Umów wizytę Zapytaj lekarza
104 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam uprawnienia mediatora. Ponadto jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia przygotowującego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETUsługa: psychoterapia indywidualna

  W kròtkich żołnierskich słowach :p.Tomasz Jagła to najlepszy psycholog-5* to za mało :) A w konkretach-duże zaangażowanie i autentyczna empatia.bez bufonady. duża elastyczność i indywidualne podejście do pacjenta.fenomenalna wprost pamięć co do imion czy opowiadanych sytuacji ( i to bez notatek! Co jest b. rzadkie w tym zawodzie) co wpływa nie tylko na atmosferę sesji.ale ròwnież daje poczucie towarzyszenia...polecam zwłaszcza osobom z wcześniejszymi niepowodzeniami terapeutycznymi !!! Czy tym.ktòrzy mają problemy z otwarciem się/zaufaniem.

 • V

  Ogromnie się cieszę, że przez rok byłam u Pana Tomasza. Patrząc na to z perspektywy myślę, że wszystko podczas sesji miało swój sens, możliwe że najcenniejsze były te momenty, które się wydawały nie do przejścia, a pracując nad nimi wspólnie przynosiły niespodziewane i bardzo dobre owoce. Jest w pewnym sensie niesamowite, ale także naturalne, że te sesje były takie jakie były. Bardzo dobry czas w moim życiu. Bardzo dziękuję.

 • S

  Nie przesadzę gdy napiszę, że Pan Tomasz uratował mi życie gdy trafiłam do Ośrodka Interwencji Kryzysowej.
  Polecam z całego serca.

 • J

  Pan Tomasz jest bardzo dobrym fachowcem. W sposób profesjonalny podchodzi do zagadnień. Jest bardzo miłym i ciepłym człowiekiem. Po raz pierwszy doświadczyłam, że ktoś w kontakcie psychologicznym zachowuje się tak normalnie.POLECAM!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gdy przyszłam do Pana Tomasza czułam się źle i nie do końca zdawałam sobie sprawę co się ze mną dzieje i dlaczego. Dzięki tym spotkaniom, rzetelności, profesjonalnemu podejściu i szerokiej wiedzy jaką posiada pan Tomasz udało mi się zrozumieć wiele spraw, teoretycznie o części z nich wiedziałam ale w gabinecie wybrzmiały one zupełnie inaczej. Dziękuję za pomoc.

 • A

  Byłem załamany sytuacjami z życia, które w krótkim czasie przytłoczyły mnie.
  Pan Tomasz pomógł mi spojrzeć na Świat z szerszej perspektywy. Poczułem się pewniej i znalazłem chęci do działania, do zmiany ówczesnego stanu.
  Nie mam porównania do innych psychologów ale Pan Tomasz i jego metody pracy wydają mi się godny polecenia.
  Nie dostaniesz gotowych rozwiązań na tacy - sam/a musisz spróbować je znaleźć. Być może to był klucz do sukcesu w moim przypadku.
  I nie myśl też, że wszystko nagle będzie ładne i proste ale dzięki terapii powinno udać Ci się znaleźć odpowiedz przynajmniej na część z nurtujących Cię problemów.
  Podsumowując - polecam Pana Tomasza.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystkim osobom poszukującym rzetelnej pomocy psychologicznej szczerze polecam terapię u Pana Tomasza. Jest osobą bardzo wspierającą, ciepłą i mobilizującą. Miałam wiele obaw związanych z podjęciem terapii ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Zaskoczyło mnie, że tak szybko ustaliliśmy w czym tkwi źródło moich problemów. Cieszę, się że trafiłam na właściwą osobę. Powoli odzyskuję kontrolę na swoim życiem i spoglądam w przyszłość z nadzieją i optymizmem

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Korzystałam z usług wielu psychologów, po raz pierwszy jednak miałam wrażenie, że ktoś interesuje się moim problemem i podchodzi do tego profesjonalnie. Pan psycholog tworzy dobrą atmosferę przez co poczułam się zupełnie inaczej niż wcześniej. Ważnym dla mnie było również to, że sam gabinet jest bardzo przytulny, zadbany oraz gwarantujący dyskrecję. Jestem bardzo zadowolona, trafiłam z polecenia, nie żałuję.
  Cillia

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Naprawdę godny polecenia. Świetny psycholog i terapeuta, potrafi nie tylko wysłuchać problemu ale i wczuć się w niego. To już nasze trzecie spotkanie, a ja dużo lepiej i pewniej się czuje. Polecam

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym psychologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiadam uprawnienia mediatora. Ponadto jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTP.
  Celem terapii jest poprawa jakości życia. W jej trakcie możesz spojrzeć w głąb siebie, zrozumieć własne emocje, motywy postępowania i jeśli poczujesz się gotowy/gotowa, dokonać zmian. Wszystko to, służy Twojemu rozwojowi. Wbrew stereotypom, decyzja o podjęciu terapii nie świadczy o Twojej słabości, lecz dojrzałości i odwadze by skonfrontować się z trudnościami. Zadaniem moim, jest pomoc i towarzyszenie Ci, na tej czasem wyboistej drodze, tak, byś możliwie najszybciej
  i bezpiecznie dotarł/dotarła, do celu gdzie znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie. Niebywale ważnymi elementami osiągnięcia przez Ciebie sukcesu, będą Twoje zaangażowanie i motywacja, nad którymi będę czuwał. Zrozumiałym dla mnie jest Twój lęk i obawa przed podjęciem tego wyzwania, dlatego w zakresie terapii nasze pierwsze i drugie spotkanie poświęcone jest nie tylko zagadnieniu z jakim przychodzisz, ale również służy bliższemu poznaniu. Na końcu drugiego spotkania wspólnie podejmujemy decyzję, odnośnie dalszej współpracy.
  Jeżeli jesteś osobą zdecydowaną, serdecznie zapraszam,
  Tomasz Jagła

Specjalizacje

 • Medycyna transportu
 • Psychoterapia

Staże

 • Obecnie pracuję w Poradnii Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu w Proszowicach
 • Obecnie pracuję w Poradnii Zdrowia Psychicznego w Sosnowcu
 • Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie

Zdjęcia

Artykuły

 • Depresja – różne oblicza

  21 sierpnia 2015

  Zapadalność na choroby afektywne stanowi poważny problem społeczno-ekonomiczny. Wpływa na wzrost kosztów opieki zdrowotnej (Judd, 1995), ogranicza zdolność...