lek.

Tomasz Rossa

Ortopeda, Radiolog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG stawu łokciowego

  Pełen profesjonalizm. Do tego punktualnie. Wszystko omówione. Wiem, co dalej robić. Dziękuję i pozdrawiam.

 • T
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jana Pawła II 78Usługa: USG stawu kolanowego

  Pełen profesjonalizm. Byłem dziś u Pana doktora na wizycie na usg-dowiedziałem się wszystkiego odnośnie mojego urazu. Szybko, profesjonalnie a co najważniejsze bardzo rzetelna konsultacja i opis usg. Panie doktorze-tak trzymać- Czapki z głów.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowity lekarz, diagnoza trafiona w 100% nawet jeszcze przed wykonaniem badania, po wymienieniu objawów. Badanie usg wykonane z najwyższą precyzją. Za każdym razem rzeczowo tłumaczył przebieg badania. Odpowiadał wyczerpująco o niepokojących mnie zmianach. Opis wykonany bardzo szczegółowo. Wszystkie wizyty przebiegły w sympatycznej i ciepłej atmosferze.
  Polecam Doktora!

 • Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG kolan i stopy

  Wraz z synem udaliśmy się oboje do Pana doktora. I wraz z synem mamy tę samą ocenę. Celującą. Bardzo szczegółowe badanie,rzeczowy opis badania, ciepła i serdeczna atmosfera. Widać, że Pan doktor jest lekarzem z powołania. Polecamy wszystkim najszczerzej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cieszę się, że to właśnie u Pana doktora postanowiłam zrobić usg - podczas badania wszystko tłumaczył na bieżąco, przy tym był bardzo sympatyczny. Jeśli zajdzie taka potrzeba to na pewno udam się ponownie do dr.

 • O

  polecam bo naprawde jest kompetetnym lekarzem i ze szczegolna uwaga poswieca sie choremu.ze wszystkimi szczegolami wytlumacze usg,

 • M

  Nie spotkałam się jeszcze z tak przyjemnym lekarzem. Podczas badania usg wszystko fachowo objaśnił. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Życzę każdemu tak przyjemnego badania usg! Z tym lekarzem na pewno takie będzie

 • K

  Miałem u niego badanie USG, wrażenie robi bardzo pozytywne, co prawda nie pomógł, bo okazało się ze to nie jego branża, ale mocno zainteresował sie problemem, czyli tak jak lekarz powinien. Po opisach i tym co widziałem wydaje się że jest specjalistą od USG

 • P

  Zajął się mną pomimo spóźnienia. Byłam ostatnią tego dnia pacjentką. Poświęcił mi maksymalnie dużo czasu. Był bardzo miły. Omówił szczegółowo wyniki badań i charakter schorzenia. Jeśli miałabym problem to chciałabym wrócić z tym do niego. Biegły i bardzo doświadczony.

 • P

  W 2008 r. ambulatoryjnie Pan Rossa wykonał u mnie artroskopię kolana P (ze znieczuleniem miejscowym kolana!); zabieg został przeprowadzony w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus (Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu). Sam zabieg wg opisu lekarza i wypisu ze szpitala polegał na "wyrównaniu brzegu łąkotki przyśrodkowej w typie <dziób papugi>". Kolano zalecano obciążać normalnie po 1 tyg. od zabiegu. Całe leczenie przeprowadzono w oparciu o jedno badanie - USG kolana P. Twierdzono, że tylko "otwierając" nogę istnieje możliwość oceny prawdziwej sytuacji w stawie. Czemu nikt nie doradził, najpierw, wykonania badania MRI?! Niestety bóle kolana P wciąż towarzyszyły mi i po 2 latach (2010 r.) musiałem ponownie udać się na zabieg artroskopii, ponownie do tego samego Szpitala. Skierował mnie na niego Pan Marcin Kowalski (ortopeda w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus), który postawił dobrą diagnozę (!) 0 pęknięcie łąkotki przyśrodkowej (w oparciu jedynie o kolejne badanie USG i wygięcie stawu w paru płaszczyznach). Podczas drugiego zabiegu artroskopii trafiłem w ręce innego lekarza - dr. Andrzeja Cieślika (NIE POLECAM).