dr n. med.

Sabina Kluz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl

Ocena pacjentów:

128 opinii

 • KK

  Niestety, mimo wielu pozytywnych opinii czuję sie bardzo rozczarowana. Pani doktor może i jest miła i ma czas dla pacjentek, ale na pewno nie dla tych "nie w ciąży". Od pewnego czasu zmagam sie z problemami hormonalnymi (problemy z tarczyca, początki hashimoto, nadmiar androgenów), które znacząco wpłynęły na mój cykl i samopoczucie w czasie miesiączki, przytyłam, mam wiele różnych objawów, które chciałam skonsultować z panią doktor. W gabinecie spędziłam 5 minut płacąc za to 150zl. Brak jakiejkolwiek rozmowy, jedynie bardzo pospieszne wysłuchanie dolegliwości w czasie badania, a następnie wypisywanie skierowania na badania patrząc na zegarek. Skoro tyle trwa "normalna wizyta" to zastanawiam sie skąd to prawie godzinne opóźnienie... Pani doktor jest oschła, uśmiecha sie tylko automatycznie mówiąc "dzień dobry i do widzenia". Nie tego oczekuje od lekarza, zwłaszcza pani ginekolog...
  Z wizyty nie dowiedziałam sie niczego, oprócz tego ze mój portfel w ciągu 5 minut zeszczuplał o 150zl....

 • PB

  Świetny lekarz. Rzetelna, kompetentna, empatyczna, uważna, troskliwa, ale i wymagająca - pacjentka musi o siebie dbać, powinna robić badania i Pani Doktor tego pilnuje. Chodzę do niej od kilku lat, Pani Doktor prowadziła moją ciążę, w porę zareagowała, gdy coś złego zaczęło się dziać. Mobilizowała mnie do "donoszenia" ciąży - przestrzegania zaleceń, dokładnego przyjmowania leków. A oprócz tego wysłucha i znajdzie dobre słowo, doda otuchy. Lekarz i Człowiek. Całkowicie jej ufam. Co ważne akurat przy takich intymnych badaniach - jest delikatna i taktowna. Przyjeżdżam do niej za daleka, zawsze udawało się dostosować terminy tak, żeby było mi wygodnie (bo Pani Doktor brała pod uwagę to, że jadę kilkaset km), mimo że przecież ma taki napięty grafik. Żałuję tylko, że nie trafiłam podczas porodu na jej dyżur. Na pewno lepiej bym go zniosła :). Polecam każdej Pani, dla której ważne są kompetencje i profesjonalizm.

 • KW

  Pani doktor to wspaniala osoba- lekarz z powołania. Nigdy nie zauważyłam żadnego pośpiechu, a chodzę do Pani dr od dłuższego czasu. Kiedyś również zastanawiałam się dlaczego są opóźnienia... Ale to właśnie My pacjentki powinnyśmy wiedzieć, że w razie jakichkolwiek problemów ginekologicznych, niekoniecznie związanych z ciążą, to Pani dr "rzuca" wszystko i jedzie do szpitala ratować czasem nawet nasze życie!

 • MG

  Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego mogłam trafić. Prowadziła moje dwie ciążę i oby dwie odbierala. Zawsze zyczliwa, delikatna i skrupulatna. Na wizycie poświęcają tyle czasu ile było potrzeba. Odpowiadała na moje pytania, objasniala każde badanie jakie wykonywala, jak również doradzala. Raz Dzwoniłam do Pani dr w sprawie wzięcia antybiotyki w trakcie ciazy, bez problemu odebrała tel. Kom. I doradzila. W trakcie pobytu w szpitalu przychodziła wielokrotnie do mnie, pytała o samopoczucie, odpowiadała na pytania. Porody przebiegły bez komplikacji, rodzilam naturalnie, a dzięki Pani dr wspominam je w miare przyjemnie. Polecam gorąco :-)

 • ŁM

  Jestem pod opieką Pani doktor od wielu lat. Poprowadziła moją ciążę. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, jest kompetentna i godna zaufania. Polecam.

 • IS

  Nie zgadzam się z niepochlebnymi opiniami o Pani doktor Sabinie. Jeszcze się mi nie zdarzyło żeby nie wysłuchała i nie pomogła, badanie zawsze wykonane bardzo delikatnie. Czasem, wiadomo, jak wszędzie, zdarzają się opóźnienia ale zawsze zostaję o tym poinformowana telefonicznie. Jestem osobą młodą i wcześniej chodziłam do innego lekarza jednak przeniosłam się do Pani doktor Kluz, mam do niej 100% zaufania i jestem zachwycona, nie zamierzam zmieniać lekarza!

 • MB

  Bardzo dobry lekarz !!! :) 3 lata temu na pierwsza wizytę do ginekologa wybrałam Panią Dr i byłam bardzo zadowolona- miła i kompetentna osoba. Musiałam zrobić badanie USG dopochwowe co było nieprzyjemne, ale Dr Kluz na spokojnie bez pośpiechu powiedziała na czym polega i dokładnie omówiła całe badanie. Na wszystkie moje pytania, wątpliwości odpowiedziała. Przy drugiej czekałam ok. 20-30 min. mimo to zostałam tak samo dobrze przyjęta jak na pierwszej wizycie – uprzejmie i bez pośpiechu – dlatego dziwią mnie komentarze niektórych osób, ze nie interesuje się pacjentką… Raz dzwoniłam na tel. kom (podany na stronie Pani Dr) w sobotę ok.16 - po ok. 30 min. oddzwoniła :)
  Ok. 3 tyg. temu w sobotę potrzebowałam Escapelle, żaden lekarz w Krakowie nie chciał wypisać recepty - ja oczywiście załamana, bo trzeba działać szybko… W niedziele ok. 10-11 rano zadzwoniłam do Pani Dr o wypisanie recepty. Niestety była w Warszawie i chociaż chciała mi pomóc nie miała takiej możliwości. Umówiłam się z nią na następny dzień i przyjęła mnie na wizytę indywidualna. SPECJALNIE PRZYJECHAŁA - wypisała receptę oraz SAMA zaproponowała, ze możemy zrobić badanie ginekologiczne. Spokojnie i dokładnie wytłumaczyła działanie tab., na wszystkie pytanie szczegółowo odpowiedziała. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za życzliwość i zrozumienie :) Oczywiście wizyty nie są tanie, ale mam pewność, że to bardzo dobry ginekolog i w przeciwieństwie do innych lekarzy - za co Ją najbardziej cenie – interesuje się pacjentka, jest wyrozumiała i jeśli coś się dzieje można zadzwonić – zawsze odpowie nawet w weekend. :)
  ZDECYDOWANIE POLECAM :)

 • Polecam !!!
  Bardzo jestem zadowolona z opieki jaką mi zapewniła pani dr.Kluz. Może to i prawda że wizyty są krótkie , ale jeżeli jest wszystko w porządku to nie ma potrzeby aby były dłuższe. Mi pani Sabina prowadziła dwie ciąże , pierwsza przebiegała prawidłowo więc wizyta trwała 10-15 min bo nie było potrzeby przedłużać a druga od samego początku była zagrożona i wtedy wizyty trwały nawet po 30-40 minut i w takich sytuacjach poznaje się prawdziwego lekarza kiedy potrafi pomóc w bardzo ciężkich chwilach . Mi pani Sabina bardzo pomogła była dla mnie bardzo życzliwa, zajęła się mną bardzo dobrze w szpitalu , nie musiałam się przypominać sama do mnie przychodziła, zapewniła mi wspaniałą opiekę.
  Bardzo dziękuję pani dr. Sabinie za to że była ze mną w tych ciężkich chwilach, i wszystkim polecam tą wspaniałą panią doktor.

 • Witam, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa i mogę szczerze napisać że dobrze wybrałam, Pani Doktor jest bardzo delikatna i potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, na pewno chętnie do niej wrócę. POLECAM!!

 • Drogie Panie zastanówcie się 10 razy zanim przyjdzie Wam do głowy wybrać Panią Sabinę na lekarza prowadzącego Waszą ciąże. Brak słów, żeby opisać jej podejście do pacjenta. Miałam okazję leżeć w szpitalu gdzie pracuje "Pani Doktor". Skierował mnie mój lekarz prowadzący. Będąc w 8 tygodniu ciąży nie mogłam chodzić, ze względu na ból kończyny dolnej nieznanego pochodzenia. Poruszałam się o kulach i lekarz, który prowadził moją ciążę podejrzewał, że może to być sprawa naczyniowa (czyli bardzo poważna) i skierował mnie na badania do szpitala. W szpitalu zrobiono mi tylko badanie układu krzepnięcia i na tej podstawie wykluczono zakrzepicę. Pani Sabina miała w tym wszystkim znaczący udział, gdyż na obchodzie bardzo nieuprzejmie i arogancko skwitowała, że lekarz, który mnie skierował do szpitala zrobił im tylko kłopot, powinien mi przepisać więcej magnezu to do bólu nogi by nie doszło. Na moje trzykrotne pytania czy zrobią mi USG ordynarnie stwierdziła, że nie ma takiej potrzeby i nic robić nie będą. Podczas mojego pobytu w szpitalu na ból nogi nie podawano mi nic, a po dwóch dniach na porannym obchodzie ordynator stwierdził, że ból nogi ustąpił. Powiedziałam, że nie ustąpił i że boli tak samo jak w dniu, w którym do szpitala trafiłam. Pani Sabina w tym momencie mnie wyśmiała prosto w twarz, że leże z bólem pięty, po czym wypisali mnie do domu ze zwiększoną dawką magnezu. Zaproponowali mi jeszcze prześwietlenie, którego w ciąży się nie powinno robić. Nie zgodziłam się, bo wiedziałam, że nie mam żadnego zwichnięcia itp. Kompetencje Pani Sabiny pozostawiają wiele do życzenia. Poza tym jest niemiła i absolutnie nie przejmuje się pacjentami. Podejrzewam, że jak leczyłabym się u niej prywatnie nawet nie przyszłoby jej do głowy, że to może być sprawa naczyniowa. Po wyjściu ze szpitala zrobiłam sobie prywatnie USG, gdyż ból nie ustępował i okazało się, że mam zakrzepice kończyn dolnych, a to jest poważna spawa. Pani Sabina natomiast zbagatelizowała całą sprawę i "na oko" postawiła diagnozę: Noga boli z braku magnezu!!! Najszybciej i najprościej. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online