Adres

plac Hirszfelda 1, Stare Miasto , Wrocław
Klinika medyczna Na Grobli

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
71 773.....

Konsultacja ginekologiczna • od 250 zł

USG ginekologiczne • od 130 zł

USG prenatalne • od 200 zł +1 więcej

Zwykła wizyta

Borowska 213, Krzyki , Wrocław Przyjmuje na NFZ
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im Jana Mikulicza- Radeckiego

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa USK przy ul. Borowskiej we Wrocławiu oraz naucz...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


plac Hirszfelda 1, Wrocław

od 250 zł

Klinika medyczna Na Grobli

Pozostałe usługi

USG ginekologiczne


plac Hirszfelda 1, Wrocław

od 130 zł

Klinika medyczna Na Grobli


USG prenatalne


plac Hirszfelda 1, Wrocław

od 200 zł

Klinika medyczna Na Grobli


Zwykła wizyta


plac Hirszfelda 1, Wrocław

Dowiedz się więcej

Klinika medyczna Na Grobli

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im Jana Mikulicza- Radeckiego

Trafiłam do szpitala w 11 tygodniu ciąży z powodu wczesnego poronienia. Pan doktor mnie badał parokrotnie w szpitalu, dokładnie wyjaśnił jaka była przyczyna poronienia, co trzeba będzie zrobić i uważam, że bardzo dobry z niego lekarz. Przeprowadzał badania i konsultacje podczas mojego pobytu. Jest to człowiek z powołaniem i o wielkim poczuciu empatii. Najpierw próbowano mi oczyścić macicę farmakologicznie, ale byłam odporna na leki i ani nie miałam skurczy ani krwawienia. Zdecydowano o zabiegu łyżeczkowania, który przeprowadził właśnie Pan doktor Woytoń. Zabieg przebiegl szybko i bez komplikacji. Potem dostałam też szczegółowe wskazówki jak o siebie dbać. Bardzo polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli Zwykła wizyta

Bardzo miła i przyjemna wizyta.Pan doktor Robert Woytoń jest świetnym fachowcem,cierpliwym słuchającym pacjentki.Poświęca tyle czasu ile trzeba.Myślę,że zostanę jego pacjentką na stałe.


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli

Do Pana doktora trafiłam z polecenia siostry, która była jego pacjentką kilka lat wcześniej.
Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Pan doktor niezwykle wnikliwie przygląda się wynikom badań.
W moim przypadku wyniki okazały się niepokojące, ale Pan doktor zrobił wszystko zlecając wizytę u innego specjalisty, zlecił dodatkowe badania dzięki czemu dziś mogę w spokoju oczekiwać przyjścia na świat mojego pierwszego dziecka.
Pan doktor każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile wymaga tego wizyta, wszystko cierpliwie objaśnia co w moim odczuciu jest niezwykle ważne.

Umawiając się do Pana doktora na usg (które z założenia miało być pamiątkową sesją zdjęciowa) Pan doktor dokładał wszelkich starań żeby tylko mój uparty dzidziuś zechciał współpracować i pokazał się z nieco innej strony, ale niestety w tej sytuacji niewiele zależało od naszych dobrych chęci o czym warto pamiętać! Zdjęcia małego upartego akrobaty są cudowną pamiątką ; )

Każdej przyszłej mamie i nie tylko z całego serca polecam Pana doktora jest świetnym specjalistą!


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli

U Pana doktora byłam na kontrolnej wizycie. Doktor miły i serdeczny. Dla mnie każda wizyta u lekarza jest stresem ale nie tym razem. Wzbudza u mnie zaufanie, a to chyba ważne. Badania które zostały wykonane, były szczegółowo opisane. Na każde moje pytanie , odpowiedź była wyczerpująca . Czeka mnie dalsza diagnostyka więc zobaczymy jak będzie. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli USG 12 tyg, połówkowe

O panu doktorze czytałam same dobre opinie i dlatego zdecydowałam się na wizytę i u USG 12 tygodnia. W gabinecie kiedy mąż na widok małej w brzuchu powiedział "ale się rusza" doktor odpowiedział "jak żyje to się rusza", stwierdziłam, że było późno i pan doktor może nie miał humoru, był zmęczony. Powinno mi to jednak dać do myślenia i USG połówkowe wykonać gdzie indziej ale umówiłam się na kolejną wizytę. Mała nie chciała pokazać buzi, doktor kilka razy delikatnie uderzył mnie głowica USG w brzuch ale dziecko było uparte ( mógł mi kazać coś zjeść, pochodzić, przekręcić się na bok). Kazał przyjść za dwa tygodnie. Wizyta już się nie odbyła, inny lekarz kiedy mała była dalej obrocona zrobił wszystko żeby pokazała buzię i tym sposobem dowiedzieliśmy się o dużym rozszczepie wargi i podniebienia. Już wtedy był mierzony na 4 mm, urodziła się z prawie 10 mm. To było prawie 1,5 roku temu, może źle trafiłam, może doktor był zmęczony nie wiem, wiem tylko jedno, że nie postarał się żeby zobaczyć i o to po części mam żal.

dr n. med. Robert Woytoń

Bardzo mi przykro, że nie jest Pani zadowolona z przebiegu wizyty. Jednak nie mogę zgodzić się z opinią wystawioną przez Panią.
Moim zdaniem postępowanie medyczne było właściwe. Czasami zdarza się, że podczas USG położniczego nie widać pewnych struktur – taka specyfika badania. Wtedy albo sytuacja zmieni się podczas tego samego spotkania albo trzeba powtórzyć badanie w innym terminie.
Sama Pani potwierdza, że próbowałem pobudzić płód do poruszenia się ale się nie udało bo dziecko „było uparte”. A sposoby zaproponowane przez Panią („mógł mi kazać coś zjeść, pochodzić, przekręcić się na bok”) mogą trwać godzinami i nie gwarantują 100% skuteczności obrócenia się dziecka. Owszem, czasami je stosuję kiedy widzę, że niewiele brakuje do dobrego ułożenia płodu i jest szansa, że takie procedury zadziałają. W tym przypadku pewnie było inaczej.
Zarzuty, że nie postarałem się żeby zobaczyć twarz płodu uważam za bezzasadne. Widocznie, na podstawie doświadczenia, uznałem, że w tym dniu szansa na uwidocznienie twarzy płodu jest niewielka. Ponadto mogły być jeszcze inne dodatkowe okoliczności dlaczego zaleciłem powtórzenie badania za około 2 tygodnie. Po prostu, zwykle po upływie tego czasu, gdy płód trochę urośnie łatwiej jest ocenić niektóre struktury anatomiczne. Uważam, że zalecając powtórzenie badania wykazałem się właśnie należytą starannością i uwagą, żeby czegoś nie przeoczyć. To, że inny lekarz zrobił USG w innym terminie i udało mu się uwidocznić twarz dziecka tylko potwierdzają trafność moich zaleceń – czyli konieczność powtórzenia badania. A twierdzenie, że „zrobił wszystko żeby pokazała buzię” jest bardzo subiektywne i nie wiadomo czy takie metody zadziałałyby za innym razem. Jestem też pewien, że ten drugi lekarz, niejednokrotnie musiał powtórzyć badanie u swojej pacjentki w innym terminie – bo to jest normalne, czasami tak się zdarza. Pisanie o mm rozszczepu 4,10 też nie jest na miejscu, bowiem nic nie wnosi do sprawy a tylko niewłaściwie sugeruje, że nie rozpoznałem rozszczepu, a ja go po prostu nie mogłem rozpoznać w takiej sytuacji.
Podobnie sprawa się ma, jeżeli chodzi o pierwszą wizytę w 12 tygodniu ciąży. Pani zarzuty nie dotyczą kwestii medycznych tylko pozamedycznych – nie jest Pani zadowolona ze sposobu w jaki odpowiedziałem. Oczywiście rozumiem, że mógł się Pani taki żart nie spodobać. Jeżeli poczuła się Pani urażona – to bardzo przepraszam. Myślę jednak, że lepiej takie sprawy wyjaśniać na bieżąco podczas spotkania, a nie anonimowo 1,5 roku później.
I na pewno nie jest to podstawą do przyznania jednej gwiazdki – czyli oceny bardzo zły.
Z uwagi na powyższe uważam, że Pani ocena jest nierzetelna, bardzo subiektywna i krzywdząca dla mnie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli prowadzenie ciąży

Do Pana Roberta trafiłam z polecenia innego lekarza ginekologa, co już o czymś świadczy. Od początku profesjonalnie i rzetelnie prowadzi moją długo wyczekaną ciążę, kiedy mam jakieś wątpliwości - wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Na każdej wizycie jestem dokładnie przebadana i zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba.

Oprócz prowadzenia ciąży, wypożyczyłam u doktora Urządzenie Pregnabit - które polecam każdej przyszłej mamie. Ze względu na gorsze odczuwanie ruchów mojego dziecka, codzienne wykonywane KTG w domu, sprawiło, że do końca ciąży jestem spokojniejsza, pod stałą kontrolą Centrum Telemedycyny. Dostęp do zapisów ma również Pan Robert, przez co (oprócz każdorazowej kontroli zapisu po każdym badaniu KTG przez położną) na wizytach również może sprawdzić co i jak.

Po ciąży, w dalszym ciągu będą pacjentką doktora - ponieważ mam do niego zaufanie i wierzę, że będę dalej dobrze prowadzona.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli USG II trymestru

Lekarz wydaje się miły i kompetentny chociaż po jednej wizycie nie mozna za dużo powiedzieć. Na pewno jest delikatny przy badaniu usg wewnętrznym. Mogłabym do niego wrócić jeśli chciałabym kolejne usg 3D.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli

Bardzo przyjemna wizyta, pan doktor wszystko dokładnie i przystępnie wytłumaczył, badanie też było bezproblemowe


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli Zwykła wizyta

Lekarz na medal! Pierwszy raz mi ktoś tak wyjaśnił wszystko jak trzeba! Poświecił mi tyle czasu ile trzeba! Doktor tak wzbudził moje zaufanie , ze już nigdy do kogoś innego nie pójdę.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika medyczna Na Grobli problemy z plodnoscia

Pan Woyton jest bardzo mily i uwazny. To byla moja pierwsza wizyta, wszystko mi wytlumaczyl, co i jak, jak dzialamy i czemu tak a nie inaczej, wytlumaczyl, co oznacza kazde badanie, szczerze polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa USK przy ul. Borowskiej we Wrocławiu oraz naucz...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

  • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)