lek.

Tomasz Skrok

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
497 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. Tomasz Skrok - specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

  Pełen empatii, życzliwości fantastyczny specjalista. Co prawda ma dość specyficzne poczucie humoru ale ... jest bardzo dobrym ortopedą; ma wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta; Jest nie tylko lekarzem (bardzo dobrym) ale i po prostu człowiekiem, który poradzi i podpowie. Jest lekarzem z pasją. Polecam

 • J

  Rozbolały mnie plecy na tyle mocno, że chodziłam zgięta. Chodziłam to dużo powiedziane, więc szybciutko zapisałam się na pierwszy wolny termin do ortopedy. Na moje szczęście trafiłam do dr. Skrok. Nie lubię użalać się nad sobą, ale doktor i tak wiedział że mnie boli. Zlecił badania, dał leki i pomimo braku wolnych terminów przyjmował mnie dodatkowo. Na tę chwilę próbuje mnie naprawić i zobaczymy co będzie dalej. Ale ważne dla mnie jest to, że dr. Skrok to nie tylko ortopeda, to po prostu człowiek, który umie zrozumieć drugiego człowieka. To osoba, z którą można porozmawiać na każdy temat a nie tylko zimne proszę to przyjmować, proszę takie badania zrobić itp.: Doktor przy tym odpowiedział na wszystkie moje pytania dotyczące moich pleców i dzięki temu wiem że trafiłam na lekarza znającego się na rzeczy. Gorąco polecam dr. Srok.

 • A

  Kózka jednak skakała i dalszą nasadę kości promieniowej złamała. Sytuacja wywołała ogromne rozterki wśród kilku posiadaczy specjalizacji z ortopedii, ponieważ w ciągu tygodnia od zamkniętej repozycji złamany fragment kości postanowił się przemieścić. Książkowo i Googlowo sytuacja była na granicy kwalifikowalności do postępowania operacyjnego o dość barbarzyńskim charakterze. Z kolei leczenie zachowawcze wiązało się z ryzykiem ograniczenia ruchomości w nadgarstku prawej ręki. Dzięki poradom dr Skroka kózka nie poszła pod nóż, a kilka tygodni po zdjęciu gipsu kręci nadgarstkiem bez żadnych ograniczeń i planuje kolejne skoki.
  Wniosek: jeżeli kiedykolwiek połamiesz się na tyle lekko, żeby móc samodzielnie i racjonalnie podjąć decyzję o swoim leczeniu, idź do dr Skroka.

 • Do Dr Skroka poszłam z okresowymi bólami kolana (po dość dawno przebytej niewielkiej kontuzji) oczekiwałam porady co do rehabilitacji i działań profilaktycznych żeby stan kolan się nie pogarszał. Dr badając moje kolana boleśnie uciskał szpary kolanowe, co gorsza ból kolana w miejscu ucisku nie minął. Bóle po badaniu u Skroka pojawiają się codziennie, co gorsza od tamtej pory nie mogę do końca zgiąć nogi ani kucnąć (przed badaniem u Skroka nie miałam z tym problemów). Poszłam do tego lekarza aby zadbać o zdrowie -żeby stan kolana się nie pogarszał, a w efekcie dolegliwości nie tylko się nasiliły, ale nie mam już pełnej ruchomości w stawie. Z tym co się stało z kolanem po "badaniu" dr Skroka męczę się już ponad 7 miesięcy, rehabilitacja nie pomaga, inny ortopeda twierdzi, że konieczna będzie artroskopia..
  Odradzam kontakt z tym człowiekiem, więcej może napsuć niż pomóc, a w kontakcie z pacjentem przejawia złośliwe poczucie humoru (mały pikuś w porównaniu z tym, jakie szkody może zrobić)

 • K

  Konkretny lekarz z pasją... niesamowite podejscie do pacjenta i ogromna wiedza. Miałam dużo szczescia ze udalo mi sie trafic do Pana Doktora. Już na drugi dzień widać efekty wizyty - opuchlizna zniknęła. :-) Polecam

 • Chciałam serdeczne podziękować panu doktorowi Tomaszowi Skrokowi za szybkie postawienie diagnozy i właściwe leczenie. Pan doktor jest dobrym fachowcem w swej specjalności i posiada dużo empatii do swoich pacjentów.Polecam! Grażyna

 • A

  Choć do tematu operacji podchodziłam, jak do jeża - bo to w końcu moja noga - zdecydowałam się i trafiłam zupełnie przez przypadek do dr. Skroka. Operacja: haluks lewej stopy.
  I na całe szczęście, że trafiłam do doktora, bo jest to bardzo zaangażowany lekarz w pracę i swojego pacjenta, super specjalista - to raz, z duuużym poczuciem humoru - to dwa!
  Byłam operowana w Międzylesiu, otoczona opieką przez cały personel medyczny - od samego początku do samego końca - zakończenia leczenia. I tu też całemu personelowi MSS - dziękuję !
  Dr. Skrok to najlepszy lekarz ortopeda - jakiego było dane mi poznać. Szkoda, że nie można tu zamieścić zdjęcia przed/po, bo to najbardziej pokazałoby super robotę :) a, najważniejsze: mój palec wrócił do całkowitej ruchomości - ćwiczony był na maksa, bez taryfy ulgowej.
  Jak coś mi się przydarzy ortopedycznego w życiu - tfu, tfu, tfu - Panie Doktorze, wracam jak boomerang!
  Szczerze polecam !!!

 • A

  Sugerując się pozytywnymi opiniami na temat lekarza postanowiłam udać się do niego na konsultację do jednej z prywatnych klinik, w której pracuje. Jestem bardzo zawiedziona poziomem kultury osobistej tego lekarza. W trakcie wizyty odebrał telefon i zaczął krzyczeć na panią z recepcji. W stosunku do mnie również nie zabrakło szyderczych komentarzy i uwag. Skierowanie na badanie otrzymałam z wielką łaską, prawie błagając, choć poinformowałam go że przez dwa lata nie wykonano mi żadnego prześwietlenia, a stan moich kolan się pogarsza. Jak widać jest to kolejny ortopeda, który potrafi "leczyć" ma oko. Kiedy pojawiłam się u niego z wynikami badań nawet nie zadał sobie trudu przeczytania do końca opisu badania, o zdjęciach nie wspomnę. Nie dałam rady ustalić nic: co to za zmiany, czy są poważne, biorąc pod uwagę tryb mojego życia ani kierunku leczenia.

 • J

  Jestem umówiona z dr Skrokiem na operację stopy do szpitala w Międzylesiu. Od kilku miesięcy jestem jego pacjentką. Zawsze profesjonalny, cierpliwy, miły i z poczuciem humoru. Po jego wizytach czuję się komfortowo i spokojnie. Nie obawiam się zabiegu. Pomimo dużej ilości pacjentów i odległych terminów wizyt w razie potrzeby przyjmuje dodatkowych pacjentów i cierpliwie tłumaczy. Zostałam skierowana do Pana dra od innej jego pacjentki, która bardzo pozytywnie wyraża się o jego postawie lekarskiej i zaangażowaniu. Jednym słowem lekarz z powołania o wielkim sercu. JG Warszawa

 • J

  Do Pana Doktora Skrok zgłosiłem się z bolącym kolanem, pomimo dużej ilości pacjentów Pan doktor przyjął mnie i postawił diagnozę.Aby jednak podjąć ostateczną decyzję o operacji wycięcia łąkotki zlecił szereg badań, które potwierdziły trafną diagnozę. Jestem już dwa tygodnie od operacji, cały czas stosuję się do zaleceń Pana Doktora i z moim kolanem jest coraz lepiej.Podczas każdej wizyty daje się odczuć u Pana doktora duże zaangażowanie w proces leczenia. Pan Doktor Skrok jest wspaniałym specjalistą a w wykonywaniu swojej pracy często wykracza poza swoje obowiązki.Wdzięczny pacjent J.P

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Tomasz Skrok - specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie II Wydział Lekarski - Specjalizacja z ortopedii i traumatologii

Najbliższe terminy:

kolejne dni