lek.

Sebastian Łapiński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
288 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz dentysta, implantolog i chirurg z dużym doświadczeniem. Właściciel Kliniki Dentystycznej NOVA ESTETICA w Warszawie. Posiada tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implanty, korony

  Kapitalny lekarz, z dużym doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Wszystko tłumaczy, dokładnie kalkuluje koszty i bardzo dokładnie słucha. Moje implanty i korony mają już już kilka lat, a nadal są jak nowe.

 • R
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: korony, licówki

  Do pana Sebastiana trafiłem sugerując się opiniami z internetu i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalista w tym co robi. Drobiazgowy, słucha uwag Pacjenta, poświęca dużo czasu na dobranie właściwego koloru nowych zębów;)

 • K
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: konsultacja implantologiczna

  Profesjonalny do bólu! Polecono mi doktora Sebastiana jako świetnego implantologa i chirurga. Udało się wykonać bardzo trudny zabieg chirurgiczny, za co jestem wdzięczny, bo nikt inny nie chciał się go podjąć i ratować sytuację.
  Zdecydowanie polecam!

 • A
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implanty, korony

  Na pierwszej wizycie zrobiliśmy potrzebne zdjęcia rtg i ustaliliśmy, co jest kompleksowo do zrobienia. Podobało mi się, że doktor jest konkretny, przejrzyście wszystko tłumaczy.
  Omawia możliwe sposoby leczenia i potrafi słuchać pacjenta. Opowiedział o możliwych niedogodnościach i kosztach całego leczenia. Wszystko mam zaplanowane również w czasie.

  Po wielu doświadczeniach ze stomatologami, którzy napierali na swój punkt widzenia nie słuchając moich wątpliwości, mogę w końcu powiedzieć, że trafiłam na rzetelnego specjalistę.

 • B
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: konsultacja implantologiczna

  Doktora Sebastiana poleciły mi 2 osoby, które leczą się u niego od lat. Szukałem specjalisty, który nie tylko wszczepi mi implanty, ale również przeprowadzi kompleksowe leczenie.
  Nie zawiodłem się i smiało moge polecać dalej. Fakt, że leczenie kosztowne, ale dostałem plan leczenia i bardzo dobre tłumaczenie tego, co mnie czeka.
  Sam zabieg nawet przyjemny, brawo dla doktora i asysty za pełną współpracę.

 • K

  Wyrwanie ósemki jak po maśle! Nic nie boli. Pan doktor porządnie wszystko wyjaśnił przed zabiegiem. Dodatkowo tomografia rtg wykonana na miejscu. Doktor jest implantologiem, na pewno będę u niego kontynuować implanty.
  Miły personel - zarówno recepcja jak i asystentki.
  Polecam!

 • J
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika Dentystyczna

  Pierwsza wizyta miała na celu skonfrontowanie teorii na temat planu leczenia z innego gabinetu. Przyszłam i zostałam.
  Patrząc z perspetywy swoich naprawdę dużych doświadczeń z różnymi lekarzami i gabinetami jest to zdecydowanie najlepszy wybór.
  Wizyta u dentysty nigdy nie była u mnie powodem do strachu (a przeszłam już wiele), dlatego tym bardziej jestem wymagająca i krytyczna ;-).
  Pierwszy lekarz, dla którego istotne było znalezienie przyczyny moich problemów, a nie tylko eliminowanie skutków.
  To bez wątpienia trudniejsze i wymaga chęci, dlatego jeszcze większy szacunek dla Pana Doktora.
  Usuwanie korzeni, szycie i wstawianie implantu wspominam z uśmiechem na ustach. Wszystko wyjaśnione, poznałam odpowiedź na każde z miliona pytań, które zadałam, na spokojnie, bez pośpiechu. To była rozmowa, a nie narzucenie jednego rozwiązania.
  To, że nie boli gwarantuje znieczulenie, ale to, że calość przeprowadzona jest profesjonalnie może zagwarantować tylko lekarz.
  Wiedza, pewna ręka, perfekcja w działaniu i wysoka kultura osobista-dla mnie rewelacyjne połączenie. Zdecydoowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implant zęba

  Lekarz profesjonalista, perfekcjonista skoncentrowany na swojej pracy. Wizyty kontrolne wliczone w cenę zabiegu. Brak dodatkowych kosztów ponad te zawarte w kosztorysie wstępnym.

 • D
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implanty

  Jestem po zabiegu wszczepienia implantu. Sam zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Doktor jest bardzo uprzejmy i wszystko tłumaczy po kolei. Polecam Doktora jak i miłą Panią asystentkę.

 • Z

  Chylę czoła przed tym lekarzem. Pan Sebastian jest wIelkim Specjalista i wielkim Człowiekiem. Szczerze polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz dentysta, implantolog i chirurg z dużym doświadczeniem. Właściciel Kliniki Dentystycznej NOVA ESTETICA w Warszawie. Posiada tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. W 2015 roku uzyskał prestiżowy międzynarodowy certyfikat umiejętności implantologicznych Fellowship od ICOI (International Congress of Oral Implantologists).

  Lekarz stomatolog od 1999 roku, z dyplomem Warszawskiej Akademii Medycznej.

  Uczestniczy corocznie w szkoleniach, kursach i sympozjach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki i stomatologii estetycznej, prowadzonych przez światowe autorytety. Nieustannie dba o najwyższy poziom leczenia pacjentów.

  Od 2009 r. prowadzi i rozwija prężnie działającą Klinikę Dentystyczną NOVA ESTETICA w Warszawie, w czym pomaga mu zespół wyjątkowych lekarzy. Klinika została wyposażona w zaawansowany technologicznie sprzęt, co zdecydowanie zwiększa komfort pacjentów i skraca czas zabiegów.

  Dr Sebastian Łapiński jest perfekcjonistą w kreowaniu nowych uśmiechów!

  Wykonuje zabiegi z zakresu:
  - implantologii
  - chirurgii stomatologicznej
  - protetyki
  - stomatologii estetycznej

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny