lek. dent.

Sebastian Synus

Stomatolog

13 opinii +dodaj

Umów wizytę 165 odwiedzin w ciągu 30 dni

Moja praca - to staranność, rzetelność, ale przede wszystkim kompetencja. Bezustanne szkolenia w wielu dziedzinach stomatologii. Dużą uwagę zwracam na profilaktykę dzieci oraz dorosłych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo uprzejmie poinformował mnie o wszystkich o podejmowanych czynnościach. Dokładnie wiedziałam co się dzieje w każdym momencie przeprowadzenia zabiegu. Sam zabieg przeprowadzany był ze znieczuleniem. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej kliniki.

 • Lokalizacja: Prisma Dent. Centrum StomatologiczneUsługa: konsultacje protetyczne

  Była to moja druga wizyta, otrzymałem na niej w pełni profesjonalny, dostosowany do moich możliwości finansowych, plan leczenia.
  Zobaczymy co będzie dalej :-)

 • T

  Badanie kompleksowe, łącznie z rtg. Pan Doktor rzeczowo omówił możliwości leczenia i poinformował o kosztach.Samo leczenie wydaje się być przeprowadzone fachowo. Zobaczymy jak będą przebiegać kolejne etapy leczenia zęba.

 • D
  Lokalizacja: Prisma Dent. Centrum StomatologiczneUsługa: wykonanie protez

  Serdecznie polecam gabinet pana doktora! Duży plus za nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim za staranność , cierpliwość i sympatyczne podejście do pacjenta...

 • D
  Lokalizacja: Prisma Dent. Centrum Stomatologiczne

  Fenomenalny profesjonalizm oraz nieprawdopodobna diagnostyka Pana Doktora. Wszystko wykonywane jest dokładnie, sumiennie i na najwyższym poziomie. Wizyta to czysta przyjemność.
  Szczerze polecam wszystkim.

 • K
  Lokalizacja: Prisma Dent. Centrum StomatologiczneUsługa: ekstrakcja ósemki

  Po Raz Pierwszy w życiu mogę Stwierdzic że wizyta u dentysty to czysta przyjemność. Rzetelny wywiad, pan doktor od razu zalecił. Zrobienie zdjęcia rentgenem na miejscu, po czym przystąpił do oględzin jamy ustnej. Przyszłam z bólem ósemki a wyszłam uśmiechnieta bez zeba:) znieczulenia zadziałały natychmiastowo a pan doktor mnie "oklamal" w taki sposób że nawet nie wiem kiedy ząb został wyrwany,tak szybko. Trwało to może 2 min. Serdecznie polecam!!:)

 • J

  Do Centrum Stomatologicznego Prisma- Dent w którym przyjmuje lek.dent Sebastian Synus trafiłem z polecenia, oczywiście z informacją o bezbolesnych zabiegach, ale już po pierwszym zabiegu poprzedzonym wyczerpującą rozmową z dr.Sebastianem Synus, który zapewnił, że będą to zabiegi bezbolesne, okazało się to całkowitą prawdą. Dodam,że podczas kilku wizyt czy to borowanie, usuwanie zębów czy leczenie kanałowe nìe sprawiło najmniejszego bólu. Profesjonalizm lekarza, genialny kontakt z pacjentem, świetna atmosfera, przystępne ceny, wszystko to powoduje że na pewno będę polecał lek.dent Sebastiana Synus.

 • Jak ktoś panicznie boi sie dentysty to po wizycie u Pana Doktora wszystkie lęki znikną. Bardzo miła i ciepła osoba. Pełen profesjonalizm, z poczuciem humoru, ktore emilinuje stres :)
  Znalazłam w końcu dentystę :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr jest bardzo profesjonalny, a przy tym sympatyczny i kontaktowy, co zdecydowanie zmniejsza poziom stresu, który zawsze towarzyszy mi w czasie wizyty u stomatologa. Była to moja pierwsza wizyta w tym Centrum i jestem z niej bardzo zadowolona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po wizycie w gabinecie u Pana doktora Sebastian jestem niezwykle usatysfakcjonowany. Obsługa była bardzo konkretna fachowa i jednocześnie w korzystnej cenie. Porównując moje wizyty w innych gabinetach stomatologicznych mogę przyznać że usługa była wykonana dużo lepiej. następnym razem również udam się do tego centrum .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moja praca - to staranność, rzetelność, ale przede wszystkim kompetencja. Bezustanne szkolenia w wielu dziedzinach stomatologii.
  Dużą uwagę zwracam na profilaktykę dzieci oraz dorosłych cierpiących na choroby endokrynologiczne tj cukrzyca, oraz z problemami kardiologicznymi.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im IM Pirogova
 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi