słowa jest tylko cenzura moderatora.Nikogo nie obraziłam wyraziłam tylko swoja opinię.Z wyrazami szacunku!

 • Nie jeden z jego kolegów po fachu powinien popraktykować u doktora na oddziale i zobaczyć jak należy się odnosić do staruszków.Wielu z nich zapomina ze czas upływa i też kiedyś będą starzy!

 • Bardzo dobry lekarz,udzielał mi pomocy po wypadku samochodowym.Bardzo rzetelnie z dużą troską się mną zajął,okazał mi wiele serca i życzliwości.

 • Rewelacyjny człowiek. Tak rzadko spotyka się ludzi z wielkim sercem,tym bardziej ceni się takie spotkania. Lekarz z powołania, świetny specjalista i bardzo dobry człowiek.

 • Lekarz z powołania o dobrym sercu, pomaga nie tylko jako lekrz medycznie, ale i wspiera pacjenta i jego rodzinę. Dużo by pisać - praktykowałam się na tym oddziale, mogę powiedzieć że spotkałam poraz pierwszy lekarza który docenia prace zarówno calego personelu, oraz nieco mniejszą pomoc praktykantek. GDYBY LEKARZE BYLI TACY JAK dr WANTUŁA SŁUŻBA ZDROWIA BYŁA BY LEPSZA.

 • opinia o całej służbie zdrowia byłaby zupełnie inna, gadyby wszyscy lekarze byli tak ludzcy jak doktor Wantuła. Nie tracac nic ze swojej fachowości oraz autorytetu, potrafi poświęcić rodzinie pacjenta tyle czasu ile potrzebują. Nigdy nie okazuje zniecierpiliwienia. Taktowny i empatyczny. Z szacunkiem mówi o starszych ludziach mimo młodego wieku. Życzę wzystkim spotkania tak wielkiego lekarza - wielkego sercem i umysłem.

 • Lekarz z sercem. Coś dziś rzadko spotykanego. Serdeczny, z powołaniem, ma czas i dla pacjenta i dla jego rodziny. Mam nadzieję, że Oddział Geriatryczny będzie prowadził bardzo długo, bo ludziom którzy tam przebywają jest taki KTOŚ bardzo bardzo potrzebny. Życzę Mu jak najlepiej.

 • moja Mama leżała na nowopowstalym Oddziale Geriatrii. była tak bardzo zadowolona z całościowej opieki - której jak twierdzi nigdy jeszcze w szpitalu nie miała! poelcam gorąco Pana Ordynatora!

 • lekarz z powołaniem, jest pełny poświęcenia
  oprócz specjalistycznej pomocy udziela też wsparcia "duchowego"
  słyszałam, że ma prowadzić Oddział - POWODZENIA!!!

Jesteś tym lekarzem?

37

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.