Dr n. med.

Tomasz Piernik verifiedCreated with Sketch.

Urolog, Androlog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Znakomity fachowiec, świetny kontakt, sympatia, empatia, uczciwość. Pełne zrozumienie, doskonała relacja z pacjentem. Najwyższy poziom.!

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Łukasz Wojnar
  Łukasz Wojnar
  Urolog, Androlog
  osiedle Bolesława Chrobrego 101, Poznań
  Bardzo miły,sympatyczny i rzeczowy lekarz.Cierpliwie tlumaczy zawiłości medyczne.Najwazniejsze,że leczenie jest… więcej

  Jerzy Topczewski
  Jerzy Topczewski
  Urolog
  os. Marysieńki 25, Poznań
  Zgłosiłam się do Pana Doktora w 31 tyg.ciazy. Pan Doktor jest na prawdę godny polecenia. Życzliwy, nie spieszy… więcej

  Wojciech A. Cieślikowski
  Wojciech A. Cieślikowski
  Urolog
  Druskienicka 17, Poznań
  Pan Dr W. Cieślikowski okazał się bardzo dobrym lekarzem, bezstresowa wizyta, wszystko w pełni wytłumaczone, pełen… więcej

  Maciej Pawlik
  Maciej Pawlik
  Urolog, Androlog
  Anny Danysz 13, Poznań
  Pan doktor jest pełen profesjonalizmu, jest przesympatyczny i ma duże poczucie humoru. Przyjechałam do lekarza… więcej

  Ryszard Szpera
  Ryszard Szpera
  Urolog
  Kościelna 33 lok. U4, Poznań
  Doktor bardzo uważnie słucha po czym dokładnie wszystko wytłumaczy .Poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzebuje… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Urologia

  Choroby

  Usługi

  Klinika IVITA

  Dąbrowskiego 77A, Nobel Tower, Jeżyce, 60-529 Poznań, wielkopolskie

  Diagnostyka niepłodności męskiej
  Konsultacje analiz seminologicznych

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  32 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Lokalizacja: Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKA

   Lekarz potraktował mnie przedmiotowo , wizyta 15 minut /150zl , powiedział to co juz wiedziałem wchodząc do gabinetu żadnej diagnozy, na wyniki krwi ledwo spojrzał było kilka kartek rzucił okiem na jedna. Słownictwo podwórkowe jeśli chodzi o pytania związane z dolegliwościami i ogólnie podczas rozmowy. Panie Tomaszu czekam co Pan napisze w sprostowaniu bo już się więcej nie spotkamy .

  • Znakomity fachowiec, świetny kontakt, sympatia, empatia, uczciwość. Pełne zrozumienie, doskonała relacja z pacjentem. Najwyższy poziom.!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz poświęcił sporo czasu na rozmowę z nami i omówienie naszego problemu. Bardzo cierpliwy. W jasny i zrozumiały sposob omówił wyniki badań, upewniając się, że rozumiemy to o czym mówi. Wykonał niezbędne badania na miejscu. Uspokoił nas i zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

  • P

   super lekarz!!!życzliwy człowiek,świetny specjalista!Cieszę się,że leczę się u doktora Piernika i mogę cieszyć się życiem-Jerzy (2014/2015),Polecam!!!Dzięki Panie Doktorze

  • F

   Do doktora Tomasza Piernika trafiłem kilka lat temu.Jest jednym z najwspanialszych urologów chirurgów z jakimi się spotkałem.Przy tym jest człowiekiem o nadzwyczajnie wysokiej moralności i uczciwości.Dzięki niemu żyję, przywrócił mi wiarę w siebie i po mistrzowsku przywrócił utracone funkcje mojego organizmu. W moim przypadku przeprowadził z sukcesem najcięższą operację urologiczną! Zawsze pogodny, troszczący sie o pacjentów przez całą dobę szczególnie po zabiegach operacyjnych.Bardzo dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił!

  • A

   Najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory styczność.
   Bardzo otwarty i konkretny, a przed wszystkim oddany pacjentowi.

  • K

   Bardzo miły i zaangażowany. O dwóch lat jestem pacjentem Pana Doktora, który w sposób kompetentny i konsekwentny, stosując wszystkie metody, docieka przyczyny istnienia mojego schorzenia. Po wizycie zapominam o problemie. Marian Kacz.

  • J

   Super! Po kilku wizytach u dr Piernika nie mogę się do niczego przyczepić, profesjonalne podejście do pacjenta, podczas wizyt nie wystąpiły żadne komplikacje. Do tego jest to przyjazny, miły i sympatyczny lekarz, spokojnie mogę polecić wizytę u dr Piernika każdemu. Pozdrawiam.

  • A

   Potwierdzam wcześniejsze komentarze, bardzo miły, w poważniejszych sytuacjach z chorobą potrafił zawsze pocieszyć i co ważniejsze znaleźć rozwiązanie i teraz, dzieki dr Piernikowi wracam do zdrowia i znowu zaczynam cieszyć się życiem. Świetny w swoim fachu, polecam!

  • K

   Dobry, uprzejmy, gadatliwy. Bez komplikacji wykonał operacje u mojego męża, sam nawet zadzwonił z wynikiem histo-pat. Polecamy!!!!!!