Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski

(15 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Fizjoterapii dr Kuligowski

Słowiańska 29b

50-234 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski terapia manualna

  Bardzo rzeczowa wizyta. Cały proces jest bardzo klarowny i zrozumiały. Jestem po urazie barku i odcinka szyjnego. Uzyskujemy bardzo dobre rezultaty. W przypadku badan dodatkowych pan Doktor od razu wskazal gdzie i do kogo mozna sie udac, aby calosc zajela jak najmniej czasu. Dziekuje za dokladna diagnoze o zaplanowane leczenie, polecam! Marek


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan Doktor jest bardzo dociekliwy w kwestiach badania i wywiadu, co jest niewątpliwym plusem, nie przeoczy niczego, co mogłoby być istotne dla pacjenta, a całość odbywa się w świetnej atmosferze :) bardzo dokładnie wyjaśnił mój problem, serdecznie dziękuję za pomoc, polecam!


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pan dr to profesjonalny fizjoterapeuta, rzeczowy trafnie ocenił mój problem,,jestem całkowicie zadowolona z wizyty Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  W dużym skrócie - pełen profesjonalizm, imponująca wiedza oraz sposób jej przekładania na normalny język. Dodatkowo w tle jazz, wysoka kultura osobista, bardzo dobry wystrój przy jednocześnie w pełni profesjonalnym gabinecie. Zdecydowanie usługa premium. Polecam!


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna + USG

  Dr Tomasz oferuje profesjonalną obsługę pacjenta. W sposób jasny i zrozumiały dla każdego, jest w stanie wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia medyczne, takie jak np. pęknięta łąkotka. Po badaniu USG otrzymałem trafną diagnozę, którą potwierdziło zalecone przez dr Tomasza dodatkowe badanie RTG. Dużym atutem jest dyspozycyjność i zaangażowanie Pana Tomasza oraz możliwość kontaktu mailowego w razie dodatkowych pytań lub wątpliwości. Na pewno zgłoszę się ponownie do dr Tomasza, w razie przyszłych problemów zdrowotnych. Serdecznie polecam i dziękuję za pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Mój problem z barkiem trwa już dość długo, dlatego zdecydowałem się uzyskać pomoc specjalisty. Jestem bardzo zadowolony, okazało się, ze problem ma nieco inne pierwotnie zakładałem. Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi za zaangażowanie, a także za bardzo szczegółowe badanie, którego wcześniej nikt mi nie zaproponował na takim poziomie. Otrzymałem konkretny plan leczenia, a równie istotne jest to, ze mam stały i płynny kontakt z p. Doktorem, co niewątpliwie daje poczucie spokoju i pewności, ze jestem w najlepszym możliwym miejscu, aby otrzymać pomoc. Na plus ocena USG na miejscu w razie potrzeby. Duża wiedza, empatia, doświadczenie. Serdecznie polecam każdemu!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski konsultacja fizjoterapeutyczna + USG

  Miła atmosfera którą udało się umówić na ten sam dzień. Pan Doktor przeprowadził dokładne badanie, postawił wstępną diagnozę i nakierował co dalej. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Tomasz Kuligowski terapia manualna

  Zabieg przeprowadzony schematycznie:
  Wywiad, następnie badanie manualne i na koniec USG. Zabrakło ostatniego elementu czyli próby podjęcia leczenia. Lekarz nie rozwiązał mojego problemu: jak wszedłem do gabinetu z bólem, tak samo z bólem wyszedłem. Nie otrzymałem żadnego zalecenia odnośnie ćwiczeń do wykonywania w domu. W zasadzie dostałem wyłącznie kartkę z opisem mojej przypadłości, z której i tak nic nie wynika.
  Po wizycie udałem się do innego fizjoterapeury, który wykonał dwa zabiegi manualne i zlikwidował mój problem. Można powiedzieć, że zapłaciłem 130pln tylko i wyłącznie za to żeby zrobić USG. Wspominałem też lekarzowi o punkcie spustosym w okolicach łopatki, ale nawet tego nie sprawdził. Moim zdaniem nie warto, lepiej odwiedzić innego fizjoterapeutę.

  dr Tomasz Kuligowski

  Szanowny Panie Karolu Ducartis,

  Dziękuję za opinię, niemniej jednak jest ona dla mnie zupełnie niezrozumiała. Umówił się Pan na konsultację, a nie na jakąkolwiek inną jednostkę, która zakładałaby leczenie - Pański opis w komentarzu wprowadza w błąd. Istotą konsultacji jest diagnostyka i badanie, a także zaplanowanie dalszych kroków.

  Na początku wizyty, gdy już udało się w recepcji namówić Pana do założenia maseczki, wspomniał Pan, że leczy się na własną rękę różnymi znanymi Panu technikami, wobec czego wyraziłem dezaprobatę i wyjaśniłem dlaczego może to być szkodliwe w przypadku, gdy podłoże problemu nie zostało określone przez specjalistę. Dlatego też nie uzyskał Pan ode mnie zalecenia autoterapii - były ku temu przeciwwskazania. Po wykonaniu pełnego badania wraz z dodatkowym USG, na podstawie którego zasugerowałem Panu dodatkowe formy obrazowania, zadałem Panu pytanie czy chciałby rozpocząć leczenie - odmówił Pan twierdząc, że chciałby skonsultować się ze swoim fizjoterapeutą, co w zupełności zaakceptowałem, wszak nie musi Pan zgadzać się z moją opinią, choć niestety nie wiem na jakiej podstawie podważył Pan jej słuszność.

  Na końcu przekazałem plan leczenia, podsumowanie całej wizyty wraz z opisem każdego kroku badania oraz zaleceniami ogólnymi do czasu rozpoczęcia ewentualnego leczenia - przykro mi, że nie zrozumiał Pan istoty dokumentu z wizyty - przed Pana wyjściem z gabinetu został Pan zapytany czy wszystko jest jasne lub może wymaga wyjaśnienia - odpowiedź sugerowała, że nie potrzebuje Pan dodatkowych informacji.

  Podsumowując - przykro mi, że zarzuca mi Pan brak leczenia, którego pierwotnie nie ustalił umawiając wizytę, a przede wszystkim, na które się Pan nie zgodził po przeprowadzeniu badania.

  Ze swojej strony sugeruję, aby na przyszłość zanim wystawi Pan podobnie nieuzasadnioną opinię innym specjalistom dokładnie wyjaśnił w gabinecie wszystkie kwestie, które są dla Pana niezrozumiałe lub wymagają dalszej dyskusji.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Tomasz Kuligowski


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Kuligowski fizjoterapia

  Polecam.
  Rzetelnie, szczegółowo postawiona diagnoza i plan leczenia.
  Atmosfera która powinna panować w każdym gabinecie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Tomasz Kuligowski rehabilitacja

  Fizjoterapeuta o profesjonalnym podejściu do pacjenta, bardzo uprzejmy i sympatyczny. Duża wiedza i doświadczenie. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz