lek. Tomasz Doroczyński

Ortopeda więcej

Kalisz 1 adres

Nr PWZ: 1841556

48 opinii

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Majkowska 13a, Kalisz

Gabinet Prywatny Medix

Moje doświadczenie

O mnie

USG narządu ruchu.
Krótkie terminy oczekiwania na leczenie operacyjne w ramach hospitalizacji 1 dnia (zabiegi na NFZ) wykonywane na bloku opera...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

48 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Pana Doktora w ramach NFZ.
Zarówno podczas pierwszej, jak i kolejnej wizyty doświadczyłam profesjonalnego podejścia. Zostałam poddana szczegółowemu badaniu, w tym usg, potem za sugestią lekarza wykonano mi rezonans magnetyczny. Lekarz niezwykle cierpliwy, zaangażowany, szczegółowo objaśnił mi moje schorzenia (kręgosłup), skierował na rehabilitację, otrzymałam leki.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor bardzo rzeczowy i sympatyczny. Wszystko objaśnia, jest cierpliwy i naprawdę skuteczny. Bardzo polecam wizyty u Pana Doktora

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Medix konsultacja ortopedyczna

Bardzo kompetentny, miły i konkretny lekarz. Widać, że pan doktor przejmuje się stanem zdrowia pacjenta i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Przede wszystkim chce pomóc pacjentowi (nie tak jak niektórzy inni lekarze do których trafiłam i tylko pieniążki zgarnęli, "faszerując" mnie lekami, bez badań). Cieszę się, że trafiłam do tego pana doktora, bo w końcu po 4 tyg. Okropnego bólu, dowiedziałam się co mi dolega. Polecam pana doktora z całego serca


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Medix Inny

Bardzo dziękuje za pomoc. Doktor zrobił mi USG na podstawie którego zakwalifikował do zabiegu. Zabieg na NFZ w bardzo krótkim terminie. Polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Medix Inny

Polecam bardzo ortopedę Tomasz Doroczyńskiego! Profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelna i fachowa pomoc. Na wszystkie pytania odpowiada bez problemu i jest przy tym bardzo miły.
Oby więcej takich lekarzy:)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny CER-MEDIC Inny

Pan dr Tomasz Doroczyński to wspaniały lekarz ortopeda ze świetnym podejściem do pacjenta. Dokładnie i jasno wytłumaczył przebieg operacji ręki (Zespół cieśni nadgarstka). Zabieg wykonał bardzo profesjonalnie. Wszystkie objawy związane z bólem i drętwieniem ręki od razu ustąpiły. Wszystko bez powikłań. Jest to specjalista, którego szczerze i gorąco polecam.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny CER-MEDIC Inny

Miły, zaangażowany lekarz. Przeprowadził dokładny wywiad, zabadał , wykonał USG, wyjaśnił na czym polega moje schorzenie i odpowiedział na wszystkie dodatkowe pytania. Zaproponował leczenie długofalowe, a doraźnie zastrzyk, który wykonał osobiście od razu, w ramach wizyty. Ulga natychmiastowa. Polecam.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Medix Inny

Super podejscie do pacjenta wszystko wyjasnione odnośnie choroby.Pelen profesjonalizm polecam szkoda że tak mało jest takich lekarzy.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Leczenie zespołu cieśni nadgarstka: szybko, sprawnie i profesjonalnie. Doceniam zaangażowanie lekarza. Polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Prywatny Medix Inny

Chciałabym podziękować dr Doroczyńskiemu za profesjonalną opiekę podczas wizyt kontrolnych po złamaniu nadgarstka prawej ręki. Pan doktor zadecydował że konieczne jest dodatkowe usztywnienie na gips założony na SOR w postaci dodatkowego bandażu gipsowego co spowodowało, że kość złamana nie przemieściła się i idealnie się zrosła. Ponadto poinstruował jak ćwiczyć zgięcie łokcia, żeby się mięśnie nie zastały, a po zdjęciu gipsu jak ćwiczyć zgięcie palców.Polecam doktora Doroczyńskiego za jego zaangażowanie, co spowodowało szybko powrót do formy. Zawsze szczegółowo odpowiada na zadane pytania. Profesjonalne podejście do problemu i cenne rady co do rodzaju rehabilitacji i form ćwiczeń poskutkowały szybszą ruchomością zastanych stawów i powrotem do wykonywania codziennych czynności życiowych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania