• dr n. med. Tomasz Cegielski
  dr n. med. Tomasz Cegielski
  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Master of Science in Oral Implantology Univ.J.W. Goethe Frankfurt) z 25-letnim doświadczeniem gwarantuje leczenie implantologiczne na najwyższym poziomie.

 • Adres


  Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

  Pokaż

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przyjmuję: dorosłych
  Gotówka, Przelew na konto, Płatność ratalna, + 1 więcej
  91 835..... Pokaż numer


  NIP

  8513272127

  Adres firmy

  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  695 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas konsultacji nasz specjalista - dr Tomasz Cegielski zapyta o państwa potrzeby i oczekiwania, przeprowadzi badanie a także wykona pełna dokumentacje zdjęciową ( zdjęcia foto wewnątrzustne, zdjęcie OPG-panoramiczne dodatkowo płatne- 195pln oraz Tomografię szczęk CBCT - dodatkowo płatne - 590pln). Wszystko po to, aby móc przygotować rzetelny plan leczenia oraz jego wycenę, która zostanie przedstawiona na następnej wizycie ( najczęściej w ciągu tygodnia) po analizie badań i ewentualnej konsultacji z protetykiem, periodontologiem lub ortodontą. Druga wizyta konsultacyjna jest wliczona w cenę pierwszej, chyba, że konieczne są cyfrowe skany zębów i szczęk ( cena - 2 x 175 pln). Ewentualne dalsze konsultacje są nieodpłatne.  Wielka Odrzańska 31B, Szczecin

  1 285 zł

  Stomatologia Na Podzamczu

  Podczas konsultacji nasz specjalista - dr Tomasz Cegielski zapyta o państwa potrzeby i oczekiwania, przeprowadzi badanie a także wykona pełna dokumentacje zdjęciową ( zdjęcia foto wewnątrzustne,Tomografię szczęk CBCT i zdjęcie OPG-panoramiczne dodatkowo płatne- 195pln). Wszystko po to, aby móc przygotować rzetelny plan leczenia oraz jego wycenę, która zostanie przedstawiona na następnej wizycie ( najczęściej w ciągu tygodnia) po analizie badań i ewentualnej konsultacji z protetykiem, periodontologiem lub ortodontą. Druga wizyta konsultacyjna jest wliczona w cenę pierwszej, chyba, że konieczne są cyfrowe skany zębów i szczęk ( cena - 2 x 175 pln). Ewentualne dalsze konsultacje są nieodpłatne.

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Implantolog z prestiżowym tytułem Master of Science in Oral Implantology ( M.Sc.) uzyskanym na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menem. ...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Pomorski Uniwersytet Medyczny
  • Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • Uniwersytet J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menem
  Zobacz więcej

  Certyfikaty ZnanyLekarz


  Zakres porad

  • Stomatologia ogólna
  • Chirurgia stomatologiczna
  • Protetyka stomatologiczna

  Filmy


  Znajomość języków

  • Angielski,
  • Szwedzki,
  • Rosyjski,
  • Polski

  Profile społecznościowe

  Publikacje i artykuły

  Publikacje (3)

  36 opinii pacjentów

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  W
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu Inny

  Chciałbym bardzo polecić klinikę Stomatologia na Podzamczu oraz oczywiście doktora Cegielskiego, za bardzo profesjonalne podejście do pacjenta dbałość o komfort leczenia i pełne zaangażowanie personelu. Mój przypadek był bardzo trudny ale doktor Cegielski wraz z zespołem poradzili sobie doskonale.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję w imieniu swoim oraz Pani Kingi ! Tak - to był bardzo trudny przypadek. Doceniam bardzo pańską determinację oraz pełną współpracę w trakcie leczenia. Razem osiągnęliśmy cel - uśmiech o jakim Pan marzył !!! :)))

  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Dziękuje za troskę i wyleczenie moich zębów. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, wszystko przebiegło bezboleśnie mimo rozległej próchnicy oraz profesjonalnie. Polecam i pozdrawiam.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Ty my dziękujemy za zaufanie - niestety nie zawsze się udaje uratować wszystkie zęby....:((( ale od tego są implanty. Czekamy na wygojenie i zapraszamy!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Nigdy nie sądziłam, że przestanę bać się dentysty. Zawsze przed wizytą stresowałam się przez conajmniej dwa dni. Mam bardzo złe wspomnienia, myślałam, że zostaną ze mną na zawsze. Ale udało się! To niesamowite, dzięki atmosferze w gabinecie i podejściu lekarza nie boję się dentysty! Polecam!

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję za opinię - strach to największy wróg zdrowych zębów - wielu pacjentów straciło zęby prze z obawy i złe doświadczenia na fotelu ( najczęściej z okresu dzieciństwa)....staramy się z tym walczyć i cieszymy się, jeśli nam się udaje ! :)))) Pozdrawiam.


  J
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Mój pierwszy raz w Implantologii na Podzamczu miał miejsce w piątek. Mimo, że znam renomę doktora Cegielskiego i spodziewałem się fachowości, to jednak i tak poziom profesjonalizmu mnie zaskoczył. Zabieg implantacji został przeprowadzony tak kompetentnie, szybko i bezboleśnie, że prawie poczułem niedosyt. Byłem na bieżąco informowany o przebiegu implantacji i kolejnych jej etapach. Dodatkowo zabieg odbył się przy dźwiękach relaksującej muzyki i w tak miłej atmosferze, że nie tylko opuścił mnie stres ale przez chwilę miałem nawet uczucie, że jestem w strefie spa. Dziękuję. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg leczenia.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  ;))))) w takim razie zmieniamy nazwę na SPA na Podzamczu !!! A implanty będziemy zakładać przy okazji …;))) - dziękujemy za uznanie zapraszamy na następne implantacje - według potrzeb :)))


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Pelna profeska i zaangażowanie. Poczułem się zaopiekowany. Usunięcie i implant bezboleśnie. Polecam i wrócę.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Profesjonalna opieka! robimy to , bo sami chcemy też tak być traktowani jako pacjenci ! pozdrawiam !


  B
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Bardzo polecam tą klinikę i pana doktora Tomasza Cegielskiego. Miałam do usunięcia zatrzymaną dolną ósemkę, która miała zakrzywione korzenie i znajdowała się blisko nerwu. Bardzo się bałam, ale dla dr. Tomasza nie stanowiło to żadnego problemu. W czasie zabiegu troska o pacjenta i o komfort zabiegu bez najmniejszych zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm od samego początku do końca. Na pewno drugą ósemkę usunę też u pana Tomasza. Dziękuję Panie Doktorze.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Bardzo dziękuję za uznanie i cieszę się, że ma Pani takie pozytywne wrażenia. Nikt nie przychodzi z entuzjazmem na zabieg chirurgicznego usunięcia ósemki ale staramy się to zrobić szybko, fachowo i bezboleśnie :))). Pozdrawiam. Tomasz C.


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Długo zastanawiałam się na implnatacją, gdy jednak się zdecydowałam okazało się, że moja sytuacja jest specyficzna ze względu na małą ilość kości. Na szczęście trafiłam na dr Cegielskiego, który szukał rozwiązania i je znalazł. Polecam za bardzo ciepłe ludzkie podejście do pacjenta.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję za równie ciepłą opinię. Sytuacje, gdzie "mało kości" to poniekąd∂ moja specjalność ( min. dzięki stosowaniu krótkich implantów bądź regeneracji kości). Pozdrawiam.


  K
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Doktor Michał Anolik dużą uwagę poświęcił na dbanie o mój komfort oraz poinformowanie mnie o szczegółach przeprowadzanych zabiegów po to, abym mogła podjąć w pełni świadomie decyzję o podjęciu leczenia. Rozmowa ta bardzo mnie uspokoiła, bo zawsze boimy się tego, czego nie znamy. A skoro wiedziałam, co będzie robione, to strach zniknął.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję w imieniu doktora Michała za opinię- cieszę się, że pacjenci doceniają to , że poświęcamy czas aby nasi pacjenci czuli się bezpiecznie. Zapraszamy ponownie !


  A
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: W innym miejscu Inny

  Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu w Klinice Na Podzamczu. Pierwszy raz ktoś się tak mną zajął. Czuło się profesjonalizm i wiedzę ze strony lekarza. Sam zauważył kilka problemów, o których nawet nie mówiłem, bo nie wiedziałem, że można coś na to poradzić. A doktor Tomasz doskonale wiedział, co zrobić. To się nazywa profesjonalna opieka nad pacjentem!

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję za uznanie ! Pozdrawiam - Tomasz Cegielski


  M
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Stomatologia Na Podzamczu

  Miałem problem z korzeniami zębów trzonowych, nadawały się już tylko do usunięcia. Był to dla mnie pewien stres. Chciałem, aby zabieg ten wykonał specjalista, więc wybrałem dr Tomasza Cegielskiego. Na konsultacji dr Tomasz wykonał zdjęcie panoramiczne, aby podjąć właściwe kroki. W czasie konsultacji uzgodniona została cena zabiegu. Sam zabieg przebiegł zupełnie bezboleśnie i bez żadnego stresu. Pan Doktor tłumaczył wszelkie wykonywane czynności. Zdecydowane polecam Doktora Tomasza.

  dr n. med. Tomasz Cegielski

  Dziękuję za polecenie! Mało jest osób, które się w ogóle nie stresują wizytą u dentysty - dlatego tym bardziej się cieszy, jeśli udaje się ten stres zredukować. Pozdrawiam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Najczęściej zadawane pytania