Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

2

Ogólna ocena
4 opinie

Użytkownik zweryfikowany

Byłem u pana Romana założył mi plombę po 4 dniach ból tego samego zęba , byłem w tym czasie w Szczecinie poszyłem do dentysty , zgroza zostawił mi pod plombom próchnice nie ma opinii tutaj dla tego dentysty.

Roman Wilk

Trzeba mieć tupet żeby pisać kłamstwa. Otóż oświadczam, że nigdy nie leczyłem tego Pana... Nie figuruje on w bazie moich pacjentów. To co napisał, jest historią wyssaną z palca, a raczej podyktowaną niskimi pobudkami; np.ktoś kto mi żle życzy.


Y
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Doktora. :) Zawsze miałam problem z przebarwieniami na zębach, których nie dało się pozbyć. Pan Doktor zrobił mi je tak, że są śliczne! :) Sporo zapłaciłam, ale warto było. Fakt, że po jakimś czasie wypadła mi jedynka co było okropne, ale nie mogę stwierdzić z czyjej było to winy. Pan Doktor zrobił mi ją na wkręcie i nie wziął ani złotówki!! Takie zachowanie się chwali. :)


N
Użytkownik zweryfikowany

Mialam tak samo!! Ceny z kosmosu, wszystko zawsze kanalowo... a pieniazki leca, zab mi sie zlamal, reklamacja nie uznana, a wkret ktory zostal zrobiony jest caly czarny

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


B
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam. Dr Wilk nie uznaje reklamacji na pracę, którą wykonuje. Odbudował mi martwy ząb, który złamał się po 2 tygodniach podczas jedzenia. Drugi raz musiałem zapłacić za ten ząb bo podobno z mojej winy się złamał - bo "ja tak gryzę". Ząb powinien być dobrze zrobiony, a lekarz stomatolog powinien dbać o dobrą opinię bo dzisiaj pacjent ma bardzo duży wybór gabinetów.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania