Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

B&M "MEDYK" Sp. z o.o.

Piekarska 7

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Tupaj Inny

  Bardzo delikatnie operuje w obrębie leczonych obszarów, ja po operacji chirurgicznej mam tu problemy znaczne. Dołącza fachowa porada wyrażona miło, stąd do przyjęcia i zaakaceptowania możliwa, nawet trudna.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Tupaj

  Wizyta na NFZ. Jako pacjentka potraktowana zostałam jak intruz, który wymyśla sobie dolegliwości. Podczas badania lekarz jest bardzo niedelikatny. Najgorsze badanie jakie przeszłam w historii wizyt u ginekologów. Wywiad nietaktowny, zadaje zbędne i nie związane z dolegliwościami pytania o życie prywatne. Konsekwencją była konieczność wizyty w innym gabinecie prywatnym, która ujawniła poważną diagnozę, a ten lekarz nie postawił żadnej. Szczerze odradzam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Tupaj badanie

  Najlepszy ginekolog pod każdym względem.Prowadził moją ciążę,ale też leczę się u niego bieżące dolegliwości.Bardzo ciepły ,sympatyczny człowiek i doskonały lekarz.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Iwaszko-Prawda

  Wspaniała pani doktor, dokładna i poświęcająca czas pacjentce, a przy tym nie dramatyzująca i rzeczowa. Od lat najlepsza ginekolog.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Osadców zatkany kanalik łzowy

  Bylam u pana doktora na wizycie z moim 8 miesiecznym synkiem, ktory ma problem od urodzenia z zatkanym kanalikiem lzowym. Pan doktor przeprowadzil krotki ale dokladny wywiad, zbadal dziecko i postawil diagnoze. Bardzo uprzejmy i sympatyczny lekarz. Polecam

  lek. Andrzej Osadców

  Dziękuję. Znacznie łatwiej być uprzejmym i sympatycznym, gdy i pacjent (pacjentka) jest uprzejmy i sympatyczny :-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania