lek.

Sebastian Łapiński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Chirurg, Protetyk

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
333 odwiedziny w ciągu 30 dni

Lekarz dentysta, implantolog i chirurg z dużym doświadczeniem. Właściciel Kliniki Dentystycznej NOVA ESTETICA w Warszawie. Posiada tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika Dentystyczna

  Pierwsza wizyta miała na celu skonfrontowanie teorii na temat planu leczenia z innego gabinetu. Przyszłam i zostałam.
  Patrząc z perspetywy swoich naprawdę dużych doświadczeń z różnymi lekarzami i gabinetami jest to zdecydowanie najlepszy wybór.
  Wizyta u dentysty nigdy nie była u mnie powodem do strachu (a przeszłam już wiele), dlatego tym bardziej jestem wymagająca i krytyczna ;-).
  Pierwszy lekarz, dla którego istotne było znalezienie przyczyny moich problemów, a nie tylko eliminowanie skutków.
  To bez wątpienia trudniejsze i wymaga chęci, dlatego jeszcze większy szacunek dla Pana Doktora.
  Usuwanie korzeni, szycie i wstawianie implantu wspominam z uśmiechem na ustach. Wszystko wyjaśnione, poznałam odpowiedź na każde z miliona pytań, które zadałam, na spokojnie, bez pośpiechu. To była rozmowa, a nie narzucenie jednego rozwiązania.
  To, że nie boli gwarantuje znieczulenie, ale to, że calość przeprowadzona jest profesjonalnie może zagwarantować tylko lekarz.
  Wiedza, pewna ręka, perfekcja w działaniu i wysoka kultura osobista-dla mnie rewelacyjne połączenie. Zdecydoowanie polecam.

 • A
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implant zęba

  Lekarz profesjonalista, perfekcjonista skoncentrowany na swojej pracy. Wizyty kontrolne wliczone w cenę zabiegu. Brak dodatkowych kosztów ponad te zawarte w kosztorysie wstępnym.

 • D
  Lokalizacja: NOVA ESTETICA Klinika DentystycznaUsługa: implanty

  Jestem po zabiegu wszczepienia implantu. Sam zabieg przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Doktor jest bardzo uprzejmy i wszystko tłumaczy po kolei. Polecam Doktora jak i miłą Panią asystentkę.

 • Z

  Chylę czoła przed tym lekarzem. Pan Sebastian jest wIelkim Specjalista i wielkim Człowiekiem. Szczerze polecam!

 • Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam, bardzo sympatyczny, cierpliwy, a do tego bardzo dokładny i profesjonalny w tym co robi. Polecam Pana Doktora jeśli ktoś zamierza pozbyć się ósemek ;)

 • S

  Jedyna przychodnia w Warszawie na którą nie jestem obrażona, chociaż do najtańszych nie należy, a lekarz Sebastian? - nie chcę innego stomatologa ! :-) -GODNI POLECENIA.

 • M

  Uwielbiam doktora za jego spokojne i nowoczesne podejście do pacjenta.
  Jest ciężko uchwytny, bo zapisy są do niego na co najmniej miesiac naprzód, ale warto poczekać - zwłaszcza, jeśli ktoś ma poważne problemy z zebami lub tych zebów brak.
  Ja miałam implanty, po 3,5 roku nadal mają się dobrze;)

 • K

  Lekarz bardzo spokojny, dokładny, zaangażowany - wie co robi. Wszystko cierpliwie wyjaśnia. Leczę się u niego od kilku lat (wtedy gdy wystąpi jakiś problem z zębami) i zawsze jestem super zadowolona.
  Polecam !

 • M

  Polecam dr lapinskiego, jesli chcesz wiedziec dokladnie jak beda leczone twoje zeby, co po koleji trzeba zrobic, co od reki, a co za jakis czas to wlasnie u niego. Nie ma niespodzianek co do ceny Slyszalam, ze maja swietna dentystke do dzieci i dobry sprzet, typu gaz rosmieszajacy, zmierzam przetestowac z moja spamikowana corka.

 • J

  Zdecydowanie POLECAM. Do kliniki trafiłem przez przypadek bo byłem u rodziny w Warszawie i zaczął boleć mnie ząb. Przyjęto mnie z bólem natychmiast – mimo że nie byłem zapisany wcześniej. Przyjął mnie sam właściciel kliniki dr Sebastian. Od samego początku wzbudził moje zaufanie i co najważniejsze dużym spokojem wewnętrznym samego mnie uspokoił ( należę do tych co mimo dojrzałego wieku trzęsą się przed dentystą ). Na spokojnie wyjaśnił mi co się dzieje z zębem. Że trzeba leczyć kanałowo i że uda się ząb uratować ( myślałem że będzie rwanie i po zębie ). Po dość długim leczeniu ząb uratowany :-)))))). Mimo że mam do gabinetu ponad 100km to wiem że znalazłem swój gabinet. Więc zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz dentysta, implantolog i chirurg z dużym doświadczeniem. Właściciel Kliniki Dentystycznej NOVA ESTETICA w Warszawie. Posiada tytuł lekarza implantologa nadany przez Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. W 2015 roku uzyskał prestiżowy międzynarodowy certyfikat umiejętności implantologicznych Fellowship od ICOI (International Congress of Oral Implantologists).

  Lekarz stomatolog od 1999 roku, z dyplomem Warszawskiej Akademii Medycznej.

  Uczestniczy corocznie w szkoleniach, kursach i sympozjach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki i stomatologii estetycznej, prowadzonych przez światowe autorytety. Nieustannie dba o najwyższy poziom leczenia pacjentów.

  Od 2009 r. prowadzi i rozwija prężnie działającą Klinikę Dentystyczną NOVA ESTETICA w Warszawie, w czym pomaga mu zespół wyjątkowych lekarzy. Klinika została wyposażona w zaawansowany technologicznie sprzęt, co zdecydowanie zwiększa komfort pacjentów i skraca czas zabiegów.

  Dr Sebastian Łapiński jest perfekcjonistą w kreowaniu nowych uśmiechów!

  Wykonuje zabiegi z zakresu:
  - implantologii
  - chirurgii stomatologicznej
  - protetyki
  - stomatologii estetycznej

Certyfikaty