dr n. med.

Sabina Kluz

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl więcej

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Więcej informacji na stronie www.sabinakluz.pl

Ocena pacjentów:

 • M

  Pani doktor wg mnie jest rewelacyjnym lekarzem. Prowadzi moją ciążę od początku wszystko objaśniając i tłumacząc skrupulatnie oraz wyczerpująco omawiać dany temat nawet gdy pytanie nie padło z mojej strony. Wykonuje i zleca wszelkie istotne badania. Dodatkowo na wizytach na których zawsze pojawiam się z mężem jest miła, sympatyczna ale przy tym wszystkim profesjonalna. Potwierdzam że zdarza się do pani doktor nie raz czekać ze względu na różnego rodzaju opóźnienia ale wg mnie warto czekać na takiego lekarza, który pomimo opóźnień o których zawsze jest się informowanym (jest możliwość przełożenia wizyty) poświęca tyle czasu ile jest potrzebne na wykonanie badań i rozmowę z pacjentem. Pani doktor również nie zostawia pacjentek w potrzebie - dzisiaj czekając na wizytę byłam świadkiem dwóch pań które przyszły z prośbą o przyjęcie w dniu dzisiejszym z pilnych powodów - pani doktor pomimo licznej grupy już umówionych pacjentek i opóźnienia zdeklarowała pomoc. Co to dużo opowiadać - polecam z czystym sumieniem!

 • A

  Bardzo dobry lekarz, ma dużą wiedzę i dobre podejscie do pacjentek. Poswięca tyle czasu, ile potrzeba. Pomaga każdemu, nawet jeśli nie była ta osoba zapisana na wizytę, a przyszła ze swoim problemem i poprosiła o przyjęcie (sama widziałam niejednokrotnie). Spóźnienia się zdarzają (zawsze byłam poinformowana), ale do takiego lekarza warto czekać. Dlatego tym, którzy narzekają na spóźnienia i kolejki radzę pójsc do lekarza, u którego się nie czeka (a to o czymś świadczy), wtedy zwolnią miejsca tym, które z chęcią przyjdą i poczekają.

 • D

  Wystawiam 6 z dużym plusem dla Pani Doktor Kluz! !! Wspaniały lekarz !!! -a takich niestety niewielu mamy z powołania ...
  I przede wszystkim "prawdziwy człowiek " - co bardzo ważne. Pełen profesjonalizm !!! Wyjątkowo delikatna podczas badania, które jest przeprowadzane w bardzo dokładny sposób !!!Kiedy byłam u pani doktor pierwszy raz od razu poczułam do niej sympatię, co pozwoliło mi nie czuć żadnej bariery przed wizytą i kolejnymi... Prowadziła moje 2 ciąże i dzięki pani doktor zakończyły się one szczęśliwie – można powiedzieć ze fachowa i troskliwa opieka podczas ciąży oraz szybka reakcja Pani doktor uratowała mojego synka...Z całą pewnością pani doktor posiada ogromny zasób wiedzy. Na każdej wizycie poświęciła mi wyjatkowo dużo czasu aby uzyskać informację na wszystkie nurtujące mnie pytania, uśmiechając się do mnie, rozmawiając ze mną - cała wizyta odbyła się bez pośpiechu. Bardzo życzliwie udzieliła porad gdzie udać się z problemem a symaptyczna pani z rejestracji poumawiała mi wizyty gdzie trzeba, co nie często się spotyka w innych przychodniach..Rzadko się spotyka tak życzliwego, cierpliwego i pełnego profesjonalizmu lekarza. Dokładny wywiad, delikatne badanie, bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Pani Doktor nie pozostawia żadnych wątpliwości, odpowiada rzeczowo na pytania a przede wszystkich sama wychodzi z inicjatywą pomocy.. A to naprawdę rzadkość ze strony lekarzy. Pani doktor troszczy się o każdego pacjenta, czy to w szpitalu czy gabinecie..widać ze jej zawód - to jej pasja! !!! Jestem pacjentką pani doktor i nie wyobrażam sobie chodzić do żadnego innego lekarza!!!!!!!!!Z całego serca będę polecać panią doktor wszystkim pacjentkom na ,uważam że jest najlepszym lekarzem na Podkarpaciu…
  Bardzo dziękuję, ze są jeszcze na tym świecie tak wspaniali oraz oddani swojej pasji lekarze !!!!
  Z wyrazami szacunku. Dorota.

 • K

  Niestety, mimo wielu pozytywnych opinii czuję sie bardzo rozczarowana. Pani doktor może i jest miła i ma czas dla pacjentek, ale na pewno nie dla tych "nie w ciąży". Od pewnego czasu zmagam sie z problemami hormonalnymi (problemy z tarczyca, początki hashimoto, nadmiar androgenów), które znacząco wpłynęły na mój cykl i samopoczucie w czasie miesiączki, przytyłam, mam wiele różnych objawów, które chciałam skonsultować z panią doktor. W gabinecie spędziłam 5 minut płacąc za to 150zl. Brak jakiejkolwiek rozmowy, jedynie bardzo pospieszne wysłuchanie dolegliwości w czasie badania, a następnie wypisywanie skierowania na badania patrząc na zegarek. Skoro tyle trwa "normalna wizyta" to zastanawiam sie skąd to prawie godzinne opóźnienie... Pani doktor jest oschła, uśmiecha sie tylko automatycznie mówiąc "dzień dobry i do widzenia". Nie tego oczekuje od lekarza, zwłaszcza pani ginekolog...
  Z wizyty nie dowiedziałam sie niczego, oprócz tego ze mój portfel w ciągu 5 minut zeszczuplał o 150zl....

 • P

  Świetny lekarz. Rzetelna, kompetentna, empatyczna, uważna, troskliwa, ale i wymagająca - pacjentka musi o siebie dbać, powinna robić badania i Pani Doktor tego pilnuje. Chodzę do niej od kilku lat, Pani Doktor prowadziła moją ciążę, w porę zareagowała, gdy coś złego zaczęło się dziać. Mobilizowała mnie do "donoszenia" ciąży - przestrzegania zaleceń, dokładnego przyjmowania leków. A oprócz tego wysłucha i znajdzie dobre słowo, doda otuchy. Lekarz i Człowiek. Całkowicie jej ufam. Co ważne akurat przy takich intymnych badaniach - jest delikatna i taktowna. Przyjeżdżam do niej za daleka, zawsze udawało się dostosować terminy tak, żeby było mi wygodnie (bo Pani Doktor brała pod uwagę to, że jadę kilkaset km), mimo że przecież ma taki napięty grafik. Żałuję tylko, że nie trafiłam podczas porodu na jej dyżur. Na pewno lepiej bym go zniosła :). Polecam każdej Pani, dla której ważne są kompetencje i profesjonalizm.

 • K

  Pani doktor to wspaniala osoba- lekarz z powołania. Nigdy nie zauważyłam żadnego pośpiechu, a chodzę do Pani dr od dłuższego czasu. Kiedyś również zastanawiałam się dlaczego są opóźnienia... Ale to właśnie My pacjentki powinnyśmy wiedzieć, że w razie jakichkolwiek problemów ginekologicznych, niekoniecznie związanych z ciążą, to Pani dr "rzuca" wszystko i jedzie do szpitala ratować czasem nawet nasze życie!

 • M

  Najlepszy lekarz ginekolog na jakiego mogłam trafić. Prowadziła moje dwie ciążę i oby dwie odbierala. Zawsze zyczliwa, delikatna i skrupulatna. Na wizycie poświęcają tyle czasu ile było potrzeba. Odpowiadała na moje pytania, objasniala każde badanie jakie wykonywala, jak również doradzala. Raz Dzwoniłam do Pani dr w sprawie wzięcia antybiotyki w trakcie ciazy, bez problemu odebrała tel. Kom. I doradzila. W trakcie pobytu w szpitalu przychodziła wielokrotnie do mnie, pytała o samopoczucie, odpowiadała na pytania. Porody przebiegły bez komplikacji, rodzilam naturalnie, a dzięki Pani dr wspominam je w miare przyjemnie. Polecam gorąco :-)

 • Ł

  Jestem pod opieką Pani doktor od wielu lat. Poprowadziła moją ciążę. Pani doktor jest bardzo dobrą specjalistką, jest kompetentna i godna zaufania. Polecam.

 • I

  Nie zgadzam się z niepochlebnymi opiniami o Pani doktor Sabinie. Jeszcze się mi nie zdarzyło żeby nie wysłuchała i nie pomogła, badanie zawsze wykonane bardzo delikatnie. Czasem, wiadomo, jak wszędzie, zdarzają się opóźnienia ale zawsze zostaję o tym poinformowana telefonicznie. Jestem osobą młodą i wcześniej chodziłam do innego lekarza jednak przeniosłam się do Pani doktor Kluz, mam do niej 100% zaufania i jestem zachwycona, nie zamierzam zmieniać lekarza!

 • M

  Bardzo dobry lekarz !!! :) 3 lata temu na pierwsza wizytę do ginekologa wybrałam Panią Dr i byłam bardzo zadowolona- miła i kompetentna osoba. Musiałam zrobić badanie USG dopochwowe co było nieprzyjemne, ale Dr Kluz na spokojnie bez pośpiechu powiedziała na czym polega i dokładnie omówiła całe badanie. Na wszystkie moje pytania, wątpliwości odpowiedziała. Przy drugiej czekałam ok. 20-30 min. mimo to zostałam tak samo dobrze przyjęta jak na pierwszej wizycie – uprzejmie i bez pośpiechu – dlatego dziwią mnie komentarze niektórych osób, ze nie interesuje się pacjentką… Raz dzwoniłam na tel. kom (podany na stronie Pani Dr) w sobotę ok.16 - po ok. 30 min. oddzwoniła :)
  Ok. 3 tyg. temu w sobotę potrzebowałam Escapelle, żaden lekarz w Krakowie nie chciał wypisać recepty - ja oczywiście załamana, bo trzeba działać szybko… W niedziele ok. 10-11 rano zadzwoniłam do Pani Dr o wypisanie recepty. Niestety była w Warszawie i chociaż chciała mi pomóc nie miała takiej możliwości. Umówiłam się z nią na następny dzień i przyjęła mnie na wizytę indywidualna. SPECJALNIE PRZYJECHAŁA - wypisała receptę oraz SAMA zaproponowała, ze możemy zrobić badanie ginekologiczne. Spokojnie i dokładnie wytłumaczyła działanie tab., na wszystkie pytanie szczegółowo odpowiedziała. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za życzliwość i zrozumienie :) Oczywiście wizyty nie są tanie, ale mam pewność, że to bardzo dobry ginekolog i w przeciwieństwie do innych lekarzy - za co Ją najbardziej cenie – interesuje się pacjentka, jest wyrozumiała i jeśli coś się dzieje można zadzwonić – zawsze odpowie nawet w weekend. :)
  ZDECYDOWANIE POLECAM :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online