Aktualności

 • lek. dent. Tomasz Rozwadowski
  lek. dent. Tomasz Rozwadowski
  ul. Francesco Nullo 42/U7, Kraków

  Jestem pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą Digital Smile Design (DSD), metody projektowania uśmiechu za pomocą wizualizacji umożliwiających moim Pacjentom zobaczenie i wspólne stworzenie uśmiechu marzeń przed rozpoczęciem właściwego leczenia. W codziennej pracy koncentruję się na potrzebach Pacjenta. Uważnie słucham i wyciągam wnioski. Planuję leczenie w zgodzie z oczekiwaniami Pacjentów, jednocześnie pamiętając o aspekcie zdrowotnym i funkcjonalnym. Dzięki dobrej komunikacji i skupieniu na emocjach, jestem w stanie zaproponować moim Pacjentom rozwiązania spełniające, a nawet przekraczające ich marzenia.

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  12 370..... Pokaż numer  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
  12 370..... Pokaż numer


  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą Digital Smile Design (DSD), metody projektowania uśmiechu za pomocą wizualizacji umożliwiających moi...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński
  • Universitat Göthe Frankfurt am Main

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna


  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  ul. 29 Listopada 33, Nowy Sącz

  Dowiedz się więcej

  "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Nowy Sącz


  ul. 29 Listopada 33, Nowy Sącz

  od 180 zł

  "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Nowy Sącz

  UWAGA!
  Podczas wizyty pierwszorazowej może pojawić się konieczność wykonania zdjęcia panoramicznego - 120zł.
  O przewidywanych kosztach i planie leczenia lekarz informuje pacjenta podczas wizyty konsultacyjnej.  ul. Francesco Nullo 42/U7, Kraków

  180 zł

  "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków

  Kompleksowa konsultacja ustawiająca plan leczenia i kolejność niezbędnych wykonywanych procedur

  UWAGA!
  Podczas wizyty pierwszorazowej może pojawić się konieczność wykonania zdjęcia panoramicznego:130zł. O przewidywanych kosztach i planie leczenia lekarz informuje pacjenta podczas wizyty konsultacyjnej.  ul. Francesco Nullo 42/U7, Kraków

  180 zł

  "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków

  32 opinie pacjentów

  Ogólna ocena

  Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków konsultacja protetyczna

  Dziękuję za fachową poradę. Lekarz zaproponował plan leczenia, poprawił problem estetyczny zębów, aby można było poczekać na kolejny etap prac nad ogólnym problemem.

  lek. dent. Tomasz Rozwadowski

  Dziękuję za zaufanie, pozdrawiam serdecznie!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny

  Do doktora zgłosiłam się z polecenia i nie żałuję . Moje zęby w końcu wyglądają tak jak marzyłam. Polecam z całego serca.

  lek. dent. Tomasz Rozwadowski

  Lubimy spełniać marzenia Pacjentów :) cieszę się, że udało się spełnić również Pani marzenie o pięknym uśmiechu.
  Pani Mario do zobaczenia na wizycie kontrolnej! pozdrawiam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny

  Lekarz z powołania, wszystko dokładnie wyjaśnione podczas konsultacji. Podejście i zaangażowanie jak najbardziej na plus.

  lek. dent. Tomasz Rozwadowski

  Pani Joanno dziękuję za miłe słowo, Pozdrawiam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków konsultacja protetyczna

  Zawsze bałam się dentysty, a gabinety stomatologiczne omijałam szerokim łukiem. Moje nastawienie drametlanie się zmieniło po przekroczeniu progu Galerii Uśmiechu. W tym gabinecie wszystko "gra" tak jak powinno. I to wszystko zasługa Doktora Tomasza! Doktor wspaniale godzi zarzadzanie kliniką oraz leczenie pacjentów. Mój początkowy strach i stres związany z wizytami zamienił się na pewność, że jestem wśród ludzi, którzy wiedzą co robią, a mój los nie jest im obojętny. W Galerii Uśmiechu czuje się zaopiekowana i nie mogę doczekać się kolejnych wizyt. Polecam !!!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków Inny

  Pan Doktor to klasa sama w sobie. Byłam zachwycona, iż osoba która de facto ma na głowie całą klinikę potrafi tak bardzo zaangażować się w sprawę indywidualnego klienta. Bardzo się cieszę, że udało mi się umówić do tego lekarza. Polecam każdemu!  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lokalizacja: "Galeria Uśmiechu" Centrum Stomatologii Estetycznej, stomatolog Kraków konsultacja protetyczna

  Pan Tomasz zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek. To przemiły człowiek ale przede wszystkim dobry protetyk. Miałam u niego robioną koronkę pełnoceramiczną. Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, wizyty w ogóle nie były dla mnie stresujące ani bolesne. Pan doktor wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Zdecydowani polecam korzystać z jego usług!


  Użytkownik zweryfikowany

  Doktor Rozwadowski to świetny specjalista, polecam go z całego serca. Miałam niewyobrażalne problemy z zębami przednimi, można określić że zjadałam je żywcem. Nie widziałam problemu, przyzwyczaiłam się dopiero ja przyszłam z bólem do galerii uśmiechu i przyjął mnie doktor Rozwadowski uświadomił mi jaki mam problem. Okazało się że cierpię na okluzję, a co za tym idzie wszystkie moje niewyobrażalne bóle głowy, z którymi walczyłam do dawna były jednym z objawów. Zaczęłam leczenie i po paru miesiącach jestem innym człowiekiem z pięknymi zdrowymi zębami i co najważniejsze wstaje rano z łóżka bez bólu głowy. To cudowne uczucie. Wszystkim polecam doktora i jego klinikę, może nie należy do najtańszych ale za jakość i profesjonalizm się płaci, a na zdrowiu akurat nie ma co oszczędzać. Jestem bardzo zadowolona.


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Jest świetnym specjalista, który upewnia się, ze efekt końcowy jest zgodny z jego wizja i jednocześnie idealny.
  Przez wiele lat uśmiech był moim największym kompleksem, nikt nie potrafił mi do końca powiedzieć co z nim zrobić...dzięki dr Rozwadowskiemu teraz jest moim największym atutem.
  Samo leczenie przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie.


  Użytkownik zweryfikowany

  Świetny, bardzo go lubię, nie tylko za umiejętności, ale też za podejście do pacjenta, bardzo uprzejmy, miły uśmiechnięty. Sprawia, że każdy się dobrze czuje na fotelu.


  O
  Użytkownik zweryfikowany

  Najlepsza klinika, do której trafiłam to Galeria Uśmiechu, gdzie leczona jestem przez Dr Tomasza Rozwadowskiego - bardzo sympatyczny, przemiły człowiek. Widać, że super zna się na tym co robi. Pozostały personel tj. Panie Asystentki, Panie w recepcji również bardzo sympatyczne. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej kliniki i wszystkim gorąco polecam:)

  Olga J.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Witam chciałam zapytać czy można też zażywać apap w tym samym czasie z znieczuleniem w żelu u stomatologa?

  Zastosowanie żelu znieczulającego jest wstępną procedurą i ma za zadanie zwykle jedynie znieczulić powierzchnię błony śluzowej w miejscu podania właściwego znieczulenia stomatologicznego. Jednak zażycie przez pacjenta wcześniej leku typu APAP, czyli Paracetamolu w żaden sposób nie wpływa na działanie znieczulenia i można go stosować.
  Pamiętać należy jedynie, że w przypadku występowanie dolegliwości odzębowych duże ilości leków przeciwbólowych mogą zmieniać reakcje zębów w trakcie badania, oraz aby uważać i nie przedawkować paracetamolu.

  lek. dent. Tomasz Rozwadowski

  Pytanie do endodonty. Lekarz endodonta zostawił "miejsce na wkład z włókna szklanego" w zębie 15 - nie wkład, a jedynie miejsce na późniejsze jego umieszczenie...co samo w sobie jest dziwne, bo nie chciałem skorzystać z tego rozwiązania. Zdziwiło mnie to, ponieważ do tej pory słyszałem, że niedopełnienie kanału lun niehomogenne wypełnienie na którejkolwiek wysokości prowadzi do gromadzenia się płynu w wolnych przestrzeniach co jest pożywką dla bakterii i prowadzi docelowo do zapalenia tkanek. Czy faktycznie tak jest? Czy pozostawienie miejsca na włókno, ale bez umieszczania wkładu jest prawidłową praktyką? Ząb od kilku miesięcy silnie mnie boli zarówno na opukiwanie jak i nagryzanie jednak lekarz twierdzi, że mam czekać kolejne miesiące na kontrolę, ale niedopełnieniem nie mam się obawiać, bo najważniejsze jest, iż kanał jest wypełniony przy wierzchołku.

  Faktycznie najważniejsza jest szczelność wypełnienia kanału w części wierzchołkowej i wszelkie nieszczelności na tej wysokości szybko objawiają się koniecznością ponownego leczenia. Samo miejsce pod wkład powinno zostać zabezpieczone szczelnie i wtedy samo w sobie ani nie jest problemem ani nie jest zagrożeniem.
  Jednak niepokojący jest fakt bolesności od jakiegoś czasu, która zawsze jest objawem, że coś się dzieje, zwłaszcza, jeżeli długo po zabiegu nie ustępuje. Polecałbym zrobienie dokładniejszej diagnostyki, najlepiej zdjęcia 3D tego zęba aby zobaczyć dokładniej gdzie są szczeliny, czy poza tym miejscem na wkład nie ma innej przyczyny tych dolegliwości.
  Pozdrawiam serdecznie

  lek. dent. Tomasz Rozwadowski

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem pierwszym w Polsce praktykiem i wykładowcą Digital Smile Design (DSD), metody projektowania uśmiechu za pomocą wizualizacji umożliwiających moi...

  Zobacz pełen opis

  Leczone choroby

  • Próchnica
  • Ból zęba
  • Braki zębowe
  Pokaż wszystkie leczone choroby

  Edukacja

  • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński
  • Universitat Göthe Frankfurt am Main

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Protetyka stomatologiczna

  Staże

  • Miejskie Centrum Stomatologii w Krakowie  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

  Nagrody i wyróżnienia

  • Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
  • Prezes Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej

  Profile społecznościowe


  Powiązane wyszukiwania