Dr n. med.

Sabina Kluz

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Sabina Kluz

  Bardzo dobry lekarz. Miła, pomocna nigdy nie zostawi w potrzebie. Odpowiada na każde nurtujące nas pytanie. Prowadziła moją ciążę. Polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  127 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Sabina Kluz

   Bardzo dobry lekarz. Miła, pomocna nigdy nie zostawi w potrzebie. Odpowiada na każde nurtujące nas pytanie. Prowadziła moją ciążę. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Sabina KluzUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz. Pod koniec pierwszej ciąży (prowadzonej przez innego lekarza) nie bylam zadowolona i już na kontrolę po porodzie udałam się do Pani dr Kluz. Nie mogłam trafić lepiej. Jestem w drugiej ciąży, ktora Pani dr prowadzi od początku i jestem bardzo zadowolona. Jedynym minusem są faktycznie opóźnienia, ale to świadczy o tym, że Panj dr ma dużo zadowolonych pacjentek i szczegółowo wyczerpuje tematy na każdej wizycie. Więc warto czasem poczekać.

  • M

   Pani doktor wg mnie jest rewelacyjnym lekarzem. Prowadzi moją ciążę od początku wszystko objaśniając i tłumacząc skrupulatnie oraz wyczerpująco omawiać dany temat nawet gdy pytanie nie padło z mojej strony. Wykonuje i zleca wszelkie istotne badania. Dodatkowo na wizytach na których zawsze pojawiam się z mężem jest miła, sympatyczna ale przy tym wszystkim profesjonalna. Potwierdzam że zdarza się do pani doktor nie raz czekać ze względu na różnego rodzaju opóźnienia ale wg mnie warto czekać na takiego lekarza, który pomimo opóźnień o których zawsze jest się informowanym (jest możliwość przełożenia wizyty) poświęca tyle czasu ile jest potrzebne na wykonanie badań i rozmowę z pacjentem. Pani doktor również nie zostawia pacjentek w potrzebie - dzisiaj czekając na wizytę byłam świadkiem dwóch pań które przyszły z prośbą o przyjęcie w dniu dzisiejszym z pilnych powodów - pani doktor pomimo licznej grupy już umówionych pacjentek i opóźnienia zdeklarowała pomoc. Co to dużo opowiadać - polecam z czystym sumieniem!

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Sabina Kluz

   Bardzo dobry lekarz, ma dużą wiedzę i dobre podejscie do pacjentek. Poswięca tyle czasu, ile potrzeba. Pomaga każdemu, nawet jeśli nie była ta osoba zapisana na wizytę, a przyszła ze swoim problemem i poprosiła o przyjęcie (sama widziałam niejednokrotnie). Spóźnienia się zdarzają (zawsze byłam poinformowana), ale do takiego lekarza warto czekać. Dlatego tym, którzy narzekają na spóźnienia i kolejki radzę pójsc do lekarza, u którego się nie czeka (a to o czymś świadczy), wtedy zwolnią miejsca tym, które z chęcią przyjdą i poczekają.

  • D

   Wystawiam 6 z dużym plusem dla Pani Doktor Kluz! !! Wspaniały lekarz !!! -a takich niestety niewielu mamy z powołania ...
   I przede wszystkim "prawdziwy człowiek " - co bardzo ważne. Pełen profesjonalizm !!! Wyjątkowo delikatna podczas badania, które jest przeprowadzane w bardzo dokładny sposób !!!Kiedy byłam u pani doktor pierwszy raz od razu poczułam do niej sympatię, co pozwoliło mi nie czuć żadnej bariery przed wizytą i kolejnymi... Prowadziła moje 2 ciąże i dzięki pani doktor zakończyły się one szczęśliwie – można powiedzieć ze fachowa i troskliwa opieka podczas ciąży oraz szybka reakcja Pani doktor uratowała mojego synka...Z całą pewnością pani doktor posiada ogromny zasób wiedzy. Na każdej wizycie poświęciła mi wyjatkowo dużo czasu aby uzyskać informację na wszystkie nurtujące mnie pytania, uśmiechając się do mnie, rozmawiając ze mną - cała wizyta odbyła się bez pośpiechu. Bardzo życzliwie udzieliła porad gdzie udać się z problemem a symaptyczna pani z rejestracji poumawiała mi wizyty gdzie trzeba, co nie często się spotyka w innych przychodniach..Rzadko się spotyka tak życzliwego, cierpliwego i pełnego profesjonalizmu lekarza. Dokładny wywiad, delikatne badanie, bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Pani Doktor nie pozostawia żadnych wątpliwości, odpowiada rzeczowo na pytania a przede wszystkich sama wychodzi z inicjatywą pomocy.. A to naprawdę rzadkość ze strony lekarzy. Pani doktor troszczy się o każdego pacjenta, czy to w szpitalu czy gabinecie..widać ze jej zawód - to jej pasja! !!! Jestem pacjentką pani doktor i nie wyobrażam sobie chodzić do żadnego innego lekarza!!!!!!!!!Z całego serca będę polecać panią doktor wszystkim pacjentkom na ,uważam że jest najlepszym lekarzem na Podkarpaciu…
   Bardzo dziękuję, ze są jeszcze na tym świecie tak wspaniali oraz oddani swojej pasji lekarze !!!!
   Z wyrazami szacunku. Dorota.

  • K

   Niestety, mimo wielu pozytywnych opinii czuję sie bardzo rozczarowana. Pani doktor może i jest miła i ma czas dla pacjentek, ale na pewno nie dla tych "nie w ciąży". Od pewnego czasu zmagam sie z problemami hormonalnymi (problemy z tarczyca, początki hashimoto, nadmiar androgenów), które znacząco wpłynęły na mój cykl i samopoczucie w czasie miesiączki, przytyłam, mam wiele różnych objawów, które chciałam skonsultować z panią doktor. W gabinecie spędziłam 5 minut płacąc za to 150zl. Brak jakiejkolwiek rozmowy, jedynie bardzo pospieszne wysłuchanie dolegliwości w czasie badania, a następnie wypisywanie skierowania na badania patrząc na zegarek. Skoro tyle trwa "normalna wizyta" to zastanawiam sie skąd to prawie godzinne opóźnienie... Pani doktor jest oschła, uśmiecha sie tylko automatycznie mówiąc "dzień dobry i do widzenia". Nie tego oczekuje od lekarza, zwłaszcza pani ginekolog...
   Z wizyty nie dowiedziałam sie niczego, oprócz tego ze mój portfel w ciągu 5 minut zeszczuplał o 150zl....

  • P

   Świetny lekarz. Rzetelna, kompetentna, empatyczna, uważna, troskliwa, ale i wymagająca - pacjentka musi o siebie dbać, powinna robić badania i Pani Doktor tego pilnuje. Chodzę do niej od kilku lat, Pani Doktor prowadziła moją ciążę, w porę zareagowała, gdy coś złego zaczęło się dziać. Mobilizowała mnie do "donoszenia" ciąży - przestrzegania zaleceń, dokładnego przyjmowania leków. A oprócz tego wysłucha i znajdzie dobre słowo, doda otuchy. Lekarz i Człowiek. Całkowicie jej ufam. Co ważne akurat przy takich intymnych badaniach - jest delikatna i taktowna. Przyjeżdżam do niej za daleka, zawsze udawało się dostosować terminy tak, żeby było mi wygodnie (bo Pani Doktor brała pod uwagę to, że jadę kilkaset km), mimo że przecież ma taki napięty grafik. Żałuję tylko, że nie trafiłam podczas porodu na jej dyżur. Na pewno lepiej bym go zniosła :). Polecam każdej Pani, dla której ważne są kompetencje i profesjonalizm.

  • K

   Pani doktor to wspaniala osoba- lekarz z powołania. Nigdy nie zauważyłam żadnego pośpiechu, a chodzę do Pani dr od dłuższego czasu. Kiedyś również zastanawiałam się dlaczego są opóźnienia... Ale to właśnie My pacjentki powinnyśmy wiedzieć, że w razie jakichkolwiek problemów ginekologicznych, niekoniecznie związanych z ciążą, to Pani dr "rzuca" wszystko i jedzie do szpitala ratować czasem nawet nasze życie!

  • M

   Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego mogłam trafić. Prowadziła moje dwie ciążę i oby dwie odbierala. Zawsze zyczliwa, delikatna i skrupulatna. Na wizycie poświęcają tyle czasu ile było potrzeba. Odpowiadała na moje pytania, objasniala każde badanie jakie wykonywala, jak również doradzala. Raz Dzwoniłam do Pani dr w sprawie wzięcia antybiotyki w trakcie ciazy, bez problemu odebrała tel. Kom. I doradzila. W trakcie pobytu w szpitalu przychodziła wielokrotnie do mnie, pytała o samopoczucie, odpowiadała na pytania. Porody przebiegły bez komplikacji, rodzilam naturalnie, a dzięki Pani dr wspominam je w miare przyjemnie. Polecam gorąco :-)

  • Ł

   Jestem pod opieką Pani doktor od wielu lat. Poprowadziła moją ciążę. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, jest kompetentna i godna zaufania. Polecam.