Tomasz Saska

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

56 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zawodowo jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. W mojej pracy specjalizuje się w głównej mierze w regulowaniu masy ciała, psychodietetetyce i dietetyce klinicznej. Inne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: NZOZ KRAPKOWICE - DIETETYK

  Na podstawie pozytywnych opinii na temat Pana Tomasza, zdecydowałam się i absolutnie nie żałuję! Wysokiej klasy specjalista, konkretny, rzeczowy, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Polecam Pana Tomasza profesjonalizm w 100% !!!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ KRAPKOWICE - DIETETYKUsługa: analiza stanu odżywienia

  Pan Tomasz to świetny i profesjonalny dietetyk. Ułożona dla mnie dieta była smaczna i prosta w przygotowaniu. Jedząc pięć sycących posiłków dziennie wogóle nie miałam ochoty na słodycze. Przez pięć miesięcy schudłam 20 kg. Czuję się lżejsza, młodsza i pełna energii. Polecam wszystkim wizyty u Pana Tomasza!
  Dziękuję Panie Tomku !!!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PORADNIA DIETETYCZNA TOMASZ SASKA (Fitness Club Infinitii)

  Pana Tomasza polecam wszystkim osobom, które chcą zacząć się odpowiednio odżywiać, a przy tym zrzucić zbędne kilogramy. Pan Tomasz ma ogromną wiedzę i daje wskazówki w kwestii odżywiania, jest zaangażowany. Pan Tomasz motywuje, doskonale tłumaczy i zawsze znajdzie czas na kontakt. Dieta nie obciążająca i dostosowana do moich preferencji smakowych i problemów zdrowotnych. Dzięki trzymiesięcznej diecie zrzuciłam kilkanaście kilogramów, czuję się wspaniale i zdrowo.
  Polecam wszystkim wizyty u tego Dietetyka!

 • M
  Lokalizacja: NZOZ GŁOGÓWEK - DIETETYKUsługa: redukcja masy ciała

  Bardzo polecam Pana Tomasza. Jest profesjonalistą w 100% z ogromną wiedzą, człowiekiem miłym i sympatycznym, który pozytywnie zmienił moje życie. Pomógł mi osiągnąć wymarzoną wagę. Wprawdzie było to parę kilogramów, ale sama nie potrafiłam ich zredukować. Potrafi motywować i sprawiać, że człowiek zaczyna wierzyć w siebie. Dopasował dietę do moich upodobań i sprawił,że waga spadła do zadawalającej. Dieta, trening i zdrowy tryb życia stał się moją pasją, ktorą staram się zarażać innych. Stałam się mocniejsza fizycznie i psychicznie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam Pana Tomasza, gdyż jest rewelacyjny:-)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PORADNIA DIETETYCZNA TOMASZ SASKA (Fitness Club Infinitii)Usługa: Nadwaga

  Wizyta przebiegła jak zawsze w miłej i sympatycznej atmosferze. Dzięki pomocy Pana Tomasza zrzuciłem już kilkanaście zbędnych kilogramów.
  Bardzo polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PORADNIA DIETETYCZNA TOMASZ SASKA (Fitness Club Infinitii)

  Trafiłam do P.Tomasza z problemem otyłości mojej 11-letniej córki. W trakcie wywiadu córka została poinformowana o błędach żywieniowych. Otrzymała również propozycje ustawienia diety. Rozmowa była bardzo taktowna i przekonująca. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ KRAPKOWICE - DIETETYKUsługa: prawidłowa dieta, poprawa sylwetki

  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Motywujący lekarz. Szczegółowo wytłumaczy skutki opisanego przeze mnie mojego sposobu odżywiania motywując mnie do pracy nad sobą. Pozytywnie. Polecam

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PORADNIA DIETETYCZNA TOMASZ SASKA (Fitness Club Infinitii)Usługa: Zmiana sposobu żywienia

  Kompetentny, rzeczowy i słuchający pacjenta specjalista. Idealnie dopasuje dietę do potrzeb i możliwości

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ KRAPKOWICE - DIETETYKUsługa: utrata wagi

  Co tu dużo pisać właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam gorąco pana Tomka bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i pacjentów.

 • Lokalizacja: PRYWATNY GABINET DIETETYKI KLINICZNEJ. STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO -- PRUDNIKUsługa: konsultacje dietetyczne

  Wizyta odbyła się jak zawsze bardzo miłej atmosferze z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do tematu! Bagata w praktyczne porady i zalecenia !

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zawodowo jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym. W mojej pracy specjalizuje się w głównej mierze w regulowaniu masy ciała, psychodietetetyce i dietetyce klinicznej.
  Inne moje specjalizacje zdrowotne to terapie ruchowe, planowanie aktywności fizycznej oraz budowanie proporcji sylwetkowych za pomocą indywidualnych programów treningowych.
  Jestem autorem publikacji na temat odżywiania , treningów i stylu życia. Współpracuję w tym zakresie z lokalnymi wydawnictwami prasowymi. Prowadzę szkolenia i edukacje w publicznych placówkach oświatowych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym oraz na licznych konwencjach dotyczących nowoczesnych form treningu.
  Serdecznie zapraszam

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Dietetyk sportowy
więcej

Choroby

więcej

Najbliższe terminy:

kolejne dni