Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka, Przelew na konto
22 273.....

Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna - 1 wizyta (od 220 zł)

Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna. 2 wizyta (od 190 zł)

Operacja: zespół cieśni nadgarstka (technika tradycyjna) (od 5 000 zł) + 21 więcej

Operacja: zespół cieśni nadgarstka (technika endoskopowa) (od 6 000 zł)

Wycięcie chrzęstniaka ręki lub stopy (od 7 000 zł)

Operacja: przykurcz duputryena (wszystkie stopnie - 1 palec) (od 6 000 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jako specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej - od wielu lat specjalizuję się również w chirurgii ręki. Moje doświadczenie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół cieśni nadgarstka
 • naczyniaki
 • przykurcz Dupuytrena
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie.


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Pan Doktor jako fachowiec i pasjonat swojego zawodu dokonał konkretnego opisu przypadku i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób zrozumiały i dopasowany do odbiorcy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Na początku września 2018r. doznałem urazu palca, w wyniku czego straciłem opuszkę i paznokieć. Od razu udałem się do ambulatorium chirurgicznego (mieszkam w zachodniej części kraju). Zdezynfekowano ranę, założono opatrunek oraz otrzymałem skierowanie do poradni chirurgicznej, gdzie - niestety - poza informacją aby zmieniać opatrunek i zjawić się za tydzień na kontroli, nie potrafiono udzielić innych informacji w zakresie możliwych form leczenia. Ponieważ rana wyglądała nieciekawie, także w kontekście estetycznym, zacząłem przeszukiwać Internet pod kątem możliwych form "naprawy". W ten sposób trafiłem na Pana Dr Tomasza Matuszewskiego. Mimo że wizytę miałem umówioną na za tydzień, Pan Doktor zadzwonił po dwóch dniach w niedzielę (!), by całość przyśpieszyć, gdyż ważny był czas. W poniedziałek zrobiłem zlecone badania, we wtorek odbyła się konsultacja, w środę zabieg (6 dni po urazie). Podczas konsultacji zostałem dokładnie ponformowany o możliwych metodach leczenia oraz na czym będzie polegał zabieg. Trwał on niecałe 2 godziny, operatorem był Dr Matuszewski, który także dokonywał miejscowego znieczulenia. Zabieg polegał na przesunięciu płatów palca, tak aby odtworzyć utraconą opuszkę. W chwil gdy piszę te słowa, po nieco ponad 2 miesiącach od zabiegu, mogę wyrazić swoje szczere podziękowania dla Pana Doktora Tomasza Matuszewskiego, a także reszty zespołu Kliniki obecnego podczas zabiegu. Palec wygląda przyzwoicie, paznokieć jeszcze rośnie, efekt końcowy powinien być bardzo pozytywny, biorąc pod uwagę spustoszenie jakie spowodował uraz. Oczywiście po zabiegu miały jeszcze miejsce wizyty kontrolne, zmiany opatrunków, zalecenia - co tylko potwierdza ze Pan Dr Matuszewski od początku do końca zajmuje się pacjentem. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za docenienie pracy mojej i całego zespołu.
Życzymy zdrowia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna

Bardzo kompetentny specjalista w dziedzinie, w której poszukujemy wsparcia medycznego dla syna.
Doktor bardzo skrupulatnie opisał nam problem medyczny synka. Cierpliwie wysłuchał naszych pytań, objaśnił wszelkie niejasności. Przedstawił dokładny plan leczenia i kolejne kroki w leczeniu.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowna Pani,
dziękuję za miłe słowa, Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. operacja dłoni

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec. Mąż miał operowaną dłoń po raz 4 i dopiero Pan doktor wykonał operację prawidłowo i profesjonalnie (poprzedni lekarz twierdził, że nic się nie da zrobić)
a jednak się dało, mąż ma w pełni sprawną dłoń :))

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Sprawna dłoń to był nasz wspólny cel! Pozdrawiam - Matuszewski.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. zespół pochewki ścięgnistej palca

Pan doktor jest człowiekiem wzbudzającym zaufanie, jest perfekcjonistą.Trzy lata termu zoperował mi świetnie cieśń nadgarstka więc i tym razem wierzę w skuteczną pomoc. O przebiegu planowanego zabiegu operacyjnego zostałam dokładnie poinformowana, uzyskałam odpowiedź na wszystkie ważne dla mnie pytania.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Dziękuję i życzę zdrowia!
Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pan Doktor jest bardzo rzetelny, ze szczegółami odpowiadał na wszystkie moje pytania, bardzo kulturalny i kompetentny lekarz.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Z opóźnieniem dziękuje za ten komentarz!
Matuszewski


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna. 1 wizyta

Rzeczowa i fachową pomoc dla dziecka z rozległym oparzeniem. Będziemy kontynuować wizyty u pana doktora.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Z dużym opóźnieniem - dziękuję.
Matuszewski


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Jeśli chodzi o sam zabieg, nie należał do przyjemnych i blizna jest większa niż przypuszczałam, że będzie (oczywiście po konsultacji z Lekarzem), ale w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia Panu Doktorowi, rana się zagoiła, obyło się też bez komplikacji.

Jeśli zaś chodzi o podejście do pacjenta, no cóż...
Ustalanie przedziału cenowego za zabieg jest bez sensu, zwłaszcza jeśli na wizycie od razu dyktuje się kwotę z górnej granicy. Ponadto za każdą zmianę opatrunku musiałam dodatkowo zapłacić - 140zł/zmianę (zmian było kilka), mimo, że sama zmiana trwała może 1 minutę, a po dotarciu do domu opatrunek po prostu odpadł. Było to dla mnie tym bardziej dziwne, że podczas wykonywania różnych zabiegów, które musiałam wykonać w innych gabinetach zmiana opatrunku wliczona jest po prostu w cenę zabiegu, a ta u Pana Doktora, podkreślam raz jeszcze, nie była niska.
Z sympatycznym podejściem Pana Doktora do pacjenta też jest różnie, ja akurat sympatii nie doświadczyłam.
I ostatnia kwestia, miałam pojawić się na wizycie kontrolnej (również płatnej), zadzwoniłam zapytać czy są już wyniki badania histopatologicznego. Okazało się, że ich nie ma. W związku z tym poprosiłam o przełożenie wizyty na termin, w którym wyniki już będą - chciałam zaoszczędzić swój czas i nie chciałam oczywiście ponosić podwójnych kosztów wizyty. Po 20 minutach odebrałam telefon i okazało się, że wyniki jednak są, trochę było to dla mnie dziwne, ale nie zagłębiałam się już w tę kwestię. Sama wizyta trwała może 2 minuty, nie odbyła się w gabinecie lekarskim, tylko na stojąco! w pokoju, gdzie zmieniany miałam opatrunek.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Konsultacja - chirurgia ręki

byliśmy w sprawie konsultacji leczenia złamania kości stawu palca, (ponieważ sprawa była bardzo!! pilna wcześniej udało się nam znaleźć z wielką trudnością lekarza w Szczecinie który wykonał zabieg chirurgiczny, dwóch innych lekarzy specjalistów chirurgów ręki w Szczecinie nie potrafiło podjąć się operacji...)
1. Pan dr Matuszewski potwierdził prawidłowość sposobu leczenia w Szczecinie złamania (wkręcenie specjalnej śruby)
2. Podjęcie leczenia prawdopodobnie uratowało staw i umożliwi zginanie się palca - takie podejście (proponowanie pacjentowi leczenia bardzo trudnego złamania stawu palca) przez Pana dr Matuszewskiego świadczy o jego ponadprzeciętnych kwalifikacjach merytorycznych i etycznych jako lekarza dbającego o dobro pacjenta,
4. Nie zrobienie operacji może doprowadzić do niestabilności i zniszczenia stawu u młodego pacjenta
3. Dostaliśmy pisemną informację z wizyty u dr Matuszewskiego - co świadczy o wysokim profesjonalizmie w traktowaniu pacjentów
4. Pan dr Matuszewski dodatkowo opatrzył i sprawdził ranę operacyjną - co pokazuje o wielką dbałości o pacjenta przez Pana dr Matuszewskiego
Wyrazy Szacunku dla Pana dr Matuszewskiego

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowny Panie - dziękuję uprzejmie za te miłe słowa aczkolwiek w tym wypadku przede wszystkim to, co zrobili operatorzy ze Szczecina, zasługuje na najwyższe słowa uznania.
Z poważaniem - Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Guz palca

Dwa miesiące temu dr Matuszewski usunął mi guz na palcu, który nosiłam przez wiele lat. Badanie histopatologiczne wykazało, że guz olbrzymiokomórkowy został w całości oddzielony. Gojenie rany przebiegło bardzo łagodnie, palec i ręka są w 100 % sprawne, występuje jeszcze lekkie odrętwienie w okolicach blizny. Guz dotykał nerwu powiązanego z nadgarstkiem, ale nie powstały żadne dysfunkcje. Obsługa bardzo profesjonalna i troskliwa, warunki do wykonywania operacji znakomite. Palec jest ładny, a obce komórki wyeliminowane. Polecam bardzo !

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowna Pani,
bardzo się ciesze, że jest Pani zadowolona z przebiegu leczenia, czego wyrazem jest Pani opinia. W przypadku pojawienia sie jakiejkolwiek zmiany czy tez niepokoju - zawsze jestem do dyspozycji.
Serdecznie pozdrawiam - Matuszewski.


Usługi i ceny

Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna - 1 wizyta

od 220 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 220 zł

Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna. 2 wizyta

od 190 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 190 zł

Operacja: zespół cieśni nadgarstka (technika tradycyjna)

od 5 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 5 000 zł

Operacja: zespół cieśni nadgarstka (technika endoskopowa)

od 6 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 6 000 zł

Wycięcie chrzęstniaka ręki lub stopy

od 7 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 7 000 zł

Operacja: przykurcz duputryena (wszystkie stopnie - 1 palec)

od 6 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 6 000 zł

Operacja: przykurcz duputryena - każdy dodatkowy palec

2 500 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

2 500 zł

Nieoperacyjne leczenie przykurczu duputryena

od 4 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 4 000 zł

Operacja: zespół pochewkowo - ścięgnisty

od 5 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 5 000 zł

Operacja: złamanie paliczka

od 5 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 5 000 zł

Operacja: złamanie kości łódeczkowatej (również z przeszczepem)

od 7 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 7 000 zł

Operacja: rekonstrukcja nerwów

od 7 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 7 000 zł

Operacja: rekonstrukcje ubytków skóry na ręce

od 6 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 6 000 zł

Operacja policzków i szyi

od 11 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 11 000 zł

Operacja uszu

od 4 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 4 000 zł

Operacja: gynekomastia

od 8 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 8 000 zł

Operacja brzucha

od 10 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 10 000 zł

Korekcja blizn

od 3 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 3 000 zł

Wycięcie zmian chorobowych skóry

od 1 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 1 000 zł

Wszczepienie ekspandera

od 8 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 8 000 zł

Operacje piersi

od 10 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 10 000 zł

Operacje nosa

od 5 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 5 000 zł

Cennik zabiegów - na stronie www.modelmed.pl

od 2 000 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 2 000 zł

Zwykła wizyta

od 200 zł

Mierosławskiego 19, Warszawa

Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

od 200 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Pan Doktor jako fachowiec i pasjonat swojego zawodu dokonał konkretnego opisu przypadku i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób zrozumiały i dopasowany do odbiorcy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Na początku września 2018r. doznałem urazu palca, w wyniku czego straciłem opuszkę i paznokieć. Od razu udałem się do ambulatorium chirurgicznego (mieszkam w zachodniej części kraju). Zdezynfekowano ranę, założono opatrunek oraz otrzymałem skierowanie do poradni chirurgicznej, gdzie - niestety - poza informacją aby zmieniać opatrunek i zjawić się za tydzień na kontroli, nie potrafiono udzielić innych informacji w zakresie możliwych form leczenia. Ponieważ rana wyglądała nieciekawie, także w kontekście estetycznym, zacząłem przeszukiwać Internet pod kątem możliwych form "naprawy". W ten sposób trafiłem na Pana Dr Tomasza Matuszewskiego. Mimo że wizytę miałem umówioną na za tydzień, Pan Doktor zadzwonił po dwóch dniach w niedzielę (!), by całość przyśpieszyć, gdyż ważny był czas. W poniedziałek zrobiłem zlecone badania, we wtorek odbyła się konsultacja, w środę zabieg (6 dni po urazie). Podczas konsultacji zostałem dokładnie ponformowany o możliwych metodach leczenia oraz na czym będzie polegał zabieg. Trwał on niecałe 2 godziny, operatorem był Dr Matuszewski, który także dokonywał miejscowego znieczulenia. Zabieg polegał na przesunięciu płatów palca, tak aby odtworzyć utraconą opuszkę. W chwil gdy piszę te słowa, po nieco ponad 2 miesiącach od zabiegu, mogę wyrazić swoje szczere podziękowania dla Pana Doktora Tomasza Matuszewskiego, a także reszty zespołu Kliniki obecnego podczas zabiegu. Palec wygląda przyzwoicie, paznokieć jeszcze rośnie, efekt końcowy powinien być bardzo pozytywny, biorąc pod uwagę spustoszenie jakie spowodował uraz. Oczywiście po zabiegu miały jeszcze miejsce wizyty kontrolne, zmiany opatrunków, zalecenia - co tylko potwierdza ze Pan Dr Matuszewski od początku do końca zajmuje się pacjentem. Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za docenienie pracy mojej i całego zespołu.
Życzymy zdrowia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna

Bardzo kompetentny specjalista w dziedzinie, w której poszukujemy wsparcia medycznego dla syna.
Doktor bardzo skrupulatnie opisał nam problem medyczny synka. Cierpliwie wysłuchał naszych pytań, objaśnił wszelkie niejasności. Przedstawił dokładny plan leczenia i kolejne kroki w leczeniu.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowna Pani,
dziękuję za miłe słowa, Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. operacja dłoni

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec. Mąż miał operowaną dłoń po raz 4 i dopiero Pan doktor wykonał operację prawidłowo i profesjonalnie (poprzedni lekarz twierdził, że nic się nie da zrobić)
a jednak się dało, mąż ma w pełni sprawną dłoń :))

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Sprawna dłoń to był nasz wspólny cel! Pozdrawiam - Matuszewski.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. zespół pochewki ścięgnistej palca

Pan doktor jest człowiekiem wzbudzającym zaufanie, jest perfekcjonistą.Trzy lata termu zoperował mi świetnie cieśń nadgarstka więc i tym razem wierzę w skuteczną pomoc. O przebiegu planowanego zabiegu operacyjnego zostałam dokładnie poinformowana, uzyskałam odpowiedź na wszystkie ważne dla mnie pytania.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Dziękuję i życzę zdrowia!
Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pan Doktor jest bardzo rzetelny, ze szczegółami odpowiadał na wszystkie moje pytania, bardzo kulturalny i kompetentny lekarz.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Z opóźnieniem dziękuje za ten komentarz!
Matuszewski


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna. 1 wizyta

Rzeczowa i fachową pomoc dla dziecka z rozległym oparzeniem. Będziemy kontynuować wizyty u pana doktora.

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Z dużym opóźnieniem - dziękuję.
Matuszewski


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski.

Jeśli chodzi o sam zabieg, nie należał do przyjemnych i blizna jest większa niż przypuszczałam, że będzie (oczywiście po konsultacji z Lekarzem), ale w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia Panu Doktorowi, rana się zagoiła, obyło się też bez komplikacji.

Jeśli zaś chodzi o podejście do pacjenta, no cóż...
Ustalanie przedziału cenowego za zabieg jest bez sensu, zwłaszcza jeśli na wizycie od razu dyktuje się kwotę z górnej granicy. Ponadto za każdą zmianę opatrunku musiałam dodatkowo zapłacić - 140zł/zmianę (zmian było kilka), mimo, że sama zmiana trwała może 1 minutę, a po dotarciu do domu opatrunek po prostu odpadł. Było to dla mnie tym bardziej dziwne, że podczas wykonywania różnych zabiegów, które musiałam wykonać w innych gabinetach zmiana opatrunku wliczona jest po prostu w cenę zabiegu, a ta u Pana Doktora, podkreślam raz jeszcze, nie była niska.
Z sympatycznym podejściem Pana Doktora do pacjenta też jest różnie, ja akurat sympatii nie doświadczyłam.
I ostatnia kwestia, miałam pojawić się na wizycie kontrolnej (również płatnej), zadzwoniłam zapytać czy są już wyniki badania histopatologicznego. Okazało się, że ich nie ma. W związku z tym poprosiłam o przełożenie wizyty na termin, w którym wyniki już będą - chciałam zaoszczędzić swój czas i nie chciałam oczywiście ponosić podwójnych kosztów wizyty. Po 20 minutach odebrałam telefon i okazało się, że wyniki jednak są, trochę było to dla mnie dziwne, ale nie zagłębiałam się już w tę kwestię. Sama wizyta trwała może 2 minuty, nie odbyła się w gabinecie lekarskim, tylko na stojąco! w pokoju, gdzie zmieniany miałam opatrunek.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Konsultacja - chirurgia ręki

byliśmy w sprawie konsultacji leczenia złamania kości stawu palca, (ponieważ sprawa była bardzo!! pilna wcześniej udało się nam znaleźć z wielką trudnością lekarza w Szczecinie który wykonał zabieg chirurgiczny, dwóch innych lekarzy specjalistów chirurgów ręki w Szczecinie nie potrafiło podjąć się operacji...)
1. Pan dr Matuszewski potwierdził prawidłowość sposobu leczenia w Szczecinie złamania (wkręcenie specjalnej śruby)
2. Podjęcie leczenia prawdopodobnie uratowało staw i umożliwi zginanie się palca - takie podejście (proponowanie pacjentowi leczenia bardzo trudnego złamania stawu palca) przez Pana dr Matuszewskiego świadczy o jego ponadprzeciętnych kwalifikacjach merytorycznych i etycznych jako lekarza dbającego o dobro pacjenta,
4. Nie zrobienie operacji może doprowadzić do niestabilności i zniszczenia stawu u młodego pacjenta
3. Dostaliśmy pisemną informację z wizyty u dr Matuszewskiego - co świadczy o wysokim profesjonalizmie w traktowaniu pacjentów
4. Pan dr Matuszewski dodatkowo opatrzył i sprawdził ranę operacyjną - co pokazuje o wielką dbałości o pacjenta przez Pana dr Matuszewskiego
Wyrazy Szacunku dla Pana dr Matuszewskiego

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowny Panie - dziękuję uprzejmie za te miłe słowa aczkolwiek w tym wypadku przede wszystkim to, co zrobili operatorzy ze Szczecina, zasługuje na najwyższe słowa uznania.
Z poważaniem - Matuszewski


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Model Med. Klinika Chirurgii Ręki i Chirurgii Plastycznej. Dr Tomasz Matuszewski. Guz palca

Dwa miesiące temu dr Matuszewski usunął mi guz na palcu, który nosiłam przez wiele lat. Badanie histopatologiczne wykazało, że guz olbrzymiokomórkowy został w całości oddzielony. Gojenie rany przebiegło bardzo łagodnie, palec i ręka są w 100 % sprawne, występuje jeszcze lekkie odrętwienie w okolicach blizny. Guz dotykał nerwu powiązanego z nadgarstkiem, ale nie powstały żadne dysfunkcje. Obsługa bardzo profesjonalna i troskliwa, warunki do wykonywania operacji znakomite. Palec jest ładny, a obce komórki wyeliminowane. Polecam bardzo !

dr n. med. Tomasz Matuszewski

Szanowna Pani,
bardzo się ciesze, że jest Pani zadowolona z przebiegu leczenia, czego wyrazem jest Pani opinia. W przypadku pojawienia sie jakiejkolwiek zmiany czy tez niepokoju - zawsze jestem do dyspozycji.
Serdecznie pozdrawiam - Matuszewski.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

179 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mój syn lat 18 wczoraj powiedział, że ma jakiegoś guza na kości ogonowej , strasznie się boję, gdzie mam iść co robić?.


 • Pytanie dotyczące operacja plastyczna piersi

  Witam. Mam 21 lat i mam rozmiar piersi 90G mam pytanie czy wie ktoś gdzie w Warszawie lub okolicy robią zabieg zmniejszenia na NFZ.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam Państwa. Jako specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej - od wielu lat specjalizuję się również w chirurgii ręki. Moje doświadczenie...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zespół cieśni nadgarstka
 • naczyniaki
 • przykurcz Dupuytrena
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia dziecięca

Staże

 • Stypendysta Europejskiej Federacji Towarzystw Chirurgii Ręki w Szpitalu St.Vincent de Paul w Paryżu.

CertyfikatyZnajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe