Adres

Aleja Pokoju 5, Grzegórzki, Kraków
PROFEMED Kraków (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
12 324.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Prowadzenie ciąży
  • Antykoncepcja i leczenie hormonalne


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja ginekologiczna

od 100 zł


Aleja Pokoju 5, Kraków

od 157 zł

PROFEMED Kraków


Rakowicka 17/7, Kraków

100 zł

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA


USG

100 zł


Rakowicka 17/7, Kraków

100 zł

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA


Cytologia

50 zł


Rakowicka 17/7, Kraków

50 zł

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA


Wizyta receptowa (tylko dla stałych pacjentek -kontynuacja leczenia))

40 zł


Rakowicka 17/7, Kraków

40 zł

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA


Test NIFTY= nieinwazyjny test prenatalny(oznaczenie fragmentów DNA płodowego we KRWI MATKI) - znaczenie szerokiego zakresu nieprawidłowości: trisomii, aneuploidii chromosomów płci i zespołów mikrodelecyjnych

od 2 650 zł


Rakowicka 17/7, Kraków

od 2 650 zł

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA


Prowadzenie ciąży


Rakowicka 17/7, Kraków

Brak informacji o cenie

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROFEMED Kraków konsultacja ginekologiczna

Pan doktor jest bardzo dobrym i dokładnym lekarzem. Udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jest to lekarz charakteryzujący się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Jego spokojne usposobienie sprawia, że wizyta przebiega miło i przyjemnie. Serdecznie polecam!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA prowadzenie ciąży

Cudowny lekarz ! Profesjonalista. Chodzę do Pana doktora od dwóch lat w tym czasie prowadził moją ciążę, która zakończyła się przyjściem na świat zdrowej córeczki. Pan doktor jest bardzo skrupulatny, zleca niezbędne badania i odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Wszystkie badania przeprowadzane są bardzo delikatnie. Jest to lekarz przy którym można się czuć bezpiecznie. Serdecznie polecam !


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PROFEMED Kraków Bol w okolicach miednicy

Zostalam przyjeta 25 min po czasie.Pan doktor traktowal mnie z gory, uzywajac slow typu wzierniczek! Poprosil takze o pokazaniue mu wynikow badan sprzed 10 lat (sic!) Na moja odpowiedz, ze nie mam ich przy sobie odpowiedzial: nie nalezy przychodzic do takiego lekarza, ktory jest za dokladny!
Od momentu wejscia mialam ochote wstac i zatrzasnac za soba drzwi. Kulminacja byl moment narzekania na sprzet usg w gabinecie i samo badanie:No cos tam bylo, ale wie Pani na takim sprzecie, to ciezko powiedziec co to, jakis plyn...
W rezultacie musze robic usg ponownie.
Dodatkowo poprosilam o skierowanie na badanie usg, poniewaz ostatnio uslyszalam, ze z powodu budowy piersi powinnam je robic co pol roku. Pan doktor mnie po prostu wysmial mowiac, ze to absurdalne!
Nigdy w zyciu nie zostalam potraktowana w ten sposob przez lekarza!
Odradzam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Miałam styczność z Panem Doktorem podczas pobytu na patologii ciazy na Ujastku (11 dni). Zostałam przyjęta z powodu wysokich wartości ciśnienia w 33tc. Mimo zwiększanej dawki leków nadal miałam skoki ciśnienia, stwierdzono również bialkomocz. Niepokoilam się swoim stanem i próbowałam się dowiedzieć od Pana doktora jakie są wyniki badań, ale niestety nie potrafił udzielić odpowiedzi, bo np wyniki CRP gdzieś się zawieruszyly i każdego dnia to samo - nie można było uzyskać od niego żadnych informacji o stanie zdrowia, a na kolejne pytania reagował irytacja. Pod koniec pobytu na oddziale zglaszalam pogorszenie samopoczucia bóle głowy narastaly, pojawiły się mocne zawroty głowy, mroczki przed oczami, ciśnienie rosło, pojawialy sie spadki na ktg. Zglaszalam to kilkakrotnie jednak pan doktor nie podjął żadnych działań. W przypadku stanu przedrzucawkowego są to groźne objawy, które mogą zagrażać życiu lub zdrowiu. Kiedy od rana zaczęły się niespodziewanie skurcze porodowe (35tc) poprosiłam o zbadanie i niestety trafiłam znowu na Pana doktora, który orzekł że to absolutnie nie jest porod i mam wracać na salę. Mimo że podczas wizyty zglaszalam że skurcze są coraz częstsze i silniejsze to Pan Doktor nadal zarzekał się że na pewno nie rodze. Dzieki niemu niemal cała I fazę porodu ( prawie do pełnego rozwarcia) spędziłam na wieloosobowej sali na patologii ciazy z nasilajacymy się dolegliwościami wynikającymi z mojego stanu. Kiedy w końcu trafiłam na porodowke okazało się że mam już prawie pełne rozwarcie i nie ma już wod ( czego Pan Doktor albo nie zauważył w trakcie badania albo mnie o tym nie poinformowal). Także mimo iż Pan Doktor próbował zaklinac rzeczywistość wmawiajac mi że nie rodze to godzine później mój syn był już na świecie. Szkoda że Pan Doktor kompletnie nie słucha pacjentki,bo gdyby potraktował mnie inaczej to mogłabym rodzic po ludzku na sali porodowej zamiast w towarzystwie dwóch innych pacjentek i osób je odwiedzających.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA prowadzenie ciąży

Dzięki Panu Doktorowi nasza ciąża skończyła się przyjściem na świat zdrowej i pełnej energii córeczki, choć sama ciąża była obarczona wieloma obciążeniami (cukrzyca ciążowa, białkomocz, trwające 2 mce zapalenie zatok, zapalenie krtani oraz wiele innych dolegliwości). Pan Doktor jeszcze przed ciąża zlecił odpowiednie badania, w trakcie samej ciąży skrupulatnie analizował wszystkie wyniki i dobierał badania odpowiednie dla wieku ciąży i stanu zdrowia. Pomimo wcześniej wspomnianych obciążeń nigdy nie faszefował mnie niepotrzebnym lekami. Zawsze dokładnie informował o przebiegu badania, o zaleceniach dotyczących dalszego postępowania.
Ponadto jest to pierwszy lekarz, o którym mogę śmiało powiedzieć, iż wykonuje zawód z powołania. Z fascynacja przygladalismy się z jaką radością Pan Doktor cieszył się i uśmiechał widzac jak nasza mała istotka bryka na usg.
Ciąża była prowadzona idealnie, po porodzie (cięcie cesarskie) doszłam do siebie, swojej wagi i sił w zaledwie 10 dni. Sądzę, że wszystko to dzięki stałej uwadze Pana Doktora w trakcie ciąży.
Szczerze polecam zarówno każdej kobiecie mającej trudność z zajściem w ciążę jak i przyszłym mamom, które poszukują naprawdę kompetentnego lekarza, który dba o ciągły rozwoj i poszerzanie swojej wiedzy by z pomocą najnowszych metod w prawidłowy sposób przeprowadzić przyszła mamę z ten niejednokrotnie nie łatwy w życiu okres.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne "Biegonice" Ciąża

Polecam dr Piwowarczyka prowadził mnie przez całą ciąże na fundusz i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Lekarz konkretny, dokładny i rzeczowy. Podczas badania zwraca uwagę na każdy niepokojący szczegół oraz informuje o wszystkim na bieżąco. Zleca wszystkie potrzebne badania. Odpowiada na pytania bez żadnych problemów, mozna śmiało pytać o wszystko. Lekarz bardzo miły oraz uprzejmy. Podczas badania jest delikatny. Wizyta trwa dość długo lecz to tylko świadczy o tym, że doktor Piwowarczyk nie zbywa pacjentek lecz podchodzi sumiennie do swojej pracy. Polecam!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Infekcja intymna

U Pana doktora byłam tylko raz, w Luxmedzie, ale myślę, że wystarczyło, by ocenić go na 5 gwiazdek.
Przyszłam będąc w trakcie leczenia infekcji intymnej. Wcześniejszy lekarz w ogóle nie informował mnie o stanie zdrowia, jedynie wypisywał kolejne recepty. Tutaj dostałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania,a nawet doktor zasugerował inne badania. Lekarz wykazywał duże zainteresowanie, nie zbywał (nie wiem jak długo byłam w gabinecie, ale w porównaniu do poprzednich wizyt- dość długo).
W czasie badania był bardzo delikatny i taktowny.
Polecam także młodym kobietom.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - Biegonice

Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia w swoim życiu. Profesjonalista. Ogromna wiedza, delikatność, przemiłe podejście do pacjentki, chęć pomocy i bardzo indywidualne podejście do leczenia, poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba bez znaczenia czy na fundusz czy prywatnie . Pomimo bardzo dużych problemów z poprzednią ciążą Pan doktor otoczył mnie opieką i pomógł mi w bardzo ciężkich dla mnie chwilach. Po ciężkich przejściach teraz mogę cieszyć się zdrową córeczką co zawdzięczam Panu doktorowi Piwowarczykowi i jestem niezmiernie mu wdzięczna. Polecam doktora z całego serca. Jeżeli chcą Panie czuć się bezpiecznie i zdrowo to nie może się wami zająć nikt inny. Jest pomocnym i do tego bardzo sympatycznym człowiekiem który dba o swoje pacjentki .


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - Biegonice

Cudowny lekarz ! Dokładny, miły i wszystko tłumaczy. Zero stresu i skrępowania. Profesjonalista.
Położna również jest wspaniała.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA Ciąża

Polecam doktora Piwowarczyka . Bardzo dobry specjalista , dokladnie wszystko tlumaczy , zleca badania , wizyty nie trwaja 5 min.Prowadzil moją ciążę .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Prowadzenie ciąży
  • Antykoncepcja i leczenie hormonalne

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia


Znajomość języków

Angielski