Jesteś tym lekarzem?

397

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K

  Do Pana Andrzejewskiego postanowiłem pójść po kilku nieudanych terapiach u innych ortopedów. Czytając opinie nastawiałem się, że diagnoza będzie jedna: konieczna operacja. Byłem gotów podjąć to ryzyko, bo dość już miałem wędrówek po lekarzach, którzy nie potrafili mi pomóc.
  Wizyta faktycznie nie trwała zbyt długo, ale doktor był konkretny i, wbrew krążącej opinii, bardzo kontaktowy. Dziś mija 15 miesięcy od artroskopii kolana, a po dawnych problemach z kolanem nie ma śladu (mimo regularnego grania w piłkę).
  Jeśli szukacie bardzo dobrego specjalisty, którego diagnozie podporządkujecie się z pełnym zaufaniem do jego umiejętności to z czystym sumieniem mogę polecić. Jeśli chcecie iść dyskutować i polemizować z jego diagnozami, to myślę że powinniście próbować u kogoś innego.

 • K

  Mega lekarz. Nie rozumiem zarzutów o braku empatii i współczucia. Ja byłem operowany przez dr. Andrzejewskiego dwukrotnie (artroskopia + ACL ) fakt Doktor nie jest typem głaskacza zapewniającego na każdym kroku, że wszystko będzie dobrze, ale jest świetnym fachowcem, a jak trzeba to i na duchu podniesie. Jestem najbardziej wdzięczny za zrozumienie mego cierpienia z powodu niemożności uprawiania sportu i przyspieszania wykonania zabiegu jak tylko był wolny termin.

 • Poszedłem prywatnie na wizytę do doktora z powodu urazu kolana. Po bardzo pobieżnym badaniu stwierdził, że konieczne są dwie operacje, w trybie natychmiastowym. Oczywiście do wykonania w jego klinice, koszt operacji 20 tysięcy złotych. Oznajmiłem mu, że jak na razie nie jestem przygotowany na taką kwotę i spróbuję na nfz, na co on z cynicznym uśmieszkiem stwierdził, że to nie targ i targować się nie będzie. Cała wizyta trwała może 5 minut i kosztowała około 150zł. Mimo prośby o zwolnienie L4, takiego nie dostałem. Następnie swój przypadek skonsultowałem z dwoma innymi lekarzami i żaden z nich nawet nie wspomniał o konieczności operacji, do tego przeprowadzili szczegółowe badania i usg. Jestem po 6 tygodniach w ortezie i z kolanem wszystko ok. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dzięki Doktorowi i jego profesjonalnemu podejściu do tematu, dziś funkcjonuję całkiem przyzwoicie,o czym wcześniej mogłam tylko pomarzyć. Dziwi mnie zatem podejście niektórych osób oceniających doktora po sposobie bycia. Dla mnie najważniejszy jest efekt końcowy. I jeszcze jedno, warto pamiętać, że doktor Andrzejewski nie jest cudotwórcą, a artroskopia to tylko połowa sukcesu. Reszta zależy już tylko i wyłącznie od nas samych.
  Doktorze, jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę owocnej pracy:)

 • Andrzejewski operował mnie 2 razy - klasyczny duet: artroskopia + rekonstrukcja ACL. Jestem bardzo zadowolona - wszytko poszło szybko, sprawnie, konkretnie, niemalże bezboleśnie, opieka w szpitalu EMC świetna, atmosfera pozwalająca utrzymać "pogodę ducha", wszyscy przyjaźni i uśmiechnięci.

  Faktycznie, charakter pan Doktor ma dość trudny, ale uważam, że warto się do niego odrobinę nagiąć, wtedy współpraca układa się wzorowo. Ten typ lekarza, któremu trzeba po prostu całkowicie zaufać i uwierzyć, że wie co robi. Mnie osobiście zaufać było łatwo, bo Andrzejewski w sekundę potwierdził diagnozę kilku innych lekarzy, u których byłam wcześniej, ale tak, potwierdzam - wizyty bardzo krótkie, mogące pozostawić uczycie niedosytu. Jak dla mnie - ważne, że skuteczne i bez bicia piany.
  W szpitalu Doktor był u mnie przynajmniej 2 razy dziennie sprawdzić jak się czuję. W tym miejscu pozwolę sobie nie zgodzić się ze wszystkimi opiniami o braku wrażliwości/empatii/zainteresowania Andrzejewskiego - jeżeli Doktor widzi, że pacjent jest w gorszej formie fizycznej lub psychicznej to poświęca mu czas i wspiera, tak jak potrafi najlepiej.

  P.S. Dla Osób szukających "sposobu" na lakoniczność Doktora - polecam o wszytko pytać panią Gosię, ona zasięga informacji u źródła i potem przedstawia ją pacjentowi w bardziej barwny sposób. :)

 • E

  mam nawykowe zwichnięcia rzepki w lewym kolanie. Z opisu rezonansu nic nie wyszło prócz płynu koło więzadeł krzyżowych. Byłam pod okiem ortopedy ( nazwiska nie będę ujawniać) który chciał się mnie po prostu pozbyć. zdał się tylko na rezonans, błahe pomacanie kolana i wciśnięcia mi recepty na zastrzyki i odesłania mnie. Ledwo co wywalczyłam o skierowanie do szpitala na artroskopię. Polecono mi P. Andrzejewskiego, któremu bardzo dziękuje, bo dzisiaj jestem 3 dzień po operacji i dosłownie czuje wielką różnice. Moje kolano było dosłownie wyczyszczone. Żadna z rzeczy która sprawiała mi ból, nie była pokazana w rezonansie. Czekam aż lekka opuchlizna zejdzie i zdjęcie szwów. Mam 20 lat i nikt nie brał na poważnie tego co mówiłam... dziękuje Panu za cierpliwość i najlepszą opiekę.

 • Byłam już 3 krotnie operowana przez doktora Andrzejewskiego ponieważ mam "talent" do kontuzji. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i uprawiać sport. Doktor nie wierzy w opisy z rezonansów i się mu nie dziwię. Po ostatnim rezonansie z opisu wynika, że jest wszystko dobrze z moim kolanem, a ja nie mogę chodzić. Po wizycie u doktora dowiedziałam się o uszkodzeniu łąkotki. Dlatego też oczekuję na operację. Dodam również, że za żadną operację nie płaciłam a byłam objęta najlepszą opieką.
  Uważam, że doktor Andrzejewski jest najlepszym ortopedą i należy wierzyć w to co mówi ponieważ w moim przypadku ani razu się nie pomylił. Gorąco polecam. Paulina

 • Może i Pan Andrzejewski jest specjalistą w swojej dziedzinie, jednak mnie do tego nie przekonał, wręcz przeciwnie. Od dłuższego czasu mam problem z lewym kolanem i z zapaleniem gęsiej stópki, a w listopadzie 2012 r. coś mi w kolanie strzeliło i zaczęło bardzo boleć. Wybrałam się więc do Pana Doktora aby coś na to zaradził. Pan Doktor miły i uprzejmy zbadał kolano i stwierdził, że mam pękniętą łękotkę i powinnam się poddać zabiegowi/operacji, oczywiście na NFZ mnie zapisze ale czeka się rok, więc poleca operację w prywatnym szpitalu za nie małe pieniądze. O dziwo nie zasugerował nawet aby zrobić jakieś RTG czy RM. Na RM wybrałam się więc sama i ponieważ opis RM dokonany przez specjalistę z Niemiec wykluczył pęknięcie łękotki wybrałam się do Pana Doktora na kolejną wizytę, chcąc usłyszeć co on na to? Na początku wizyty wyjaśniła, że przychodzę z reklamacją poprzedniej wizyty, gdyż została postawiona nieprawidłowa diagnoza. Pan Doktor odpowiedział, że chyba żartuję, on mnie przecież przyjął, zbadał, postawił diagnozę i o co mi chodzi i że jak mi się nie podoba to mogę Go pozwać? Potem łaskawie spojrzał na RM kolana i stwierdził, że powinnam się cieszyć, że nie muszę iść na operację ale jak mnie coś zaboli to mam do wyboru innych ortopedów we Wrocławiu i do niego mam absolutnie nie przychodzić, po czym wstał i wyprosił mnie z gabinetu. Na moje "dowiedzenia" powiedział, że ma nadzieje, że nigdy się więcej nie spotkamy. Może i Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie ale to w jaki sposób mnie potraktował podczas drugiej wizyty, brak kultury osobistej, brak pokory i przyznania się do błędu było porażające. Ponadto jak lekarz może kierować na zabieg/operację nie potwierdzając nawet swoich podejrzeń co do uszkodzeń za pomocą RTG lub RM - to uważam jest brak profesjonalizmu i dlatego nie polecam wizyt u Pana Doktora Andrzejewskiego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Miałam dwa zabiegi na biodro. Niestety po pierwszej operacji biodro w dalszym ciągu przeskakiwało. Drugi zabieg chciałam oglądać na monitorze, ale lekarz jednak mi nie obrócił monitora. Karta pacjenta ze szpitala wypełniona ogólnie. Nawet nie wiadomo jaką metodą miałam operowane biodro. Teraz inni ortopedzi muszą się domyślać. Poza tym lekarz ma cięty humor, niby taki lubię, ale nie w przypadku tej osoby. Nie jest miły. Obojętnie podchodzi do pacjenta. Szkoda...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie starał się pomóc, nieuprzejmy i arogancki najgorszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam, odradzam wszystkim

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online