lek.

Ryszard Nawrocki

Chirurg, Chirurg plastyczny

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 820 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.drnawrocki.com.pl Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej. W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jes... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • www.drnawrocki.com.pl

  Nazywam się Ryszard Nawrocki, jestem specjalistą chirurgii plastycznej.

  W roku 1989 ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu na Wydziale Lekarskim. Jestem specjalistą II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej oraz specjalistą chirurgii plastycznej. Od wielu lat pracuję pod kierownictwem Pana Prof. Kazimierza Kobusa, w Szpitalu i Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (obecnie Specjalistycznym Centrum Medycznym) na stanowisku starszego asystenta.

  Polanicki ośrodek chirurgii plastycznej jest najstarszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w przeprowadzaniu zabiegów plastycznych i rekonstrukcyjnych u pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi oraz nabytymi.

  Doświadczenie i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej, zdobyte dzięki wieloletniej nauce i praktyce chirurgicznej pozwalają mi obecnie na samodzielne i odpowiedzialne operowanie pacjentów dotkniętych wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. Opanowałem techniki operacyjne rekonstrukcji i replantacji utraconych części ciała, przeprowadzam zabiegi mikrochirurgiczne oraz zabiegi w zakresie chirurgii czaszkowo-twarzowej. Zdolności operacyjne poszerzam na licznych szkoleniach, sympozjach oraz kursach. W prywatnym gabinecie chirurgii plastycznej wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Zajmuję się również leczeniem wad wrodzonych oraz zmian pourazowych. Jestem członkiem:
  * Towarzystwa Chirurgów Polskich
  * Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Niestety 2 lata temu miałam operacje usunięcia blizn - w rezultacie z kilku płaskich blizn ciętych wylądowałam z dwiema szkaradnymi, dużymi bliznami, na które nie mogę patrzeć. Żałuje, Że zdecydowałam sie na zabieg. Doktor zaoferował kolejny zabieg, jeśli zapłacę (więcej niż za zabieg numer jeden).

 • bardzo dobry

  Jestem 2 tygodnie po operacji powiększenia biustu. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza, jest znakomitym fachowcem. Piersi wyszły piękne, a ja po 2 tygodniach zwolnienia wróciłam do pracy i mogę normalnie funkcjonować. Na efekt końcowy pewnie jeszcze trochę poczekam, ale ten po 2 tygodniach jest zdumiewający!

 • bardzo słaby

  Pan Doktor jest bardzo miły i sympatyczny, ale to niestety wszystko... Zaproponował mi zabieg ucha, po którym nie uzyskałam zamierzonego efektu, lecz wyglądało to gorzej niż przed i musiałam iść do kolejnego plastyka i poprawiać dzieło Pana Doktora, żeby to wyglądało przyzwoicie... Zdecydowanie nie polecam!!!!!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Ryszard Nawrocki ( 20 grudnia 2015)

  Jest mi niezmiernie przykro, że dowiaduję się o Pani problemie na tego typu portalu a nie osobiście. Każdy z moich pacjentów ma zagwarantowane bezpłatne konsultacje po zabiegu, z których również Pani mogła skorzystać i zgłosić swoje wątpliwości, jak również miała Pani prawo do bezpłatnego zabiegu naprawczego w przypadku gdy efekt zabiegu nie jest dla Pani z różnych powodów satysfakcjonujący, zawsze rozmawiam z pacjentami podczas zmiany opatrunków czy ściągnięcia szwów na temat efektu i żadna z pacjentek nie zgłaszała tego typu zażaleń. Ryszard Nawrocki

 • bardzo dobry

  Przed paroma laty powiekszylam piersi u dr. Nawrockiego. Moge tylko porwierdzic, ze jest bardzo sympatycznym i profesionalnym lekarzem Super godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Jestem po plastyce nosa u Pana Dr. Nawrockiego.Bardzo dobry specjalista. Lekarz który daje pacjentowi komfort psychiczny a także spokój ducha. Tego przede wszystkim potrzebuje pacjent. Bardzo dobra i miła obsługa. Perfekcjonista w zakresie chirurgi plastycznej.Jestem bardzo zadowolana z mojego pięknego noska, który jest teraz posty, mały i odpowiednio dopaswany do mojej twarzy . Bardzo dziękuje Panu Dr. Nawrockiemu i polecam !!!!!!! :)

 • bardzo dobry

  Witam. Jestem po operacji powiększenia biustu! Minęła dopiero trzecia doba a ja czuję się super!operacja i opieka Pana Doktora Nawrockiego jest rewelacyjna, jak i również klinika w Świdnicy. Polecam wszystkim Pana Doktora jak i zarówno klinikę W Świdnicy

 • bardzo słaby

  Pan Dr. Ryszard Nawrocki sprawia wrażenie bardzo miłego i sympatycznego lekarza, na konsultacji słucha z zainteresowaniem i odpowiada na pytania… Jednakże i niestety Dr. Nawrocki przekłada ilość pacjentów nad jakość wykonywanych zabiegów…( zapewne chodzi tutaj o pieniądze), operacje wykonuje szybko, a później jest efekt inny od zamierzonego i płacz. Ewentualnie jest to brak umiejętności lekarza… Jestem po operacji u Dr. Nawrockiego i muszę stwierdzić iż Dr. sprawia wrażenie jakby mu nie zależało na dobrym efekcie po operacji… Nie polecam go jako chirurga….

 • bardzo dobry

  Naprawdę polecam lekarza. Jest on człowiekiem miłym, opiekuńczym, mądrym a przede wszystkim kompetentnym w swoim działaniu, lubi swoją pracę i jest w tym dobry. Pobyt w klinice wspominam bardzo dobrze, personel godny polecenia. Miałam robioną plastykę nosa, i co jest bardzo ważne u doktora- w przeciwieństwie do innym lekarzy nie używa on do opatrunku setonowych tamponów tylko tzw. rurki, ktore spełniaja tą samą funkcję, a ich wyjmowanie z nosa nic nie boli! Nosek jest bardzo ładny, naturalny, a pan doktor traktuje każdego pacjenta na równi!! Także szczerze polecam!!

 • bardzo słaby

  Po samej wizycie nie zdecydowalabym się na zabieg u tego lekarza.Wizyta trwała 7min bo dokładnie sprawdzałam,po za tym przede mną były 3 pacjentki które wcale nie były dłużej w gabinecie.Pobierzne informacje które uzyskałam o interesującym mnie zabiegu bo w przeciągu tak krótkiego czasu nie da się odpowiedzieć na pytania klienta.Na szczęście znalazłam innego bardzo kompetentnego lekarza i już jestem szczęśliwie po operacji

 • bardzo dobry

  Ponad tydzień temu miałam u Pana doktora robionych kilka zabiegów jednocześnie, m.in. przeszczep własnego tłuszczu pod oczy celem wypełnienia zmarszczek oraz poniesienie opadającego czubka nosa utrudniającego oddychanie. Pod oczami utrzymuje się lekka opuchlizna, więc jeszcze nie widać efektu końcowego, ale już mogę stwierdzić że jest lepiej a zmarszczki mniej widoczne, natomiast nosek wygląda cudownie. Dzisiaj Pan doktor zdjął opatrunek i mogłam go zobaczyć po raz pierwszy od czasu zabiegu, jest super, mały i delikatnie podniesiony. Bardzo dziękuję Panie doktorze. Opieka podczas operacji jak i po bardzo dobra i życzliwa. Gorąco polecam.