dr n. med.

Sabina Kluz

Ginekolog

127 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl więcej

Adresy i cenniki

 • Prywatna Praktyka Lekarska dr n. med. Sabina Kluz

  Rejtana 20 (IV piętro)
  35-310 Rzeszów, podkarpackie

  Dane kontaktowe

  1464
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  8
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Centrum Medyczne Pro-Familia

  Podpromie 8/1 a
  35-051 Rzeszów, podkarpackie

 • Centrum Medyczne Medicor

  Jabłońskiego 2/4
  35-068 Rzeszów, podkarpackie

  Dane kontaktowe

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Rzetelna, kompetentna, empatyczna, uważna, troskliwa, ale i wymagająca - pacjentka musi o siebie dbać, powinna robić badania i Pani Doktor tego pilnuje. Chodzę do niej od kilku lat, Pani Doktor prowadziła moją ciążę, w porę zareagowała, gdy coś złego zaczęło się dziać. Mobilizowała mnie do "donoszenia" ciąży - przestrzegania zaleceń, dokładnego przyjmowania leków. A oprócz tego wysłucha i znajdzie dobre słowo, doda otuchy. Lekarz i Człowiek. Całkowicie jej ufam. Co ważne akurat przy takich intymnych badaniach - jest delikatna i taktowna. Przyjeżdżam do niej za daleka, zawsze udawało się dostosować terminy tak, żeby było mi wygodnie (bo Pani Doktor brała pod uwagę to, że jadę kilkaset km), mimo że przecież ma taki napięty grafik. Żałuję tylko, że nie trafiłam podczas porodu na jej dyżur. Na pewno lepiej bym go zniosła :). Polecam każdej Pani, dla której ważne są kompetencje i profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Pani doktor to wspaniala osoba- lekarz z powołania. Nigdy nie zauważyłam żadnego pośpiechu, a chodzę do Pani dr od dłuższego czasu. Kiedyś również zastanawiałam się dlaczego są opóźnienia... Ale to właśnie My pacjentki powinnyśmy wiedzieć, że w razie jakichkolwiek problemów ginekologicznych, niekoniecznie związanych z ciążą, to Pani dr "rzuca" wszystko i jedzie do szpitala ratować czasem nawet nasze życie!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego mogłam trafić. Prowadziła moje dwie ciążę i oby dwie odbierala. Zawsze zyczliwa, delikatna i skrupulatna. Na wizycie poświęcają tyle czasu ile było potrzeba. Odpowiadała na moje pytania, objasniala każde badanie jakie wykonywala, jak również doradzala. Raz Dzwoniłam do Pani dr w sprawie wzięcia antybiotyki w trakcie ciazy, bez problemu odebrała tel. Kom. I doradzila. W trakcie pobytu w szpitalu przychodziła wielokrotnie do mnie, pytała o samopoczucie, odpowiadała na pytania. Porody przebiegły bez komplikacji, rodzilam naturalnie, a dzięki Pani dr wspominam je w miare przyjemnie. Polecam gorąco :-)

 • bardzo dobry

  Jestem pod opieką Pani doktor od wielu lat. Poprowadziła moją ciążę. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, jest kompetentna i godna zaufania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Nie zgadzam się z niepochlebnymi opiniami o Pani doktor Sabinie. Jeszcze się mi nie zdarzyło żeby nie wysłuchała i nie pomogła, badanie zawsze wykonane bardzo delikatnie. Czasem, wiadomo, jak wszędzie, zdarzają się opóźnienia ale zawsze zostaję o tym poinformowana telefonicznie. Jestem osobą młodą i wcześniej chodziłam do innego lekarza jednak przeniosłam się do Pani doktor Kluz, mam do niej 100% zaufania i jestem zachwycona, nie zamierzam zmieniać lekarza!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz !!! :) 3 lata temu na pierwsza wizytę do ginekologa wybrałam Panią Dr i byłam bardzo zadowolona- miła i kompetentna osoba. Musiałam zrobić badanie USG dopochwowe co było nieprzyjemne, ale Dr Kluz na spokojnie bez pośpiechu powiedziała na czym polega i dokładnie omówiła całe badanie. Na wszystkie moje pytania, wątpliwości odpowiedziała. Przy drugiej czekałam ok. 20-30 min. mimo to zostałam tak samo dobrze przyjęta jak na pierwszej wizycie – uprzejmie i bez pośpiechu – dlatego dziwią mnie komentarze niektórych osób, ze nie interesuje się pacjentką… Raz dzwoniłam na tel. kom (podany na stronie Pani Dr) w sobotę ok.16 - po ok. 30 min. oddzwoniła :) Ok. 3 tyg. temu w sobotę potrzebowałam Escapelle, żaden lekarz w Krakowie nie chciał wypisać recepty - ja oczywiście załamana, bo trzeba działać szybko… W niedziele ok. 10-11 rano zadzwoniłam do Pani Dr o wypisanie recepty. Niestety była w Warszawie i chociaż chciała mi pomóc nie miała takiej możliwości. Umówiłam się z nią na następny dzień i przyjęła mnie na wizytę indywidualna. SPECJALNIE PRZYJECHAŁA - wypisała receptę oraz SAMA zaproponowała, ze możemy zrobić badanie ginekologiczne. Spokojnie i dokładnie wytłumaczyła działanie tab., na wszystkie pytanie szczegółowo odpowiedziała. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za życzliwość i zrozumienie :) Oczywiście wizyty nie są tanie, ale mam pewność, że to bardzo dobry ginekolog i w przeciwieństwie do innych lekarzy - za co Ją najbardziej cenie – interesuje się pacjentka, jest wyrozumiała i jeśli coś się dzieje można zadzwonić – zawsze odpowie nawet w weekend. :) ZDECYDOWANIE POLECAM :)

 • bardzo dobry

  Nie zgodzę się z opiniami, że Pani doktor brakuje życzliwego, ludzkiego podejścia do pacjentki.O tym, z jakim człowiekiem i lekarzem mamy do czynienia decydują kryzysowe sytuacje, a nie same wizyty w gabinecie. Owszem, wizyty u Pani doktor przebiegają szybko i są opóźnienia, ale zanim zacznie się wystawiać negatywne opinie warto zastanowić się dlaczego tyle pacjentek chodzi właśnie do dr Kluz? Bo wydaje mi się, że do bardzo dobrego lekarza ustawiają się właśnie długie kolejki pacjentów. A opóźnienia, cóż, gdzie ich nie ma - warto je przeczekać, by spotkać się ze świetną specjalistką. Ponadto Pani doktor pomimo tego, że ma wiele pacjentek, zawsze znajdzie czas dla każdej z nas. Moja ciąża do pewnego momentu przebiegała prawidłowo. W gabinecie zawsze uzyskałam wyczerpujących i konkretnych informacji na każde moje pytanie. Koniec ciąży musiałam spędzić w szpitalu. Byłam przede wszystkim zaskoczona, że pomimo ogromnej popularności Pani doktor od razu rozpoznaje w szpitalu swoje pacjentki i okazuje wielkie zainteresowanie. Wiem, że jest wielu lekarzy, którzy w gabinetach pięknie się uśmiechają, proponują z wymuszoną kurtuazją kawkę i herbatkę, a w szpitalu nagle tracą pamięć - nie rozpoznają swych pacjentek, a w sytuacjach problemowych pozostawiają problem do rozwiązania lekarzom dyżurującym. To przykre, że dziewczyny płacą kolosalne pieniądze za wizyty, a w szpitalu lekarze prowadzący w ogóle się nimi nie przejmują. Byłam świadkiem, jak dziewczyny lekceważone przez swoich lekarzy w szpitalu zwracały się z prośbą o pomoc do dr Kluz, bo ujmowało je zaangażowanie i troska Pani doktor o pacjenta. To Pani doktor Kluz jako pierwsza i pomimo odmiennych opinii lekarzy, prawidłowo określiła przyczynę moich niejasnych dolegliwości. Przez cały mój pobyt w szpitalu codziennie interesowała się nie tylko moją osobą oraz swymi pacjentkami, ale i dziewczynami, których ciąża nie przebiegała prawidłowo. W trakcie mojej kilkutygodniowej hospitalizacji nie zabrakło mi u dr Kluz życzliwego słowa, uśmiechu, rzetelności, fachowego podejścia i wyczerpujących informacji o moim stanie zdrowia. Nawet po porodzie Pani doktor odwiedza swe pacjentki na oddziale noworodków, pyta o samopoczucie, zdrowie, oferuje pomoc, udziela wskazówek. Pomimo ciężkich chwil spędzonych w szpitalu mogę powiedzieć, ze dzięki dr Kluz miałam siłę walczyć dalej i nie wspominam tego okresu jako koszmaru. Pani Doktor Kluz to lekarz specjalista, jakiego ze świecą szukać. Jej klasa polega na tym, że łączy profesjonalizm, ogromną wiedzę, szybkość działania i konkret z ludzką życzliwością, zainteresowaniem, zaangażowaniem. Traktuje swoje pacjentki z szacunkiem, a samą pracę jako ogromną pasję, której poświęca się z budzącym zachwyt oddaniem. Dla tych, którzy cenią wyrachowaną kurtuazję, długie wizyty w gabinetach "przegadane" za 100-150 zł o pogodzie i innych nie związanych z ciążą bzdurach - oczywiście tak konkretnej i mądrej specjalistki nie polecam.

 • bardzo dobry

  Polecam !!! Bardzo jestem zadowolona z opieki jaką mi zapewniła pani dr.Kluz. Może to i prawda że wizyty są krótkie , ale jeżeli jest wszystko w porządku to nie ma potrzeby aby były dłuższe. Mi pani Sabina prowadziła dwie ciąże , pierwsza przebiegała prawidłowo więc wizyta trwała 10-15 min bo nie było potrzeby przedłużać a druga od samego początku była zagrożona i wtedy wizyty trwały nawet po 30-40 minut i w takich sytuacjach poznaje się prawdziwego lekarza kiedy potrafi pomóc w bardzo ciężkich chwilach . Mi pani Sabina bardzo pomogła była dla mnie bardzo życzliwa, zajęła się mną bardzo dobrze w szpitalu , nie musiałam się przypominać sama do mnie przychodziła, zapewniła mi wspaniałą opiekę. Bardzo dziękuję pani dr. Sabinie za to że była ze mną w tych ciężkich chwilach, i wszystkim polecam tą wspaniałą panią doktor.

 • bardzo dobry

  Witam, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa i mogę szczerze napisać że dobrze wybrałam, Pani Doktor jest bardzo delikatna i potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, na pewno chętnie do niej wrócę. POLECAM!!

 • bardzo słaby

  Drogie Panie zastanówcie się 10 razy zanim przyjdzie Wam do głowy wybrać Panią Sabinę na lekarza prowadzącego Waszą ciąże. Brak słów, żeby opisać jej podejście do pacjenta. Miałam okazję leżeć w szpitalu gdzie pracuje "Pani Doktor". Skierował mnie mój lekarz prowadzący. Będąc w 8 tygodniu ciąży nie mogłam chodzić, ze względu na ból kończyny dolnej nieznanego pochodzenia. Poruszałam się o kulach i lekarz, który prowadził moją ciążę podejrzewał, że może to być sprawa naczyniowa (czyli bardzo poważna) i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu zrobiono mi tylko badanie układu krzepnięcia i na tej podstawie wykluczono zakrzepicę. Pani Sabina miała w tym wszystkim znaczący udział, gdyż na obchodzie bardzo nieuprzejmie i arogancko skwitowała, że lekarz, który mnie skierował do szpitala zrobił im tylko kłopot, powinien mi przepisać więcej magnezu to do bólu nogi by nie doszło. Na moje trzykrotne pytania czy zrobią mi USG ordynarnie stwierdziła, że nie ma takiej potrzeby i nic robić nie będą. Podczas mojego pobytu w szpitalu na ból nogi nie podawano mi nic, a po dwóch dniach na porannym obchodzie ordynator stwierdził, że ból nogi ustąpił. Powiedziałam, że nie ustąpił i że boli tak samo jak w dniu, w którym do szpitala trafiłam. Pani Sabina w tym momencie mnie wyśmiała prosto w twarz, że leże z bólem pięty, po czym wypisali mnie do domu ze zwiększoną dawką magnezu. Zaproponowali mi jeszcze prześwietlenie, którego w ciąży się nie powinno robić. Nie zgodziłam się, bo wiedziałam, że nie mam żadnego zwichnięcia itp. Kompetencje Pani Sabiny pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym jest niemiła i absolutnie nie przejmuje się pacjentami. Podejrzewam, że jak leczyłabym się u niej prywatnie nawet nie przyszłoby jej do głowy, że to może być sprawa naczyniowa. Po wyjściu ze szpitala zrobiłam sobie prywatnie USG, gdyż ból nie ustępował i okazało się, że mam zakrzepice kończyn dolnych, a to jest poważna spawa. Pani Sabina natomiast zbagatelizowała całą sprawę i "na oko" postawiła diagnozę: Noga boli z braku magnezu!!! Najszybciej i najprościej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online