Centrum Medyczne MEDIKOR jest wiodącą na rynku lokalnym placówką z niemal 25-letnim doświadczeniem. W ramach świadczonej pomocy medycznej zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań laboratoryj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDIKOR

Długosza 45

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia) , NFZ, Medicover, Allianz, LUX MED, POLMEDwięcej (3)

O nas

Centrum Medyczne MEDIKOR jest wiodącą na rynku lokalnym placówką z niemal 25-letnim doświadczeniem. W ramach świadczonej pomocy medycznej zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań laboratoryjnych i diagnostyki obrazowej. W gabinetach specjalistycznych opiekę nad pacjentami sprawuje wysoko wykwalifikowany personel. Prężnie działające laboratorium analityczne posiada bardzo szeroką ofertę podstawowych i specjalistycznych badań analitycznych. Usługi realizowane w placówce są świadczone bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, odpłatnie lub w ramach pakietu medycznego.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Hycnar Inny

  Polecam. Bardzo miła osoba, dokładnie tłumaczy przyczynę choroby i zrozumiale objaśnienia sposób leczenia.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pawlak Inny

  Wspaniały lekarz i specjalista. Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam do prowadzenia „nieszablonowych” ciąż.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pawlak Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo miła, uprzejma oraz rzeczowa. Gorąco polecam!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogusława Kurpiel konsultacja demartologiczna

  Pani doktor jest naprawdę z powołania lekarzem. Bardzo pomogła mojej córce w leczeniu cery trądzikowej. Dobrala odpowiednie leki. Byłyśmy na 2 wizytach i to wystarczyło. Z czystym sercem mogę polecić Panią doktor Kurpiel. Dziękujemy bardzo.

  lek. Bogusława Kurpiel

  Leczenie trądzik jest u każdego Pacjenta indywidualna, często niestety ze względu na nasilenie zmian przewlekłe. Cieszę się , że w tym przypadku skóra była bardzo podatna do leczenia a Pacjentka postępowała zgodnie z zaleceniami co bardzo ułatwiło leczenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Hycnar Inny

  Bardzo kompetentna okulistka. Od wielu lat umawiam wizyty u tej Pani Doktor, zawsze wykonywała pełen komplet badań, wszystko dokładnie wytłumaczyła, była zaangażowana w swoją pracę a na dodatek to bardzo sympatyczna osoba. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Hebda-Lis Inny

  Nie polecam Pani ginekolog dla młodej dziewczyny. Niemiła, poucza, dodaje swoje „złośliwe” komentarze. Zamiast wyjaśnić, porozmawiać z młodą osobą, która wstydzi się jeszcze lekarza ginekologa, daje odczucie dystansu i obojętności. Nie polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogusława Kurpiel konsultacja demartologiczna

  Byłam u pani doktor z powodu trądziku z którym miałam spory problem kupowałam różności ale nic nie dawało efektu. Na pierwszej wizycie dostałam antybiotyk żel i maść buźka już po tygodniu była zupełnie inna. Dzisiaj jestem po drugiej wizycie (ostatniej). Leki zostały dobrane idealnie. Pani doktor świetnie wszystko tłumaczy jest bardzo miła. Cieszę nie że tam trafiłam i szczerze bardzo polecam.

  lek. Bogusława Kurpiel

  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pani determinacja, stosowanie się do poleceń godne najwyższej pochwały co zdecydowanie ułatwiło leczenie. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogusława Kurpiel Inny

  Około 3 lata temu Pani doktor bardzo pomogła mojej 5-letniej córeczce zmagającej się z atopią. Zmiany na rączkach, nóżkach i buzi zniknęły po krótkiej kuracji niedrogimi maściami. Jak dotąd problem nie powrócił i mam nadzieję, że będzie już dobrze. Aktualnie moja starsza córka wybiera się właśnie do Pani doktor ze swoim problemem dermatologicznym i wierzę, że tym razem również się uda :) Naprawdę szczerze polecam wizytę u Pani doktor, bo to konkretny i skuteczny dermatolog. Życzę Pani dużo zdrowia zwłaszcza w obecnych czasach.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogusława Kurpiel Inny

  Do Pani Doktor na wizytę trafiłam przez przypadek, zrobiły mi się pryszcze pod okiem i stan pogarszał się z dnia na dzień . Na wizytę nie byłam zapisana, prosiłam Panią Doktor o przyjęcie ponieważ terminy były odległe i ku mojemu zdziwieniu nie było żadnego problemu. Pani doktor jest osoba bardzo miła i sympatyczna , od razu postawiła diagnozę oraz dobrała leki tak ze po tygodniu nie było już śladu po pryszczach. Dawniej , z trądzikiem byłam u wielu dermatologów jednak tutaj jestem zaskoczona wiedza i tym jak Pani doktor potrafi trafnie ocenić rodzaj zmian skórnych . Bardzo polecam wizyty u tego lekarza .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pawlak laparoskopia ginekologiczna

  Po długich miesiącach i przebytych wielu konsultacjach ginekologicznych w różnych częściach Polski dopiero Pani doktor poprawnie mnie zdiagnozowała, wykonala zabieg i poprowadziła leczenie tak, że w końcu po latach problemów mogę normalnie żyć i cieszyć się zdrowiem.
  Świetny lekarz, dbający o każdego pacjenta.
  Gorąco polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania