Tomasz Tupaj

Ginekolog

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Jestem jego Pacjentką od 2006 roku i z czystym sumieniem mogę go polecić jest kompetentnym lekarzem i widać ze to co robi jest jego powołaniem, widać to z resztą po kolejkach do Niego.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Jestem jego Pacjentką od 2006 roku i z czystym sumieniem mogę go polecić jest kompetentnym lekarzem i widać ze to co robi jest jego powołaniem, widać to z resztą po kolejkach do Niego.

  • Jeden z najlepszych ginekologów z jakimi zetknęłam się w ciągu 40 lat i dlatego od co najmniej 15 jestem jego pacjentką . Polecam.

  • lekarz godny zaufania,mily i delikatny,potrafi doradzic i zrozumiec mloda kobiete.Polecam goraco

  • Chodze do tego lekarza od roku 2004 mysle, ze jest swietnym specjalista. Podczas ciazy z kazda drobnostka kierowal mnie na obserwacje i szczegolowe badania do szpitala. Wszystkie badania( poza usg) wykonywane mialam bezplatnie. Uwazam, ze jest to bardzo dobry lekarz z wieloletnia praktyka. Pani w rejestracji rowniez jest osoba kompetentna ktora potrafi odopowiedziec na wiele nurtujacych pytan. Podczas wizyty Pan doktor jest zawsze bardzo uprzejmy nie patrzy na pacjentki jak na cyfry tylko jak na ludzi z ktorymi mozna zazartowac porozmawiac. Zawsze stara sie "odstresowac" pacjentke kiedy widzi, ze sie denerwuje.
   Osobiscie jestem od 6 lat bardzo zadowolona i nie zmienilabym tego gabinetu na inny.

  • miałam z nim do czynienia raz i NIGDY WIĘCEJ , na początku ciązy żle się poczułam i plamiłam , mój lekarz prowadzący , przyjmował dopiero za dwa dni, postanowiłam pójść do mojej rejonowej przychodni na Piekarską , to była moja najgorsza wizyta , nieuprzejmy , arogancki z sugestią ,że nie ma co rozpaczać tylko pojechać do szpitala , wyczyścić i po problemie , jak go słuchałam to paznokcie wbiły mi się biurko , i chyba dopiero wyraz mojej twarzy dał mu do zrozumienia ,że ma przed sobą załamana pacjentkę a nie krowę......
   Minęło już siedem lat ,ale to wspomnienie jest brr..opisałam tak delikarnie

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Chdzę do tego lekarza od 2007 roku... Naprawdę jest wspaniały, ma profesjonalne podejście do pacjenta. Przy mojej pierwszej wizycie wszystko mi wytłumaczył "na chłopski rozum". Gorąco polecam tego lekarza

  • Bardzo dobry specjalista, z opinii bliskich znajomych wiem o dwóch uratowanych ciążach. Nie lekceważy nawet jak się później w badaniu okazuje - błachych problemów. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Nigdy nie wprawia pacjentki w zażenowanie, czy daje odczuć że nie ma ochoty jej przyjmować - co zdażało mi się u dwóch innych lekarzy. Mojej koleżance nie pozwolił płacić za zabieg, kiedy okazało się, że zastanawia się nad takim wydatkiem. Poprostu widział, że dziwczynie się nie przelewa, więc od razu zareagował. A że prowadzi równolegle praktykę prywatną, to nie zbrodnia, w naszych realich trzeba dziękować Bogu, że taki lekarz jeszcze nie wyjechał na zachód.

  • Nie polecam nikomu tego lekarza.Miałam raz przyjemność z tym Panem i nigdy więcej. Zmanierowany, opryskliwy,zero podejścia do pacjentki itp.
   Weterynarz jest lepszym lekarzem dla zwierząt.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • bardzo dobry lekarz a przedwszystkim wspaniały człowiek. prowadził cała moja ciaze- taki lekarzy trzeba naorawde szukac bardzo długo

  • Bardzo miły lekarz, ma dobre podejście do pacjentek. Mojej znajomej nawet kiedyś zrobił płatny zabieg za darmo, ponieważ miała akurat kiepską sytuację finansową (to była chyba wypalanka). Niestety z moim problemem ten lekarz sobie nie radzi- na stan zapalny pochwy przepisuje mi ciągle te same leki, które na mnie po prostu nie działają. Nie robi też żadnych badań przed zapisaniem tabletek antykoncepcyjnych, ale też nigdy o takie badania nie prosiłam. Myślę, że to dobry lekarz, ale też jak każdy popełnia błędy i dlatego czasem warto zasięgnąć rady innego lekarza, jeśli nasz nie potrafi nam pomóc.
   A pani w recepcji jest bardzo miła i można z nią porozmawiać na każdy temat. Może nie uśmiecha się ona za często, ale też nie za to jej płacą, a swoje obowiązki wobec pacjentów moim zdaniem wykonuje bardzo dobrze.

  Jesteś tym lekarzem?

  41

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  390

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.