Adresy (2)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
71 749..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 5 lat

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem AWF Wrocław Wydziału Fizjoterapii. Pracę praktyczną z pacjentem łączę z pracą naukowo-dydaktyczną na Uczelni w roli adiunkta w Kate...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Stenoza kanału kręgowego
 • Uszkodzenia narządu ruchu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Słowiańska 29b, Wrocław

100 zł

Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski

Konsultacja obejmuje badanie przedmiotowe, podmiotowe i diagnostykę narządu ruchu ukierunkowane określenie głównego problemu pacjenta, a także planowanie terapii. W przypadku trwającego procesu leczenia konsultacja jest okresowym badaniem służącym powtórnej ocenie stanu pacjenta w odniesieniu do zastosowanego leczenia.100 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Słowiańska 29b, Wrocław

120 zł

Klinika Fizjoterapii dr KuligowskiSłowiańska 29b, Wrocław

130 zł

Klinika Fizjoterapii dr KuligowskiSłowiańska 29b, Wrocław

130 zł

Klinika Fizjoterapii dr KuligowskiSłowiańska 29b, Wrocław

200 zł

Klinika Fizjoterapii dr KuligowskiSłowiańska 29b, Wrocław

130 zł

Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski

Terapia manualna wg koncepcji Kaltenborn-Evjenth, Maitland - w oparciu o wytyczne WCPT i IFOMPT.

Opinie

5

Ogólna ocena
159 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski terapia manualna

Bardzo rzeczowa wizyta. Cały proces jest bardzo klarowny i zrozumiały. Jestem po urazie barku i odcinka szyjnego. Uzyskujemy bardzo dobre rezultaty. W przypadku badan dodatkowych pan Doktor od razu wskazal gdzie i do kogo mozna sie udac, aby calosc zajela jak najmniej czasu. Dziekuje za dokladna diagnoze o zaplanowane leczenie, polecam! Marek


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

Pan Doktor jest bardzo dociekliwy w kwestiach badania i wywiadu, co jest niewątpliwym plusem, nie przeoczy niczego, co mogłoby być istotne dla pacjenta, a całość odbywa się w świetnej atmosferze :) bardzo dokładnie wyjaśnił mój problem, serdecznie dziękuję za pomoc, polecam!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

Pan dr to profesjonalny fizjoterapeuta, rzeczowy trafnie ocenił mój problem,,jestem całkowicie zadowolona z wizyty Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

W dużym skrócie - pełen profesjonalizm, imponująca wiedza oraz sposób jej przekładania na normalny język. Dodatkowo w tle jazz, wysoka kultura osobista, bardzo dobry wystrój przy jednocześnie w pełni profesjonalnym gabinecie. Zdecydowanie usługa premium. Polecam!


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna + USG

Dr Tomasz oferuje profesjonalną obsługę pacjenta. W sposób jasny i zrozumiały dla każdego, jest w stanie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia medyczne, takie jak np. pęknięta łąkotka. Po badaniu USG otrzymałem trafną diagnozę, którą potwierdziło zalecone przez dr Tomasza dodatkowe badanie RTG. Dużym atutem jest dyspozycyjność i zaangażowanie Pana Tomasza oraz możliwość kontaktu mailowego w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości. Na pewno zgłoszę się ponownie do dr Tomasza, w razie przyszłych problemów zdrowotnych. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

Mój problem z barkiem trwa już dość długo, dlatego zdecydowałem się uzyskać pomoc specjalisty. Jestem bardzo zadowolony, okazało się, ze problem ma nieco inne pierwotnie zakładałem. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi za zaangażowanie, a także za bardzo szczegółowe badanie, którego wcześniej nikt mi nie zaproponował na takim poziomie. Otrzymałem konkretny plan leczenia, a równie istotne jest to, ze mam stały i płynny kontakt z p. Doktorem, co niewątpliwie daje poczucie spokoju i pewności, ze jestem w najlepszym możliwym miejscu, aby otrzymać pomoc. Na plus ocena USG na miejscu w razie potrzeby. Duża wiedza, empatia, doświadczenie. Serdecznie polecam każdemu!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna + USG

Miła atmosfera którą udało się umówić na ten sam dzień. Pan Doktor przeprowadził dokładne badanie, postawił wstępną diagnozę i nakierował co dalej. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski terapia manualna

Zabieg przeprowadzony schematycznie:
Wywiad, następnie badanie manualne i na koniec USG. Zabrakło ostatniego elementu czyli próby podjęcia leczenia. Lekarz nie rozwiązał mojego problemu: jak wszedłem do gabinetu z bólem, tak samo z bólem wyszedłem. Nie otrzymałem żadnego zalecenia odnośnie ćwiczeń do wykonywania w domu. W zasadzie dostałem wyłącznie kartkę z opisem mojej przypadłości, z której i tak nic nie wynika.
Po wizycie udałem się do innego fizjoterapeury, który wykonał dwa zabiegi manualne i zlikwidował mój problem. Można powiedzieć, że zapłaciłem 130pln tylko i wyłącznie za to żeby zrobić USG. Wspominałem też lekarzowi o punkcie spustosym w okolicach łopatki, ale nawet tego nie sprawdził. Moim zdaniem nie warto, lepiej odwiedzić innego fizjoterapeutę.

dr Tomasz Kuligowski

Szanowny Panie Karolu Ducartis,

Dziękuję za opinię, niemniej jednak jest ona dla mnie zupełnie niezrozumiała. Umówił się Pan na konsultację, a nie na jakąkolwiek inną jednostkę, która zakładałaby leczenie - Pański opis w komentarzu wprowadza w błąd. Istotą konsultacji jest diagnostyka i badanie, a także zaplanowanie dalszych kroków.

Na początku wizyty, gdy już udało się w recepcji namówić Pana do założenia maseczki, wspomniał Pan, że leczy się na własną rękę różnymi znanymi Panu technikami, wobec czego wyraziłem dezaprobatę i wyjaśniłem dlaczego może to być szkodliwe w przypadku, gdy podłoże problemu nie zostało określone przez specjalistę. Dlatego też nie uzyskał Pan ode mnie zalecenia autoterapii - były ku temu przeciwwskazania. Po wykonaniu pełnego badania wraz z dodatkowym USG, na podstawie którego zasugerowałem Panu dodatkowe formy obrazowania, zadałem Panu pytanie czy chciałby rozpocząć leczenie - odmówił Pan twierdząc, że chciałby skonsultować się ze swoim fizjoterapeutą, co w zupełności zaakceptowałem, wszak nie musi Pan zgadzać się z moją opinią, choć niestety nie wiem na jakiej podstawie podważył Pan jej słuszność.

Na końcu przekazałem plan leczenia, podsumowanie całej wizyty wraz z opisem każdego kroku badania oraz zaleceniami ogólnymi do czasu rozpoczęcia ewentualnego leczenia - przykro mi, że nie zrozumiał Pan istoty dokumentu z wizyty - przed Pana wyjściem z gabinetu został Pan zapytany czy wszystko jest jasne lub może wymaga wyjaśnienia - odpowiedź sugerowała, że nie potrzebuje Pan dodatkowych informacji.

Podsumowując - przykro mi, że zarzuca mi Pan brak leczenia, którego pierwotnie nie ustalił umawiając wizytę, a przede wszystkim, na które się Pan nie zgodził po przeprowadzeniu badania.

Ze swojej strony sugeruję, aby na przyszłość zanim wystawi Pan podobnie nieuzasadnioną opinię innym specjalistom dokładnie wyjaśnił w gabinecie wszystkie kwestie, które są dla Pana niezrozumiałe lub wymagają dalszej dyskusji.

Serdecznie pozdrawiam,
Tomasz Kuligowski


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski fizjoterapia

Polecam.
Rzetelnie, szczegółowo postawiona diagnoza i plan leczenia.
Atmosfera która powinna panować w każdym gabinecie.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski rehabilitacja

Fizjoterapeuta o profesjonalnym podejściu do pacjenta, bardzo uprzejmy i sympatyczny. Duża wiedza i doświadczenie. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

30 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam,
jestem nieco ponad 7 tygodni po zwichnięciu rzepki. Przemieściła mi się ona do zewnątrz.
Dopiero od około tygodnia "odstawiłem" wózek i zacząłem poruszać się o balkoniku. Na dalszą część rehabilitacji i pełnego powrotu do zdrowia, a być może także do wypraw np. w góry, do lasu chciałbym mieć jakieś zabezpieczenie, aby podobna sytuacja się nie przydarzyła.
Chciałbym kupić jakiś stabilizator, ale niestety nie wiem co wybrać, a w intrenecie jest tego pełno. Na pewno chciałbym, żeby stabilizator miał miejsce na rzepkę, tak aby ją przytrzymywał w żądanym miejscu. No i tego też jest sporo, mniejsze miejsce na rzepkę, większe... Nic innego (np. szyny z zegarem) nie jest mi potrzebne - nogą ruszam niemal w pełnym zakresie, poza mocnym zgięciem - mała opuchlizna jeszcze się utrzymuje.
Proszę o poradę co wybrać...

Dzień dobry,

Aby mógł Pan powrócić do pełnej formy niezbędna będzie intensywna rehabilitacja w celu przywrócenia utraconych funkcji kończyny i pozostałych partii ciała mogących stanowić ryzyko powtórnego urazu. Proszę także upewnić się, że nie doszło do masywnych uszkodzeń strukturalnych w okolicy stawu kolanowego wykonując dodatkowe formy diagnostyki - USG i/lub rezonans magnetyczny (RM/MRI).

Pozdrowienia,
Tomasz Kuligowski

dr Tomasz Kuligowski

Dzień dobry,
wczoraj wieczorem grałam ze znajomymi w siatkówkę. Graliśmy intensywnie, bo prawie wszyscy ją trenujemy. W pewnym momencie upadłam na kostkę. Rzecz w tym, że kostka przestała mnie boleć, ale moja lewa noga nie może się do końca wyprostować jak prawa. Gdy próbuję ją wyprostować na siłę czuję ból. Czy jest szansa, że przejdzie mi to po paru dniach i nie będę musiała iść do specjalisty?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Z wyrazami szacunku

Dzień dobry,

W znaczącej większości przypadków pourazowych konsultacja u specjalisty odbywa się prędzej czy później, to kwestia czasu - aby jednak nie przegapić pewnego okienka czasowego w rozumieniu gojenia tkanek oraz ewentualnej interwencji, która może być wymagana - nie warto zwlekać :)

Powodzenia!

dr Tomasz Kuligowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem AWF Wrocław Wydziału Fizjoterapii. Pracę praktyczną z pacjentem łączę z pracą naukowo-dydaktyczną na Uczelni w roli adiunkta w Kate...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Stenoza kanału kręgowego
 • Uszkodzenia narządu ruchu
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
Zobacz więcej

Staże

 • Carolina Medical Center, Warszawa 2012
 • The Therapy Centre Ltd., Bedford, UK, 2015
 • Rehabilitationszentrum Munich, Niemcy 2015-2016
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański, Niemiecki

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości ZnanyLekarz 2020
 • Certyfikat Jakości ZnanyLekarz 2019
 • Certyfikat Jakości ZnanyLekarz 2018

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (8)

Powiązane wyszukiwania