Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Judyta

Księcia Józefa Poniatowskiego 21

05-090, Raszyn, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Nasz sprzęt

 • elektrokardiograf
 • usg
 • rtg

Choroby

 • cukrzyca
 • nadciśnienie
 • żylaki
 • prowadzenie ciąży
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Krzymiński

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • J

   W dniu 11 listopada 2014 operował Pan mego męża Janusza Nowakowskiego, dziękujemy za pomyślnie przeprowadzoną operację usunięcia krwiaka mózgu.
   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Świąt pełnych ciepła i radości , a w Nowym Roku pomyślności i sukcesów, realizacji planów i zamierzeń przynoszących satysfakcję i spełnienie marzeń.
   Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy, Pański dłużnik wraz z żoną i córką.

  • A

   Dr Krzymiński to prawdziwy profesjonalista. Człowiek bardzo życzliwy i bezpośredni.Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice na Wołoskiej. Udziela fachowej pomocy, podejmuje właściwe decyzje. Swoim optymizmem,,zaraża" pacjentów zmuszając do pozytywnego myślenia.Jeszcze raz dziękuję za tę drugą szansę na życie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bartosz Kowalski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne RoyalmedUsługa: Przewlekła niewydolność żylna

   Mam mieszane uczucia po wizycie. Lekarz stwierdził u mnie przewlekłą niewydolność żylną w stopniu „niezbyt zaawansowanym”. Na pytanie o umieszczenie stopnia tego zaawansowania na jakieś skali odpowiedział, że „choroba nie jest bardzo zaawansowana”. Jednocześnie kazał zastanowić się nad operacją. Gdy chciałam wypytać się o to, czy mój stan jest wskazaniem do operacji, jak ona przebiega (w jakim znieczuleniu), jak długa jest rekonwalescencja itp. kazał mi „poczytać sobie w internecie”. Generalnie niechętnej odpowiadał na pytania, cały czas twierdził że „to nie są pytani do niego”. Poczułam się przez niego zbywana i do tego podważyło to moją wiarę w kompetentość tego lekarza, bo wydaje mi się, że na te pytania w trakcie takiej wizyty powinnam uzyskać odpowiedzi.


 • Bodha Subedi Raj

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

   Pan doktor najpierw wykonywał biopsję guza piersi mojej mamy. Pomimo utrudnień (brak pełnowymiarowego obrazu USG) zabieg został przeprowadzony precyzyjnie, bezboleśnie i profesjonalnie, w umówionym dniu i godzinie.

   Gdy okazało się, że konieczna jest operacja, mama bez wahania zdecydowała się powierzyć to zadanie Panu Subedi. To on przygotowywał mamę do operacji a następnie wykonał mastektomię. Całość przebiegła bardzo sprawnie, zgodnie z planem, rana ładnie i szybko się zagoiła. Pan doktor jest bardzo zaangażowany w leczenie, szuka optymalnych rozwiązań kuracji, od przyjęcia do opuszczenia oddziału przez pacjenta monitoruje jego stan zdrowia, jest dostępny na każdą prośbę, chętnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania.
   O jego precyzji mogą świadczyć słowa pani rehabilitantki (niezależnej, niezwiązanej z ECZ), która stwierdziła, że dawno nie widziała „tak ładnie wydzierganego szwu”.
   Pan Subedi ma pewną rękę, jest osobą kompetentną a przy tym bardzo serdeczną, spokojną i życzliwą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza.
   Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: rak piersi

   Trafiłam do Pana doktora Subedi na poradę, gdyż badanie usg wykazało podejrzane zmiany na piersi. U Pana doktora już moje dalsze losy potoczyły się szybko. Osobiście wykonał mi biopsje, która wykazała niestety raka. Szybko zapisał mnie na operację. Doktor osobiście operację wykonał. Zrobił to dokładnie, pierś wygląda naprawdę ładnie. Jestem zadowolona.
   Przede wszystkim całokształt podejścia, życzliwość i dbałość o dobro pacjenta jest tym co wyróżnia Pana dr Subedi.
   Za to bardzo jestem wdzięczna. Dziękuję i życzę sukcesów.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Malwina Nowakowska

  Psychiatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Psychoterapii

   Pani Malwina to najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo mi pomogła. Zawsze uważnie słucha i wszystko co mówię jest dla niej ważne. Stawia bardzo trafne diagnozy i nigdy nie kończy wizyty bez uprzedniego wyjaśnienia wszystkiego. Daje poczucie, że pacjent jest naprawdę dla niej ważny.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Psychoterapii

   Wspaniały lekarz, stawia trafne diagnozy i dobiera odpowiednie leki.
   Rozmowa z Panią Doktor to przyjemność ????


 • Dariusz Woźniak

  Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wysoka klasa! U doktora leczę złamanie paliczka stopy - w dość wrednym, słabo ukrwionym punkcie, więc zrasta się dość długo. Pan doktor jest zawsze profesjonalny - za pierwszym razem wyjaśnił mi dokładnie co się stało, założył opatrunek, obejrzał szczegółowo wyniki badań (w moim przypadku RTG). Zalecenia są zawsze jasne, ale wyjaśniane, jeśli pacjent tego wymaga. Poza tym ma ogromne doświadczenie - pracuje też w Stocerze w Konstancinie, więc zna się na rzeczy. Polecam!

  • Lokalizacja: MULTIMED

   Pan doktore bardzo miły, konkretny i podchodzący z należytą starannością. Poza tym bardzo dobre nastawienie do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Krzysztof Chabros

  Diabetolog, Internista, Hipertensjolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JudytaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   bardzo dobry kontakt, rzetelne podejście do chorego. Szczerze polecam. Jestem pewny ze jeszcze wrócę do pana doktora :)


 • Dorota Sierakowska- Stachurska

  Alergolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8

   Była to moja pierwsza wizyta u alergologa. Fantastyczna Pani Doktor! Wszystko wytłumaczyła, od początku do końca, bardzo miła, dokładna, szczegółowo odpowiadała na moje pytania, zleciła komplet badań, polecam ogromnie!

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JudytaUsługa: ostra reakcja alergiczna z pokrywką i dusznością

   Umówiłam się do Pani dr z powodu ostrej reakcji alergicznej, która kończyła się podwójnie wizytą w szpitalu. Uspokoiła mnie, wszystko wytłumaczyła, ustaliła plan leczenia. Jest uprzejma, słucha, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam 10/10.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Filip Nowakowski

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: prowadzenie ciąży

   Pan Filip, to najcudowniejszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu.
   Prowadzi moją ciążę. Otacza pacjentkę szczególną opieką.
   Profesjonalista z powołania.
   Pełne zaangażowanie, ogromna empatia, cierpliwość, rzetelność.
   Nie ma takich słów, które opisałyby jego fantastyczną pracę.
   Na każdej wizycie, czuję się w 100% bezpiecznie.
   Cudowny lekarz, jak i człowiek.
   Z czystym sumieniem i z całego serca, mogę polecić innym Pana doktora Filipa. :)

  • K
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

   W zaawansowanej ciąży trafiłam do szpitala MSWiA z powodu braku odczuwalnych ruchów płodu. Pan doktor niezwykle kulturalny, spokojny, opanowany o wysokim poziomie empatii przeprowadził wizytę w trosce o mój komfort. Dbając o najdrobniejsze szczegóły, wykonał wszystkie potrzebne badania. Pomimo kolejki, która ustawiła się już za mną nie wyczuwałam presji czasu. Rozmawiał ze mną cały czas, podczas wykonywania usg opowiadał co aktualnie bada. Później Pana Doktora w szpitalu spotykałam jeszcze dwa razy za każdym razem wykazywał się profesjonalizmem.
   Polecam, z całkowicie czystym sumieniem jako ponadprzeciętnie wymagająca pacjentka :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu