Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


91 351..... Pokaż numer


NIP

8512959483

Adres firmy

Al. Wojska Polskiego 103, Szczecin

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Wojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive SzczecinWojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive Szczecin

Pozostałe usługi


Wojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive SzczecinWojska Polskiego 103, Szczecin

Dowiedz się więcej

TFP Fertility Vitrolive Szczecin

Moje doświadczenie

O mnie

W 1988 roku ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od 1989 roku jest zatrudniony w Klinice Ginekologii PAM. Od 1990 rok...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia

32 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: TFP Fertility Vitrolive Szczecin konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

Bardzo rzeczowy, pełen zaangażowania. Indywidualne podejście po przeprowadzeniu pełnego wywiadu - pierwszy z lekarzy, który nie zlekceważył mojej choroby.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TFP Fertility Vitrolive Szczecin Starania o dziecko (kolejna wizyta)

Jestem zadowolona z wizyty, napewno wrócę do doktora.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TFP Fertility Vitrolive Szczecin konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Będąc na wizycie u Pana doktora czuje się poprostu, że trafiło się w dobre ręce.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: TFP Fertility Vitrolive Szczecin konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

Wizyta jak zwykle przebiegła w miłej, swobodnej atmosferze. Pan Doktor szczegółowo odpowiedział na każde zadane pytanie oraz wyjaśnił przebieg badania. Polecam !


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive Inny

Jestem pacjentka dr. Sienkiewicza od ponad roku. Przez 4 lata staraliśmy się z partnerem o dziecko, jednak przez długi okres żaden z innych lekarzy nie potrafił nam pomóc oraz nie widział szans na powodzenie.
Doktor Sienkiewicz podjął się pomocy nam z zupełnie innym podejściem, pozytywnym i pełnym optymizmu. Pan doktor jest bardzo bezpośredni A jednocześnie bardzo zaangażowany w leczenie, należy to jednak odbierać jako plus. Pacjentka dzięki temu czuje się doinformowana i otoczona opieka osoby doświadczonej. Pan doktor doskonale pamięta swoje pacjentki, jest zawsze do ich dyspozycji „po godzinach” dzięki czemu kobieta czuje się bezpiecznie.
Dzięki Panu Doktorowi jestem dziś w 9tym miesiącu ciąży za co będę mu zawsze wdzięczna. Lekarz na medal !


K
Profil zweryfikowany

Jestem świeżo po badaniu drożności jajowodów w prywatnej klinice w Szczecinie na ul. Kasprzaka 2 u doktora Sienkiewicza. Moge śmiało stwierdzić że wszystko odbyło się bardzo szybko, sprawnie i bezboleśnie. Wszystko trwało około godzinki w tym podanie środków przeciebólowych, badanie z podaniem kontrastu i podaniem wyników.Ta przyjemność kosztowała 500 zł, ale warto zapłacić by nie cierpieć bo normalnie w szpitalnych warunkach to koszmar !!!! jak to opisują kobiety na różnych forach. Pan doktor to złoty człowiek, bardzo rzeczowy i konkretny a co najważniejszy bardzo miły i przychylnie nastawiony do pacjęta.


A
Profil zweryfikowany

Mało kontaktowy i za bardzo bezpośredni i szczery do bólu, czym rani swoje pacjentki. Gadanie typu nie każda kobieta może zostać mamą jest moim zdaniem nie na miejscu - nie polecam.


K
Profil zweryfikowany

Polecam wszytkim parom zmagającym się z niepłodnością, rownież tym którzy mają za sobą wiele niepowodzeń i inni lekarze odebrali już nadzieję. Doktor jest bardzo mądrym i doświadczonym specjalistą. Nawet jeśli po drodze występowały problemy i niepowodzenia to doktor wyciągał z nich odpowiednie wnioski i podejmował prawidłowe decyzję. Widział szansę na sukces, kiedy ja ją już traciłam i byłam wykończona staraniami, a to motywowało mnie, zeby sie nie poddawać. Dzieki niemu moge cieszyc sie naajwspanialszym cudem w moim zyciu jakim jest córeczka Iga, która wlasnie skończyła 7 tygodni. Panie doktorze bardzo dziękuję. Dzięki Panu mogę znów cieszyć się życiem.


A
Profil zweryfikowany

Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą! Od pierwszej wizyty wiedziałam, że będąc pod jego opieką na pewno uda się znaleźć przyczynę mojej niepłodności i tak też się stało właściwie już na pierwszej wizycie po fachowo wykonanym USG. Diagnozę dr potwierdził jeszcze odpowiednimi badaniami. Niespełna 2 lata później urodził się nam cudowny Synek, oczywiście dzięki Doktorowi Sienkiewiczowi. Poza tym, że jest wybitnym specjalistą, jest po prostu fajnym, równym człowiekiem. Zawsze kulturalny, uprzejmy, sympatyczny, otwarty. Wizyty nie są dla kobiety w żaden sposób krępujące, ponieważ atmosfera w gabinecie jest przyjazna i luźna :) BARDZO POLECAM. A Doktorowi ogromnie dziękuję!!!


A
Profil zweryfikowany

Jestem pacjentką doktora od kilku lat. Od samego początku ujął mnie bezpośredniością oraz fachowym i konkretnym podejściem do problemu zajścia w ciążę. Nieugięty w walce o spełnienie marzeń nie jednej pary a zarazem bardzo opiekuńczy. Dzięki wspólnej drodze, która była wyboista za kilka dni na świat przyjdzie długo wyczekiwany synek. Doktor jest wyluzowany, dzięki czemu wizyty nie są krępujące. Mąż również zawsze mógł liczyć na szczerą i fachową rozmowę.
Fakt, doktor nie owija w bawełnę i jest bezpośredni w rozmowie ale chyba za to własnie z mężem bardzo sobie cenimy jego osobę. Przyczynił się do największego szczęścia jakie jeszcze noszę pod sercem. Bardzo dziękuję Panie Doktorze :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania