O nas

Wiemy, że proces diagnostyki i leczenia niepłodności może być trudnym doświadczeniem. W klinice TFP Fertility Vitrolive w Szczecinie zrobimy wszystko, by szybko przybliżyć Cię do upragnionego rodzicielstwa. Rozumiemy znaczenie czynnika czasu w leczeniu niepłodności, dlatego z nami szybko umówisz się na badania i zabiegi. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby i z radością będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie Twojej terapii. Możesz też mieć pewność, że nasi specjaliści dokładnie omówią wyniki badań i wyjaśnią przebieg leczenia. Otwarcie powiedzą Ci o Twoich szansach na powodzenie. Już od 2007 roku zajmujemy się pełnoprofilową diagnostyką i leczeniem niepłodności partnerskiej, a w ciągu niecałych minionych pięciu lat pomogliśmy w narodzinach ponad 890 dzieci. Z sukcesem łączymy wiedzę, doświadczenie oraz zaawansowane technologie medyczne zapewniając indywidualny plan leczenia dla każdego naszego pacjenta. Proponowane przez nas działania diagnostyczne i terapeutyczne, w tym wspieranie płodności i skutecznie leczenie in vitro, zawsze bazują na medycynie opartej na dowodach naukowych. W TFP Fertility Vitrolive prowadzimy też ciąże - przyszłe mamy pozostają pod stałą opieką położniczą, obejmującą regularne badania. Nasze metody diagnostyki i leczenia obejmują: - Leczenie hormonalne - Indukcję owulacji - Inseminację domaciczna IUI - Zapłodnienie in vitro IVF/ ICSI - Procedury z wykorzystaniem dawstwa gamet oraz zarodków - Transfer mrożonych zarodków FET - Diagnostykę preimplementacyjna PGT-A, PGT-SR, PGT-M - Biopsję jądra lub najądrza - Metody dodatkowe mogące zwiększyć szansę na ciążę - Mrożenie zarodków i gamet - Poradnictwo ginekologiczne, urologiczne i andrologiczne - Zachowanie płodności. Od 2018 roku jesteśmy częścią międzynarodowej grupy klinik leczenia niepłodności TFP stworzonej z ośrodków rozciągniętych po całej północy Europy. Dzięki temu zapewniamy jeszcze lepszą skuteczność i komfort leczenia w całości poparte niezależnym systemem kontroli wewnętrznej. Setki pozytywnych opinii pacjentów to nasze najcenniejsze wyróżnienia. Dołącz do tej grupy korzystając z naszej szerokiej oferty technik i metod wspierania płodności i terapii niepłodności.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • Histeroskop
 • Embryoscope

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (30)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paweł Brelik Starania o dziecko (pierwsza wizyta)

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył, przedstawił różne możliwość, a przy tym pocieszył. Profesjonalista, spokojny i sympatyczny. Bardzo polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Knap konsultacja ginekologiczna

  Bardzo sympatyczna, konkretna, wszystko jasno wytłumaczone, odrazu podjęte działanie żeby pomóc. Najlepsza ginekolog u której byłam

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Paweł Brelik konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Dawno nie spotkałam tak empatycznego lekarza. Widać, że każdego pacjenta doktor traktuje indywidualnie.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Moskalonek prowadzenie ciąży

  To była moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor, gabinet ładny, przytulny, dobrze wyposażony, a sama doktor miła, rzeczowa. Atmosfera w gabinecie jest bardzo ważna, zwłaszcza na wczesnym etapie pierwszej ciąży, gdzie wszystko jest dla przyszłej mamy nowe.. Bylam w gabinecie wraz z narzeczony, który jest bardzo zadowolony z nastawienia i zleconych badań. Poczułam się zaopiekowana, wierze ze to dobry wybór, lekarza prowadzącego ciąże, i z całego serca polecam. :)

  Y
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Węgrzynowski Inny

  Bardzo przyjemna atmosfera, Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście wszystko też dokładnie wyjaśnił i co dla mnie bardzo ważne czułam się komfortnie. Polecam serdecznie.

  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Moskalonek konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor bardzo szczegółowo wszystko wytłumaczyła. Atmosfera taka jaka powinna być w gabinecie ginekologicznym. Z każdym problemem będę wybierać się do Pani Anny :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Rafał Kurzawa Starania o dziecko (kolejna wizyta)

  Polecam !!! każdemu kto pragnie zostać rodzicem! Kompetentny, profesjonalny, rzeczowy, empatyczny, zaangażowany.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Węgrzynowski konsultacja ginekologiczna

  Lekarz wykazujący duży profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam wykonywać wszystkie USG prenatalne właśnie u niego.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Adam Czyżyk konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz bardzo miły, wszystko wyjaśnił i zastosował leczenie. Badanie wykonał bez boleśnie. Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Czyżyk Inny

  Bardzo miły i uśmiechnięty Doktor odpowiada na wszystkie pytania. jestem zadowolona że trafiłam do tego Doktora.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania