Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Judyta

Księcia Józefa Poniatowskiego 21

05-090 , Raszyn , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Judyta

Pruszkowska 52

05-090 , Raszyn , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • elektrokardiograf
 • usg
 • rtg

Choroby

 • cukrzyca
 • nadciśnienie
 • żylaki
 • prowadzenie ciąży
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Krzymiński

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • J

   W dniu 11 listopada 2014 operował Pan mego męża Janusza Nowakowskiego, dziękujemy za pomyślnie przeprowadzoną operację usunięcia krwiaka mózgu.
   Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Świąt pełnych ciepła i radości , a w Nowym Roku pomyślności i sukcesów, realizacji planów i zamierzeń przynoszących satysfakcję i spełnienie marzeń.
   Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy, Pański dłużnik wraz z żoną i córką.

  • A

   Dr Krzymiński to prawdziwy profesjonalista. Człowiek bardzo życzliwy i bezpośredni.Był moim lekarzem prowadzącym w Klinice na Wołoskiej. Udziela fachowej pomocy, podejmuje właściwe decyzje. Swoim optymizmem,,zaraża" pacjentów zmuszając do pozytywnego myślenia.Jeszcze raz dziękuję za tę drugą szansę na życie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bartosz Kowalski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne RoyalmedUsługa: Przewlekła niewydolność żylna

   Mam mieszane uczucia po wizycie. Lekarz stwierdził u mnie przewlekłą niewydolność żylną w stopniu „niezbyt zaawansowanym”. Na pytanie o umieszczenie stopnia tego zaawansowania na jakieś skali odpowiedział, że „choroba nie jest bardzo zaawansowana”. Jednocześnie kazał zastanowić się nad operacją. Gdy chciałam wypytać się o to, czy mój stan jest wskazaniem do operacji, jak ona przebiega (w jakim znieczuleniu), jak długa jest rekonwalescencja itp. kazał mi „poczytać sobie w internecie”. Generalnie niechętnej odpowiadał na pytania, cały czas twierdził że „to nie są pytani do niego”. Poczułam się przez niego zbywana i do tego podważyło to moją wiarę w kompetentość tego lekarza, bo wydaje mi się, że na te pytania w trakcie takiej wizyty powinnam uzyskać odpowiedzi.


 • Krzysztof Chabros

  Diabetolog, Internista, Hipertensjolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JudytaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   bardzo dobry kontakt, rzetelne podejście do chorego. Szczerze polecam. Jestem pewny ze jeszcze wrócę do pana doktora :)


 • Bodha Subedi Raj

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia OtwockUsługa: sprawy onkollogiczne

   Pan dr lek. med. Bodha Raj Subedi, jest wspaniałym człowiekiem, pełnym zrozumienia dla chorego i empatii. Moja Siostra Helena
   trafiła do Pana Doktora dzięki skierowaniu od lekarza rodzinnego.
   Byłam z Nią i wszystko obserwowałam, za co jestem bardzo wdzięczna. To jest któreś z rzędu podejście mojej Siostry do walki z tą chorobą. Pan Doktor błyskawicznie, krótko i rzeczowo zajął się wszystkim. Wierzę, że moja Siostra jest pod bardzo dobra opieką. Dziękuje z całego serca i polecam wszystkim.

  • M
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Zdrowia Otwock

   Do dr Subdi,który przyjął mnie w ECZ w Otwocku zostałam skierowana przez panią dokotor pierwszego kontaktu. Zaniepokoiło ją zrobione niedawno USG jamy brusznej. Dr.Subedi po zapoznaniu się z wynikami USG momentalnie skierował mnie na kolonoskopię w pełnym znieczuleniu, która została wykonana krótkim czasie Niestety nie wypadła pozytywnie. Dr Subedi po otrzymaniu wyniku kolonoskopi w trybie natychmiastowym skierował mnie na wykonanie tomografii z kontrastem. Po otrzymaniu wyników tomografii Dr. Subedi przyjął mnie nadprogramowo, pomimo że nie miał już wolnego miejsca w tym dniu.
   Po zapoznaniu sie z opisem tomografii,natychmiast zszedł ze mną do recepcji i umówił mnie w trybie natychmiastowym na wizytę z chirurgiem specjalistą w zakresie onkoligi - ginekologi. Dzięki Dr. Subedi wyszystko odbywa się w trybie przyspieszonym.
   Przede wszystkim całokształt podejscia, życzyliwość i dbałość o dobro pacjenta jest tym co wyróżnia Pana Doktora Subedi. W moich oczach Dr Subedi jest profesjonalnym, kompetentnym i pełnym empatii lekarzem, co przy chorobach onkologicznych jest niezwykle ważne. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dariusz Woźniak

  Chirurg, Proktolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najgorszy lekarz na którego trafiłem w całym swoim życiu. Celem wizyty było zdjęcie szwów, miałem szwy w dwóch miejscach zakładane w rożnym czasie. Poprosiłem o sprawdzenie czy i które szwy już są do zdjęcia. Lekarz nawet nie spojrzał na szwy, nie wstał od biurka (zachowany odstęp pandemiczny 2 metry, wiec widzialność ograniczona). Jedyne słowa wypowiedziane przez lekarza podczas wizyty: „koronawirus?” oraz „kwarantanna?”. Na moje pytanie czy szwy założone później są w porządku - kciuk w górę. Następnie pokierowanie gestem ręki do gabinetu zabiegowego. Poziom tej wizyty był bardzo słaby, mimo, że była to wizyta prywatna. W szpitalach NFZ otrzymałem dużo więcej życzliwości i ciepła, a przede wszystkim odpowiedzi na moje pytania.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: szczelina odbytu

   bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.mowi otwarcie,na czym polega problem.jest dobrze przygotowany merytorycznie.widac,ze ma doswiadczenie.polecam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Filip Nowakowski

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne JudytaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Mam nadzieję że ten lekarz nigdy nie zmieni się i nadal będzie nie tylko specjalistą ale mega człowiek z podejściem! Naprawdę to pierwszy lekarz u którego na wiezycie czułam się zaopiekowana ! Niech Bóg błogosławi jego życie!

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wizyta w ramach NFZ. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz bardzo przejął się moimi dolegliwościami, wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Na pewno umówię się na kolejną wizytę. Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Michał Szewczyk

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Leda-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor to bardzo dobry specjalista, konkretny i uprzejmy. Szczegółowo i w prosty sposób wyjaśnia przyczyny choroby i metodę jej leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Oby więcej takich specjalistów. Zdecydowanie Polecam

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Leda-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Polecam wizytę u Pana Doktora. Szczegółowa i spokojna rozmowa, dokladne badanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie, a do tego sympatyczny kontakt z pacjentem. Pełen profesjonalizm!