mgr

Sylwia Poczekaj

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

5 opinii +dodaj

Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Studia odbyłam na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Szkołę Psychoterapii… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Podobała mi się analiza problemów z każdej strony, poszukiwanie ich podstaw. To otworzyło mi oczy na wiele spraw, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. To naprawdę pomogło.

 • P

  Pani Sylwia jest świetna psychoterapeutka, bardzo profesjonalna i realnie pomocna. Faktycznie zaskakujaco młoda, ale najważniejsze, że naprawde zna się na swojej pracy. Polecam każdemu, kto szuka pomocy psychoterapeutęcznej. Jest bezkonkurencyjna w stosunku do innych terapeutów jakich miałam możliwość poznać.

 • D

  Można pomyśleć, że młoda osoba=małe doświadczenie ale zostałem zaskoczony bardzo pozytywnie.
  Bardzo miła, inteligentna, kulturalna osoba. Rozmowa przebiega w bardzo miłej atmosferze. Pani Sylwia kieruje bardzo trafne wobec danej sytuacji pytania i pomaga zrozumieć dane problemy. Dzięki rozmowie można łatwiej odnaleźć w sobie odpowiedzi i rozwiązania- może to śmieszne ale to jak danie latarki błądzącemu w ciemności. Polecam.

 • J

  Pani Sylwia pomogła mi lepiej zrozumieć samą siebie. Co wizytę odkrywałam nowe aspekty siebie, które pozwoliły mi zobaczyć jak radziłam sobie wcześniej z pojawiającymi się problemami. Pani Sylwia przeszła ze mną najtrudniejszy moment w moim życiu. Pomogła przejść przez depresję i zobaczyć świat z innej perspektywy. Dzięki Pani Sylwii na nowo uczę się jak najwięcej czerpać z życia.DZIĘKUJĘ.

 • J

  Z całą pewnością polecam Panią Sylwię. Pomogła mi przepracować męczące mnie sprawy, zawsze cierpliwie wysłuchała, szczerze zaangażowana w przebieg terapii, którą prowadziła. Widać, że wybór zawodu nie był przypadkowy :) Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej. Studia odbyłam na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzoną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Uczestniczę tym samym w procesie przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego. W swojej praktyce kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa.

  Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. Pracuje jako psycholog na oddziale w szpitalu Kalmedica w Kaliszu, oraz w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień – Stowarzyszenie “Monar”, gdzie prowadzę zarówno terapie indywidualną jak i grupową. Współpracuje rownież z Centrum Rozwoju i Terapii “Dogologo” we Wrześni. Prowadzę własną praktykę w prywatnym gabinecie w Kaliszu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej