Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 351..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1989 roku jest zatrudniony w Klinice Ginekologii PAM. Od 1990 rok...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive SzczecinWojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive Szczecin

Pozostałe usługi


Wojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive SzczecinWojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive Szczecin

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive Inny

Jestem pacjentka dr. Sienkiewicza od ponad roku. Przez 4 lata staraliśmy się z partnerem o dziecko, jednak przez długi okres żaden z innych lekarzy nie potrafił nam pomóc oraz nie widział szans na powodzenie.
Doktor Sienkiewicz podjął się pomocy nam z zupełnie innym podejściem, pozytywnym i pełnym optymizmu. Pan doktor jest bardzo bezpośredni A jednocześnie bardzo zaangażowany w leczenie, należy to jednak odbierać jako plus. Pacjentka dzięki temu czuje się doinformowana i otoczona opieka osoby doświadczonej. Pan doktor doskonale pamięta swoje pacjentki, jest zawsze do ich dyspozycji „po godzinach” dzięki czemu kobieta czuje się bezpiecznie.
Dzięki Panu Doktorowi jestem dziś w 9tym miesiącu ciąży za co będę mu zawsze wdzięczna. Lekarz na medal !

K
Profil zweryfikowany

Jestem świeżo po badaniu drożności jajowodów w prywatnej klinice w Szczecinie na ul. Kasprzaka 2 u doktora Sienkiewicza. Moge śmiało stwierdzić że wszystko odbyło się bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie. Wszystko trwało około godzinki w tym podanie środków przeciebólowych, badanie z podaniem kontrastu i podaniem wyników.Ta przyjemność kosztowała 500 zł, ale warto zapłacić by nie cierpieć bo normalnie w szpitalnych warunkach to koszmar !!!! jak to opisują kobiety na różnych forach. Pan doktor to złoty człowiek, bardzo rzeczowy i konkretny a co najważniejszy bardzo miły i przychylnie nastawiony do pacjęta.

A
Profil zweryfikowany

Mało kontaktowy i za bardzo bezpośredni i szczery do bólu, czym rani swoje pacjentki. Gadanie typu nie każda kobieta może zostać mamą jest moim zdaniem nie na miejscu - nie polecam.

K
Profil zweryfikowany

Polecam wszytkim parom zmagającym się z niepłodnością, rownież tym którzy mają za sobą wiele niepowodzeń i inni lekarze odebrali już nadzieję. Doktor jest bardzo mądrym i doświadczonym specjalistą. Nawet jeśli po drodze występowały problemy i niepowodzenia to doktor wyciągał z nich odpowiednie wnioski i podejmował prawidłowe decyzję. Widział szansę na sukces, kiedy ja ją już traciłam i byłam wykończona staraniami, a to motywowało mnie, zeby sie nie poddawać. Dzieki niemu moge cieszyc sie naajwspanialszym cudem w moim zyciu jakim jest córeczka Iga, która wlasnie skończyła 7 tygodni. Panie doktorze bardzo dziękuję. Dzięki Panu mogę znów cieszyć się życiem.

A
Profil zweryfikowany

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą! Od pierwszej wizyty wiedziałam, że będąc pod jego opieką na pewno uda się znaleźć przyczynę mojej niepłodności i tak też się stało właściwie już na pierwszej wizycie po fachowo wykonanym USG. Diagnozę dr potwierdził jeszcze odpowiednimi badaniami. Niespełna 2 lata później urodził się nam cudowny Synek, oczywiście dzięki Doktorowi Sienkiewiczowi. Poza tym, że jest wybitnym specjalistą, jest po prostu fajnym, równym człowiekiem. Zawsze kulturalny, uprzejmy, sympatyczny, otwarty. Wizyty nie są dla kobiety w żaden sposób krępujące, ponieważ atmosfera w gabinecie jest przyjazna i luźna :) BARDZO POLECAM. A Doktorowi ogromnie dziękuję!!!


A
Profil zweryfikowany

Jestem pacjentką doktora od kilku lat. Od samego początku ujął mnie bezpośredniością oraz fachowym i konkretnym podejściem do problemu zajścia w ciążę. Nieugięty w walce o spełnienie marzeń nie jednej pary a zarazem bardzo opiekuńczy. Dzięki wspólnej drodze, która była wyboista za kilka dni na świat przyjdzie długo wyczekiwany synek. Doktor jest wyluzowany, dzięki czemu wizyty nie są krępujące. Mąż również zawsze mógł liczyć na szczerą i fachową rozmowę.
Fakt, doktor nie owija w bawełnę i jest bezpośredni w rozmowie ale chyba za to własnie z mężem bardzo sobie cenimy jego osobę. Przyczynił się do największego szczęścia jakie jeszcze noszę pod sercem. Bardzo dziękuję Panie Doktorze :)

E
Profil zweryfikowany

Wczoraj byłam na badaniu usg u pana doktora i wizytę wspominam negatywnie. Doktor był antypatyczny, przewracał oczami i sugerował, że obecny lekarz popełnia błędy. Coś tam tłumaczył, ale bardziej do siebie. Ogólnie swoim zachowaniem pokazał mi, że mi robi łaskę, że mnie bada. Na koniec nawet nie dał wydruku z usg tylko kazał mi zapamiętać jakiej wielkości są pęcherzyki. Zdecydowanie nie polecam. Cena badania to 100 zł, czyli 50% więcej niż w innych gabinetach.

P
Profil zweryfikowany

Do Pana dr Sienkiewicza trafiłam z przymusu- ponieważ do lekarza do którego chciałam się umówić nie było już wolnych terminów. Przed wizytą w Vitrolive zostałam uprzedzona jakim typem człowieka jest Pan dr Sienkiewicz. Niestety na miejscu okazało się, że jest to niestety prawdą. Wizytę wspominam jako NIEPRZYJEMNĄ. Pan dr Sienkiewicz może i posiada wiedzę ale nie potrafi jej sprzedać. Nie potrafi też CO WAŻNE nawiązać kontaktu z pacjentką. Teraz już wiem dlaczego do innych lekarzy z tej kliniki ciężko jest się dostać a do Pana dr zawsze są wolne miejsca. Samo USG- gdyby nie ostentacyjna próba zajrzenia w ekran monitora- nie zobaczyłabym dziecka ani nie dowiedziałabym się czy prawidłowo się rozwija - wtedy łaskawie Pan dr przekręcił ekran w moja stronę.

Jeśli mam być szczera? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!!!

A
Profil zweryfikowany

Po wielu długich latach poszukiwań trafiłam do dr Sienkiewicza. Świetny specjalista, konkretny lekarz i sympatyczny człowiek. W końcu trafna diagnoza, pełen nadzór i bardzo dobry kontakt z pacjentką.

Poczujesz, że jesteś w dobrych rękach. Szczerze polecam.

M
Profil zweryfikowany

JA BYM CHCIALA SIE DOWIEDZIEC CZY PRZYJMOJE NA KASE CHORYCH KLINICE SIEDLecka 2

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1989 roku jest zatrudniony w Klinice Ginekologii PAM. Od 1990 rok...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania