Informacje o placówce

Gabinety

Bamberski Dwór

Dąbrowskiego 77a, Jeżyce

60-539, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Bamberski Dwór

Świętego Wawrzyńca 1a/17, Jeżyce

60-539, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Bamberski Dwór

Świętego Wawrzyńca 1c/38, Jeżyce

60-539, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Gorlas

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MedikorUsługa: konsultacja proktologiczna

   Szybko i sprawnie. Profesjonalne podejście lekarza. Szybka decyzja. Zabieg udany. Obyło się bez zbędnego czekania. Polecam.

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medikor

   Wszystko w porządku, zdecydowanie polecam, dbałość o prywatność pacjenta zwraca uwagę w szczególności

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Anna Kubicka

  Chirurg, Angiochirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Art-MedicaUsługa: konsultacja przedoperacyjna

   Bardzo przyjazna dla pacjentów i kompetentna Pani doktor. Polecam innym. Ma dużo cierpliwość by odpowiedzieć na pytania i wątpliwości.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Art-Medica

   Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem skrupulatna, od razu wiedziała jak mi pomóca a poza tym pani doktor jest przemiłą bardzo ciepłą i empatyczną osobą! Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Krzysztof Waliszewski

  Okulista, lek.

  • W

   Kontaktowy, uprzejmy, zorientowany na dobro pacjenta, a nie tylko na zdjagnozowanie choroby. Mojej Mamie ( 76 lat, problemy kardiologiczne, przebyte udary) dwóch poprzednich okulistów, po rozpoznaniu zaćmy, zaleciło operację i wypisało skierowanie do szpitala, mimo że nie ma dużych problemów z widzeniem, chodziło raczej o poprawienie jego komfortu. Tak drastyczne postępowaniu przy stosunkowo niewielkim problemie, oczywiściw nie wzbudziło zaufania Mamy. Pan Doktor Waliszewski potwierdził diagnozę, dobrał właściwe soczewki, zalecił regularne kontrole wzroku, wyjaśnił specyfikę choroby. Mama widzi o wiele lepiej, a operacja w tej chwili nie jest konieczna!

  • M

   Pan Doktor, Krzysztof Waliszewski operował mojej żonie zaćmę prawego oka. Przygotowanie pacjenta- z kilkudziesięcioletnią wysoką krótkowzrocznością połączoną z astygmatyzmem- do operacji w wykonaniu Doktora, było wspaniałe. Żona od dzieciństwa cierpi na oczy, wieloletnie problemy, kompleksy i niepewność co do dalszego postępowania terapeutycznego powodują, że jest ona wyjątkowo wymagającą pacjentką. Pan dr Waliszewski spokojne, cierpliwe omawiał planowany przebieg operacji, jego takt łagodność i spokój dawały niezbędne zaufanie i komfort. Wizyta kontrolna po operacji była nacechowana kompetentnym i zwyczajnie ludzkim postępowaniem. Polecamy Tego okulistę wszystkim którzy mają skomplikowane problemy okulistyczne.


 • Michał Wruk

  Nefrolog, dr n. med.

  • R

   Swietny lekarz, pacjent zawsze na pierwszym miejscu, uczciwy i bardzo pomocny, nieraz az za bardzo przejmuje sie pacjentem, polecam


 • Ewa Wejman

  Ginekolog,

  • P

   Jestem również po pierwszej i ostatniej wizycie u Pani doktor. Na dzień dobry nie zadowolona mina. Szpilki, krótka spódniczka, kurtka ze skóry której nawet nie raczyła ściągnąć do badania nie mówiąc o tym że powinna fartuch założyć. Przedstawiłam problem, po czym usłyszałam, to co tylko recepta? Odpowiedziałam że muszę koniecznie się przebadać, ponieważ zmieniłam antykoncepcje, byłam kilka razy naświetlana i chcę wykluczyć ciążę. Z fochem kazała położyć się na fotelu, dobrze że chociaż rękawiczki założyła. Badanie USG trwało dosłownie 5 sekund, bolesne badanie bo o delikatności tych miejsc chyba nie ma pojęcia, po czym odparła- nie jest Pani w ciąży, proszę zabrać receptę i przyjść za 3 miesiące. Minęła się ta Pani z powołaniem, powinna pracować w pomieszczeniu zamkniętym z dala od ludzi, bo ewidentnie ma problemy z kontaktem między ludzkim. Już nie mówiąc o totalnym braku profesjonalizmu, kulturze osobistej i estetyce. Nie polecam, strata czasu. Po wizycie u tej Pani trzeba i tak pójść do innego lekarza, bo od niej niczego się pacjent nie dowie.

  • A

   Przez kilka lat chodziłam do dr. Weiman i uważam ją za świetnego lekarza, co do oschłości nie jest to lekarz na pogaduszki bo moja znajoma miała to czy tamto, jest bardzo konkretna, zawsze wszystko mi tłumaczyła i kierowała na odpowiednie badania. Ostatnia moja wizyta była u niej w sierpniu 2012 roku i wrócę do niej. Przerwa spowodowana jest tym, że Pani dr. nie prowadzi już ciąż, ale poleciła mi inną lekarkę również bardzo fajną która prowadzi moją ciążę. Żeby nie było niedomówień, korzystałam i korzystam tylko w ramach NFZ, i nigdy nie miałam odczucia że chciałaby żebym chodziła do niej prywatnie.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Przemysław Soska

  Reumatolog, lek.

  • Bardzo dobry lekarz, znakomity specjalista, życzliwy człowiek, zawsze gotów nieść pomoc. Na tego lekarza zawsze można liczyć. gorąco polecam


 • Ewa Elżbieta Rynarzewska

  Okulista,

  • E

   Pani doktor spóźniła się do pracy 20 min., wyszła 15 min. przed zakończeniem pracy. W trakcie godzin przyjmowania pacjentów przyjmowała przedstawiciela handlowego (przez to+ jej spóźnienie wydłużył się czas oczekiwania na wizytę o 40 min). Jest dobrym specjalistą, ale brak jej kultury pracy i żałuje,ze z moich składek ZUS opłacane jest jej wynagrodzenie.


 • Hanna Wojtkowiak-Czepulonis

  Chirurg,

  • K

   Lekarz z prawdziwego powołania. Pani doktor bardzo delikatna, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Z kilkoma chirurgami miałam do czynienia, ale dr Wojtkowiak - Czepulonis jest najlepsza1


 • Olgierd Stefański

  Neurolog, lek.

  • N

   Krótki termin czekania na wizytę na nfz. Pan doktor bez problemu zleca potrzebne badania i kieruje do innych specjalistów. Jednakże na koniec nie otrzymałam konkretnej diagnozy, właściwie nie wiadomo co mi konkretnie dolega. Mimo wszystko serdecznie polecam Pana doktora


 • Janusz Kołodziejczak

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nagminne zwichnięcia kolan

   Lekarz z powołania . Jako jedyny a byłam u kilku z tym samym problemem nie chciał mnie od wejścia kroić i naciągać na kosztowne leczenia które i tak nie pomagają . Ćwiczeniami i odpowiednimi lekami zwalczającymi stan zapalny (trwało to dosyć długo ) doszliśmy do takiego momentu ze bez stresu ze zaraz "wyskoczy mi rzepka " moge jeździć konno , jeździć na rolkach czy biegać . Ludzki , pomocny i cierpliwy czyli taki jaki powinen być kazdy lekarz

  • M

   Lekarz w ogóle nie reaguje na opis sytuacji w jakiej występuje bardzo silny ból kolana przy zginaniu, nawet nie raczył zbadać stawu. Podsumowując, bez oględzin zalecił rehabilitację fizjoterapeutyczną, tabletki przeciw stanowi zapalnemu i ze spokojem - wizytę kontrolną miesiąc później. A kolano boli tak samo i nadal nie wiem co jest tego przyczyną. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza jeśli chce się uzyskać szybką pomoc czy diagnozę urazu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu