Aktualności

Adresy (2)

ul Batuty 7, Warszawa
Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
22 417..... Pokaż numer

Konsultacja internistyczna • od 300 zł

Konsultacja online • 300 zł

Konsultacja przez telefon • 300 zł +1 więcej

Kwalifikacja do ozonoterapii • od 200 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 300 zł

Konsultacja przez telefon (opis) • 300 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
22 417..... Pokaż numer

Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

OZONOTERAPIA - WICEPREZES POLSKIEGO TOWARZYSTWA OZONOTERAPII - LECZENIE PRZYCZYNOWE - CZŁONEK TOWARZYSTWA MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ - LECZENIE WSPOMAGAJĄ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borelioza
 • Choroba Hashimoto
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2008)
 • Międzynarodowe Szkolenia Podyplomowe w zakresie Terapii Naturalnych oraz Ozonoterapii (od 2014)

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul Batuty 7, Warszawa

od 300 zł

Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarnaul Batuty 7, Warszawa

300 zł

Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna


300 zł

Konsultacja online

Do wizyty wliczony jest czas zapoznania się z dokumentacją medyczną wysłaną wcześniej przez Pacjenta lub udostępnianą on-line z ekranu komputera (np poprzez Skype)

Konsultacja on-line w języku ang - 400 zł

Pozostałe usługi


ul Batuty 7, Warszawa

300 zł

Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna


300 zł

Konsultacja online

Do wizyty wliczony jest czas zapoznania się z dokumentacją medyczną wysłaną wcześniej przez Pacjenta lub udostępnianą on-line z ekranu komputera (np poprzez Skype)

Konsultacja on-line w języku angielskim - 400 złul Batuty 7, Warszawa

od 200 zł

Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna

67 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna konsultacja internistyczna

Z całego serca mogę polecić wszystkim Dr Szymona. Miałam problemy zdrowotne, które ciągnęły się długo i nikt w Austrii i w Polsce nie był w stanie mi pomóc.
Trafiłam na Doktora jako ostatnią deskę ratunku - przeszłam serię wlewów witaminowych i jestem w trakcie ozonoterapii: przez miesiąc stan mojego zdrowia znacznie się poprawił i poczułam różnicę.
Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak empatycznego Doktora, który tak kompleksowo potrafi zająć się pacjentem - uważnie słucha, analizuje każdy szczegół i dociekliwie szuka przyczyny choroby, nie bagatelizuje problemów i przepisuje trafne leczenie. Taki lekarz to skarb!
Ozon może nie jest bardzo powszechną metodą leczenia, ale na pewno skuteczną :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja przez telefon

Cenię dr Szymona za jego zaangażowanie, dociekliwość, nieszablonowość i otwarty umysł. Słucha pacjenta, stosuje holistyczne podejście w leczeniu, stawia na budowanie odporności. Ważne było dla mnie to, że oddzwania i był ze mną w kontakcie gdy tego potrzebowałam.


U
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna Kwalifikacja do ozonoterapii

„Pełen profesjonalizm, całkowite zrozumienie. Kilkuminutowe opóźnienie nie zmienia oceny całości. Polecam!”


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna konsultacja internistyczna

Profesjonalizm i ogromna wiedza pana doktora połączone z wielką empatią potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć pacjenta "po przejściach". Dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna konsultacja internistyczna

Doktor Szymon jest bardzo dociekliwy. Bada i drąży tak długo, aż znajdzie przyczynę. Czasem już miałem dośc i chciałem się poddać. Miałem problemy z jelitami, nietolerancje pokarmowe, wzdęcia, częste bóle brzucha. Pan Doktor prowadzi moje leczenie od około pół roku. Dolegliwości zniknęły, wzdęcia ustąpiły, kosmki jelitowe powoli odrastają, wszystko na dobrej drodze, życie nabrało smaku. Nie sądziłem, że sposobem żywienia, witaminami, wspomaganymi ozonoterapią można uzyskać wyniki, których nie udało się prochami i tabletkami, a nawet pobytami w szpitalu. Moja wdzięczność nie zna granic... Dziękuję


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna konsultacja internistyczna

Przez 50 lat życia miałam łuszczycę. Pogodziłam się z tym, ze jest to choroba nieuleczalna, ale nie śmiertelna, i nauczyłam się z tym żyć. Zmiany chorobowe okresowo były bardzo duże: kolana, stawy, łokcie, skóra głowy, i poszczególne miejsca na ciele. Jakże wielkie było moje zaskoczenie, kiedy po roku stosowania się do zasad medycyny naturalnej łuszczyca zniknęła, całkowicie. Na początku nie chciałam się z tego cieszyć, sądząc że zmiana może być chwilowa. Jednak właśnie mija rok jak łuszczyca nie wróciła, wygląda na to że jej zniknięcie rzeczywiście jest trwałe. Mam wielu znajomych z łuszczyca po 50 latach leczenia, ale żadna nie spotkała się z wyleczeniem. Dokonała tego medycyna naturalna stosowana przez doświadczonego lekarza, dr Szymona. Dziękuję, Panie Doktorze


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna konsultacja internistyczna

Pan doktor Szymon Grzywacz to wspaniały lekarz o ogromnej wiedzy, prawdziwy fachowiec. Wyleczył mnie z bardzo poważnego bólu nerwowego prawej części głowy, w sytuacji gdzie inni lekarze niestety okazali się nieskuteczni. Taki lekarz nie potrzebuje polecenia, czego dowodem są kolejki pacjentów, jednak zdecydowałem się napisać opinię z poczucia ogromnej wdzięczności i szacunku do tego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online

Świetny lekarz, bardzo pomocny. Super przebieg wizyty. Lekarz miły i sympatyczny z ogromną wiedzą i umiejętnościami.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna Kwalifikacja do ozonoterapii

Lekarz o wszechstronnej wiedzy medycznej, kilka razy korzystałam z usług zawsze ma czas dla pacjenta i wrażliwość na problem.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Ozonoterapii Salus Medycyna Komplementarna Kwalifikacja do ozonoterapii

Dr Szymon uważnie słucha pacjenta. Wizyta trwa tyle, by dokonać szczegółowego wywiadu na podstawie, którego zleca potrzebne badania i zabiegi. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

22 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy moje wyniki mogą oznaczać anemię?
Erytrocyty [3,9-5,3] - wynik 3,82
Hemoglobina [11-15] - wynik 10,4
Hematokryt [37-49] - wynik - 31,5
Pozostałe wyniki morfologii w większości w normie, jedynie podwyższone
Eozynofile [0,02-0,29] - wynik 0,32
Bazofile [0,01-0,07 - wynik 0,09
Przebyte przeziębienie ok. 1,5 tygodnia przed pobraniem krwi

Tak, wskazują na anemię, jednak warto przyjrzeć się pozostałym parametrom, poprzednim badaniom oraz zgłębić temat PRZYCZYNY tego stanu rzeczy (ewentualne krwawienia, mikrokrwawienia, pasożyty, choroby współistniejące,...) Na pewno trzeba zając się tym tematem.

lek. Szymon Grzywacz

Pytanie dotyczące anemia

Mam bóle w okolicy żołądka, trzustki, wyniki badania krwi w mcu grudniu 2017 PLT 296 a w styczniu 650, HGB w grudniu 14,7 w styczniu 9,7, HTC w grudniu 44,1, w styczniu 30,7- proszę o poradę, mam 70 lat

Należy tę sprawę wyjaśnić jak najszybciej. Proszę wyniki badań i dostępną dokumentację medyczną zabrać ze sobą na wizytę lekarską, prawdopodobnie zostanie Pani skierowana w pierwszej kolejności na na usg brzucha i gastroskopię, nie wykluczona konieczność wykonania kolonoskopii.

lek. Szymon Grzywacz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

OZONOTERAPIA - WICEPREZES POLSKIEGO TOWARZYSTWA OZONOTERAPII - LECZENIE PRZYCZYNOWE - CZŁONEK TOWARZYSTWA MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ - LECZENIE WSPOMAGAJĄ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borelioza
 • Choroba Hashimoto
 • Cukrzyca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (2008)
 • Międzynarodowe Szkolenia Podyplomowe w zakresie Terapii Naturalnych oraz Ozonoterapii (od 2014)

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • staż pod kierownictwem Konsultanta Krajowego w dziedzinie Interny prof. J. Imieli, Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie
 • Szpital Kliniczny Schwäbisch Hall Uniwersytetu w Heidelbergu, Niemcy
 • Klinika Kardiologii Szpital Bielański, Warszawa
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Nagrody i wyróżnienia

 • Wyróżnienie: „Synchroniczny rak w polipie jelita grubego” V Łódzkie Dni Onkologiczne 2007
 • Obecnie Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ozonoterapii (PTOzon)

Publikacje i artykuły

Publikacje (3)

Powiązane wyszukiwania