dr n. med.

Tomasz Buss

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

21 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
202 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49

  Już podczas pierwszej wizyty Pan dr Buss wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie profesjonalisty wysokiej klasy. Lekarz bardzo rzeczowy, wnikliwy, kompetentny, do każdego problemu podchodzi bardzo poważnie. Spokojnie wszystko wyczerpująco wyjaśnił i uspokoił. Kolejne wizyty tylko utwierdziły mnie w przekonaniu , że leczy mnie lekarz najlepszy w swojej specjalizacji. Pan doktor poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, bez spoglądania nerwowo na zegarek. W dodatku Pan doktor ma w sobie tyle taktu i wdzięku, że nawet najgorsze informacje są do zaakceptowania. Po wyjściu z gabinetu od Pana doktora od razu czuję się zdrowsza, za co serdecznie dziękuję - wdzięczna pacjentka - Anna Kozłowska.
  Polecam Pana doktora w 100 procentach !

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Trafiłam do doktora po biopsji i z badaniami wskazującym na nowotwór rdzeniasty tarczycy. Pan doktor wykazał mega duże zainteresowanie, skierował mnie na kolejne badania, które miały wykluczyć towarzyszące schorzenia w celu przygotowania do operacji. Miał swoje sugestie co do dalszego leczenia i diagnozowania, ale był również otwarty na moje argumenty, za co bardzo dziękuję. Nie często można w taki sposób rozmawiać z lekarzami. Gorąco polecam.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: choroba przewlekła

  Chodzę do doktora od ponad trzech lat. Mam za sobą wizyty u wielu różnych specjalistów, gdzie nie czułam, że jestem do końca "zaopiekowana". Natomiast doktor patrzy całościowo na pacjenta, jest zawsze spokojny i tłumaczy wszystko dokładnie. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry specjalista. Rzetelnie wypełnia swoje obowiązki. Miły i kontaktowy. Profesjonalny w każdym calu.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: Hashimoto z niedoczynnoscią

  Około 2 lat jeździłam do Pani endoktunolog-gimekolog, niestety efekty leczenia były niewielkie, a czasami cofanie wstecz. Na forach internetowych znalazłam duzo pozytywnych opinii o Panu Tomaszu Buss, więc zaryzykowałam. Nie żałuję. Pan doktor poświęcił mi ponad 0,5h. Bez żadnej łaski a wręcz przeciwnie z dużym zaangażowaniem odpowiadał na wszystkie moje pytania i wszystko tłumaczył.Lekarz bardzo rzeczowy, wnikliwy, kompetentny, do każdego problemu i wątpliwości podchodzi bardzo poważnie. Ogromny plus za podejście do pacjenta- zanim Pan Doktor wypisze receptę, przeprowadza dokładny wywiad, zleca przeprowadzenie wielu badań, które są wydrukowane jak również zalecenia. Bardzo kulturalny i miły. Człowiek czuje się bardzo komfortowo, a nie jak natręt. Co prawda była to moja pierwsza wizyta jednak na pewno nie ostatnia.Bardzo polecam i serdecznie dziękuję Panu doktorowi. Oby więcej takich lekarzy.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: hashimoto

  Spośród wszystkich endokrynologów u których byłam Pan doktor Buss zrobił na mniej najlepsze wrażenie- miły, rzeczowy i profesjonalny. Polecam go, choć terminy nawet prywatne bywają odległe.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: wyjaśnienie wyników badań

  Miły, rzeczowy lekarz. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił , rozwiał wątpliwości. Treściwie i na temat. Polecam

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: Niedoczynność tarczycy, problemy skórne

  Chętnie dałabym nawet ocenę 6 :) Lekarz bardzo rzeczowy, wnikliwy, kompetentny, do każdego problemu i wątpliwości podchodzi bardzo poważnie. Ogromny plus za podejście do pacjenta- zanim Pan Doktor wypisze receptę, przeprowadza dokladny wywiad, zleca przeprowadzenie wielu badań, wyjaśnia pacjentowi wszystkie istotne kwestie i potencjalne kierunki diagnozy. Do tego nienaganna kulrtura osobista i miła atmosfera. Jako pacjentka czuję się zaopiekowana i w dobrych rękach. Serdeczne podziekowania dla Pana Doktora!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Jest mi niezmiernie miło, że mogę wystawić tak pozytywną opinię, jakiej chyba jeszcze nigdy nikomu nie wystawiłam, a byłam już u wielu bardzo dobrych lekarzy :) Pierwszą wizytę u Pana doktora miałam dzisiaj, towarzyszący mi ogromny stres minął po pierwszej minucie. Lekarz bardzo konkretny, spokojnie wszystko wyjaśnił, uspokoił, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania, zalecił badania oraz wskazał miejsca gdzie najlepiej je wykonać. Przy okazji zwrócił uwagę na inne niepokojące sygnały, na których wielu lekarzy właściwie się nie skupiało. Tak jak już wcześniej pisano, ja również czułam się pod bardzo dobrą opieką u świetnego specjalisty. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Dziękuję i pozdrawiam. Małgosia.

 • Lokalizacja: ISPL T.Buss informacjeUsługa: Inny

  Jestem pod ogromnym wrażeniem tego lekarza. Posiada ogromną wiedzę medyczną, dużo zagadnień tłumaczy pacjentowi podczas wizyty. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Medycyna paliatywna
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Gdański Uniwersytet Medyczny Klinika Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii
 • Klinika Endokrynologii i Diabetologii w Olsztynie

Zdjęcia