Moje doświadczenie

Jestem pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą Digital Smile Design (DSD), metody projektowania uśmiechu za pomocą wizualizacji umożliwiających moim Pacjentom zobaczenie i wspólne stworzenie uśmiechu marzeń przed rozpoczęciem właściwego leczenia.

Tytuł wykładowcy Digital Smile Design zdobyłem szkoląc się w prestiżowym New York University w Stanach Zjednoczonych oraz w Rumunii, a od 2013 roku prowadzę szkolenia DSD czyniąc tę metodę standardem w wielu klinikach stomatologicznych w Polsce.

Patrząc na swoich Pacjentów widzę więcej niż same zęby. Zwracam uwagę na mimikę twarzy, wiek a nawet usposobienie, dzięki czemu zaprojektowane uśmiechy idealnie komponują się z twarzą Pacjenta i wyglądają naturalnie, a efekt końcowy jest pewny i przewidywalny.

W swojej pracy łączę różne dziedziny stomatologii, koordynuję kompleksowe plany leczenia Pacjentów Galerii Uśmiechu, wiodącej kliniki stomatologii estetycznej w Polsce, którą z sukcesem tworzę od 2007 roku.

Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, a także prezesem Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej, które zrzesza najwyższej rangi kliniki mające za cel zapewnienie swoim Pacjentom najwyższych standardów opieki stomatologicznej.

W codziennej pracy koncentruję się na potrzebach Pacjenta. Uważnie słucham i wyciągam wnioski. Planuję leczenie w zgodzie z oczekiwaniami Pacjentów, jednocześnie pamiętając o aspekcie zdrowotnym i funkcjonalnym. Dzięki dobrej komunikacji i skupieniu na emocjach, jestem w stanie zaproponować moim Pacjentom rozwiązania spełniające, a nawet przekraczające ich marzenia.
więcej O mnie

Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)

Usługi i ceny

  • Konsultacja protetyczna

    Od 180 zł

  • Protezy częściowe


  • Licówki

    Od 2 800 zł

  • Licówki ceramiczne

    Od 2 800 zł

  • Licówki porcelanowe

    Od 2 800 zł

Adresy (3)

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

37 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Stomatolog - fachowiec. Stomatolog - artysta. A zapewne w pakiecie - psycholog.
    Po trzech nieudanych, coraz bardziej dołujących mnie próbach, trafiłam do doktora Rozwadowskiego. Zrezygnowana i zniechęcona, przystałam ( z rezerwą ) na jego propozycje. Kolejne wizyty ( w tym jedna w Krakowie ) przynosiły wiarę, wdzięczność i podziw.
    Serdecznie dziękuję Doktorze, za pełne empatii podejście do moich problemów. Za potraktowanie mojego przypadku, jak wyzwanie. Zmierzenie się z nim i … osiągnięcie sukcesu. Jestem wdzięczna. Jestem również pełna podziwu dla imponującego wyposażenia Klinik zarówno w Krakowie, jak i w Sączu. Pełna uznania dla życzliwości, serdeczności, uprzejmości całego zespołu.
    Wielkie, Wielkie Dzięki.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków proteza akrylowa całkowita  • 

    "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków

    Pani Mario serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa i docenienie wysokiej jakości obsługi doktora oraz kliniki. Pracujemy właśnie dla takich momentów! jeszcze raz pięknie dziękujemy


  • M

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor rozpisał i bardzo szczegółowo wytłumaczył mi cały proces leczenia. Już nie mogę doczekać się efektów :). Serdecznie polecam.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Nowy Sącz Przegląd + zdjęcie pantomograficzne  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Pani Magdaleno, dziękuję serdecznie za ciepłe słowa, gratuluję podjęcia decyzji o rozpoczęciu leczenia i bardzo cieszę się na naszą dalszą współpracę, przed nami piękna, wspólna przygoda w walce o wymarzony uśmiech!


  • K

    Lekarz bardzo zaangażowany, skrupulatny, empatyczny, Szczegółowo wyjaśnia dany problem, określa dalszy plan leczenia.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Bardzo dziękuje za zaufanie i pozytywną opinie,
    Do zobaczenia :)


  • R

    Do Galerii Uśmiechu trafiłam przypadkiem, poszukując dobrego stomatologa. I znalazłam. Pan Doktor przedstawił mi szczegółowy plan leczenia, wyjaśnił co jest pilne, rzetelnie przekazał wszystkie informacje, uzgodnił kolejność zabiegów i rozpoczął leczenie. Pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta. Kulturalny, miły, z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Należy podkreślić, że pracujący tu lekarze mają swoje specjalizacje, co jest ogromnym atutem. W zależności od dolegliwości jest się zaopiekowanym przez fachowców w danej dziedzinie. Przyjazna atmosfera, spokój i niezmiernie miły personel. Gratulacje za stworzenie takiego miejsca!

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Nowy Sącz Inny  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Pani Renato, jest mi niezwykle miło! Bardzo dziękuję za tak obszerną i serdeczną opinię w imieniu swoim i całego zespołu Galerii Uśmiechu!:)


  • P

    Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Super klinika, świetnie wyposażona. Doktor bardzo miły. Polecam w 100%. .

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Nowy Sącz konsultacja protetyczna  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Serdecznie dziękuję za miłą opinię! pozdrawiam


  • S

    Dziękuję za fachową poradę. Lekarz zaproponował plan leczenia, poprawił problem estetyczny zębów, aby można było poczekać na kolejny etap prac nad ogólnym problemem.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków konsultacja protetyczna  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Dziękuję za zaufanie, pozdrawiam serdecznie!


  • M

    Do doktora zgłosiłam się z polecenia i nie żałuję . Moje zęby w końcu wyglądają tak jak marzyłam. Polecam z całego serca.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Lubimy spełniać marzenia Pacjentów :) cieszę się, że udało się spełnić również Pani marzenie o pięknym uśmiechu.
    Pani Mario do zobaczenia na wizycie kontrolnej! pozdrawiam


  • P

    Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wyjaśnione podczas konsultacji. Podejście i zaangażowanie jak najbardziej na plus.

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Pani Joanno dziękuję za miłe słowo, Pozdrawiam


  • W

    Zawsze bałam się dentysty, a gabinety stomatologiczne omijałam szerokim łukiem. Moje nastawienie drametlanie się zmieniło po przekroczeniu progu Galerii Uśmiechu. W tym gabinecie wszystko "gra" tak jak powinno. I to wszystko zasługa Doktora Tomasza! Doktor wspaniale godzi zarzadzanie kliniką oraz leczenie pacjentów. Mój początkowy strach i stres związany z wizytami zamienił się na pewność, że jestem wśród ludzi, którzy wiedzą co robią, a mój los nie jest im obojętny. W Galerii Uśmiechu czuje się zaopiekowana i nie mogę doczekać się kolejnych wizyt. Polecam !!!

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków konsultacja protetyczna  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Bardzo dziękuję za miłe słowa! pozdrawiam


  • N

    Pan Doktor to klasa sama w sobie. Byłam zachwycona, iż osoba która de facto ma na głowie całą klinikę potrafi tak bardzo zaangażować się w sprawę indywidualnego klienta. Bardzo się cieszę, że udało mi się umówić do tego lekarza. Polecam każdemu!

     • "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny  • 

    lek. dent. Tomasz Rozwadowski

    Pani Natalio , dziękuję za opinie! pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam chciałam zapytać czy można też zażywać apap w tym samym czasie z znieczuleniem w żelu u stomat

Witam chciałam zapytać czy można też zażywać apap w tym samym czasie z znieczuleniem w żelu u stomatologa?

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Tomasz Rozwadowski

Zastosowanie żelu znieczulającego jest wstępną procedurą i ma za zadanie zwykle jedynie znieczulić powierzchnię błony śluzowej w miejscu podania właściwego znieczulenia stomatologicznego. Jednak… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

lek. dent. Tomasz Rozwadowski

Faktycznie najważniejsza jest szczelność wypełnienia kanału w części wierzchołkowej i wszelkie nieszczelności na tej wysokości szybko objawiają się koniecznością ponownego leczenia. Samo miejsce… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania