dr hab. n. med.

Tomasz Krzymiński

Neurochirurg

Zadaj darmowe pytanie Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem...Moim zadaniem jest ratowanie życia ludzkiego lecz czasami się to nie udaje z wielu powodów. Organizm człowieka to nie maszyna, w której zepsutą część możemy wymie... więcej

Pytania pacjentów (20)

 • Czas zwolnienia chorobowego.

  Jestem na chorobowym 109 dni. Miałam artroskopię barku. W czasie leczenia odezwało się schorzenie kręgosłupa. Po konsultacji lekarskiej okazało się, że konieczny będzie zabieg kręgosłupa szyjnego – mikrodiscektomia i fuzja. Jeśli podejmę prace i po dwóch tygodniach wróciłabym na chorobowe, to czy świadczenie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Krzymiński

  a czy ja jestem specjalistą z ZUS?

 • konsultacja neurochirurgiczna

  Mam naczyniaka jamistego ok.3.5cm wplacie skroniowym prawym naciekajacego na konar prawy mozgu niedowlad polowiczy lewostronny.Jakie leczenie zastosowac czy moze zabieg operacyjny?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Krzymiński

  proszę konsultować sie ze swoim neurologiem

Zobacz wszystkie (20) odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Adresy i cenniki

 • 119
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem...Moim zadaniem jest ratowanie życia ludzkiego lecz czasami się to nie udaje z wielu powodów. Organizm człowieka to nie maszyna, w której zepsutą część możemy wymienić na nową...Lekarz to nie cudotwórca i ja również nim nie jestem jednakże wykonując swoją pracę, która jest - jak sądzę - moją największą pasją, czynię wszystko, co w moich siłach, aby pacjentowi pomóc.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  W dniu 11 listopada 2014 operował Pan mego męża Janusza Nowakowskiego, dziękujemy za pomyślnie przeprowadzoną operację usunięcia krwiaka mózgu.
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Świąt pełnych ciepła i radości , a w Nowym Roku pomyślności i sukcesów, realizacji planów i zamierzeń przynoszących satysfakcję i spełnienie marzeń.
  Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy, Pański dłużnik wraz z żoną i córką.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Tomasz Krzymiński ( 28 marca 2016)

  cieszę się że wszystko jest OK. Powodzenia

 • bardzo dobry

  Dr Krzymiński to prawdziwy profesjonalista. Człowiek bardzo życzliwy i bezpośredni.Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice na Wołoskiej. Udziela fachowej pomocy, podejmuje właściwe decyzje. Swoim optymizmem,,zaraża" pacjentów zmuszając do pozytywnego myślenia.Jeszcze raz dziękuję za tę drugą szansę na życie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Tomasz Krzymiński ( 31 sierpnia 2013)

  Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam i zdrowia życzę

 • bardzo dobry

  Panie doktorze minęło już 3 lata od śmierci mojego taty Stanisława Cwyla a ja nie mogę się z tym pogodzić .Mój tata byl świadomy jak trafil z udarem do waszego szpitala i po 3 miesiącach zmarł.Pan go doglądal na dyżurach miałam wrażenie że pan się modlił o to żeby wyzdrowiał. On tak bardzo cierpial.dlaczego jedni wychodzą z tej choroby a inni nie.Czyżby zawinil lekarz ktorego nazwisko brzmi na literę B zresztą już tu nie pracuje.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Tomasz Krzymiński ( 31 sierpnia 2013)

  Trudno mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego zmarł Pani tata...Śmierć jest dla mnie czymś tak samo naturalnym jak narodziny - musi kiedyś nastąpić. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest to Pani zaakceptować ale może lepiej się z tym pogodzić. Śmierć taty nie oznacza przecież że go koło Pani nie ma...Pewnie uśmiecha się do Pani z tej drugiej strony...Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Ta drogą chciałbym wyrazić swoją wdzięczność Panu doktorowi za perfekcyjnie przeprowadzoną operację neutralizacji tętniaka drogą embolizacji w dn. 28.11.2012 r . Operacja ta uratowała mnie od nieuchronnego wylewu krwi do mózgu, tym samym zachowała dla życia. Życzę Panu Doktorowi wszelkiej pomyślności w 2013 r jednocześnie chyląc głowę przed Pańskimi umiejętnościami. Pański dozgonny dłużnik Marek Wardęcki

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Tomasz Krzymiński ( 6 czerwca 2013)

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to świetny specjalista. Uratował moją mamę za co jestem mu dozgonnie wdzięczna. Wysoka kultura osobista.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr hab. n. med. Tomasz Krzymiński ( 31 sierpnia 2013)

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online