Szczepan Barnaś

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N

  Doktor przeprowadził u mnie w maju 2015 r. operację prostowania przegrody nosowej, plastykę małżowin dolnych oraz plastykę nosa (zwężanie oraz usunięcie garba i skracanie nosa). Jestem bardzo zadowolona z wyników. Zarówno część estetyczna jak i laryngologiczna wykonana jest bardzo dobrze. Poza tym Pan doktor jak dla mnie jest oazą spokoju. Jest bardzo delikatny i cierpliwy. Opieka pooperacyjna jest rewelacyjna (tylko jeden mankament- wyjście jest o 6 rano)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Doktor przeprowadził u mnie w maju 2015 r. operację prostowania przegrody nosowej, plastykę małżowin dolnych oraz plastykę nosa (zwężanie oraz usunięcie garba i skracanie nosa). Jestem bardzo zadowolona z wyników. Zarówno część estetyczna jak i laryngologiczna wykonana jest bardzo dobrze. Poza tym Pan doktor jak dla mnie jest oazą spokoju. Jest bardzo delikatny i cierpliwy. Opieka pooperacyjna jest rewelacyjna (tylko jeden mankament- wyjście jest o 6 rano)

  • A

   Witam, właśnie jesteśmy po przeprowadzonej przez Pana dr operacji usunięcia 3 migdała i podcięcia pozostałych u mojego dziecka; było ok, opieka miła, zabieg sprawnie i szybko; przy wypisie fachowa porada;

  • E

   To była druga i ostatnia wizyta u tego "lekarza"- nie potrafił mi pomóc, po pierwszej wizycie wypisał leki, które nie pomogły wcale. Podczas drugiej wizyty zapytałam dlaczego wypisał właśnie takie- z ulotki nie wynikało, że są one na moje przypadłości, opisane bardzo szczegółowo podczas wizyty.Odpowiedź tego "lekarza": ja 14 lat uczyłem się tego zawodu, a pani mi tu ulotki przeczytała i myśli, że wie wszystko. Bez komentarza!!! Mojemu mężowi, mającemu problem bezdechu i mnie z problemem wiecznego kaszlu zalecił ABLACJĘ ZA 450zł!!! śmiejemy się z mężem- Ablacja na wszystko, za 450zł i wtedy zobaczymy, czy pomoże. IDŹCIE DO INNEGO LEKARZA LARYNGOLOGA- TEN WAM NIE POMOŻE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STRATA CZASU I PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • J

   Niestety była to moja najgorsza wizyta w życiu. Wydawał się być wręcz zażenowany moją osobą, zabrał mi z ręki zdjęcie RTG zatok i powiedział, że mam torbiel od kilku lat i będę miał operację. Odszedł bez słowa wytłumaczenia. Po 20-30min wrócił, weszliśmy do gabinetu i w dalszym ciągu w bardzo niemiłym stylu prowadził rozpoznanie. Powiedział, że będzie mi robił punkcję (a raczej swojej sekretarce, żeby się przygotowała) i dopiero zapytał się mnie czy wyrażam zgodę. Jak w ogóle zapytałem co to jest punkcja i że chciałbym się zastanowić, to powiedział mi: "Nie ma tutaj zastanawiania, to jest system zero-jedynkowy. wolałbym oglądać sobie teraz telewizję niż czekać aż pan się będzie zastanawiał". Zapytałem co jeżeli wolałbym w tym momencie nie robić punkcji, to powiedział, że "będzie miał pan zakaz wstępu". Już wtedy byłem 100% pewien, że ten człowiek jest ostatnią osobą, która chciałaby mi pomóc. Do samego końca mimo irytacji nie dałem nic po sobie poznać i zachowywałem się bardzo elegancko. Nie mam zastrzeżeń do wiedzy medycznej doktora(nie ja powinienem to oceniać), jednak jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niemiłym podejściem.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Ja i moj syn bylismy leczeni przez dr. Barnasia ..... polecam !!! , profesjonalizm w kazdym calu jako doktor i czlowiek . Krzysztof Ruszkiewicz .

  • M

   Ponieważ doktor został mi polecony przebrnęłam przez koszmarnie antypatyczną pielęgniarkę umawiającą mnie na wizytę ( niepojęte że w prywatnym gabinecie zatrudnia się tak impertynencki personel!!!) normalnie po takiej rozmowie telefonicznej zrezygnowałabym. Po wejściu do gabinetu szybko zrozumiałam, że jaki pan taki kram. Pan doktor miał już chyba dosyć - przyjął mnie bardzo późno - i nie omieszkał tego manifestować. Odniosłam wrażenie że mu przeszkadzam. Czułam się badana na odczepnego po czym usłyszałam poradę (leczę się od kilku lat), którą zafundował mi wcześniej inny lekarz, a która mi w żaden sposób nie pomogła o czym wcześniej w wywiadzie wspominałam lekarzowi. Więcej moja noga w tym gabinecie nie zawita, choć doktor przydał się na coś: bardziej doceniłam lekarza, u którego leczę się od ostatnich 2 lat (zazwyczaj "potwierdzam" diagnozę lekarską u innych)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   oceniam fachowość lekarza na bardzo dobra, jednak zachowanie w stosunku do pacjenta pozostawia wiele do życzenia!!!! robi łaskę nawet z wypisania skierowania chociaż wcześniej się umawia ,ciągle jest zmęczony, natomiast pani która rejestruje jest bardzo niemiła!!!!! generalnie odradzam kontakt z tym gabinetem, chyba ze ktoś lubi czekać na bardzo długie terminy i być przyjmowanym nawet po 22 godzinie!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Miałam wątpliwą przyjemność trafić do tego lekarza w ramach ostrego dyżuru z powodu powikłań po źle przeprowadzonej punkcji zatoki - odma, podrazniony nerw trójdzielny (zrobioną zresztą przez innego lekarza ze Szpitala Wojskowego). Jedyne co mógł zaproponować to ...kolejną punkcję. Nie zgodziłam się. Lekarz moją odmową poczuł się strasznie urażony i "walnął focha" (inny laryngolog do którego trafiłam na drugi dzień potwierdził, że moja decyzja była słuszna, ponieważ kolejna punkcja tylko pogorszyłaby mój stan). Generalnie Pan Bernaś był bardzo niemiły, zirytowany i właściwie nie udzielił żadnej pomocy. Jedyne co zalecił to, uwaga "Zakaz smarkania nosa". I z takim zaleceniem odesłał mnie o godz. 23 do domu z bolącą twarzą i głową. Jak wychodziłam pielęgniarka powiedziała, że kolejny pacjent czeka, na co zdenerwowany odpowiedział " Niech sobie do POZ-u chodzą". Mi też powiedział, że za moją wizytę szpital nie otrzyma pieniędzy i właściwie dlaczego tutaj przyjeżdżam, a nie idę do swojej przychodni (przypominam-godz. 23). A przecież to jest ostry dyżur. Wg. niego miałam czekać do rana z bolącą głową i puchnącą przy każdym oczyszczaniu nosa twarzą.
   Podsumowując - z tak złym podejściem po pacjentów nie spotkałam się jeszcze nigdy. Dodatkowo w moim przypadku proponował niewłaściwy sposób "leczenia", który tylko mógł mi zaszkodzić (jak przy podrażnionym nerwie można proponować wbijanie igły w to samo miejsce?) A jego komentarze odnośnie innych pacjentów czekających na wizytę w ramach ostrego dyżuru sa delikatnie mówiąc nie na miejscu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • M

   Na wstępie powiem że jest to pierwsza i jedyna opinia jaką wystawiam na tym portalu, czynię tak ponieważ uważam że takie osoby jak doktor Barnaś zasługują na szczególną pochwałę i uwagę a wszystkim cierpiącym na chore zatoki polecam leczenie u tego doktora - jego diagnoza i leczenie w moim skomplikowanym przypadku okazały się trafne i skuteczne.
   Do doktora Barnasia trafiłem z przewlekłym zapaleniem zatok trwającym przez ponad pół roku. Przez ten okres nie byłem w stanie normalnie funkcjonować a żaden z laryngologów nie był w stanie poradzić sobie z moimi dolegliwościami - przepisywane lekarstwa i zabiegi nie pomagały. Doktor Barnaś podszedł do mojego przypadku indywidualnie, zalecił dodatkowe badania celem wykluczenia innych przyczyn oraz przybrał jak się później okazało właściwą ścieżkę leczenia. Podczas wizyt oraz zabiegów dał się poznać jako wielki profesjonalista w swoim fachu, człowiek bardzo opanowany i "ludzki". Zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Pomimo natłoku spraw i zawsze długiej kolejki przed drzwiami daje pacjentowi poczucie zainteresowania jego konkretnym przypadkiem i chęci pomocy. To bardzo ważne w ciężkiej i przewlekłej chorobie.
   Dr. Barnaś leczenie mojego przypadku potraktował nie jako jednorazową wizytę i przepisanie lekarstw ale stopniową drogę do wyleczenia - od operacji po stopniowe zmniejszanie dawek przyjmowanych lekarstw. Aktualnie po półtorej roku od pierwszej wizyty można powiedzieć, że moje zatoki są prawie zdrowie, chodzę do doktora raz na pół roku na kontrolę.
   Cena za wizytę niewygórowana jak na wrocławskie warunki oraz poziom usługi i doświadczenie lekarza jakie dostajemy w zamian. Szczerze polecam wszystkim "zatokowcom" szukającym dobrego laryngologa.

  • I

   Lekarz bardzo profesjonalny, opanowany i do tego bardzo sympatyczny. Efekt operacji prostowania przegrody nosowej wraz z plastyką zaliczam do bardzo udanych doświadczeń przy boku tego lekarza. Opuchlizna jeszcze trochę widoczna z tego powodu, że operacje przeszłam półtora tygodnia temu a juz widzę efekt taki na jaki czekałam od wielu lat. Teraz już wiem, że mogłam się zdecydować o wiele wcześniej gdybym wiedziałam, że taki bardzo dobry lekarz jest na Dolnym Śląsku. Wiedza ogromna doktora Szczepana Barnasia i jeszcze raz ogromny profesjonalizm. POLECAM :)