Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Lubicz 3/120, Stare Miasto, Kraków
Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta) • od 150 zł

Psychoterapia indywidualna • od 130 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Władysława Konopczyńskiego 17/4, Dębniki, Kraków
Terapeutikon

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Psychoterapia indywidualna • od 130 zł

Psychoterapia partnerska • od 160 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Sylwia Stefańczyk Najcenniejsze dla mmie są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Uważam, że każdy z nas ma w sob...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Anoreksja
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Lubicz 3/120, Kraków

od 150 zł

Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk


Władysława Konopczyńskiego 17/4, Kraków

od 150 zł

Terapeutikon


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


ul. Lubicz 3/120, Kraków

od 150 zł

Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Pozostałe usługi

Psychoterapia indywidualna


ul. Lubicz 3/120, Kraków

od 130 zł

Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk


Władysława Konopczyńskiego 17/4, Kraków

od 130 zł

Terapeutikon


Psychoterapia partnerska


Władysława Konopczyńskiego 17/4, Kraków

od 160 zł

Terapeutikon

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Panią Sylwię poleciła mi przyjaciółka, sama długo zbierałam się z pójściem do specjalistki, ponieważ uważałam że mój problem nie jest wystarczająco duży. Pani Sylwia pomogła mi podnieść jakość mojego życia, dzieląc się ze mną swoją obszerną wiedzą. Dzięki niej mam zawsze pod ręką narzędzia do rozwiązywania problemów, mogę też zdystansować się do różnych sytuacji dzięki technikom, z którymi mnie zapoznała. Bezbłędnie naprowadza na problem, nie rozwiązując go za pacjenta - a to oznaka wysokiego profesjonalizmu. Wzbudza zaufanie i wykazuje empatię. Polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Dokładnie rok temu omówiłam swoja pierwsza wizytę do Pani Sylwii. Byłam wtedy w rozsypce, nie widziałam sposobu na poradzenie sobie z moja ówczesna sytuacja. Wiedziałam ze pierwszy wybór terapeuty możne być nietrafiony, byłam na to przygotowana. Jednak jak się okazało Pani Sylwia która była moim pierwszym wyborem, była tez najlepszym. Ogrom wiedzy merytorycznej, cierpliwości, ciepła i zaangażowania jaki Pani Sylwia posiada jest niesamowity. Wspierała mnie przez cala moja drogę, dając nowe zadania, wyczuwając odpowiednie momenty i podejmując nawet ciężkie tematy z poczuciem humoru, przez co stawały się lżejsze. Pomogła mi zauważyć i wyleczyć rzeczy, które chowałam sama przed sobą przez wiele lat. W najcięższych momentach wspierała telefonicznie i skypowo.
I teraz, po roku, umiem być szczęśliwa. Mam w sobie spokój jakiego myślałam ze nigdy nie zaznam. Mam narzędzia do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Pokochałam siebie, co myślałam, ze nigdy nie będzie możliwe.
Nie wiem jak dalej będę sobie radzić, możne noga się powinie, a jakaś sytuacja mnie przytłoczy, ale się o to nie boje, bo pani Sylwia nauczyła mnie ufać samej sobie, a kiedy jakaś sytuacja mnie przerośnie, wiem gdzie znajdę pomoc.
Starałam się napisać opinie rzeczowo, co nie było proste ze względu na ilość wzruszenia i wdzięczności jaka czuje i chciałabym wyrazić a nie umiem w tej krótkiej opinii. Dlatego po prostu napisze dziękuje Pani Sylwio, za wszystko. Mam nadzieje, ze takie osoby jak ja trafia do Pani, bo wiem, ze będą w dobrych rękach.

mgr Sylwia Stefańczyk

Pani Kamilo... jeszcze raz napiszę to, co już pani powiedziałam. Dziękuję za wspólną pracę, za otwarcie się na mnie i na relację ze mną. Dziękuję i zapamiętuję kolejny piękny, choć momentami bardzo trudny czas. Widziałam jak bardzo pani walczy o siebie, jak trudno jest z różnymi sprawami. Proszę pamiętać o tym, co sobie powiedziałyśmy - jakie ma pani swoje zasoby. To, co pani w sobie zbudowała będzie teraz tylko procentowało.
Jestem bardzo wzruszona pani słowami. Zwyczajnie po ludzku cieszę się, że mogłam Panią poznać. Dziękuję za dobre słowa, teraz i przez całą nasza pracę, skierowane do mnie. To jak pani pracowała, te słowa budowały i budują mnie jako terapeutkę i po prostu człowieka.
Nie ma dla mnie większej nagrody niż fakt, że pomogłam komuś poczuć się szczęśliwą osobą, która dba o siebie i kocha siebie.
Proszę to nieść dalej w świat...


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Kilka tygodni temu ukończyłam proces psychoterapii u Pani Sylwii. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, choć długo do niej dojrzewałam.. Wcześniej podejmowałam próby znalezienia wsparcia u innego specjalisty, jednak tam nie otrzymałam profesjonalnej pomocy. U Pani Sylwii było wprost przeciwnie - odzyskałam wiarę w to, że są osoby do tego powołane :) Pani Sylwia jest bardzo miłą i ciepłą osobą, której w pełni zaufałam. Pani Sylwio - dziękuję za każde słowo. To był piękny czas :)

mgr Sylwia Stefańczyk

Jest mi bardzo miło, że mogłam być razem z panią w tym czasie. Dziękuję za zaufanie, za dzielenie się swoimi przeżyciami, emocjami, swoją historią. Życzę Pani, żeby czas, który teraz jest był dla pani zwieńczeniem pracy i zmian, które Pani wprowadziła w swoje życie. Pozdrawiam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Bardzo długo zwlekałam z umówieniem się do specjalisty z powodu wielu obaw przed brakiem zrozumienia. Obawiałam się też tego, że nie będę mogła w pełni zaufać terapeucie i całkowicie się przed nim otworzyć, a tego właśnie wtedy potrzebowałam. Pani Sylwia okazała się najlepszym wyborem. Była nie tylko lekarzem, terapeutą, specjalistą, ale również przyjaciółką okazującą wsparcie w najtrudniejszych chwilach. Pomogła mi przepracować i zamknąć wiele niedomkniętych spraw z dzieciństwa, odzyskać pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz świadomość, że wszystko da się poukładać. Z pomocą Pani Sylwii wreszcie zaczęłam myśleć o sobie i o siebie dbać, stawiając się wreszcie na pierwszym miejscu. Pisząc tę opinię jestem najszczęśliwsza na świecie i łzy szczęścia napływają mi do oczu, bo nie sądziłam, że kiedykolwiek uda mi się zmienić schematy głęboko zakorzenione w mojej głowie. Pani Sylwia sprawiła, że niemożliwe stało się możliwe i to w bardzo szybkim czasie. Niewątpliwie zmieniła moje życie już na zawsze i wiem, że po kilku miesiącach terapii jestem zupełnie innym człowiekiem. Bardzo doceniam wkład Pani Sylwii w naszą wspólną terapię oraz okazywanie zwyczajnych, ludzkich emocji i uczuć podczas naszych sesji. Dziękuję za zrozumienie jakim mnie otoczyła i bezpieczeństwo, którego nigdy nie przestałam czuć podczas rozmów.

mgr Sylwia Stefańczyk

Pani Aleksandro, to niezwykłe czytać o sobie tyle ciepłych słów. Jestem i byłam ogromnie wzruszona patrząc jak walczy Pani o siebie. Wiem, jak trudne bywają nasze losy i jak wiele cierpienia potrafimy nosić w sobie na co dzień. Tym bardziej jestem wdzięczna, za zaufanie, którym mnie pani obdarzyła, za otwartość, która pomogła mi lepiej panią zrozumieć. Dziękuję za to, że dzieliła się Pani ze mną też słowami na mój temat, dając mi wzmocnienie w mojej pracy. Dziękuję też, że wybrała pani mnie na swoją terapeutkę i ofiarowała mi pani kawałek swojej historii, swoich emocji i potrzeb. Zapisuję ją sobie w swoim umyśle doświadczeń i pięknych spotkań z drugim człowiekiem. Życzę Pani dalszych radosnych, słonecznych i spokojnych dni. Pozdrawiam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Sylwia Stefańczyk

Dość długo zwlekałam z umówieniem się na wizytę do psychologa i gdy kilka miesięcy temu podjęłam decyzję, a mój wybór specjalisty padł na panią Sylwię - byłam pełna obaw. Obaw, które z resztą zostały bardzo szybko rozwiane już po pierwszej wizycie, a pani Sylwia okazała się strzałem w dziesiątkę! Łatwo udało się zbudować zaufanie oraz nawiązać nić porozumienia, co pozwoliło mi czuć się bardzo swobodnie i z łatwością mówić o rzeczach, które dla mnie wcale nie były proste. Pani Sylwia bardzo profesjonalnie podchodziła do moich problemów, zawsze były one dogłębnie omawiane, dzięki czemu mogłam zrozumieć swoje zachowania, poukładać sobie wszystko w głowie. Każda wizyta była dla mnie cennym doświadczeniem i lekcją, z której na prawdę dużo wynosiłam, a i na efekty pracy nie musiałam długo czekać. Nauczyłam się radzić sobie ze wszystkim, co było dla mnie problematyczne i teraz rzeczy, które jeszcze kilka miesięcy temu były dla mnie ogromnym utrapieniem, są błahostkami.
Terapię niedawno zakończyłam i śmiało mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów oraz tego jak przebiegała nasza współpraca, polecam panią Sylwię z całego serca.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję Pani bardzo za te ciepłe słowa i za naszą współpracę. Dla mnie również była to ważna droga i wiele ważnych lekcji. Dziękuję za zbudowanie ze mną relacji i obdarzenie mnie zaufaniem. To bardzo cenne doświadczenia, które budują mnie jako człowieka i terapeutkę. Cieszę się, że mogłam wspólnie z Panią przejść przez wszystkie etapy aż do poczucia zadowolenia i oddychania pełnią życia. Gratuluję wytrwałości i uporu, pomimo, że wyzwania, które stawiałam przed panią nie zawsze były proste czy komfortowe. Życzę Pani wszystkiego co najlepsze !


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jesteśmy z moja partnerka po rocznej terapii u Pani Sylwi, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze lepiej nie mogliśmy trafić. Pani Sylwia ma bardzo profesjonalne podejście do problemu, moja partnerka i ja czuliśmy się bardzo komfortowo na każdej wizycie. Relacje pacjent lekarz są na najwyższym poziomie. A sposób w jaki podchodzi do problemu pacjenta świadczy o tym, ze jest równie dobrym lekarzem jak i człowiekiem.
Bardzo serdecznie polecam wszystkim osoba, które znajdują się na zyciowym zakręcie i nie bardzo wiedza jak sobie z tym poradzić.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję Państwu bardzo za wspólną drogę i czas, w którym mogliśmy wspólnie dokonać tak ważnych zmian.
To był niezwykle wartościowy czas też dla mnie osobiście i dla mojego rozwoju osobistego. Praca z tak życzliwymi ludźmi, którzy wkładają całą swoją energię w sprawy dla nich najważniejsze, to na prawdę przyjemność. Dziękuję Państwu za to, ze potrafili Państwo zachować powagę tam gdzie to wymagane i roześmiać się gdy życie przynosiło nam żarty.
Życzę Państwu dużo szczęścia, ale też codziennej myśli: czy coś mogę dziś zrobić dla ciebie dla siebie:)
Pozdrawiam serdecznie!


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Sylwia jest bardzo dobrym specjalistą. Chodziłam do niej na kilkumiesięczną terapię. Pani Sylwia poświęca całą swoją uwagę, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie, pomaga rozwiązywać problemy, które wydają nam się nie do pokonania. Jetem Pani bardzo wdzięczna za pomoc, czas, który mi Pani poświęciła i wszystkie cenne wskazówki oraz porady. Zmotywowała mnie Pani do podjęcia działań, które były dla mnie wręcz niemożliwe.
Pani Sylwia jest wykwalifikowanym specjalistą, którego polecam z całego serca.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję pani bardzo za wspólny czas i energię, którą wkładała Pani w mierzenie się ze swoimi trudnościami. Wierzę, że to wszystko, co Pani osiągnęła będzie procentowało dalej. Czas pracy z Panią był dla mnie bardzo cenny, od każdej osoby, która dzieli się ze mną swoją częścią życia czerpię wiele nauk dla siebie i dla przyszłych moich pacjentów. Życzę wszystkiego co najlepsze.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii InHome

Pani Sylwia to wspaniała osoba. Próbuje w 100% zrozumieć daną sytuację. Akceptuje stan szukając wszystkich możliwych rozwiązań. Nie owija w bawełnę. Potrafi wprost powiedzieć co myśli i co czuje, co według mnie terapeuta powinien potrafić. Dzięki niej zobaczyłam co jest nie tak i jak można nad tym pracować. Nawet najcięższe rozmowy odbywały się spokojnie i bez zbędnego obwiniania. Pani Sylwia zawsze próbuje pokazać zdrowy punkt widzenia i jest wstanie udowodnić go nawet tak upartemu człowiekowi jak ja. Zawsze można na nią liczyć. Poświęca swój czas całkowicie skupiając się na pacjencie i jego problemie. Liczy się u niej relacja pacjent-terapeuta, co bardzo pomaga w procesie terapeutycznym. Wiele porównań (czasem śmiesznych) wymyślanych przez Panią Sylwię pozwala zrozumieć lepiej swój stan i sytuację.
Pani Sylwia jest godną zaufania, miłą i wspaniałą osobą. Z całego serca ją polecam.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję bardzo za tak pozytywną opinię. Bardzo jest to dla mnie ważne osobiście i dla mojego rozwoju zawodowego. Zawsze staram się podejść empatycznie, ale też mówiąc prawdę i dzieląc się moimi obserwacjami. Mam nadzieję, że udaje mi się dostosować sesje terapeutyczne do potrzeb danej osoby i danego dnia. Dziękuję bardzo za okazane zaufanie i życzę wszystkiego dobrego.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii InHome

Przeszłam u p. Sylwii ponad roczną terapię. Od samego początku udało nam się nawiązać bardzo dobry kontakt i zbudować zaufanie na wysokim poziomie. Każda wizyta była przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Czułam się naprawdę bardzo bezpiecznie omawiając nawet te najtrudniejsze problemy/sytuacje. Podczas każdej wizyty czułam, że zostałam wysłuchana, a nie tylko usłyszana. Każdy problem, który potrzebowałam rozwiązać był naprawdę zgłębiany - nie skupiałyśmy się tylko i wyłącznie na objawach, ale także tym, co tak naprawdę je powoduje.
Z tygodnia na tydzień widziałam coraz więcej efektów terapii. Dzięki p. Sylwii udało mi się znaleźć sposoby radzenia sobie z sytuacjami/myślami o których wcześniej nie sądziłam, że to możliwe.
Gdy w trakcie terapii pojawiły się sytuacje kryzysowe, do których potrzebowałam pomocy ad hoc, zawsze mogłam liczyć na p. Sylwię i uzyskiwałam od niej wsparcie i pomoc w trudnym czasie.
Jestem naprawdę bardzo zadowolona, że do niej trafiłam. Dzięki jej pomocy udało mi się uporządkować swoją głowę oraz życie.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję bardzo za te miłe słowa. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak ważnym czasie w pani życiu. Jestem bardzo wdziecznae za podzielenie się tym doświadczeniem. Życzę wszystkiego dobrego i bardzo serdecznie pozdrawiam:)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii InHome psychoterapia

Pani Sylwia jest rzetelną i wspaniałą psychoterapeutką. Bardzo mi pomogła, dzięki niej mogłam spojrzeć na pewne rzeczy inaczej. Przeprowadziła mnie przez bardzo trudny proces stawania na nogach. Pomogła mi przetrwać w bardzo ciężkiej chwili i nauczyć się zdrowych odruchów i zachowań.
Bardzo polecam, szczególnie tym, którzy nie wierzą, że coś w życiu może się zmienić na lepsze.

mgr Sylwia Stefańczyk

Dziękuję bardzo. To bardzo miłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Sylwia Stefańczyk Najcenniejsze dla mmie są spotkania z drugim człowiekiem. Słuchanie go, próba zrozumienia i pomocy. Uważam, że każdy z nas ma w sob...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Anoreksja
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia nastroju
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania