Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

LARmed
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 13, 52-207 Wrocław
LARmed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś Inny

  Doktor Barnaś jest jednym z najlepszych laryngologów jakich znam. Bardzo profesjonalne podejście do klientów. Dzięki rzetelnie przeprowadzonemu zabiegu odzyskałam węch. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Liss chirurgia stomatologiczna

  U doktora wyrywałam ósemkę i jestem bardzo zadowolona, szczególnie po przeszłych doświadczeniach. Zabieg trwał bardzo krótko, bezboleśnie. Od razu po zabiegu został mi podany lód, co mogło wpłynąć na to, że nie miałam żadnej opuchlizny. Nie było również bólu po zejściu znieczulenia. Miejsce po wyrwaniu zagoiło się bardzo szybko. Poza tym miła atmosfera i sporo informacji zarówno przed jak i po zabiegu. Polecam całym sercem.

  K
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś Inny

  Doktor Barnaś to bardzo dobry lekarz,zna się na tym co robi,jest bardzo kontaktowy chętnie odpowiada na wszystkie pytania nawet te nie związane z zabiegiem A to rzadkość wśród lekarzy.uśmiechnięty,pomocny,wspaniały człowiek.

  A
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś Inny

  Pan Doktor przeprowadził u mnie zabieg prostowania przegrody nosa wraz z plastyką przerośniętych małżowin nosowych. Zabieg wykonany został rok temu, od tego czasu skończyły się moje problemy z przewlekłym zapaleniem zatok. Opieka pooperacyjna znakomita, wielokrotne wizyty w szpitalu w celu zdjęcia szwów/konsultacji pooperacyjnej. Pan Doktor jest osobą bardzo cierpliwą, uważnie słucha pacjenta, potrafi uspokoić w chwilach stresu. Serdecznie polecam Pana Doktora osobom, które mają przewlekłe problemy laryngologiczne, Pan Doktor jest fantastycznym specjalistą.

  P
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś Inny

  U Pana Doktora byłam z dziećmi wyciąć trzeci migdałek. Jestem bardzo zadowolena z efektów oraz opieki lekarskiej. Pan Doktor jest profesjonalistą, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Polecam serdecznie.

  P
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś usunięcie migdałków

  Polecam! Miły i bardzo opiekuńczy personel, po zabiegu mogłam liczyć na pomoc w każdej chwili. Lekarze rzetelnie i fachowo traktują pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś operacja plastyczna nosa

  Opinie pisze dwa lata po zabiegu całkowitej korekty nosa. Zabieg nieudany, nos jest wykrzywiony w wielu miejscach, opadł znacząco. Już po zdjęciu gipsu nos był widocznie zniekształcony, efekt którego nie było przed zabiegiem. Jestem zdruzgotana efektem. Cały rok nie mogłam spojrzeć w lustro, a co dopiero stanąć do wspólnych zdjęć. Czekam na poprawkowy zabieg u innego lekarza, chirurga plastycznego i liczę, ze tym razem zabieg zostanie wykonany estetycznie i zgodnie z normami plastycznymi. Podkreślę , ze mój przypadek nie był ani wyjątkowo skomplikowany, ani nie miałam żadnych anatomicznych odstępstw. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Szczepan Barnaś operacja przegrody nosowej

  Miałam operuje przegrody nosowej wraz z plastyką. Jestem zachwycona. Pan doktor przemiły, fachowo wszystko wykonał bez żadnych komplikacji. Pani pielęgniarka również bardzo dobrze się zaopiekowała podczas gdy leżałam w nocy. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka dobrego laryngologa ;)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania